PDA

View Full Version : Πρόταση για υποκατηγορία Yamaha XT στα "Μοντέλα"



Desperado
28/11/2006, 08:45
Πιστεύω ότι στην κατηγορία μοντέλα θα έπρεπε να υπάρχει και υποκατηγορία με τα ΧΤ της Yamaha (παλιό και νέο μοντέλο μαζί). Πιστεύω ότι θα υπάρχουν πάρα πολλοί ενδιαφερόμενοι!!! Εξάλλου είναι πλέον ένα από τα θρυλικά μοντέλα το ΧΤ που έχει γράψει μοτοσυκλετιστική ιστορία.Εξάλλου είναι πιο πολλά και από τα παπιά βρε παιδιά και δεν υπάρχει υποκατηγορία.....εντύπωση μου κάνει:rolleyes: :rolleyes:

motaba
28/11/2006, 09:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από Desperado
Πιστεύω ότι στην κατηγορία μοντέλα θα έπρεπε να υπάρχει και υποκατηγορία με τα ΧΤ της Yamaha (παλιό και νέο μοντέλο μαζί). Πιστεύω ότι θα υπάρχουν πάρα πολλοί ενδιαφερόμενοι!!! Εξάλλου είναι πλέον ένα από τα θρυλικά μοντέλα το ΧΤ που έχει γράψει μοτοσυκλετιστική ιστορία.Εξάλλου είναι πιο πολλά και από τα παπιά βρε παιδιά και δεν υπάρχει υποκατηγορία.....εντύπωση μου κάνει:rolleyes: :rolleyes:

Σωστός! :smilea:

kaps
30/11/2006, 11:27
Συμφωνώ . Οχι επειδή υπήρξα κάτοχος του ΧΤ600Ε και τώρα έχω το ΧΤΧ αλλά διότι έχει τόσα πολλά δώσει αυτό το μηχανάκι , έχει μεγαλώσει επί τρεις δεκαετίες γενιές οδηγών και έχει χαρίσει απλόχερα την εκτίμηση στα μονοκύλινδρα μοτόρια . Δεν είναι άτοπο να μπει λοιπόν μια υποκατηγορία για τα ΧΤ και τις μεπειρείες που σίγουρα έχουμε όλοι μας από αυτό . Αφήστε το άλλο . Τα μέλη θα εκτοξευτούν σε αριθμούς που όλα τα άλλα μοντέλα μαζί δεν πιάνουν . :beer:

dimzab
01/12/2006, 16:22
Κι εγώ συμφωνώ.

Μπας και μαζευτούνε λιγάκι τα threads για το ΧΤ γιατί θέλει πολύ search για να βρεις κάτι...

Zid
29/05/2007, 16:44
Και εγώ συμφωνώ , μια κατηγοριούλα δεν θα έβλαπτε:wave2:

elias_21
06/06/2007, 18:19
Παιδιά πρέπει να γίνει!

Δεν γίνεται ενα μοντέλο που πουλάει τοσο πολύ και είναι τοσο καιρό στην πραγωγή να μην εχει θέση στα μοντέλα...

Untouchable
08/07/2007, 15:43
Ναι...
Το καλυτερο παπι, ας εχει μια θεσει δικια του.

Οι admins - mods, ας κανουν οτι νομιζουν καλυτερο.

Desperado
17/07/2007, 08:00
Εμπρός λοιπόν φανταστικοί μας μοντεράτορες κάντε μας μια υποκατηγορία με τα ΧΤάκια!!!!! :D :D
Ακούει κανείς????????:wave2: :wave2:

ggs
17/07/2007, 08:51
+1
:D :D

mourgakos
17/07/2007, 22:02
παιδια και γω μαζι σας....
ασ ειναι το μανιβελατο μου ολιγον τι διαφοροποιημενο....(ας μην μου το κλεβανε
και θα παθαινατε πλακα που μολις το ειχα βγαλει απο ολικο ρετους:sad: )


96770

elias_21
17/07/2007, 23:23
Έλα να μαζευόμαστε λαός!!!

Έχουνε για όλα τα μπρίκια και δεν έχουνε για την μοντελάρα μας! :p

:lol: :beer: :beer:

hotcarver
17/07/2007, 23:32
ΣΩΣΤΟΙ ΡΕ.....ΑΝΤΕ ΡΕ MODS!!!!

hotcarver
17/07/2007, 23:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από Desperado
Εμπρός λοιπόν φανταστικοί μας μοντεράτορες κάντε μας μια υποκατηγορία με τα ΧΤάκια!!!!! :D :D
Ακούει κανείς????????:wave2: :wave2:


ΟΧΙ ΚΑΙ ΧΤΑΚΙΑ.....

elias_21
17/07/2007, 23:52
Καλά λέει!! ΟΧΙ ΚΑΙ ΧΤακια!!!!

Κοιτάζει και περίεργα, και αν το αμολύσω, δεν εγγυόμαι την ασφάλεια κανενός!!


96831

dimzab
18/07/2007, 10:13
:smokin:

motaba
18/07/2007, 10:17
Ωραίος!! :winka:

hotcarver
18/07/2007, 12:04
ρε δεν ακουει κανεις???θα απειλησω με spam...lol..

katsavidi2005
18/07/2007, 15:58
Και η δικια μου ψηφος μεσα

:beer:

fantacid
18/07/2007, 16:53
παιδια τσαμπα φωναζετε!!!

οχι οτι δε θελουν να σας βοηθησουν οι μοδιστροι αλλα το να ανοιχτει νεο subforoym μου φαινετε ΑΚΑΤΟΡΘΩΤΟ!!!



περαστηκα παλικαρια!!!

:wave2:

Zid
18/07/2007, 17:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από fantacid
παιδια τσαμπα φωναζετε!!!

οχι οτι δε θελουν να σας βοηθησουν οι μοδιστροι αλλα το να ανοιχτει νεο subforoym μου φαινετε ΑΚΑΤΟΡΘΩΤΟ!!!



περαστηκα παλικαρια!!!

:wave2: Χμμ να βγάλουν κάποιο άλλο !!!!!:evil: :evil: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

elias_21
18/07/2007, 17:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από fantacid
παιδια τσαμπα φωναζετε!!!

οχι οτι δε θελουν να σας βοηθησουν οι μοδιστροι αλλα το να ανοιχτει νεο subforoym μου φαινετε ΑΚΑΤΟΡΘΩΤΟ!!!



περαστηκα παλικαρια!!!

:wave2:

Εδώ έχει το TDM υποκατηγορία με 52 ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΟΛΕΣ!!! :bigcry:

πΛακα μΕ κάνεις?!?!

fantacid
18/07/2007, 17:33
fantacid μιλησε.


ουγκ


:smokin:

dimzab
18/07/2007, 18:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από fantacid
fantacid μιλησε.


ουγκ


:smokin:

Και γιατί είναι ακατόρθωτο????? :hypnotize

xtrm600
18/07/2007, 21:14
Επειδη αυτό έχει συζητηθεί ν φορές και τελικά τπτ δεν έχει γίνει,και επειδήΣ μάλλον πέφτει σνομπάρισμα γενικότερα,προτείνω την "κατάληψη"υποκατηγορίας που δεν έχει μεγάλη επισκεψιμότητα :cool:

mourgakos
19/07/2007, 06:07
χλωμα προσωπα,βαφομαι με τα χρωματα πολεμου...
ουγκ....







του τ ντι εμ ....καλη ακουγεται...:beer:

makis206
19/07/2007, 07:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από dimzab
Και γιατί είναι ακατόρθωτο????? :hypnotize

+1

Γιατί ρε Fanta ; Δεν το σηκώνει ο σέρβερ ; Ρωτάω επειδή μου ακούστηκε κουφό.. :hypnotize :p

Βάλτε άλλη μια ψήφο κι από μένα για την κατηγορία των ΧΤ

:beer: :wave2:

McGyver
19/07/2007, 07:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από xtrm600
επειδήΣ μάλλον πέφτει σνομπάρισμα γενικότερα,προτείνω την "κατάληψη"υποκατηγορίας που δεν έχει μεγάλη επισκεψιμότητα

Αν νομίζετε πως η δημιουργία μιας νέας κατηγορίας σε ένα forum είναι απλά μερικά clicks στο administrator's interface απατάσθε...

Πριν να κατηγορήσετε του admins για σνομπισμό και προτείνετε "καταλήψεις" και άλλες αηδίες, σκεφτείτε λίγο...

makis206
19/07/2007, 07:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από McGyver
Αν νομίζετε πως η δημιουργία μιας νέας κατηγορίας σε ένα forum είναι απλά μερικά clicks στο administrator's interface απατάσθε...

Εγώ που δεν σκαμπάζω απ'αυτά τα πράγματα δεν αντιλέγω απλά ερωτώ, είναι όντως τόσο δύσκολο ; Ήταν το ίδιο δύσκολο όταν χωρίστηκαν σε κατηγορίες οι αγγελίες ;

Προς θεού δεν κατηγορώ κάποιον για κάτι, απλή ερώτηση είναι

:beer:

McGyver
19/07/2007, 07:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Ήταν το ίδιο δύσκολο όταν χωρίστηκαν σε κατηγορίες οι αγγελίες ;

Ρε Μάκη δε χωρίστηκαν μόνες τους, ο Γιώργος έκατσε και γ@μήθηκε μπροστά στην οθόνη του για να το κάνει...

Αν φτιαχτεί subforum για τα XT θα πρέπει:
01. Κάποιος να αναλάβει να το διαχειρίζεται, έχοντας δικαιώματα μόνο σ' αυτό το subforum.
02. Κάποιος που έχει καθολικά δικαιώματα διαχείρισης να κάτσει να ψάξει όλα τα threads από καταβολής moto.gr που αφορούν τα XT και να τα μεταφέρει στο subforum.
03. Ο moderator του subforum να κάτσει να βρει διπλά και τρίδιπλα threads, να καθαρίσει, να ενώσει, κλπ.

Δεν είναι απλό πράγμα, το ξαναλέω...

Julius
19/07/2007, 08:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από McGyver
Ρε Μάκη δε χωρίστηκαν μόνες τους, ο Γιώργος έκατσε και γ@μήθηκε μπροστά στην οθόνη του για να το κάνει...

Αν φτιαχτεί subforum για τα XT θα πρέπει:
01. Κάποιος να αναλάβει να το διαχειρίζεται, έχοντας δικαιώματα μόνο σ' αυτό το subforum.
02. Κάποιος που έχει καθολικά δικαιώματα διαχείρισης να κάτσει να ψάξει όλα τα threads από καταβολής moto.gr που αφορούν τα XT και να τα μεταφέρει στο subforum.
03. Ο moderator του subforum να κάτσει να βρει διπλά και τρίδιπλα threads, να καθαρίσει, να ενώσει, κλπ.

Δεν είναι απλό πράγμα, το ξαναλέω...


+1000 xfaristo McThoma


Pantos pedes to aitima einai kathola logiko, alla opos anefere kai o eyypoliptos synforoumitis me to 4x4 xriazete ethelonti kai arketi douleia (entaksi to #3 isos na einai ligo apoetitiko)

McGyver
19/07/2007, 08:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από Julius
xfaristo McThoma

Παρακαλώ...


Αρχικά δημιουργήθηκε από Julius
alla opos anefere kai o eyypoliptos synforoumitis me to 4x4

Ευυπόληπτος είσαι και φαίνεσαι :rotflmao: ...


Αρχικά δημιουργήθηκε από Julius
apoetitiko

Τι θέλει να πει ο 3Μέγιστος;;;

Julius
19/07/2007, 08:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από McGyver
Παρακαλώ...



Ευυπόληπτος είσαι και φαίνεσαι :rotflmao: ...



Τι θέλει να πει ο 3Μέγιστος;;;


«Απαιτητικό» αλλά η παρατεταμένη α-μηχανία με έχει χτύπησει στο κεφάλι και χάνω γράμματα.

McGyver
19/07/2007, 09:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από Julius
«Απαιτητικό» αλλά η παρατεταμένη α-μηχανία με έχει χτύπησει στο κεφάλι και χάνω γράμματα.

Ωχ, λες να το πάθω κι εγώ;;;

:a018: ™ :a018: ™:a018: ™:a018: ™:a018: ™:a018: ™

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Julius
19/07/2007, 09:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από McGyver
Ωχ, λες να το πάθω κι εγώ;;;

:a018: ™ :a018: ™:a018: ™:a018: ™:a018: ™:a018: ™

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:



STAAAAAADAR

elias_21
19/07/2007, 10:31
Ρε κοράκια Julius και McGyver :a6: :a27:

:lol:

McGuyver σιγά το δύσκολο ρε...

Και σιγά μην βρεθούν ενα-δυο άτομα να το κοιτάνε.... λες και θα είναι τιποτα σαν τις "Γενικες" που έχει ένα ποστ το δευτερόλεπτο.....:sick:

xtrm600
19/07/2007, 11:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από McGyver
Αν νομίζετε πως η δημιουργία μιας νέας κατηγορίας σε ένα forum είναι απλά μερικά clicks στο administrator's interface απατάσθε...

Πριν να κατηγορήσετε του admins για σνομπισμό και προτείνετε "καταλήψεις" και άλλες αηδίες, σκεφτείτε λίγο...

Δεν προτείνω ποτέ αηδίες.
Δεν είναι του χαρακτήρα μου

fantacid
19/07/2007, 12:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από McGyver
Ρε Μάκη δε χωρίστηκαν μόνες τους, ο Γιώργος έκατσε και γ@μήθηκε μπροστά στην οθόνη του για να το κάνει...

Αν φτιαχτεί subforum για τα XT θα πρέπει:
01. Κάποιος να αναλάβει να το διαχειρίζεται, έχοντας δικαιώματα μόνο σ' αυτό το subforum.
02. Κάποιος που έχει καθολικά δικαιώματα διαχείρισης να κάτσει να ψάξει όλα τα threads από καταβολής moto.gr που αφορούν τα XT και να τα μεταφέρει στο subforum.
03. Ο moderator του subforum να κάτσει να βρει διπλά και τρίδιπλα threads, να καθαρίσει, να ενώσει, κλπ.

Δεν είναι απλό πράγμα, το ξαναλέω...


01.Σωστα!
02.Δεν ειναι απαραιτητο, τουλαχιστον οχι αμεσα....
03.αυτο λογικα επρεπε να ειχε γινει ηδη!:winka:

τεσπα

εγω αλλους λογους ειχα στο μυαλο, δε θα τους αναπτυξω απλα θεωρηστε το ...... ενστικτο!

:D

bartlal
19/07/2007, 12:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από Julius
«Απαιτητικό» αλλά η παρατεταμένη α-μηχανία με έχει χτύπησει στο κεφάλι και χάνω γράμματα.

εγω παλι γιατρε μου που δεν χανω γραμματα αλλα προσπαθω να κρατηθω (αρα συσσωρευω πιεσεις) λες να παθω κατι χειροτερο απο αυτο? ==> :a018: ™ :a018: ™:a018: ™:a018: ™:a018: ™:a018: ™



:confused:





:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

lampros_fazer
19/07/2007, 13:00
Και γω μαζί σας για κατηγορία ΧΤ..Αλλά αν τελικά φτιαχτεί,κοιτάχτε (οι XTάκηδες) μη δεν κουνιέται φύλλο μετά (όπως γίνεται κσι κατηγορίες άλλων μοντέλων)..

Όσο για τη δυσκολία,δε ζήτησαν τα παιδιά να τους φτιάξουν την Πατρών-Κορίνθου..
(βρε ας είχε κανας μοντεράτορας ΧΤ κμέχρι το βράδυ θα'ταν έτοιμη)..

Και νομίζω οτι οι ΧΤάκηδες θα'χουν την προθυμία και τη θέληση να βοηθήσουν (ας πούμε να ρίξουν ένα ψάξιμο και να εντοπίσουν τις σχετικές συζητήσεις)..

(υπάρχει βέβαια και ο κίνδυνος αν ο kyriakost δει να ανοίγει κατηγορία XT,να αρχίζει να ζητάει (πάλι) κατηγορία ΑΧ.. :bigcry: :rotflmao: )

McGyver
19/07/2007, 13:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
εγω παλι γιατρε μου που δεν χανω γραμματα αλλα προσπαθω να κρατηθω (αρα συσσωρευω πιεσεις) λες να παθω κατι χειροτερο απο αυτο?

Εσύ να πας να κάνεις ό,τι κάνουν και οι μόδιστροι των BMW και SV :mad: ...

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

hotcarver
19/07/2007, 13:05
παντως απο τα TDM πιστευω θα εχει μεγαλυτερη επισκεψιμοτητα..

fantacid
19/07/2007, 13:19
ερε κολλημα με τα τι ντι εμ!!!


θελω ενα σαμπφορα κ γιατα εξ-αρ, ναι?

hotcarver
19/07/2007, 13:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από fantacid
ερε κολλημα με τα τι ντι εμ!!!


θελω ενα σαμπφορα κ γιατα εξ-αρ, ναι?

λογω κινησης του subforum..xr???εννοειται...

bartlal
19/07/2007, 15:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από McGyver
Εσύ να πας να κάνεις ό,τι κάνουν και οι μόδιστροι των BMW και SV :mad: ...

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
οτι τι? να αλλαξω ή/και χαλασω τη μηχανη? :confused:






:lol: :lol: :lol:

Julius
24/07/2007, 08:55
http://www.moto.gr/forums/showthread.php?threadid=43632



OOOOEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE