PDA

View Full Version : Ελατήρια πηρουνιών για Dakar



Konti
01/12/2006, 13:48
Wilbers ελατήρια πηρουνιών BMW F 650 GS Dakar
Τι γνώμη έχετε γι' αυτά? Τα έχει βάλει κάποιος? Είναι στα 110 Ευρώ δεν είναι άσχημη η τιμή


70922

SeNNinhA
01/12/2006, 13:55
Δεν ξερω για τα συγκεκριμένα αλλά η τιμή τους είναι normal. Στην ίδια τιμή πάνω κάτω θα προτιμούσα να βάλω τα Technoflex που έχουν προοδευτικότητα στην σκληρότητά τους. Καλύτερα από τα WP.

Konti
01/12/2006, 14:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από SeNNinhA
Δεν ξερω για τα συγκεκριμένα αλλά η τιμή τους είναι normal. Στην ίδια τιμή πάνω κάτω θα προτιμούσα να βάλω τα Technoflex που έχουν προοδευτικότητα στην σκληρότητά τους. Καλύτερα από τα WP.

Πάντως θέλω να τα αλλάξω τα Μαμά γιατί είναι αρκετά μαλακά και έχουν μια ψιλό-ασάφεια!

Τα Technoflex σε πιο κατάστημα μπορώ να τα βρώ? Τα έχεις δοκιμάσει?

SeNNinhA
01/12/2006, 14:36
Ήμουν ενα βήμα από το να τα βάλω αλλα τελικά άλλαξα μηχανή.
Αν θυμάμαι καλά τα έχει ο Σπηλιώτης (Θηβών 129) αλλά μπορείς να πάς και στο K-SHOCK (Ραγκαβη 27 Γκύζη) που είναι πολύ καλά παιδιά.

Konti
01/12/2006, 14:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από SeNNinhA
Ήμουν ενα βήμα από το να τα βάλω αλλα τελικά άλλαξα μηχανή.
Αν θυμάμαι καλά τα έχει ο Σπηλιώτης (Θηβών 129) αλλά μπορείς να πάς και στο K-SHOCK (Ραγκαβη 27 Γκύζη) που είναι πολύ καλά παιδιά.

All Right My Friend! Και κάτι τελευταίο, σου τα αλλάζουν κιόλας ή πρέπει να τρέχω αλλού!


Thank you!:wave2: :wave2:

Cpt. Haddock
01/12/2006, 14:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από Konti
All Right My Friend! Και κάτι τελευταίο, σου τα αλλάζουν κιόλας ή πρέπει να τρέχω αλλού!


Thank you!:wave2: :wave2:

Στο K-shock τα αλλάζουν

:wave2: :beer: :wave2:

Konti
01/12/2006, 14:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από SeNNinhA
Ήμουν ενα βήμα από το να τα βάλω αλλα τελικά άλλαξα μηχανή.
Αν θυμάμαι καλά τα έχει ο Σπηλιώτης (Θηβών 129) αλλά μπορείς να πάς και στο K-SHOCK (Ραγκαβη 27 Γκύζη) που είναι πολύ καλά παιδιά.

Βρήκα και τα site 1) http://www.k-shock.gr/gr/company.htm το οποίο έχει τα Wp και Hyperpro.
2) http://www.spiliotis.gr έχει τα Technoflex.

jasondakar
28/12/2006, 22:06
τελικα τα εβαλες αν ναι τι λενε?καλα?σκεφτομαι και εγω να τα αλλαξω γιατι παρα ειναι μαλακα τα μαμα.

Konti
04/01/2007, 10:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από jasondakar
τελικα τα εβαλες αν ναι τι λενε?καλα?σκεφτομαι και εγω να τα αλλαξω γιατι παρα ειναι μαλακα τα μαμα.

Ακομά δεν τα έβαλα, αλλά θα το κάνω σύντομα! Καθώς περιμένω κάτι $$$$ έκτακτα και λέω να τα επενδύσω στον μοτοσακό μου!

Θα ενημερώσω πάραυτα μόλις τα βάλω!