PDA

View Full Version : Προβλημα με π.δ. μελους



ktm640lc4
07/12/2006, 10:16
Ρε παιδια εχω προβλημα με τα μυνηματα. Ενω εχω γραψει σε καποιο υποφορουμ οπως ειναι τα ανεκδοτα και λοιπα και μετα παω να δω στα πδ μελους αν εχει απαντησει κανεις, εκει δεν βγαζει τιποτα και μου λεει δεν ειστε σε καμια συζητηση συνδρομητης ή καπως ετσι.

Πριν καμια εβδομαδα τα εβλεπα κανονικα, τι εγινε τωρα και δεν βλεπω τιποτα? Πες οτι εχω απαντησει σε 5-6 ποστ σε 5-6 διαφορετικες κατηγοριες. Πρεπει να θυμαμαι που εχω γραψει και να παω χειροκινητα να το κανω.

Μπορει καποιος μοδερατορας ή καποιος που ξερει να μου πει τι τρεχει?

Εδω να πω οτι απενεργοποιησα την επιλογη να μου ερχεται mail καθε φορα που καποιος απανταει γιατι γεμιζε το mail μου. Μηπως φταει αυτο? Αν και δεν νομιζω.

Ελπιζω να εξηγησα οσο καλυτερα γινεται.

:wave2:

Nostra
07/12/2006, 10:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από ktm640lc4
Εδω να πω οτι απενεργοποιησα την επιλογη να μου ερχεται mail καθε φορα που καποιος απανταει γιατι γεμιζε το mail μου. Μηπως φταίει αυτο? :wave2:


ναι... αυτό φταίει (http://www.moto.gr/forums/misc.php?s=&action=faq&page=3#notify)

:wave2: :wave2:

ktm640lc4
07/12/2006, 10:41
Ευχαριστω.

Δεν πειραζει θα μπαινω και θα το καθαριζω ανα τακτα χρονικα διαστηματα.

:wave2:

vassilis88
07/12/2006, 11:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από ktm640lc4
Ρε παιδια εχω προβλημα με τα μυνηματα. Ενω εχω γραψει σε καποιο υποφορουμ οπως ειναι τα ανεκδοτα και λοιπα και μετα παω να δω στα πδ μελους αν εχει απαντησει κανεις, εκει δεν βγαζει τιποτα και μου λεει δεν ειστε σε καμια συζητηση συνδρομητης ή καπως ετσι.

Πριν καμια εβδομαδα τα εβλεπα κανονικα, τι εγινε τωρα και δεν βλεπω τιποτα? Πες οτι εχω απαντησει σε 5-6 ποστ σε 5-6 διαφορετικες κατηγοριες. Πρεπει να θυμαμαι που εχω γραψει και να παω χειροκινητα να το κανω.

Μπορει καποιος μοδερατορας ή καποιος που ξερει να μου πει τι τρεχει?

Εδω να πω οτι απενεργοποιησα την επιλογη να μου ερχεται mail καθε φορα που καποιος απανταει γιατι γεμιζε το mail μου. Μηπως φταει αυτο? Αν και δεν νομιζω.

Ελπιζω να εξηγησα οσο καλυτερα γινεται.

:wave2:

μου συμβαινει ακριβως το ιδιο αρκετο καιρο τωρα.παω να δω το λινκ.

bartlal
07/12/2006, 11:48
επικουρικα, για να μην βασιζεσαι στα μαιλς, ή σε ποια θεματα εισαι γραμενος, μπορεις με ΜΙΑ ματιά, να καταλαβαινεις αν εχεις γραψει σε ενα θεμα.

ο τροπος?

παρατηρησε τα τετραγωνακια που δειχνουν τα βελακια.

το πρασινο βελακι δειχνει ενα τετραγωνο με μια ΜΑΥΡΗ βουλα στο κεντρο. ΟΤΑΝ εχει μαυρη βουλα, σημαινει οτι ΕΧΕΙΣ γραψει σε αυτο το thread.

το κοκκινο βελακι, δειχνει ενα τετραγωνακι το οποιο ΔΕΝ εχεις γραψει τιποτα για αυτο και δεν εχει μαυρη βουλα...



:beer: :beer: :beer:


:wave2:

bartlal
07/12/2006, 11:48
ουπς! φωτο ξεχασα! :blush:


71443

ktm640lc4
07/12/2006, 11:53
αχα, αυτο δεν το ηξερα.

Ευχαριστω bartlal