PDA

View Full Version : ...saddle bags



gianni
01/12/2006, 18:49
παιδια γεια σας εχω ενα multistrada 620 και ισως πηρα βεβιασμενα κατι πλαινες τσαντες απο τη colori και τωρα τα εχω βρει μπαστουνια..! γιατι προφανως χρειαζεται πλαινα σιδερενια στηριγματα και δεν ξερω που να απευθηνθω για να παρω κατι ετοιμο ωστε να ειναι κατι ωραιο και μην παω σε κανεναν σιδερα και φτοιξω κανενα εκτρωμα...αν μπωρει καποιος να με βουθησει¨ή καποιος που εχει ηδη πλαινες τσαντες ασ μου πει που τις πηρε και τι ακρβως εκανε.thx σε ολους

stradas
03/12/2006, 15:32
Δεν ξερω ποιες τσαντες εχεις παρει αλλα εγω στο 1000 εχω κατι oxford και δεν χρειαζονται καγκελα.
Τις περναω κατω απο την σελα (απο το πισω κομματι), και μετα τις στερεωνω με τα χταποδια που εχει ωστε να ειναι πιο καλα δεμενες.
Εχω κανει και (κοντινο) ταξιδι αλλα και μεσα στην αθηνα δεν ειχαν προβλημα.

gianni
03/12/2006, 21:57
ευχαριστω strada για την απαντηση σου αν ειχες και καμια φωτω θα με βουθουσε,αυτες εχω παρει http://www.coloriposto.gr/posto/gr/details.asp?ProductID=126 ,να εισαι καλα και καλες βολτες.

TasosDuc
05/12/2006, 19:01
kalispera ,

egw exw valei tis Ducati Perfonmance tis plaines soft .Paketo htan kai oi vaseis(vlepe foto) .Kanoun eksairetikh douleia ,exw kanei megala taksidia xwris kanena provlima.Kratane teleia.Twra vevaia den kserw an tis poulane ksexwrista.Rwta kalhtera sto Hellinstore.


71251

gianni
05/12/2006, 19:20
τασο ευχαριστω και σενα για την απαντηση σου,ειμαι απο τριπολη πες μου σε παρακαλω ποσο τις πηρες και απο που? ολο το πακετο,και τα σιδερα και τις τσαντες.τις βρηκα αυτες που εχεις βαλει στο web,αλλα εκ των υστερων πρωτα ειχα αγορασει αυτες απο την colori,και tiw βρηκα οχι ελλαδα,αυτο δικαιολογηται μαλλον απο το οτι δεν ανανεωνουν αρκετα τα site στην ελλαδα.Plz απαντα.

TasosDuc
05/12/2006, 19:53
file gianni ,gia tripoli den kserw pou tha mporeseis na tis vreis.Kane ena tilefwno sthn Hellinstore sto 210 411 4415 kai rwta gia tis plaines valitses me kwdiko 96732003B.Gia thn timh tha se gelasw poso akrivws exei, giati tis pira mazi me thn mhxanh .Na upothesw gyrw sta 150 Euro

gianni
05/12/2006, 20:08
Τα προϊόντα που έχετε επιλέξει από την Ducati είναι τα εξής:



Κωδικός Περιγραφή Λιανική χωρίς ΦΠΑ Λιανική με ΦΠΑ

967435ABB Κάλυμμα Ρεζερβουάρ & Tank Bag 210,00 ευρώ 249,90 ευρώ

96732003B Βαλίτσες Πλαϊνές με Βάση 286,00 ευρώ 340,00 ευρώ



Επίσης για παραγγελίες άνω των 50,00 ευρώ τα μεταφορικά είναι δωρεάν.



Βρισκόμαστε στη διάθεση σας για οποιαδήποτε πληροφορία,

############################################################
τασο εστειλα το πρωι e-mail και μου εστειλαν τη παραπανω απαντηση πριν απο λιγο ειναι αληθεια παντως οτι 150 δεν ειναι...! ακριβω σπορ τα αξεσουαρ για τις ducati μας,παντως σε ευχαριστω και καλες βολτες αν κατεβεις ποτε τριπολη ελα να με βρεις για καφε.
6945495101 το τηλ. μου παρε οποτε θες. και κατι αλλο ξερεις κανενα club που διοργανωνουν εκδρομες και αλλα.?αυτα καλο βραδυ.

TasosDuc
06/12/2006, 20:07
Se euxaristo polli gia thn prosklhsh gianni.An katevw pros ta ekei ,tha sou thlefwnisw.Telika epaisa arketa eksw me thn timh e?... :confused: Eixa thn entypwsh oti tis pira fthinotera....tes pa...
Pros to parwn egw prwsopika den gnwrizw kapoio club.Isws ta alla paidia edw mesa na gnwrizoun kapoio.Kales voltes ....