PDA

View Full Version : Ταλάντωση της μοτό μετά τα 140χμ



kaps
24/11/2006, 08:09
edit: Για να μην νομίζετε ότι στα Τεχνικά περνάμε άσχημα ...!!!:wave2:

dirtbird
24/11/2006, 11:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από STOYBI
Και το δικο μου ( αγορασμενο καινουργιο ) τα ιδια κανει μετα απο τα 140 !! Το ψηλο ( ακαμπτο ) φτερο μπροστα κανει ολη την βρωμοδουλεια !!! Οσο για το κομπιασμα στο τιμονι σου μαλλον για ρουλεμαν μου μοιαζει και ας ειναι ενος χρονου μονο !!! Ξερεις εχει θαυμασια φρενα μπροστα αυτο το μηχανακι !!! :winka:

:wave2:

Έχει YAMAHA, έχει YAMAHA, έχει YAMAHA


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

STOYBI
24/11/2006, 15:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtbird
Έχει YAMAHA, έχει YAMAHA, έχει YAMAHA


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Πηρα ενα τυπικο γιαπωνεζικο μηχανακι ,καθαρα και μονο για μεσο μεταφορας !!!!

Το γιαπωνεζικο αυτο μηχανακι το πηρα γιατι....

1) Εχει φρενα ευρωπαικης προελευσης !!

2) Εχει ζαντες ευρωπαικης προελευσης !!!

3) Εχει μοτερ ευρωπαικης προελευσης !!

Και δεν μπορει να παει πανω απο 140 ( αρκετες ταλαντωσεις ειναι αληθεια ) !!

Γιατι εχει αναρτησεις ιαπωνεζικης προελευσης !!!! Τα οποια ομως προσπαθουμε να βελτιωσουμε με ελατηρια ευρωπαικης προελευσης !! ( Αλλα και παλι παιρνουμε τα @ρχιδι@ μας ) !!

Συντομα θα παρει τον πουλο για αναλογο μοντελο της θρυλικης πορτοκαλιας εταιρειας !!!!

:rotflmao: :rotflmao:




:wave2:

Julius
24/11/2006, 15:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από STOYBI
Πηρα ενα τυπικο γιαπωνεζικο μηχανακι ,καθαρα και μονο για μεσο μεταφορας !!!!

Το γιαπωνεζικο αυτο μηχανακι το πηρα γιατι....

1) Εχει φρενα ευρωπαικης προελευσης !!

2) Εχει ζαντες ευρωπαικης προελευσης !!!

3) Εχει μοτερ ευρωπαικης προελευσης !!

Και δεν μπορει να παει πανω απο 140 ( αρκετες ταλαντωσεις ειναι αληθεια ) !!

Γιατι εχει αναρτησεις ιαπωνεζικης προελευσης !!!! Τα οποια ομως προσπαθουμε να βελτιωσουμε με ελατηρια ευρωπαικης προελευσης !! ( Αλλα και παλι παιρνουμε τα @ρχιδι@ μας ) !!

Συντομα θα παρει τον πουλο για αναλογο μοντελο της θρυλικης πορτοκαλιας εταιρειας !!!!

:rotflmao: :rotflmao:




:wave2:



eeeeeee ante leme, piges kai peires thn xytra re


ypomoni na doume apo konta to 690

STOYBI
24/11/2006, 15:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από Julius
eeeeeee ante leme, piges kai peires thn xytra re


ypomoni na doume apo konta to 690

Το σκεφτομαι !!! :D

Αφου δοκιμασω το δικο σου !!! :evil:

:lol: :lol: :lol:

:wave2:

ktm lc4 620
29/11/2006, 18:51
TO PSAROMA POY KANEI TO TIMONI EINAI APO TIN BIDA POY LASKARES STIS TIMONOPLAKES K DEYTERON TO MPROSTINO FTERAKI POY TREMOPEZI STA POLA XILIOMETRA K TRITON I ANARTISIS DEN EINAI K OTI KALITERO<USD ME SIMBATIKES EXOYN MEGALI DIAFORA> :yuck:

OldMan
29/11/2006, 18:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από ktm lc4 620
TO PSAROMA POY KANEI TO TIMONI EINAI APO TIN BIDA POY LASKARES STIS TIMONOPLAKES K DEYTERON TO MPROSTINO FTERAKI POY TREMOPEZI STA POLA XILIOMETRA K TRITON I ANARTISIS DEN EINAI K OTI KALITERO<USD ME SIMBATIKES EXOYN MEGALI DIAFORA> :yuck:

KALA POU IRTHES KAI MAS TA IPES GIATI POLY ZORIZOMASTAN !!!

:beer: :wave2: :beer:

ktm lc4 620
29/11/2006, 19:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
KALA POU IRTHES KAI MAS TA IPES GIATI POLY ZORIZOMASTAN !!!

:beer: :wave2: :beer: MIPOS NA IPOTHESO OTI ME IRONEYESE?TIN GNOMI MOY EIPA K EGO..APO PROSOPIKI MOY EMPIRIA..

OldMan
29/11/2006, 19:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από ktm lc4 620
MIPOS NA IPOTHESO OTI ME IRONEYESE?TIN GNOMI MOY EIPA K EGO..APO PROSOPIKI MOY EMPIRIA..

EGO THA SOY PO TI NA IPOTHESIS ??? :look:


AKRIVOS EPIDI IPES TIN GNOMI SOU, SE EFHARISTISA !! :beer:


GIATI ISTE ETIMI GIA TSABOUKA OLI ??? :confused:

dirtbird
29/11/2006, 19:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από ktm lc4 620
TO PSAROMA POY KANEI TO TIMONI EINAI APO TIN BIDA POY LASKARES STIS TIMONOPLAKES K DEYTERON TO MPROSTINO FTERAKI POY TREMOPEZI STA POLA XILIOMETRA K TRITON I ANARTISIS DEN EINAI K OTI KALITERO<USD ME SIMBATIKES EXOYN MEGALI DIAFORA> :yuck:

TO XR STA 160 ME RIGHT SIDE UP TRAKTEROTO KAI FTEROYGA DEN PSARONE :confused:

OldMan
29/11/2006, 19:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtbird
TO XR STA 160 ME RIGHT SIDE UP TRAKTEROTO KAI FTEROYGA DEN PSARONE :confused:

ARHIDIA 160 EPIANE TO XR !!! :a31:

dirtbird
29/11/2006, 19:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
ARHIDIA 160 EPIANE TO XR !!! :a31:

NAI ARXIDIA ERIXNE KAI SE ELEFANT ME THN KAKH THN SUPERTRAPP

:D :D
:a22: :a22:

stefanos
29/11/2006, 22:10
Ναι ρε αλλα το elefant ήταν μισοducati και εντελώς Ευρωπαικό με τίγκα brebo Wp κλπ αλλά κουβάλαγε και την αγωνιστική ιστορία της ducati μαζί, γι αυτό δεν πήγαινε μία.
:p

ktm lc4 620
30/11/2006, 16:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από kostisthegreek
Ολα τα γυμνά μετά τα 140 κουνάνε, κι αν φυσάει κιόλας ακόμα χειρότερα. Πόσο μάλον τα μοταρντ με το ψηλό μπροστινό φτερό. Διστυχώς δεν υπάρχει ένα μηχανάκι για όλες τις δουλειές. Τόσα χρόνια το ψάχνω κι αν υπήρχε θα το είχα αγοράσει. <XORIS STAMPILIZATER TO KTM MOY META TA 175 XILIOMETRA<KATHARA>PEZOYN TA TIMONIA!!!K ME DEYTERO ATOMO EINAI TOSO STATHERO POY TO PAO K ME TO ENA XERI...

OldMan
30/11/2006, 16:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από ktm lc4 620
<XORIS STAMPILIZATER TO KTM MOY META TA 175 XILIOMETRA<KATHARA>PEZOYN TA TIMONIA!!!K ME DEYTERO ATOMO EINAI TOSO STATHERO POY TO PAO K ME TO ENA XERI...

DILADI TO 620 PIANI 175 KATHARA (KAI ME DIO ATOMA MALISTA...) ??? :eyepop:

KaTaNaS
30/11/2006, 16:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
DILADI TO 620 PIANI 175 KATHARA (KAI ME DIO ATOMA MALISTA...) ??? :eyepop:

RE KARNTASI EDW EPIANA STON AGWNA TIS PROALLES 183 KATHARA STO XWMA!

DE THA TA PIASEI TO 620 STO DROMO? KAI MONO ME 2 ATOMA?


EGW PIANW GIA DIOMISI :look:

ktm lc4 620
30/11/2006, 17:10
RE PAIDIA DEN EINAI ERGOSTASIAKO TO EXO KANEI OLIGON TI TOYMPANO TO MIXANAKI 58HP TROXO K GIRO STA 6.5 KILA ROPI TELIKI KATHARI 186km AN THELIS EXO K FOTO

OldMan
30/11/2006, 17:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από KaTaNaS
RE KARNTASI EDW EPIANA STON AGWNA TIS PROALLES 183 KATHARA STO XWMA!

PROFANOS ODIGOUSES ORTHIOS (GIA KALITERH AERODINAMIKH) !!! :winka:



p.s.
MIPOS TO KSEHILOSAME TO POULAKI MAS ?? :D

OldMan
30/11/2006, 17:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από ktm lc4 620
TELIKI KATHARI 186km AN THELIS EXO K FOTO

THA THN ITHELA GIA NA DO POS KRIVESE PISO APO TO KLIDI TOU DIAKOPTI !!! :eek:

ktm lc4 620
30/11/2006, 17:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
THA THN ITHELA GIA NA DO POS KRIVESE PISO APO TO KLIDI TOU DIAKOPTI !!! :eek: K ME KONTO GRANAZOMA FILARAKO MOY......


70865

OldMan
30/11/2006, 17:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από ktm lc4 620
K ME KONTO GRANAZOMA FILARAKO MOY......

DILADI AN IHE MAKRI GRANAZOMA THA EPIANE TA 230 Km/h ??? :eyepop:

ONTOS POLI OREO MIHANAKI, ALLA STHN FORO FENETE AKINITO !!!


Y.G
AFTO POU SE POTISA ITAN "POU KRIVESE ESY STA 185 " ???

PROSEKSE TI THA APANTISIS, GIATI THA SE PERILAVI O Dirtbird KE AMA BLEKSOUME ME TIPOUS AERODINAMIKIS (METOPIKH EPIFANIA, SINTELESTIS OPISTHELKOUSAS, ANAGEA ISHIS k.l.p.) DEN SE VLEPO NA PIANIS OUTE TA 150 PSARAKOMENOS !!! :smokin:

ktm lc4 620
30/11/2006, 17:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
DILADI AN IHE MAKRI GRANAZOMA THA EPIANE TA 230 Km/h ??? :eyepop:

ONTOS POLI OREO MIHANAKI, ALLA STHN FORO FENETE AKINITO !!!


Y.G
AFTO POU SE POTISA ITAN "POU KRIVESE ESY STA 185 " ???

PROSEKSE TI THA APANTISIS, GIATI THA SE PERILAVI O Dirtbird KE AMA BLEKSOUME ME TIPOUS AERODINAMIKIS (METOPIKH EPIFANIA, SINTELESTIS OPISTHELKOUSAS, ANAGEA ISHIS k.l.p.) DEN SE VLEPO NA PIANIS OUTE TA 150 PSARAKOMENOS !!! :smokin: AERAS EINAI FILARAKO TI NA PROSEKSO TI THA SOY PO DEN DEXOME EXTHRIKA PIRA....SKIBO OSO MPORO K DEN SINITHIZO NA FORAO KRANOS!!!AN TOY BALO ENA GRANAZI MPROSTA MEGALITERO THA 200RIZI...ENAS FILOS MOY EXEI 1 660LC4 FTIAXMENO PIANI TELIKI ME TO KONTER TOY 209km K EINAI 63HP TO MOTER!!!I ANARTISIS EINAI METATROPI SE MOTARD APO TO K-SHOCK AN KSERIS K I ZANTES KENOYRGIES SXETIKA K LASTIXA DUNLOP AGONISTIKA K TO MIXANAKI EINAI XAMILA SE SXESI ME ALLA KTM...


70867

OldMan
30/11/2006, 17:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από ktm lc4 620
...SKIBO OSO MPORO K DEN SINITHIZO NA FORAO KRANOS!!!...

Ευτυχώς, γιατί αλλιώς θα σε είχαμε αρκετό καιρό κοντά μας ... :sad:

ktm lc4 620
30/11/2006, 17:58
OREA APANTISI!!!MPOREIS NA MOY PIS POY EXEI STRAVOSI I SIZITISI?TI MIXANAKI EXEIS TO KTM 450?

loukasfilm
30/11/2006, 18:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από ktm lc4 620
AERAS EINAI FILARAKO TI NA PROSEKSO TI THA SOY PO DEN DEXOME EXTHRIKA PIRA....SKIBO OSO MPORO K DEN SINITHIZO NA FORAO KRANOS!!!AN TOY BALO ENA GRANAZI MPROSTA MEGALITERO THA 200RIZI...ENAS FILOS MOY EXEI 1 660LC4 FTIAXMENO PIANI TELIKI ME TO KONTER TOY 209km K EINAI 63HP TO MOTER!!!I ANARTISIS EINAI METATROPI SE MOTARD APO TO K-SHOCK AN KSERIS K I ZANTES KENOYRGIES SXETIKA K LASTIXA DUNLOP AGONISTIKA K TO MIXANAKI EINAI XAMILA SE SXESI ME ALLA KTM...


Ρε μην προσπαθείς να παραμυθιάσεις κόσμο. Θα μας τρελλάνεις όλους.

Oldman εντάξει μπορεί να λέει παπαριές, αλλά και εσύ πολύ σκληρός ρε παιδί μου.

:rotflmao:

ktm lc4 620
30/11/2006, 18:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από loukasfilm
Ρε μην προσπαθείς να παραμυθιάσεις κόσμο. Θα μας τρελλάνεις όλους.

Oldman εντάξει μπορεί να λέει παπαριές, αλλά και εσύ πολύ σκληρός ρε παιδί μου.

:rotflmao:
KSEREIS TI LENE STO XORIO MOY??OSA DEN TA PIANI I ALEPOY TA KANEI KREMARSTARIA

loukasfilm
30/11/2006, 18:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από ktm lc4 620
KSEREIS TI LENE STO XORIO MOY??OSA DEN TA PIANI I ALEPOY TA KANEI KREMARSTARIA



Από ότι φαίνετε το χωριό σου πρέπει να σου στήσει αδριάντα. Τέτοιον οδηγό δεν νομίζω να έχουμε ξαναδεί. Στην Ελλάδα πάντως σίγουρα, παγκοσμίως δεν ξέρω αλλά δεν παίρνω και όρκο.

Αλήθεια στον αγώνα έπιασες 183 χλμ στο χώμα γιατί το κράνος σου έκοβε αεροδυναμική?


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ktm lc4 620
30/11/2006, 18:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από loukasfilm
Από ότι φαίνετε το χωριό σου πρέπει να σου στήσει αδριάντα. Τέτοιον οδηγό δεν νομίζω να έχουμε ξαναδεί. Στην Ελλάδα πάντως σίγουρα, παγκοσμίως δεν ξέρω αλλά δεν παίρνω και όρκο.

Αλήθεια στον αγώνα έπιασες 183 χλμ στο χώμα γιατί το κράνος σου έκοβε αεροδυναμική?


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: KALA ESI EXEIS XASI EPISIDIA EGO DEN ANEFERA TIPOTA GIA XOMA K OYTE TREXO SE AGONES MOTERT EINAI TO MIXANAKI I SIZITISI KSEKINISI GIA TO PSAROMA POY KANOYN TA TIMONIA STA POLA XILIOMETRA!!EIMAI MIXANIKOS K ODIGAO XRONIA PISTEPSEME

h_m_akis
30/11/2006, 18:28
παντως αν αντεχεις τον αερα στα 180 ε τι να πω... εισαι και πολυ μαγκας!!!:lol:

εγω ουτε τα 80 δεν μπορω...:sick:

h_m_akis
30/11/2006, 18:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από h_m_akis
παντως αν αντεχεις τον αερα στα 180 ε τι να πω... εισαι και πολυ μαγκας!!!:lol:

εγω ουτε τα 80 δεν μπορω...:sick: (...με ανοιχτη ζελατινα...)

loukasfilm
30/11/2006, 18:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από ktm lc4 620
KALA ESI EXEIS XASI EPISIDIA EGO DEN ANEFERA TIPOTA GIA XOMA K OYTE TREXO SE AGONES MOTERT EINAI TO MIXANAKI I SIZITISI KSEKINISI GIA TO PSAROMA POY KANOYN TA TIMONIA STA POLA XILIOMETRA!!EIMAI MIXANIKOS K ODIGAO XRONIA PISTEPSEME


Δεν έχω χάσει επεισόδια αγόρι μου. και εσύ και ο άλλος τις ίδιες παπαριές λέτε. Είσαι και μηχανικός λες. Άλλο το να εργάζεσαι σε συνεργείο και άλλο να είσαι μηχανικός. Έλπίζω μόνο να προλάβεις να μάθεις, γιατί δυστυχώς όπως είπε και ο oldman αν συνεχίσεις έτσι δεν θα σε έχουμε κοντά μας για πολύ ακόμα.

KaTaNaS
30/11/2006, 21:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από loukasfilm
και εσύ και ο άλλος τις ίδιες παπαριές λέτε


ρε Λουκα αγορι μου σοβαρα τωρα πιστευεις πως λεω παπαριες;:sad:

kaps
01/12/2006, 07:12
Εγώ πιστεύω πως ο σύντεκνος δεν λέει π@π@ριές . Δηλαδή είναι δύσκολο για ένα καλά στημένο ΚΤΜ να πιάσει έστω και για λίγα λεπτά τα 180χμ; Εδώ κάτι ΧΤ στο ΧΤ festival είχαν δείξει στηξ δυναμομέτρηση τέτοια ισχύ και μπόλικη ροπή που τα 180 τα είχανε για μάσημα. Οσο για αυτό που αναφέρει πως με τα δύο άτομα πάει πιο σταθερά και εγώ στο ΧΤΧ το διαπίστωσα . Πράγματι παίζει ρόλο η ύπαρξη του δεύτερου ατόμου στη σταθερότητα σε μεγάλες ταχύτητες . :smilea:

motaba
01/12/2006, 10:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από ktm lc4 620
OREA APANTISI!!!MPOREIS NA MOY PIS POY EXEI STRAVOSI I SIZITISI?TI MIXANAKI EXEIS TO KTM 450?

:lol: :lol:

Cpt. Haddock
01/12/2006, 10:08
ρε πως το έχασα όλο αυτό;

:a014:

thePrince
01/12/2006, 10:26
Και εγώ τώρα το είδα και μου έφτιαξε τη μέρα :hypnotize :D ...

Πήγα ο μαλάκας και πήρα δικύλινδρο 1000 για να βγάζει περισσότερα από 180 χλμ. με 2 άτομα, με το ένα χέρι, ξεκράνωτος...

motaba
01/12/2006, 10:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από thePrince
Και εγώ τώρα το είδα και μου έφτιαξε τη μέρα :hypnotize :D ...

Πήγα ο μαλάκας και πήρα δικύλινδρο 1000 για να βγάζει περισσότερα από 180 χλμ. με 2 άτομα, με το ένα χέρι, ξεκράνωτος...

:rotflmao: :rotflmao: :a23:

kaps
01/12/2006, 11:09
Απιαστοι Θωμάδες:p :p

h_m_akis
01/12/2006, 17:55
παντως λεω να αρχισω να οδηγαω κι εγω ξεκρανοτος... μπηκα στο site της kawasaki και δινει +16hp τροχο και τελικη 210km/h σε οδηγηση ανευ κρανους!!!:smokin:


(...ή ανευ...κρανιου,:confused: :confused: :confused: δεν θυμαμαι, μηπως τα μπερδεψα??? θα ξαναμπω...)












:yuck:

ktm lc4 620
04/12/2006, 19:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από loukasfilm
Δεν έχω χάσει επεισόδια αγόρι μου. και εσύ και ο άλλος τις ίδιες παπαριές λέτε. Είσαι και μηχανικός λες. Άλλο το να εργάζεσαι σε συνεργείο και άλλο να είσαι μηχανικός. Έλπίζω μόνο να προλάβεις να μάθεις, γιατί δυστυχώς όπως είπε και ο oldman αν συνεχίσεις έτσι δεν θα σε έχουμε κοντά μας για πολύ ακόμα. E!!POY NA FAS TIN GLOSA SOY ASXETE POY THA ME XASETE EPIDI DEN FORAO KRANOS!!!GIA NA ODIGAS KLE 500 FANTAZOME TI EMPIRIA EXEIS!!!SE TETIES SIZITISIS AN DEN EXEIS GNOMI DEN EXEIS K GNOMI PISTEYO EGO!!!K SOY ORKIZOME STO TIMONI POY ODIGAO POS TO MIXANAKI TA PAEI TA XILIOMETRA AYTA!!!K OTAN ENOO PAEI 186 Km DEN ENOO POS PAO K TAKSIDI!!!XORIS KRANOS EXO PIASI TA PERISOTERA 240 SRAD750!!!K DEN TO LEO GIA NA TO PEKSO MAGAS ALLA GIA NA MATHIS 5 PRAGMATA GIATI EISAI ANIDEOS

OldMan
04/12/2006, 19:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από ktm lc4 620
AN DEN EXEIS GNOMI DEN EXEIS K GNOMI

ENO AN EXEIS GNOMI EXEIS K GNOMI ...!!!

(λογικό, γιατί όχι ..??) :look:

ktm lc4 620
04/12/2006, 19:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από STOYBI
Tελικα γιατι πρεπει να εντυπωσιαζει καποιον αν ενα μοταντ πιανει 180 η 200 χιλμ την ωρα ( χιλμ ρουτινας για καποιον με ςς ) !! Ειναι σαν να μου λετε αν το παπακι σας πιανει 140 και πρεπει να εντυπωσιαστω !!

Στο μοταντ φιλε ktm lc4 620 κ.λ.ποι. αλλου ειναι η τεχνη.... Στο στριβην δια της πλαγιολισθησης σουζαροντας στην εξοδο της στροφης η στο ξεβρακωμα ενος ss των 130 + αλογων σε ενα στενο επαρχιακο δρομο π.χ στην ευβοια !!! Με λιγα λογια οδηγηση απο τα @ρχιδι@ του οδηγου και οχι της μοτο ! Για τον λογο αυτο οι μοτοσυκλετες μοταντ ειναι μοτο διασκεδασης.... Κανονικα ο κατοχος τετοιων μοτο κατα την γνωμη μου πρεπει να του ειναι αδιαφορο το πως συμπεριφερετε στα πολλα χιλμ. και να τον ενδιαφερει μονο η διασκεδαση σε στενες φουρκετουλες που ενωνονται μεταξυ τους με μικρες ευθειες !!!!






:wave2: SIMFONO APOLITOS DIKE MOY SE AYTA POY MOY LES ETSI EINAI ME ENA MOTART TA SINDIAZIS SXEDON OLA K PIO POLI PAIXNIDI NA GINETE!!!EINAI MEGALI ''LOKSA'' TO MOTART MEXRI TA 600METRA SE PIANOYN MONO POLI KALA STREET...

ktm lc4 620
04/12/2006, 19:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
ENO AN EXEIS GNOMI EXEIS K GNOMI ...!!!

(λογικό, γιατί όχι ..??) :look: AN DEN EXEIS GNOSI DEN EXEIS K GNOMI ITHELA NA PO !!!SORRY

dirtbird
04/12/2006, 20:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από ktm lc4 620
AN DEN EXEIS GNOSI DEN EXEIS K GNOMI ITHELA NA PO !!!SORRY

FILE TO SKITSO STHN YPOGRAFH SOY DEN EINAI PORTOKALI POY KOYNIETAI STHN PORTOKALIA....

DE TO XANAKOITAS.....:confused:

GeorgeFZR
04/12/2006, 21:00
GIA NA ODIGAS KLE 500 FANTAZOME TI EMPIRIA EXEIS!!!

XORIS KRANOS EXO PIASI TA PERISOTERA 240 SRAD750!!!


:a014: :a014: :a014: :a014:

ktm lc4 620
04/12/2006, 21:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από GeorgeFZR
GIA NA ODIGAS KLE 500 FANTAZOME TI EMPIRIA EXEIS!!!

XORIS KRANOS EXO PIASI TA PERISOTERA 240 SRAD750!!!


:a014: :a014: :a014: :a014: simfono apolitos!!!

dirtbird
05/12/2006, 06:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtbird
FILE TO SKITSO STHN YPOGRAFH SOY DEN EINAI PORTOKALI POY KOYNIETAI STHN PORTOKALIA....

DE TO XANAKOITAS.....:confused:
..ASE POY TA PORTOKALIA DEN XAMOGELANE.....:dizzy:

thePrince
05/12/2006, 11:31
Ρε παιδιά μην το παιδεύετε άλλο, υπάρχουν άνθρωποι που, δεν λένε ακριβώς ψέματα αλλά να, υπερβάλλουν λίγο (είδες ευγένεια ο πούστης)...

Έχω γνωρίσει άτομο που μου είπε πως γύρναγε λέει από Πάτρα με το ΧΤ600 (απείραχτο) και έπιασε 170 χλμ. και πήγαινε κι' άλλο, του λες, ρε φιλαράκι, δεν μπορείς να βγάλεις 170 χλμ. από 29 άλογα αλλά χαμπάρι...
Έχω πρώην συνάδερφο που σε Africa (απείραχτη) άλλαξε λέει ένα ζιγκλέρ και το μηχανάκι έβγαζε 200, κάτσε ρε κολλητέ, άμα είναι τόσο απλό γιατί πάει όλος ο κόσμος και παίρνει τετρακύλινδρα 600άρια, δεν ξέρουν λέει αυτοί λέει, που να αλλάξω και εξάτμιση και φίλτρο αέρα...
Σε αυτούς τους τύπους πρέπει να δείχνεις καταννόηση και στον δρόμο να τους αφήνεις να περνάνε και να φεύγουν μακριά γιατί είναι επικίνδυνοι.

Εν πάσει περιπτώσει, το θέμα με την ταλάντωση για το οποίο ξεκίνησε η συζήτηση φαίνεται να λύθηκε, από εδώ και πέρα μάλλον να συνεχίσουμε στα ανέκδοτα!

Nostra
05/12/2006, 11:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από ktm lc4 620
E!!POY NA FAS TIN GLOSA SOY ASXETE POY THA ME XASETE EPIDI DEN FORAO KRANOS!!!GIA NA ODIGAS KLE 500 FANTAZOME TI EMPIRIA EXEIS!!!SE TETIES SIZITISIS AN DEN EXEIS GNOMI DEN EXEIS K GNOMI PISTEYO EGO!!!K SOY ORKIZOME STO TIMONI POY ODIGAO POS TO MIXANAKI TA PAEI TA XILIOMETRA AYTA!!!K OTAN ENOO PAEI 186 Km DEN ENOO POS PAO K TAKSIDI!!!XORIS KRANOS EXO PIASI TA PERISOTERA 240 SRAD750!!!K DEN TO LEO GIA NA TO PEKSO MAGAS ALLA GIA NA MATHIS 5 PRAGMATA GIATI EISAI ANIDEOS


Αρχικά δημιουργήθηκε από GeorgeFZR
GIA NA ODIGAS KLE 500 FANTAZOME TI EMPIRIA EXEIS!!!

XORIS KRANOS EXO PIASI TA PERISOTERA 240 SRAD750!!!
:a014: :a014:



Αρχικά δημιουργήθηκε από ktm lc4 620
simfono apolitos!!!



:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ευτυχώς που συμφωνείς τουλάχιστον με εσένα...

:rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :bawl:

OldMan
05/12/2006, 14:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από thePrince
Εν πάσει περιπτώσει, το θέμα με την ταλάντωση για το οποίο ξεκίνησε η συζήτηση φαίνεται να λύθηκε, από εδώ και πέρα μάλλον να συνεχίσουμε στα ανέκδοτα!

Καθαρίστηκε και έφυγεεεε ....!!!! :wave2:

bartlal
05/12/2006, 14:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Καθαρίστηκε και έφυγεεεε ....!!!! :wave2:

...προς τη "σωστη" κατευθυνση παντως οχι... :confused:


σου δινω μια ακομα ευκαιρια... :smokin:

dirtbird
05/12/2006, 14:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
...προς τη "σωστη" κατευθυνση παντως οχι... :confused:


σου δινω μια ακομα ευκαιρια... :smokin:


Kαμ ον πανκ...... μεικ χις ντέι.....:a015:




:bigcry:

Cpt. Haddock
05/12/2006, 14:21
:a014:

OldMan
05/12/2006, 14:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
σου δινω μια ακομα ευκαιρια... :smokin:

Τι θες ρε μ@λ@κα ??? :smokin: :D :smokin:

(ξαναμπήκε ???) :winka:

bartlal
05/12/2006, 14:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Τι θες ρε μ@λ@κα ??? :smokin: :D :smokin:

(ξαναμπήκε ???) :winka:

...και ξαναβγηκε! :smokin:

bartlal
05/12/2006, 14:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtbird
Kαμ ον πανκ...... μεικ χις ντέι.....:a015:




:bigcry:

άι ράιτ χιμ του μάι ολντ σουζ! :evil:



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

OldMan
05/12/2006, 14:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
...και ξαναβγηκε! :smokin:

Γιατί μωρή μικρή Λουλού ???

Ρίχνει το "επίπεδο" του χιούμορ του topic σου ???

bartlal
05/12/2006, 14:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Γιατί μωρή μικρή Λουλού ???

Ρίχνει το "επίπεδο" του χιούμορ του topic σου ???

:a17: :a17: :a17:








:smokin:

dirtbird
05/12/2006, 14:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
άι ράιτ χιμ του μάι ολντ σουζ! :evil:



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


Χις σουζ αρ όλντερ δαν γιορς....

Χι ις εν ολντμαν....:bigcry: :bigcry: :bigcry:

bartlal
05/12/2006, 14:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtbird
Χις σουζ αρ όλντερ δαν γιορς....

Χι ις εν ολντμαν....:bigcry: :bigcry: :bigcry:

χι ιζ ολντερ ανυχουερ, νοτ ονλι ατ χιζ σουζ! σοου, γουι χεβ του τριτ χιμ γουιθ λοβ εντ κάιντνες ιν ορντερ νοτ του χαπεν ανυθινγκ γουιθ χις ολντ (ιναφ) χελθ...


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

DUKASII
05/12/2006, 14:51
ξέρω τι λέτε εσεις κορίτσα..εγω ΕΙΧΑ κτμ μονοκυλινδρο 625κυβικών που με γρανάζωμα 17-38 επιανε τα 180 (στο κοντερ ) με 4η!!
αναβαση(κατεχάκη) σπασμενο και μετρημένο με αλλο μηχανακι υπολογιζαμε καμια 190 χιλ.
μιας και το αλλο μηχανάκι ειχε 205 και ήταν διπλα μου.
αν κάποιος εχει τόσο μεγάλη απορία..βαζει και κανα φράγκο θα βρω εγω κτμ μονοκύλινδρο να περναει τα 180.

OldMan
05/12/2006, 14:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
χι ιζ ολντερ ανυχουερ, νοτ ονλι ατ χιζ σουζ! σοου, γουι χεβ του τριτ χιμ γουιθ λοβ εντ κάιντνες ιν ορντερ νοτ του χαπεν ανυθινγκ γουιθ χις ολντ (ιναφ) χελθ...

Den mE les, atrihe ...

Ehis ωλρεντι ksirismeno to k@laraki sou i tha gradjounisto ?? :D

OldMan
05/12/2006, 14:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
..εγω ΕΙΧΑ κτμ μονοκυλινδρο 625κυβικών που με γρανάζωμα 17-38 επιανε τα 180 (στο κοντερ ) με 4η!!

Ναι ρε φιλαράκι, αλλά είχες πειράξει το Μάτι του Βολάν !!! :smokin:

el_hymador
05/12/2006, 14:59
εεε...γκουχ, γκουχ μεταξυ μας....180 για ενα ελαφρως πηραγμενο ΚΤΜ 640 - 620 ...ειναι αστεια υποθεση.Με το δικο μου καρανορμαλ 640Ε τελικιαζα στα 185 κοντερισια (ψηφιακο κοντερ ...) οποτε ανετα λεω εγω...ανετα...

bartlal
05/12/2006, 15:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Den mE les, atrihe ...

Ehis ωλρεντι ksirismeno to k@laraki sou i tha gradjounisto ?? :D

sorry, alla kati san syrmatovourtsa 8a pa8eis, etsi kai tolmhseis! den ftanei h tanalia ekei! :winka:




:D :smilea: :lol: