PDA

View Full Version : Πρόταση για υποκατηγορία: "Πολιτικές απόψεις και σχολιασμοί"



Cpt. Haddock
08/12/2006, 08:38
:rolleyes: :rolleyes:

Για να βρουν στέγη όσοι δεν έχουν να πουν/γράψουν τίποτα σχετικό με μηχανές αλλά θέλουν ένα βήμα για τις απόψεις τους...

:wave2:

Nik0s
08/12/2006, 09:09
Πάκταιν,

διαφωνώ....


δεν έχουν θέση εδώ, γνώμη μου!

:wave2:

hornet
08/12/2006, 11:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nik0s
Πάκταιν,

διαφωνώ....


δεν έχουν θέση εδώ, γνώμη μου!

:wave2:

cheers !!
:beer:

Vstrommer71
08/12/2006, 11:27
Προτεινω επισης και μια υποκατηγορια με τον τιτλο:
"Τι ομορφια εκανε η ΕΛ.ΑΣ σημερα" ή "Πολυδωρας news"
Προβατα θα γινει:smokin:

Α,και με την ευκαιρια νομιζω οτι πρεπει να καθιερωθει και υποχρεωτικος εκκλησιασμος των μελων του moto.gr.Aμ πως,εδω εκκλησιαζονται οι αστυνομικοι.εμεις να παμε πισω???? :lol: :lol:

Tropeas
08/12/2006, 17:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nik0s
Πάκταιν,

διαφωνώ....


δεν έχουν θέση εδώ, γνώμη μου!

:wave2:
Μια απο τα ίδια , μαζί με τον Νίκο...
αλλά δεν μπορούμε και να τα κόψουμε ...
γνώμη μου...

SPORAKIAS
08/12/2006, 17:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nik0s
Πάκταιν,

διαφωνώ....


δεν έχουν θέση εδώ, γνώμη μου!

:wave2:

συμφωνω και εγω ..αλλα....

εχουν ...δεν εχουν.... θεση ....γραφονται...

και αφου γραφονται ...ας μπουν σε μια ΥΠΟκατηγορια...γιατι ολα αυτα ειναι ΥΠΟ...:a06: :yuck:

Boxer
11/12/2006, 10:59
Οχι

οι πολιτικες θεσεις που εκφραζονται εδω μεσα ειναι συνηθως αποροια του σχολιασμου της επικαιροτητας και πολυ σωστα εκφραζονται , αλλα οχι και δικια τους κατηγορια. Εδω ειναι φορουμ για μοτο κυριως.

Uriah Heep
11/12/2006, 13:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
:rolleyes: :rolleyes: Για να βρουν στέγη όσοι δεν έχουν να πουν/γράψουν τίποτα σχετικό με μηχανές αλλά θέλουν ένα βήμα για τις απόψεις τους...


Στείλε τους σε μένα!

Περιμένω τον Στέργιο ν΄αγοράσει το Dominator 650 και αφού τελειώσουμε με τα τυπικά (αρχαιρεσίες, προεδριλίκια κλπ) θα "ανοίξουμε" το κλαμπ μας (και το φόρουμ) σε όλα τα γούστα, βίτσια, αποθημένα, πολιτική αμπελοφιλοσοφία, φιλοσοφική παπαρολογία, κουμάρι, ταρώ, μέντιουμ, κατόχους BMW R 1200 GS, ημίαιμους κάγκουρες, βρισίδια a volonte', συνοικέσια, κληρώσεις και πολλές πολλές εκπλήξεις!

Υπομονή!

:beer: :beer: :beer:

sas
11/12/2006, 14:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από Uriah Heep
Στείλε τους σε μένα!

Περιμένω τον Στέργιο ν΄αγοράσει το Dominator 650 και αφού τελειώσουμε με τα τυπικά (αρχαιρεσίες, προεδριλίκια κλπ) θα "ανοίξουμε" το κλαμπ μας (και το φόρουμ) σε όλα τα γούστα, βίτσια, αποθημένα, πολιτική αμπελοφιλοσοφία, φιλοσοφική παπαρολογία, κουμάρι, ταρώ, μέντιουμ, κατόχους BMW R 1200 GS, ημίαιμους κάγκουρες, βρισίδια a volonte', συνοικέσια, κληρώσεις και πολλές πολλές εκπλήξεις!

Υπομονή!

:beer: :beer: :beer:

Καλέ κύριε που μπορούμε να βρούμε μια αίτηση :rolleyes:. θέλω να γράψω εμένανε, τη γύναικα μου, την κόρη μου και τον χορηγό μου.... και σας παρακαλώ να την κάνετε δεκτή:D

Uriah Heep
11/12/2006, 14:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από sas
Καλέ κύριε που μπορούμε να βρούμε μια αίτηση :rolleyes:. θέλω να γράψω εμένανε, τη γύναικα μου, την κόρη μου και τον χορηγό μου.... και σας παρακαλώ να την κάνετε δεκτή:D

Αιτήσεις θα διανέμονται από καλτ μελαμψά υποψήφια μέλη μας...
...σε φανάρια μεγάλης κυκλοφορίας!

:beer: :beer: :beer: