PDA

View Full Version : pws mpenei h puig zelatina??????



speedyandreas
07/12/2006, 21:12
paidia eixa parei mia puig zelatina gia to kamari mou(fz6s tou 05)den ekatse pote h fash kai den thn ebala.xthes omws gratzounithike h mama zelatina kai eipa na thn allaksw alla den kathete kala h puig oi plastikes oi bides einai kontes giati i puig den exei folies gia na koumponoun mesa kai genika den kathete omorfa san thn manisia.

uparxei kanena kolpo?????????????????????

GIXXERAKIAS
07/12/2006, 21:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από speedyandreas
paidia eixa parei mia puig zelatina gia to kamari mou(fz6s tou 05)den ekatse pote h fash kai den thn ebala.xthes omws gratzounithike h mama zelatina kai eipa na thn allaksw alla den kathete kala h puig oi plastikes oi bides einai kontes giati i puig den exei folies gia na koumponoun mesa kai genika den kathete omorfa san thn manisia.

uparxei kanena kolpo????????????????????? Μηπως δεν ειναι καν για την δικια σου μηχανη?Τωρα για το οτι δεν καθεται σαν την μαμησια μηπως επειδη ειναι πιο υπερυψωμενη για καλυτερη προστασια για τον αερα?


Παρακαλω γραφε με ελληνικους χαρακτηρες ειναι κουραστικο και δεν τα διαβαζουν καν τα μυνηματα πολοι απο εδω μεσα λογω του οτι βαριουνται να καταλαβουν τι γραφεις:wave2:

speedyandreas
08/12/2006, 09:13
για το fz6s ειναι απλος δεν κουμπονει οπως η μαμα δεν ειναι θεμα υψους αλλα κατω στις ακρες δεν κουμπονει καλα

tam
08/12/2006, 20:55
Γεια σου φίλε.
Όσον αφορά τις πλαστικές βίδες,βρες πιο μεγάλες.Στη Suzuki που είχα ζητήσει,μου είχανε
φέρει πλαστικές βίδες από GSXR 1000 K6 οι οποίες ε'ιναι ~2mm πιο μακριές από αυτές του Fazer.
0,5 ευρώ η μία παρακαλώ.
Για το ότι δε κάθετε η Puig καλά με προβληματίζει αυτό που λες γιατί θέλω και γω από
του χρόνου να τη βάλω.Αλήθεια,την έχεις πάρει καιρό;Γιατί εμένα μου χουν πει ότι θα
είναι διαθέσιμη από μέσα Δεκέμβρη και μετά.
Δε μου λες,η Puig κλείνει στη κάτω της επιφάνεια όπως της μαμάς;Αν ναι,πρέπει να
τη χώσεις καλά πάνω από τα λάστιχα των προβολέων.Ίσως αυτό να φταίει.
Ελπιζω να βρεις άκρη.

φιλικά,
Γιώργος