PDA

View Full Version : Synergeio pros apofygh...



AKIS77
01/07/2004, 20:12
Loipon..exoume kai leme... isws kapoioi na to eixan dei..prin 2 peripou mhnes eixa kanei kapoio post sxetika me mia anakataskevh pou 8a ekana se ena Honda Chally pou htan parathmeno se mia apo8ikh 7-8 xronia.. Akoma perimenete Foto e?? E.. 8a arghsoun ligo akoma.. :mad: O logos? to synergeio pou anelave thn ergasia.. Me exoun 4 evdomades kai me phgenoun apo paraskevh se paraskevh kai akoma to mhxanaki den einai etoimo! :ZZZ: :hypnotize :uplate: To apotelesma?? Na tou tin pw na tsako8oume kai avrio 8apaw na to parw apo ekei misoteleiomeno na to paw alou.
To synergeio einai to "SM" Gasparhs Veroutis kai einai ligo prin mia megalh BP de3ia stis arxes tis Leoforou Vouliagmenhs prin to fanari peripou tis fratzh. Paidia MAKRYA! o typos einai paramu8as! olo uposxeseis kai apo douleia 0 ! Thn mia tou eftege o tornos.. thn alh den prolavene to ena.. tin alh to alo... olo dikaiologies kai to mhxanaki mou exei katsei mesa 4 evdomades gia douleia 1as evdomadas to poly.!!
Apo esas 8a h8ela an 3erete kapoio kalo hlektrologio pou na mporesei na kanei tin hlektrikh eggatastash apo tin arxh. (oxi se 4 evdomades omws!! :wave2: )

melsaltas
02/07/2004, 11:36
ΦΙΛΕ ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ.ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ.
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ ΓΙΑ ΜΟΤΟ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΟΛΛΟΙ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ.ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΓΙΑ ΕΝΑΝ ΣΤΑ ΑΝΩ ΠΑΤΗΣΙΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΣ.ΑΝ ΠΑΡΕΙΣ ΚΑΝΑ ΠΕΡΙΟΔΙΚΟ ΜΟΤΟ ΣΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ ΤΟΥ, ΕΧΩ ΔΕΙ ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΙΚΟ.
ΠΑΡΕ ΚΑΝΑ ΤΗΛ ΝΑ ΜΑΘΕΙΣ.ΤΟ ΠΑΛΙΚΑΡΙ ΔΕΝ ΤΟΝ ΞΕΡΩ , ΑΠΛΑ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ.
ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ-ΞΕΜΠΕΡΔΕΜΑΤΑ!:confused:

ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ
02/07/2004, 16:32
μετα απο χρωνια σε ηλεκτολογους μοτο που χρηαζοντουσαν φιλοι και εχωντας ακουση τα χηροτερα αποφασησα οτι δεν υπαρχουν ηλεκτρολογοι μοτο σωστοι. οσπου χρηαστηκα και εγω ηλεκτρολογο και ειπα ....τωρα την γ...σα. φιλος μηχανικος μου ειπε για ηλεκτρολογο αυθεντια. λογο οτι εχω πιζη να ακουω για αυθεντιες αλλα λογο αναγκης και μην εχωντας αλλη λυση πηγα........ και επαθα.......... ο ανθρωπος ειναι αυθεντια στα ηλεκτρικα μοτο. ενεκα οτι ειμαι χιλομαλακας με την μοτο μου την θελω να ειναι ασερι οχι απλως καλη, και εχωντας τεχνηκες γνωσεις ξεχωρισα αμεσως τον καλο μαστορα. ειναι μαστορας με αρ...ια και οχι αρ...ια μαστορας. δουλια ΤΕΛΕΙΑ. επαθα πλακα δεν πιστευα οτι υπαρχει τεχνητης στην ελλαδα να ειναι τοσο σοστος και τοσο νοικοκηρης. και στην τιμη ..... εκει που περιμενα να μου σκηση τον πατο, μου ειπε μια τιμη που του εδωσα και μπουρμπουαρ, μου εκανε ΤΗΝ δουλεια. απο τοτε εχω στηλη πολλους φιλους με προβληματα ηλεκτρηκων και ολλοι εχουν να λενε τα καλυτερα. λεγετε φωτις πολυχρονος ειναι στην νεα ιωνια. ειναι αδερφος αυτου που εχει την αντιπροσοποια των ΤΜ στην ελ αλαμεην. το τηλεφωνο του ειναι 210 2717195 κρατιστετο και ας σας ειναι αχρηστο. τον σηστηνω με κληστα ματια. φιλοι που ειχαν δωσει περιουσιες σε αυθεντιες και δεν ειχαν κανει τιποτα τους το ευτιαξε και σε τιμη τζαμπα που λενε. ησως γιατι αυτο που σε αλλους που δεν εχουν τις απετουμενες γνωσεις ειναι βουνο και για αυτον ειναι αστειο. εχει μανιουαλ για οτι μοτο φανταστης πανω σε ηλεκτρικα και ηλεκτρονικα μοτο. ειναι το κατι αλλο .
γιωργος