PDA

View Full Version : Μύγα στον καφέ



pissaman
05/12/2006, 12:38
Εσείς πως θα αντιδρούσατε αν βρίσκατε μία μύγα μέσα στον καφέ σας;
Αμερικάνος
Βγάζει το έντομο και συνεχίζει να πίνει τον καφέ του.

Κινέζος
Τρώει το έντομο και πετάει τον καφέ

Παλαιστίνιος
Πίνει τον καφέ μαζί με το έντομο

Σκωτσέζος
Πιάνει το έντομο και το σφίγγει φωνάζοντας "φτύσε τον καφέ ρε!"

Ισραηλινός
1. Πουλάει τον καφέ στον αμερικάνο και το έντομο στον κινέζο
2. Διαμαρτύρεται ότι η προσωπική του ασφάλεια βρίσκεται σε κίνδυνο
3. Φωνάζει ότι οι παλαιστίνιοι του ρίχνουν έντομα στον καφέ
4. Κατηγορεί ότι οι Χεζμπολάχ, οι Συρία και το Ιράν υποθάλπουν επιθέσεις με όπλα μαζικών εντόμων
5. Συσχετίζει αυτή την ποταπή επίθεση με την Παλαιστινιακή τρομοκρατία, με καταπάτηση των ανθρωπίνων δικαιωμάτων με τον αντισημιτισμό, το ολοκαύτωμα, τη διασπορά, την έξοδο.
6. Διατάζει τον Αραφάτ να σταματήσει αμέσως όλα τα έντομα να πετάνε ή να πέφτουν μέσα στον καφέ του.
7. Επανακαταλαμβάνει τη δυτική όχθη και τη Γάζα, συνεχίζει την εποικιση, κόβει την παροχή νερού και ρεύματος στους παλαιστίνιους, τρομοκρατεί ή εξευτελίζει πολίτες, σκοτώνει ή σακατεύει οτιδήποτε στο πέρασμά του.
8. απαιτεί ισχυρότερη στρατιωτική βοήθεια από τους αμερικάνους.
9. Ζητά δάνειο ενός δισεκ. δολαρίων με 100ετή περίοδο αποπληρωμής, από τους αμερικάνους για την αγορά καινούργιας κούπας καφέ.
10. Απαιτεί εφ όρου ζωής δωρεάν καφέ από την καφετέρια ως αποζημίωση.

Eλληνας
Ρίχνει ένα μπινελίκι στη γυναίκα του και πάει στη μάνα του να πιει ένα καφέ της προκοπής.

Nostra
05/12/2006, 12:52
Εσείς πως θα αντιδρούσατε αν βρίσκατε μία μύγα μέσα στον καφέ σας;


Bartlal : Ρεύεται επάνω στη μύγα, κι αφού αυτή λιποθυμήσει, την πετάει στον καφέ του ALximistis και ρίχνει μια σφαλιάρα στον Alx84. Κατόπιν παραγγέλνει άλλη μύγα... ανάμεικτη.

Alx84 : "Σιγά τη μύγα... εγώ ντύνομαι καλύτερα όταν πάω μΠίστα..." Mygalook = δερμάτινα μέσα-έξω, επιγονατίδες, μπαλακλάβα, γάντια με 7 κοκκάλινες επικαλύψεις, κράνος με 3,5 ζελατίνες, κροκόδειλος με δέρμα φάλαινας, μπότες με τέσσερα τακούνια, γόμες, ξύστρες και μια κασετίνα δώρο από τα ALeX pak...

Alximistis : Τρώει τη μύγα, πίνει τον καφέ, τρώει το φλιτζάνι, φωνάζει τον σερβιτόρο να παραγγείλει μια απ'τα ίδια, τρώει τον σερβιτόρο, τρώει τα λυσακά του και πάει να δει Muppet Show... τον φαγάνα...

Cpt.Haddock : Προσπαθεί να προσεγγίσει πολιτισμικά τη μύγα με γερμανικές ραψωδίες του 14ου, της εξηγεί ότι έχει BMW και άρα είναι και οι δύο ελικοφόροι... Η μύγα όμως είναι πιο σνομπ κι από BWM, και ο Cpt. ξανα-βρίσκεται σε κατάσταση πίνοντας καφέ να... μη-γαμείς...

Oldman : Ζητάει από τη μύγα πτυχίο μηχανολόγου μηχανικού, της ζητάει να γράψει τη λέξη "συνειδητοποιήσει" για ορθογραφικό έλεγχο, χάνει τέσσερα Δ.Σ. στη σειρά προσπαθώντας να βρει τον εξαεριωτήρα της μύγας, αυτή τον κλάνει, και παίρνει μόνη της τα βουνά. Ο Oldman ρίχνει τον καφέ μέσα στον Ντουζλαμά και αρχίζει να σχεδιάζει 10ήμερο στα βουνά για εξεύρεση της μύγας και αποδείξεως ότι φταίει το ζιγκλεράκι του καρμπυρατέρ της.

Crs-k : Ζητάει από τη μύγα να του εξιστορήσει τα ταξίδια της ενώ ταυτόχρονα χύνει σιγά-σιγά στον καφέ τσίπουρο 95 βαθμών. Μετά από λίγη ώρα (και αρκετά τσίπουρα) αγκαλιά με τη μύγα λένε επαναστατικά τραγούδια της Βέμπο

gcrook : Προσπαθεί να πείσει την μύγα ότι τρόπον τινά είναι συνάδελφοι καθότι υπηρετεί κι αυτός στην αεροπορία. Ταυτόχρονα προσπαθεί πίνοντας τον καφέ να της βρέξει το μπλουζάκι της για να πάρει μάτι. Η μύγα τον παίρνει χαμπάρι και φεύγει... Εκτοτε ο gcrook στάζει (ή τινάζει) το κορμί του... μόνος του...

idi : Κερνάει καφέ τη μύγα προσπαθώντας να την πείσει ότι είναι (η μύγα) απόγονος του δικέφαλου αετού, τη συμβουλεύει να κάνει τατουάζ τη ελληνική σημαία στο δεξί φτερό και να της πουλήσει ένα μπλουζάκι kawasaki riders. Η μύγα δε συμφωνεί οπότε το θέμα καταλήγει στις διαμάχες με θέμα Kawasaki VS Κα-μυγά-ζι.

Makis206 : Χύνει το καφέ, βάζει ρακί, και αρχίσει να σχεδιάζει emoticons στη μύγα... μετά από τρία χρόνια κατορθώνει η μύγα να κάνει Logoff και φεύγει κάνοντας αντί για ζζζζζζζ..... σπαμζζζζζζζ.
Ο Makis βαριέται και αρχίζει να ψάχνει στο Internet aftermarket κινητήρα ΧΧ για το cbf του.


TROOPER : Μόλις βρίσκει τη μύγα βρίζει τους βάζελους και τα χανούμια και μετά βγάζει τη μύγα από τον καφέ και την πήγε να παίξουν Paintball. στην πορεία πορώθηκε όμως και κάνει μια καταδρομική στη μύγα της βαράει κάτι χρωμόσφαιρες κατακούτελα και την αφήνει σέκο. Ως καλός φυσιοθεραπευτής που είναι, προσπαθεί να της κάνει φυσιοθεραπείες, βελονισμούς, σιάτσου μασάζ κλπ. Την είχε και την έτριβε τόση πολλή ώρα που στο τέλος άρχισε να βγαίνει από τη μύγα ένα άσπρο υγρό... Οχι, μην πάει ο νους σας στο πονηρό... απλά από τότε βγήκε η έκφραση "Εβγαλε από τη μύγα ξύγκι".

Nostra
05/12/2006, 12:52
DimChios : Πετάει χώμα στον καφέ και βουτάει τη μύγα μέσα για να την εκπαιδεύσει στα λασπώματα. Ταυτόχρονα της παίζει στο πιάνο τη διαφήμιση του Cutty Sark φορώντας ημίψηλο και εντουράδικες μπότες. Πάνω που η μύγα είναι έτοιμη να πέσει στον έρωτά του... ο Dim φεύγει για λασποβόλτα.

XR600 : Προσπαθεί να πείσει τη μύγα να βαφτεί ροζ και να πάνε στην Πάρνηθα για το βράδυ. Χύνει μπύρα μέσα στον καφέ ενώ ο crs-k του βουτάει κρυφά τη μύγα μέσα στο γάλα... Φυσικά ο XR600 δε μπορεί να την ξεχωρίσει... και φεύγει

Adam_Tsouk : Καταρχήν γελάει στη μύγα. Ανεξαρτήτως με την αντίδραση της μύγας, ο Adam θα ξαναγελάσει. Η μύγα αρχίζει να πίνει τον καφέ και να φουσκώνει. Ο Adam συνεχίζει να γελάει. Μόλις η μύγα έχει πιει όλους τους καφέδες τριγύρω, έχει γίνει σαύρα... οπότε της λέει ο Adam ξεκαρδισμένος : "Μα καλά, πόσο ήπιες μωρή χαμούρα? " και τραβάει άλλη μια ρουφηξιά από το Ολλανδικό τσιγάρο που καπνίζει από το καλοκαίρι...

Sniper : Στην αρχή απαξιεί για τη μύγα. Μετά τη γλυκοκοιτάει. Τη βγάζει προσεκτικά από τον καφέ. Κερνάει τον καφέ σε παρακείμενη γκόμενα. Παίρνει τη μύγα και τη πάει βόλτα στην Τρίπολη σε 33' και 14''. Η μύγα αρχίζει τα ΚΙΧ σε όλο τον δρόμο. Μόλις φτάνουν Τρίπολη του ρίχνει χυλόπιτα, ο sniper γυρίζει μόνος στην Αθήνα σε (πραγματικό χρόνο) 1:37':56'' και επειδή είναι γενικός mod σβήνει όλα τα ποστ στο moto.gr που αφορούν τις μύγες.

Dirtbird : Βάζει τον καφέ στην άκρη. Αγοράζει μια ίδια μύγα για ανταλλακτικά και αρχίζει να αλλάζει τα πάντα πάνω στη μύγα. Οταν η μύγα αρχίζει να μοιάζει με πτερόσαυρο, φορτώνει το KTM επάνω στο XX, ανοίγει ένα Thread με τίτλο "Κούτα η μύγα" και πάει στο βουνό προκαλώντας τους μπάμπουρες να μονομαχήσουν με τον μυγοπτερόσαυρό του. Υστερα, ξυπνάει και πάει για δουλειά σκεπτόμενος τι άλλο θα μπορούσε να κάνει στη μύγα για να της ανεβάσει level. A...κι από δευτέρα αρχίζει τη δίαιτα της μύγας.

ντέρτι-μότο : Βάζει τον καφέ στο ψυγείο. Παίνρει τη μύγα και την χώνει κάτω από το πιεστικό-πλυστικό με διάφορα χημικά για καθαρισμό των φτερών από τις λάσπες. Μόλις η μύγα αρχίζει να ξεθωριάζει-διαφανίζει, της κρεμάει ένα πανό 10 μέτρα και την βάζει να κάνει εναέριες διαδρομές στον Αττικό ουρανό με αγγελία για πώληση ενός VTR. Μέχρι να γυρίσει η μύγα από τη διαφημιστική πτήση, έχει άλλα 5 μηχανάκια για πούλημα.

kalesin : Παίρνει τη μύγα, αφήνει το τέρας και φεύγει στην Κύπρο. Μετά από 4 τόνους χαλούμι ανοίγει παρακλάδι του moto.gr/probataforum στη Λεμεσό. Ανοίγει camping στη παραλία αλλά πάνω σε μια ερωτοκατάσταση με τη μύγα, εκείνη του τσιμπάει το κάτω "κεφάλι". O kalesin από τον πόνο φωνάζει και χώνει το μόριό του στη ζεστή άμμο για να ανακουφιστεί. Δυο Κύπριοι πέρναγαν εκείνη την ώρα από εκεί και ρωτάει ο ένας τον άλλον: "Μύγα τον τσίμπισε?" και του λέω ό άλλος: "Όι, από σιει μούγια, μουγιάζεται."... α.... και μην το ξεχάσω... εκείνη την περιοχή την βγάλανε Αμμόχωστον.

Nostra
05/12/2006, 12:56
Nostra: Aκουμπάει τη δεξιά παλάμη στο πηγούνι του και τον αγκώνα στο τραπέζι κι αρχίζει να προβληματίζεται.." τώρα μπήκε η μύγα μέσα στον καφέ η ο καφές πήγε κι έπεσε πάνω στη μύγα ;" Τραβάει φωτογραφίες του συμβάντος καθώς και τον τρόπο αφαίρεσης της μύγας απ'τον καφέ βήμα βήμα και ποστάροντας στο φόρουμ τις πεντακάθαρες φωτό μας εξηγεί τον τρόπο που κατάφερε να την αφαιρέσει. (makis edition)

Λεωνίδας : Ζητάει από τη μύγα αν ξαναβουτήξει μέσα στον καφέ. Μόλις η μύγα βουτάει, την γραπώνει και πάει και την κολλάει επάνω στον ανεμιστήρα με την κατηγορία της αντεγραμμένης βουτιάς. Ο Λεωνίδας παραγγέλνει άλλο καφέ... η μύγα βρίσκεται ήδη τρία χρόνια στον ανεμιστήρα και ανακυκλώνεται κυρίως τα καλοκαίρια.

Tropeas : Εξηγεί στη μύγα ότι τα SV δε σπάνε. Η μύγα πεθαίνει από τα γέλια και ο Tropeas κανονίζει να πάει για καφέ την Καθαρά Δευτέρα, 31/02/2007, Ημέρα Τρίτη. Αφού βρίσκεται μόνος του για καφέ κάνει μήνυση στην αντιπροσωπεία μυγών για σφάλμα υλικού στα πτερύγια της μύγας drosophila και συνδικαλίζεται στο σωματείο της Μ.Υ.Γ.Α.Ε.


bored aka gtsiros aka Tsiros_Temp aka Φιλαλήθης : Η μύγα παθαίνει τεστ προσωπικότητας και καταλήγει στο wikipedia να βρει τη σύσταση του καφέ και τις επιπτώσεις στην εντομολογία. Ο bored τα παίρνει στο κρανίο και στο τέλος μυγοχέζονται...


Hornet : Οταν βρίσκει τη μύγα να κάνει μπάνιο στον καφέ του... την κάνει ban αυτήν και βγάζει ανακοίνωση ότι απαγορεύονται οι μύγες επάνω στα VFR.


gixxer-ΟΠΑΠ : Μόλις βρίσκει τη μύγα μες στον καφέ. Πίνει τον καφέ, πάει Σέρρες, βάζει τη μύγα στην πίστα, της βγάζει το λάδι, γυρίζει Αθήνα και μέσα σε μια εβδομάδα, κάνει 14 πάρτυ γενεθλίων και αλλάζει τη μύγα με έναν ψύλλο, τον ψύλλο με ένα σκαθάρι, το σκαθάρι με ένα τσιμπούρι, το τσιμπούρι με σκύλο, το σκύλο με καμήλα, τη καμήλα με τσιτάχ, την τσιτάχ με (triumph) Tiger , το tiger με Ducati, το ducati με μια Africa-νικη μύγα... Αρα στο τέλος του μένει πάλι η μύγα (έστω και Africa-νικη) αλλά τον κυνηγάει η εφορία για διαφυγόντα κέρδη από πώληση μηχανών και το υπουργείο γεωργίας για αγοραπωλησίες εξωτικών ζώων.

Katanas : Πίνει σκεπτικά τον καφέ, ξενυχτάει 3 μέρες αλλάζοντας τη διατομή εκείνης της μαλακίας στο καρμπυρατέρ που είναι οβάλ. Μαθαίνει τη μύγα να οδηγάει εντούρο και κρατώντας τη μύγα στο αριστερό χέρι, και πάει σε τέσσερα διαδοχικά trail rides όπου μένει στα τρία πρώτα από βενζίνη λόγω μικρού ντεπόζιτου. Στο τέταρτο βγαίνει πρωτος στην overall κατηγορία. Στη συνέντευξη τύπου στην ερώτηση για το μυστικό της επιτυχίας του λέει : "Ειμαι ο πρώτος εφαρμοστής των διδαχών του ΚΤΜ" , δηλαδή ? τον ρωτάνε... "κερδίζει αυτός που Κρατάει Τη Μύγα..." ....

div400 : Βγάζει τη μύγα από τον καφέ, ανταλλάσσει τον καφέ με κόκα-κόλα, κρατάει το SV που έχει και δίνει το diversion στη μύγα. Ο div μαθαίνει στη μύγα γερμανικά και ανοίγουνε μαζί εταιρία courier βάζοντας τη μύγα διευθύντρια μεταφορών. Μόλις η εταιρία αρχίσει να πηγαίνει καλά και έχουνε ήδη 800 γραφεία σε όλον κόσμο, η μύγα τον χέζει και ανοίγει δικιά της εταιρία. Ο div τότε βγάζει την παροιμία "έκανε κι η μύγα κώλο και έχεσε τον κόσμο όλο". Η μύγα του παίρνει δικαστικώς τα μισά γραφεία κι από τότε ο div τα έχει 400.


tifoefs : O tifoefs ζει και εργάζεται στην Ολλανδία και είναι συλλέκτης μεσαιωνικών σπαθιών και σπάθες ξιφομαχίας. το συμβάν με τη μύγα έγινε σε γνωστό coffee-bafo-shop. Εχοντας "καπνίσει" τον καφέ του βρίσκει τη μύγα ζαλισμένη και αναφωνεί "Oh...een vlieg!" (Ω...μια μύγα!) και την παίρνει σπίτι του. αποφασίζει να την στείλει στην αστυνομική ακαδημία και την κάνει μπατσίνα. Από τότε εξασκούνταν μαζί στην ξιφομαχία για πολλές ώρες ώσπου μια μέρα από την εξάντληση και την έλλειψη προσοχής σκότωσε σε μια απόκρουση την μύγα-μπατσίνα. Και τότε βγήκε η έκφραση: "Αυτός δε σηκώνει μύγα στο σπαθί του..."



......

makis206
05/12/2006, 13:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nostra
Makis206 : Χύνει το καφέ, βάζει ρακί, και αρχίσει να σχεδιάζει emoticons στη μύγα... με΄τα από τρία χρόνια κατορθώνει η μύγα να κάνει Logoff και φεύγει κάνοντας αντί για ζζζζζζζ..... σπαμζζζζζζζ

Nostra: Aκουμπάει τη δεξιά παλάμη στο πηγούνι του και τον αγκώνα στο τραπέζι κι αρχίζει να προβληματίζεται.." τώρα μπήκε η μύγα μέσα στον καφέ η ο καφές πήγε κι έπεσε πάνω στη μύγα ;" Τραβάει φωτογραφίες του συμβάντος καθώς και τον τρόπο αφαίρεσης της μύγας απ'τον καφέ βήμα βήμα και ποστάροντας στο φόρουμ τις πεντακάθαρες φωτό μας εξηγεί τον τρόπο που κατάφερε να την αφαιρέσει.


:lol: :lol: :beer: :lol: :rotflmao:

Λεωνίδας
05/12/2006, 13:12
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
έχω λιώσει

Cpt. Haddock
05/12/2006, 13:23
και γαμώ λέμε!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

μήπως να το ενώναμε με το "how are things done in moto.gr" ?

Nostra
05/12/2006, 13:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
και γαμώ λέμε!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

μήπως να το ενώναμε με το "how are things done in moto.gr" ?

όχι ακόμα... έχω πολύ δουλειά ακόμα.... :D :D

bartlal
05/12/2006, 13:40
τι λαλακας εισαι ρε κλανοστρα!!!

:rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao:


Just sticked! :winka:

crs-k
05/12/2006, 13:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
........................
Just sticked! :winka:


:a013:







:lol: :rotflmao: :bawl: :rotflmao: :lol:

KaTaNaS
05/12/2006, 14:03
apisteutos re nostra


:lol: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: ελιωσα!


να σαι καλά ρε φίλε! :beer: :beer: :beer:

div400
05/12/2006, 14:04
τι πινει το παιδι;;;;;;

μα τι πινει;;;;


θεος
:a23: :a012:

bored
05/12/2006, 14:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nostra
bored aka Tsiros aka Tsiros_Temp aka Φιλαλήθης
είναι η πολλοστή φορά που το βλέπω, δεν αντέχω άλλο:
ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΠΟΤΕ NICKNAME Τsiros (http://www.moto.gr/forums/search.php?s=&action=finduser&userid=8355)


Αρχικά δημιουργήθηκε από Nostra
Bartlal : Ρεύεται επάνω στη μύγα, κι αφού αυτή λιποθυμήσει, την πετάει στον καφέ του ALximistis και ρίχνει μια σφαλιάρα στον Alx84. Κατόπιν παραγγέλνει άλλη μύγα... ανάμεικτη.
το καλύτερο

gcrook
05/12/2006, 14:07
[Μυτη ψηλα mode]

Αν επιμενετε να συγχωνευτει με το "How things" καλως.:o

[/Μυτη ψηλα mode]

ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :beer: :wave2:

DimChios
05/12/2006, 14:09
ΜΑΛΑΚΑ ΝΟΣΤΡΑ ΕΧΩ ΒΡΩΜΙΣΕΙ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΑΠΟ ΤΟΣΟ ΚΛ@ΣΙΜΟ ΛΕΜΕ!!!!


:look: :look:



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

makis206
05/12/2006, 14:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
ΜΑΛΑΚΑ ΝΟΣΤΡΑ ΕΧΩ ΒΡΩΜΙΣΕΙ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΑΠΟ ΤΟΣΟ ΚΛΑΣΙΜΟ ΛΕΜΕ!!!!

Πάει η μύγα.. αιωνία της η μνήμη


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

DimChios
05/12/2006, 14:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Πάει η μύγα.. αιωνία της η μνήμη


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:




ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΜΕΙΝΕΙ ΑΝΤΕΡΟ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!


:bigcry: :bigcry: :bigcry: :cry: :cry: :rotflmao: :cry: :bigcry: :bigcry: :bigcry:

dirtbird
05/12/2006, 14:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Πάει η μύγα.. αιωνία της η μνήμη


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


Η μύγα υπάρχει ρεεεεε (της κότσαρα αντιασφυξιογόνα μάσκα :bigcry: :bigcry: )























































I am dead.............................. :yuck: :rotflmao: :beer: :beer: :wave2:

kalesin
05/12/2006, 14:16
απιστευτο...

:a18: :a19: :a19: :a23: :a19: :a19: :a18:

makis206
05/12/2006, 14:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtbird
Η μύγα υπάρχει ρεεεεε (της κότσαρα αντιασφυξιογόνα μάσκα :bigcry: :bigcry: )

Α γι'αυτό αλώνιζε στα φλυτζάνια ;

Ψαροντουφεκού είναι ;

:rotflmao: :rotflmao: :beer: :rotflmao:

bartlal
05/12/2006, 14:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από bored

το καλύτερο
ετσι μπραβο! πες τα στον λαλακα τον alex84 που νευριαζει κιολας!


:rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao:

crs-k
05/12/2006, 14:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Πάει η μύγα.. αιωνία της η μνήμη


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


:mad: :mad: :mad:

.


71240

bartlal
05/12/2006, 14:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
ΜΑΛΑΚΑ ΝΟΣΤΡΑ ΕΧΩ ΒΡΩΜΙΣΕΙ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΑΠΟ ΤΟΣΟ ΚΛΑΣΙΜΟ ΛΕΜΕ!!!!




γιατι ρε συ? σφικτηρες γιόκ? τι και πως το επαθες?:confused:











:lol: :lol: :lol: :rotflmao: :lol: :lol: :lol:

div400
05/12/2006, 14:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nostra

div400 : Βγάζει τη μύγα από τον καφέ, ανταλλάσσει τον καφέ με κόκα-κόλα, κρατάει το SV που έχει και δίνει το diversion στη μύγα. Ο div μαθαίνει στη μύγα γερμανικά και ανοίγουνε μαζί εταιρία courier βάζοντας τη μύγα διευθύντρια μεταφορών. Μόλις η εταιρία αρχίσει να πηγαίνει καλά και έχουνε ήδη 800 γραφεία σε όλον κόσμο, η μύγα τον χέζει και ανοίγει δικιά της εταιρία. Ο div τότε βγάζει την παροιμία "έκανε κι η μύγα κώλο και έχεσε τον κόσμο όλο". Η μύγα του παίρνει δικαστικώς τα μισά γραφεία κι από τότε ο div τα έχει 400.



ρε μλκ ΤΙ ΠΙΝΕΙΣ ΡΕΕΕΕ;;;;;
:lol: :rotflmao:

αλλα μπορεις και καλυτερα ρε τασο:rolleyes:

ronin1
05/12/2006, 16:31
παιδια δε σας ξερω προσωπικα, αλλα απο τα γραφόμενα σας εδω έχω πανω κατω σχηματισει μια εικονα για τον καθενα σας...

Ο Νοστρα ειναι απιστευτος...σας εχει ψυχογραφήσει όλους!!!

:rotflmao: :lol: :rotflmao: :bawl:

απίστευτο γελιο...εχω κλασει και γω...αν κ δεν κινδυνευει κανενας εδω...:lol: :rotflmao: :lol:

ισως η καλυτερη συζητηση του φορουμ:a5: :a09: :a08:

evvou
05/12/2006, 16:42
:eyepop: :eyepop: :eyepop: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
γεια σου ρε Νοστρα!!! :a23: :a23: :a23: :a46: :a46: :a46: :a46: :beer: :beer:

taxydromos
05/12/2006, 17:45
:p ειιιι,πολυ εξυπνο!!!:lol: :lol: :lol:
μιλαμε για πολυ γελιοοοο:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
αντε σειρα εχουν οι γυναικες του μοτο.γρρρ:beer:
:a014:

tifoefs
05/12/2006, 19:56
Οποιος εχει τη μυγα ζωντανη μυγιαζεται !

:smokin: :smokin: :evil: :evil:


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

apaleftos
05/12/2006, 21:05
:a18: :a46: :a18:
Εγώ πάλι καλά του ξέφυγα!!! :smilea:




Τα καλά του να είσαι νέος........:D :D :D

villy
06/12/2006, 06:27
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

:a23: :a23: :a23: :a23: :a23:

SΤΙCKY πάνω από όλα τα άλλα Sticky !!!!

:a20: :a20: :a20: :a20: :a20:

DimChios
06/12/2006, 08:19
Είμαι περίεργος να διαβάσω για: Druuna, latris, Vegas kitty, Julius, Alkis, maira, tati, χωμάτινος....


:look: :look: :look:


:lol: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :lol:

makis206
06/12/2006, 10:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
Είμαι περίεργος να διαβάσω για: Druuna, latris, Vegas kitty, Julius, Alkis, maira, tati, χωμάτινος....


H περιέργεια σκότωσε τη μύγα..


:lol: :rotflmao: :beer: :rotflmao: :lol:

Druuna
06/12/2006, 10:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
Είμαι περίεργος να διαβάσω για: Druuna, latris, Vegas kitty, Julius, Alkis, maira, tati, χωμάτινος....


:look: :look: :look:


:lol: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :lol:



Ναι ναι κι εγω την ιδια περιεργεια εχω....


:rotflmao: :rotflmao:

DimChios
06/12/2006, 21:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από Druuna
Ναι ναι κι εγω την ιδια περιεργεια εχω....


:rotflmao: :rotflmao:




Ειδικά τοδικό σου θα το γράψω εγώ μάλλον!!!

Τό'χω λέμε...το' χω! :rolleyes:

:smokin:

DimChios
06/12/2006, 21:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
H περιέργεια σκότωσε τη μύγα..


:lol: :rotflmao: :beer: :rotflmao: :lol:





Εγώ όμως δεν έχω φτερά!!! :nono:

Τί με πέρασες? Σερβιέτα??? :mad:



:lol: :lol: :lol:

makis206
07/12/2006, 01:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
Εγώ όμως δεν έχω φτερά!!! :nono:
Τί με πέρασες? Σερβιέτα??? :mad:
:lol: :lol: :lol:

Άπαπα

Σοκαρίστηκα νυχτιάτικο :eek:


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

DimChios
07/12/2006, 01:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Άπαπα

Σοκαρίστηκα νυχτιάτικο :eek:


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:




Σεμνό και άμαθο αγόρι!!! :blush:




:lol: :beer: :beer: :lol:

makis206
07/12/2006, 01:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
Σεμνό και άμαθο αγόρι!!! :blush:
:lol: :beer: :beer: :lol:

Είμαι ο πούστης :cool:

:rotflmao: :rotflmao: :beer: :rotflmao:

tai
07/12/2006, 18:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Είμαι ο πούστης :cool:

Είμαι, Ο πούστης
Η
Είμαι ο πούστης
:rotflmao: :rotflmao: :beer: :rotflmao:

tai
07/12/2006, 18:42
Nostra = απεχτος:a23: :a23:

:lol: :lol: :bigcry: :lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao:

VegasKitty
07/12/2006, 18:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
Είμαι περίεργος να διαβάσω για: Druuna, latris, Vegas kitty, Julius, Alkis, maira, tati, χωμάτινος....


:look: :look: :look:


:lol: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :lol:


Μα γιατι πρεπει να βγαλει και μας στη φορα εεε??? :look:

taxydromos
07/12/2006, 19:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από VegasKitty
Μα γιατι πρεπει να βγαλει και μας στη φορα εεε??? :look:

εσενα προσωπικα σε ξεπλενει ο ανθρωπΑς μια χαρα!!!:hypnotize :smokin:
δεν ειναι σωστο να σ'αναλαβει αλλος και να χασει την εργολαβια.. :winka:

btw: Τα Χαπια μου και τη Μοτο μου , Να τι κανω....
:lol: :lol: :lol:

VegasKitty
07/12/2006, 19:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από taxydromos
εσενα προσωπικα σε ξεπλενει ο ανθρωπΑς μια χαρα!!!:hypnotize :smokin:
δεν ειναι σωστο να σ'αναλαβει αλλος και να χασει την εργολαβια.. :winka:

btw: Τα Χαπια μου και τη Μοτο μου , Να τι κανω....
:lol: :lol: :lol:


:look: Και γω που νομιζα οτι θα μου την ελεγες για το 3ο "τι".....

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

makis206
08/12/2006, 06:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από tai
Είμαι, Ο πούστης
Η
Είμαι ο πούστης
:rotflmao: :rotflmao: :beer: :rotflmao:

Αυτό με το Ο

Αυτό με το Ο !!:eyepop:


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

kalesin
08/12/2006, 08:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Αυτό με το Ο

Αυτό με το Ο !!:eyepop:


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ !!!!!!!!!

:eyepop: :eyepop: :eyepop:

makis206
08/12/2006, 08:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalesin
ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ !!!!!!!!!
:eyepop: :eyepop: :eyepop:

Τι έπαθες ρε ;:look:

Δεν είπα αυτό με το ΕΙΜΑΙ !:evil:

:lol: :rotflmao: :lol:

kalesin
08/12/2006, 08:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Τι έπαθες ρε ;:look:

Δεν είπα αυτό με το ΕΙΜΑΙ !:evil:

:lol: :rotflmao: :lol:


ακομα δεν καταλαβες οτι κ τα 2 το ιδιο λεγανε;

απλα το πρωτο ειχε εμφαση στην ποιοτητα

:wave2:

makis206
08/12/2006, 08:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalesin
ακομα δεν καταλαβες οτι κ τα 2 το ιδιο λεγανε;
απλα το πρωτο ειχε εμφαση στην ποιοτητα
:wave2:

Έκανα τη σωστή επιλογή λοιπόν :cool:

Έχουμε κι ένα επίπεδο :smokin:



:lol: :lol: :lol: :uplate: :look:

mystique
08/12/2006, 09:24
N O S T R A * R U L E S !!!!!!!!!!!!!!!!!!!


:a20: :a46: :a46: :a46: :a46: :a46: :a46: :a46: :a46: :a46: :a23: :a23: :a23: :a23: :a10:

XR 600
08/12/2006, 09:34
ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ!!!!!!!!!!!!!!!!:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


κι αλλα κι αλλα..............:wave2: :wave2:

XR 600
08/12/2006, 10:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nostra
όχι ακόμα... έχω πολύ δουλειά ακόμα.... :D :D

να υποψιαστω οτι για τα κοριτσα ετοιμαζεις κατι με αρσενικο??????:a01: :a027:

lyk0s
09/12/2006, 21:00
Τι εκανες ρε φιλε! Με εστειλες λεμε!!

Φοβερος!!!!!!!!!!!!

fantacid
10/12/2006, 01:06
ρε συ αυτος ειναι καλος!!!!!1

κοιτα τι εχει φτιαξει το παλικαρι!!!

κ.κ. νοστρα απλα :a19:
:a23::a23::a23:


ζωγραφισες λεμεεεεεε!!!!!

Xrider
10/12/2006, 11:19
Πολυ καλο!Αν το και το φανταζομαι περισσοτερο σε σκιτσακια τυπου Joe Bar..
Δωσε κι'αλλο!!!
:wave2:

XR 600
11/12/2006, 14:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
τι λαλακας εισαι ρε κλανοστρα!!!

:rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao:


Just sticked! :winka:
κι αυτο ωριαο!!!!!!!!!!!:lol: :rotflmao: :rotflmao:

675
11/12/2006, 17:39
που ειναι ο nostra???

μα δεν μας ειπε πως εχει πολυ δουλεια ακομη??:confused: :confused: :confused:

:p

tati
05/01/2007, 09:14
χαχαχχχαχαχα απίστευτο τώρα το είδα!!!!!!!!!!

καταπληκτικός νόστρα!!!!!!!!! απιστευτος:rotflmao: :rotflmao: :bawl: :rotflmao: :rotflmao:

DimChios
05/01/2007, 09:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από tati
χαχαχχχαχαχα απίστευτο τώρα το είδα!!!!!!!!!!

καταπληκτικός νόστρα!!!!!!!!! απιστευτος:rotflmao: :rotflmao: :bawl: :rotflmao: :rotflmao:







Είσαι ένα χρόνο πίσω εσύ! :rolleyes:







:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

tati
05/01/2007, 09:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
Είσαι ένα χρόνο πίσω εσύ! :rolleyes:


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

τουλαχιστον δεν εχω bmw:alien:






































(:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: παρεξηγησιάρη μου εσύ:a07: )

DimChios
05/01/2007, 09:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από tati
τουλαχιστον δεν εχω bmw:alien:



(:rotflmao: :rotflmao: παρεξηγησιάρη μου εσύ:a07: )




:mad: :mad: :mad:

Αρχίσαμεεεεεεεεε..... :evil: :evil:














Όταν ΚΑΙ με αυτό θα σε "έχω" ΚΑΙ στο χώμα ΞΑΝΑ, να δώ τί θα λές.... :rolleyes:


:smokin:









:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

tati
05/01/2007, 09:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
:mad: :mad: :mad:

Αρχίσαμεεεεεεεεε..... :evil: :evil:




ΤΣΙΜΠΑΣ.......




























ΣΑΝ ΤΗ ΜΥΓΑ.......:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

θα τα πούμε στο χώμα, κατσε να φτιάξει το χέρι...:smokin:

taxydromos
05/01/2007, 11:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από tati
ΤΣΙΜΠΑΣ.......
ΣΑΝ ΤΗ ΜΥΓΑ.......:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

θα τα πούμε στο χώμα, κατσε να φτιάξει το χέρι...:smokin:

..τον εχεις Τανια,δοστου να φαει χωμα!:lol:
να δουμε βεβαια αν θα τον βρωμισει τον γερμα πρωτα...:a014:

DimChios
05/01/2007, 14:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από taxydromos
..τον εχεις Τανια,δοστου να φαει χωμα!:lol:
να δουμε βεβαια αν θα τον βρωμισει τον γερμα πρωτα...:a014:




ΥΠΟΜΟΝΗΗΗΗΗΗΗΗ!!! :cool:


Θα φάτε τη σκόνη μου έτσι κι αλλιώς! Γιατί βιάζεστε δεν καταλαβαίνω... :confused:


:smokin:

airamhag
05/01/2007, 15:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από taxydromos
..τον εχεις Τανια,δοστου να φαει χωμα!:lol:
να δουμε βεβαια αν θα τον βρωμισει τον γερμα πρωτα...:a014:


εγω παντως προτιθεμαι να ειμαι φαν κλαμπ της Τανιας βεβαια !!!


θα βαψω το seatακι ροζ κ θα δωσω το παρον !!! :beer: :beer: :beer:



:lol: :lol: :lol:

DimChios
05/01/2007, 15:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από airamhag
εγω παντως προτιθεμαι να ειμαι φαν κλαμπ της Τανιας βεβαια !!!


θα βαψω το seatακι ροζ κ θα δωσω το παρον !!! :beer: :beer: :beer:



:lol: :lol: :lol:








Eδω την έχω την απάντηση αλλά είμαι καλό παιδί και δεν την λεω!

Αρκεί που την ξέρεις!!!

:smokin:












:lol: :lol: :lol: :lol:

TROOPER
14/01/2007, 23:00
:lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao:
:rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol:
:lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao:

gixxerpap
22/01/2007, 17:34
καλα εγω κοιμαμαι ορθιος, και δεν πηρα χαμπαρι.......απο εσας ρεμαλια, δε βρεθηκε κανενας να ενημερωσει για τετοιο thread?

nostra αγορι μου, στο εχω ξαναπει......εσυ αδικεισαι γραφοντας μονο εδω μεσα...ειτε γραφοντας σοβαρα, ειτε κανοντας χιουμορ, τα κειμενα σου ειναι απιστευτα!!!

ειλικρινα, εχω εντυπωσιαστει!:a20: :a012: :a013:

crs-k
22/01/2007, 17:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από gixxerpap
καλα εγω κοιμαμαι ορθιος, και δεν πηρα χαμπαρι.......
...........................


Σε λαθος κατηγορια το εβαλες ... :(

Παρακαλειται ο τοπικος mod να το μεταφερει στις "Αναζητησεις-Σκεψεις-Προβληματισμους" ! :evil: :p

:lol: :rotflmao: :lol:

bartlal
23/01/2007, 10:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Σε λαθος κατηγορια το εβαλες ... :(

Παρακαλειται ο τοπικος mod να το μεταφερει στις "Αναζητησεις-Σκεψεις-Προβληματισμους" ! :evil: :p

:lol: :rotflmao: :lol:

λες ε? εν ειν κακη η (γ)ιδεα σου! :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

nakedorange
06/02/2007, 19:25
Διατριβη..

:lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao:

afrotwin
14/02/2007, 14:32
elipestato...
:rotflmao: :rotflmao:

mob rules
17/03/2007, 11:10
pwpw muges......fst-fst-fst-fst..............kleiste tis portes eri3a aerozol:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

airamhag
17/03/2007, 11:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
Eδω την έχω την απάντηση αλλά είμαι καλό παιδί και δεν την λεω!

Αρκεί που την ξέρεις!!!

:smokin:


:lol: :lol: :lol: :lol:

:look:

sotos25
03/07/2007, 14:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από pissaman
Εσείς πως θα αντιδρούσατε αν βρίσκατε μία μύγα μέσα στον καφέ σας;
Αμερικάνος
Βγάζει το έντομο και συνεχίζει να πίνει τον καφέ του.

Κινέζος
Τρώει το έντομο και πετάει τον καφέ

Παλαιστίνιος
Πίνει τον καφέ μαζί με το έντομο

Σκωτσέζος
Πιάνει το έντομο και το σφίγγει φωνάζοντας "φτύσε τον καφέ ρε!"

Ισραηλινός
1. Πουλάει τον καφέ στον αμερικάνο και το έντομο στον κινέζο
2. Διαμαρτύρεται ότι η προσωπική του ασφάλεια βρίσκεται σε κίνδυνο
3. Φωνάζει ότι οι παλαιστίνιοι του ρίχνουν έντομα στον καφέ
4. Κατηγορεί ότι οι Χεζμπολάχ, οι Συρία και το Ιράν υποθάλπουν επιθέσεις με όπλα μαζικών εντόμων
5. Συσχετίζει αυτή την ποταπή επίθεση με την Παλαιστινιακή τρομοκρατία, με καταπάτηση των ανθρωπίνων δικαιωμάτων με τον αντισημιτισμό, το ολοκαύτωμα, τη διασπορά, την έξοδο.
6. Διατάζει τον Αραφάτ να σταματήσει αμέσως όλα τα έντομα να πετάνε ή να πέφτουν μέσα στον καφέ του.
7. Επανακαταλαμβάνει τη δυτική όχθη και τη Γάζα, συνεχίζει την εποικιση, κόβει την παροχή νερού και ρεύματος στους παλαιστίνιους, τρομοκρατεί ή εξευτελίζει πολίτες, σκοτώνει ή σακατεύει οτιδήποτε στο πέρασμά του.
8. απαιτεί ισχυρότερη στρατιωτική βοήθεια από τους αμερικάνους.
9. Ζητά δάνειο ενός δισεκ. δολαρίων με 100ετή περίοδο αποπληρωμής, από τους αμερικάνους για την αγορά καινούργιας κούπας καφέ.
10. Απαιτεί εφ όρου ζωής δωρεάν καφέ από την καφετέρια ως αποζημίωση.

Eλληνας
Ρίχνει ένα μπινελίκι στη γυναίκα του και πάει στη μάνα του να πιει ένα καφέ της προκοπής.






gamise. karafliase to syban.thelo kai egw apo ayto pou pinei to paidi!!!!!!!!:bawl: :a5: :a015:

sotos25
06/07/2007, 14:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από pissaman
Εσείς πως θα αντιδρούσατε αν βρίσκατε μία μύγα μέσα στον καφέ σας;
Αμερικάνος
Βγάζει το έντομο και συνεχίζει να πίνει τον καφέ του.

Κινέζος
Τρώει το έντομο και πετάει τον καφέ

Παλαιστίνιος
Πίνει τον καφέ μαζί με το έντομο

Σκωτσέζος
Πιάνει το έντομο και το σφίγγει φωνάζοντας "φτύσε τον καφέ ρε!"

Ισραηλινός
1. Πουλάει τον καφέ στον αμερικάνο και το έντομο στον κινέζο
2. Διαμαρτύρεται ότι η προσωπική του ασφάλεια βρίσκεται σε κίνδυνο
3. Φωνάζει ότι οι παλαιστίνιοι του ρίχνουν έντομα στον καφέ
4. Κατηγορεί ότι οι Χεζμπολάχ, οι Συρία και το Ιράν υποθάλπουν επιθέσεις με όπλα μαζικών εντόμων
5. Συσχετίζει αυτή την ποταπή επίθεση με την Παλαιστινιακή τρομοκρατία, με καταπάτηση των ανθρωπίνων δικαιωμάτων με τον αντισημιτισμό, το ολοκαύτωμα, τη διασπορά, την έξοδο.
6. Διατάζει τον Αραφάτ να σταματήσει αμέσως όλα τα έντομα να πετάνε ή να πέφτουν μέσα στον καφέ του.
7. Επανακαταλαμβάνει τη δυτική όχθη και τη Γάζα, συνεχίζει την εποικιση, κόβει την παροχή νερού και ρεύματος στους παλαιστίνιους, τρομοκρατεί ή εξευτελίζει πολίτες, σκοτώνει ή σακατεύει οτιδήποτε στο πέρασμά του.
8. απαιτεί ισχυρότερη στρατιωτική βοήθεια από τους αμερικάνους.
9. Ζητά δάνειο ενός δισεκ. δολαρίων με 100ετή περίοδο αποπληρωμής, από τους αμερικάνους για την αγορά καινούργιας κούπας καφέ.
10. Απαιτεί εφ όρου ζωής δωρεάν καφέ από την καφετέρια ως αποζημίωση.

Eλληνας
Ρίχνει ένα μπινελίκι στη γυναίκα του και πάει στη μάνα του να πιει ένα καφέ της προκοπής.







aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
don't:beer: and drive :a44: and fly.

airamhag
06/07/2007, 15:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από sotos25
gamise. karafliase to syban.thelo kai egw apo ayto pou pinei to paidi!!!!!!!!:bawl: :a5: :a015:

φρεντο με παγακια..:D

kiriakost
06/07/2007, 15:56
Dirtbird : Βάζει τον καφέ στην άκρη. Αγοράζει μια ίδια μύγα για ανταλλακτικά και αρχίζει να αλλάζει τα πάντα πάνω στη μύγα. Οταν η μύγα αρχίζει να μοιάζει με πτερόσαυρο, φορτώνει το KTM επάνω στο XX, ανοίγει ένα Thread με τίτλο "Κούτα η μύγα" και πάει στο βουνό προκαλώντας τους μπάμπουρες να μονομαχήσουν με τον μυγοπτερόσαυρό του.
Υστερα, ξυπνάει και πάει για δουλειά σκεπτόμενος τι άλλο θα μπορούσε να κάνει στη μύγα για να της ανεβάσει level. A...κι από δευτέρα αρχίζει τη δίαιτα της μύγας.


τιμή και ΔΟΞΑ στα κατσαβίδια !!! :lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Da.Vintage
09/07/2007, 07:42
Τάσο :a20: :a19:

sotos25
09/07/2007, 14:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από airamhag
φρεντο με παγακια..:D



σοκολατα γλυκια γαλα βιενουα αλλα χωρις σαντιγι γιατι νυστευω:sun: :rotflmao: :a36:

airamhag
09/07/2007, 18:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από sotos25
σοκολατα γλυκια γαλα βιενουα αλλα χωρις σαντιγι γιατι νυστευω:sun: :rotflmao: :a36:

σαν να λεμε..ελληνας κροισος με νησι -9 γραμματα...:lol: :lol: :lol:











δεν βαζεις κ μια πανακοτα απο διπλα?:D

erwteumenos
08/09/2007, 16:29
lol
ma ti paidia eiste eseis telospantwn?? :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

trumanps
15/01/2009, 07:51
kala re paidia apo mia miga ksekinise to pragma ki egine olokliro sirial
ti pinete
doste kai se emas !