PDA

View Full Version : Μήπως ήταν κανένας από εδώ...



Zanzibar
05/07/2004, 11:05
Μέγαρα εχτές στο σχολείο....?

idi
05/07/2004, 11:08
πρεπει να ηταν ο Thanos_


(ρουφ):evil:


γιατι ρωτας ρε κουλάδι?

Zanzibar
05/07/2004, 11:11
Ποιός μίλησε...

Γιατί έσκασε μύτη ο κουρέας μου που έχει αγοράσει τη DUCATI μου και του την πέσαν όλοι οι γνωστοί που βρήκε το μηχανάκι του Ζαν και τέτοια και έπαθε ο άνθρωπος:D :D :D

hornet
05/07/2004, 11:17
Αχαχαχαχαχαχα θα ειδαν τον ασο!
Ρε το κουρεα τι επαθε!Παρατριχα να τον κουρεψουν για το νομο 4000 περι τεντιμποισμου!!!

idi
05/07/2004, 11:20
Πλάκα πλάκα, κάθε μέρα που περνά συνειδητοποιώ όλο και περισσότερο ότι είμαι κουλός.... :cry: :cry: :cry: gamoto





Τουλάχιστον το παραδέχομαι...

Θάνος
05/07/2004, 13:43
Ένα monster; Το είδα... Σε καλή κατάσταση ήταν :D

Περί κουλαμάρας πάντως... κι εγώ κουλός είμαι παιδιά! Τουλάχιστον χθες έτσι αισθάνθηκα... τόσο που θα ήθελα να το ξανακάνω για να μου ανέβει το ηθικό... Λες και μου έπεσαν πολλά, λες και δεν τα είχα ξανακάνει ποτέ, ένα άγχος, μία αγκύλωση...

Πήγα μετά από γάμο, με 2 ώρες ύπνο και όλα τα σχετικά παρελκόμενα του ξενυχτιού... Κοινώς σκατά... Αυτό μαζί με την αφόρητη ζέστη και τα δερμάτινα έφτιαχναν ένα ωραίο συνολάκι εμφάνισης/διάθεσης και πονοκέφαλου...

Τέλος πάντων, με χάλασε λίγο το στυλ ορισμένων που ο κόσμος να χαλάσει θέλουν να το παίζουν πρώτοι και γρήγοροι...

Όταν λέει άσκηση με 4η χωρίς φρένα στα μέγαρα, που εκτός από άγνωστη στους περισσότερους αν όχι σε όλους, είναι και πολύ σφιχτή πίστα, σημαίνει ότι στην ευθεία πρέπει να πηγαίνεις αρκετά σιγά για να μπορέσεις να μπεις στη φουρκέτα...

Γιατί λοιπόν σχημάτιζα ουρά πίσω μου; Τόσο μαλάκας κουλαχαράλαμπος είμαι ή μήπως τελικά εγώ και λίγοι ακόμα ήμασταν οι μόνοι που έκαναν την άσκηση χωρίς να πατάνε φρένο; Με περνούσαν όλοι σαν σταματημένο, πλακωνόντουσταν στα φρένα και στρίβανε...

Και ρωτάω τώρα εγώ... Γιατί πληρώσανε; Για να μπούνε στην πίστα να ξεκ@υλώσουνε ή για να μάθουνε κάτι; Γιατί 7 στους 10 κοιτώντας μετά τις φωτογραφίες, τα έκαναν λάθος. Αλλά ωστόσο έτρεχαν...

Τέλος πάντων... εκτός απ'αυτό, όλα τα άλλα ήταν πολύ ωραία!

Πολύ χρήσιμα τα μαθήματα, ο χρόνος είναι λίγος για να τα εμπεδώσεις και ενώ προς το τέλος του τελευταίου session αρχίζεις να ψιλολύνεσαι, πάλι δεν σου φτάνει... Θέλω σαφώς να ξαναμπώ στην πίστα...

Άντε πάλι καινούργια πράγματα... άντε πάλι εξάσκηση στο δρόμο...

alfa156
05/07/2004, 16:24
ελα ρε φιλαρακο με τι μηχανακι ησουν?ημουν κει εγω εκει.....με ενα r6 του 03 ασημι μαζι με τον αδελφο μου ενα r6 μπλε του 00.εσυ με τι ησουν?

alfa156
05/07/2004, 16:28
κατα τα αλλα μη νομιζεις οτι και εγω παω πισω...μετα ημουν σαν μαλακας!νομιζω οτι δεν ξερω τιποτα,κουλαμαρα στο μεγαλειο της!!!!ασε που ειμαι και πιασμενος στουσ γλουτους,σαν να εχω φαει κλοτσιες!!!

Θάνος
05/07/2004, 17:37
Με ένα fazer1000. Δεν θυμάμαι R6 στο δικό μου γκρουπ... μάλλον θα ήσουνα σε κάποιο από τα άλλα δύο... :)

Θα ήθελα λίγο περισσότερη ηρεμία και περισσότερο χρόνο μέσα στην πίστα για να μπορώ να συγκεντρωθώ...

Ξέρω βέβαια ότι αυτό δεν είναι δυνατόν να γίνει... :(

Θα ήθελα να μπορούσα να ξαναμπώ μόνος μου για εξάσκηση...

alfa156
06/07/2004, 00:34
μηπως ηταν μπλε το μηχανακι σου??

alfa156
06/07/2004, 00:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από Thanos_
Με ένα fazer1000. Δεν θυμάμαι R6 στο δικό μου γκρουπ... μάλλον θα ήσουνα σε κάποιο από τα άλλα δύο... :)

Θα ήθελα λίγο περισσότερη ηρεμία και περισσότερο χρόνο μέσα στην πίστα για να μπορώ να συγκεντρωθώ...

Ξέρω βέβαια ότι αυτό δεν είναι δυνατόν να γίνει... :(

Θα ήθελα να μπορούσα να ξαναμπώ μόνος μου για εξάσκηση...
παρεπιπτοντως και εγω θελω να ξαναμπω μεσα,αν θελεις κανονιζουμε να παμε ξανα εκει για εξασκηση..και ισως θα ηταν φρονιμο να κανονιστει track day μεσω του φορουμ εδω.

Θάνος
06/07/2004, 08:15
Ναι μπλε...

Απ'όσο ξέρω όμως δεν βάζουν μηχανές στα Μέγαρα... :(

alfa156
06/07/2004, 08:33
μπαινουν κανονικοτατα!!μην ανησυχεις για αυτο!!!εχω μπει αλλες 2 φορες!φυσικα καμια σχεση με την φορα που μπηκαμε τωρα με τουσ εκπαιδευτες!

LINA
06/07/2004, 08:39
ALFA156 ..... TA ΠΜ SOY TA XEIS DIABASEI POTE????

Dirty_Gas
06/07/2004, 08:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από Thanos_
Ναι μπλε...

Απ'όσο ξέρω όμως δεν βάζουν μηχανές στα Μέγαρα... :(
Έχω ρωτήσει έναν τύπο εκεί στη πύλη αν μπορώ να βάλω μηχανή η αυτοκίνητο μέσα και μου είπε ναι με 40 ευρώ. Αλλά δε μου φάνηκε και πολύ σχετικός.:alien: Μου έδωσε μια κάρτα να παρω τηλ. αλλά που χρόνος!!!

idi
06/07/2004, 09:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από Thanos_
Ναι μπλε...

Απ'όσο ξέρω όμως δεν βάζουν μηχανές στα Μέγαρα... :(



17 και 18 Ιουλη ειναι ανοικτη η πιστα λεμε...:wave2:

Θάνος
06/07/2004, 10:12
Ρε παιδιά αν είναι ανοιχτή, τότε δεν πάμε; και καμία καθημερινή καλύτερα να μην έχει πολύ κόσμο...

Θάνος
06/07/2004, 10:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από alfa156
μπαινουν κανονικοτατα!!μην ανησυχεις για αυτο!!!εχω μπει αλλες 2 φορες!φυσικα καμια σχεση με την φορα που μπηκαμε τωρα με τουσ εκπαιδευτες!

Τι εννοείς όμως καμία σχέση;

Zanzibar
06/07/2004, 11:16
Μίλησες εσύ με το παληκάρι που έχει το μηχανάκι μου..>?

Θάνος
06/07/2004, 12:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από Zanzibar
Μίλησες εσύ με το παληκάρι που έχει το μηχανάκι μου..>?

Όχι, απλά το πήρε το μάτι μου γιατί νομίζω δεν υπήρχε και άλλο monster στο μάθημα...

afrotwin
06/07/2004, 13:25
:rotflmao: :lol: :rotflmao:

alfa156
06/07/2004, 13:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από Thanos_
Τι εννοείς όμως καμία σχέση;
καταρχιν καλισπερα λινα.μου εχεις κανει πμ?κατσε θα δω τωρα.
οταν μπηκαμε μεσα μονοι μας νομιζαμε οτι πηγαιναμε γρηγορα και προ παντων σωστα.μολις μπηκαμε μεσα με τουσ εκπαιδευτες.....εκει η απογοητευση στο μεγαλειο της!!τελικα δεν ξεραμε σχεδον τιποτα!
απο το πωσ επρεπε να κραταμε το τιμονι οταν στριβουμε,οτι το κεφαλι πρεπει να ειναι εξω απο την μηχανη και οχι..κατω απο το φαιρινγκ οπως νομιζα,τεχνικες φυσικα που επειδη μου ηταν παντελως αγνωστες μολις τις εφαρμωσα..δεν βολευομουν να στριψω!!!στην αρχη τουλαχιστον,στο τελος μολις αρχισα να συνιθηζω.......τελειωσε το μαθημα!!!!!
λινα θα δω τα πμ καιν θα σου απαντησω μολις θα ξαναμπω μεσα.μου κανει εντυπωση ομως που δεν ειδα πουθενα αναφορα για πμ.

Θάνος
06/07/2004, 14:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από alfa156
καταρχιν καλισπερα λινα.μου εχεις κανει πμ?κατσε θα δω τωρα.
οταν μπηκαμε μεσα μονοι μας νομιζαμε οτι πηγαιναμε γρηγορα και προ παντων σωστα.μολις μπηκαμε μεσα με τουσ εκπαιδευτες.....εκει η απογοητευση στο μεγαλειο της!!τελικα δεν ξεραμε σχεδον τιποτα!
απο το πωσ επρεπε να κραταμε το τιμονι οταν στριβουμε,οτι το κεφαλι πρεπει να ειναι εξω απο την μηχανη και οχι..κατω απο το φαιρινγκ οπως νομιζα,τεχνικες φυσικα που επειδη μου ηταν παντελως αγνωστες μολις τις εφαρμωσα..δεν βολευομουν να στριψω!!!στην αρχη τουλαχιστον,στο τελος μολις αρχισα να συνιθηζω.......τελειωσε το μαθημα!!!!!
λινα θα δω τα πμ καιν θα σου απαντησω μολις θα ξαναμπω μεσα.μου κανει εντυπωση ομως που δεν ειδα πουθενα αναφορα για πμ.

Α καλά αυτό σίγουρα... καμία σχέση... εγώ νόμιζα ότι εννοούσες κίνηση μέσα στην πίστα, πολυκοσμία και τέτοια...

Πάντως αν παίζει η πίστα είμαι μέσα...

idi
06/07/2004, 15:21
αν ειχα φορμα θα ημουν και εγω μεσα....:( :( :cry:

Θάνος
06/07/2004, 15:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
αν ειχα φορμα θα ημουν και εγω μεσα....:( :( :cry:

Και τα μαθήματα με τι φόρμα τα έκανες; Δεν έχει κανένας να σου δώσει;

idi
06/07/2004, 16:26
ειχα βρει τοτε. τωρα χλομο... και δε παιζει ευρω να αγορασει... κερασει κανεις?:lol:

alfa156
12/07/2004, 10:37
ΜΟΛΙΣ ΠΑΡΕΛΑΒΑ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΣΙΝΤΙ ΜΕ ΤΙΣ ΦΩΤΟ ΑΠΟ ΤΑ ΜΕΓΑΡΑ....
ΑΨΩΓΟς Ο ΦΩΤΟΓΡΑΦΟΣ,ΦΟΒΕΡΕΣ ΟΙ ΦΩΤΟ ΚΑΙ ΑΣ ΤΟΝΙΖΟΥΝ ΤΑ..ΤΡΑΓΙΚΑ ΟΔΗΓΙΚΑ ΛΑΘΗ ΜΑΣ!!!!
ΜΙΛΑΜΕ ΟΤΙ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΟΛΑ ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΑ ΕΙΔΙΚΑ ΟΙ ΦΩΤΟ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΤΟΝ ΕΞΕΤΑΣΤΗ ΑΠΟ ΠΙΣΩ ΚΑΙ ΕΜΑς ΜΠΡΟΣΤΑ ΩΣΤΕ ΝΑ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΟΙ ΔΙΑΦΟΡΕς ΣΤΙΣ ΓΡΑΜΜΕΣ ΚΑΙ ΣΤΟ ΣΩΜΑ....
ΘΑΝΟ ΤΟ ΦΑΖΕΡ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΠΛΕ ΚΑΙ ΕΣΥ ΕΧΕΙς ΜΠΛΕ ΜΑΥΡΗ ΣΤΟΛΗ ΜΕ ΚΡΑΝΟς ΜΟΝΟΧΡΩΜΟ ΑΡΑΙ??

Θάνος
12/07/2004, 13:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από alfa156
ΜΟΛΙΣ ΠΑΡΕΛΑΒΑ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΣΙΝΤΙ ΜΕ ΤΙΣ ΦΩΤΟ ΑΠΟ ΤΑ ΜΕΓΑΡΑ....
ΑΨΩΓΟς Ο ΦΩΤΟΓΡΑΦΟΣ,ΦΟΒΕΡΕΣ ΟΙ ΦΩΤΟ ΚΑΙ ΑΣ ΤΟΝΙΖΟΥΝ ΤΑ..ΤΡΑΓΙΚΑ ΟΔΗΓΙΚΑ ΛΑΘΗ ΜΑΣ!!!!
ΜΙΛΑΜΕ ΟΤΙ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΟΛΑ ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΑ ΕΙΔΙΚΑ ΟΙ ΦΩΤΟ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΤΟΝ ΕΞΕΤΑΣΤΗ ΑΠΟ ΠΙΣΩ ΚΑΙ ΕΜΑς ΜΠΡΟΣΤΑ ΩΣΤΕ ΝΑ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΟΙ ΔΙΑΦΟΡΕς ΣΤΙΣ ΓΡΑΜΜΕΣ ΚΑΙ ΣΤΟ ΣΩΜΑ....
ΘΑΝΟ ΤΟ ΦΑΖΕΡ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΠΛΕ ΚΑΙ ΕΣΥ ΕΧΕΙς ΜΠΛΕ ΜΑΥΡΗ ΣΤΟΛΗ ΜΕ ΚΡΑΝΟς ΜΟΝΟΧΡΩΜΟ ΑΡΑΙ??

Ωχ ναι... μ'έπιασες :smilea: :D !!!

Σε πήρε τηλέφωνο ο φωτογράφος ή τον ξαναπήρες εσύ; εμένα μου είπε Δευτέρα-Τρίτη ότι θα περάσει από την περιοχή μου και τον περιμένω να με πάρει τηλέφωνο... :(

alfa156
13/07/2004, 08:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από Thanos_
Ωχ ναι... μ'έπιασες :smilea: :D !!!

Σε πήρε τηλέφωνο ο φωτογράφος ή τον ξαναπήρες εσύ; εμένα μου είπε Δευτέρα-Τρίτη ότι θα περάσει από την περιοχή μου και τον περιμένω να με πάρει τηλέφωνο... :(
ΕΙΝΑΙ ΓΝΩΣΤΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΟ ΕΔΩΣΕ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ.
ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ,ΑΞΙΣΟΥΝ ΤΑ 30 ΕΥΡΩ ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΛΕΠΤΟ!!
ΕΙΝΑΙ ΦΟΒΕΡΟΣ,ΔΕΝ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ.
ΚΑΝΤΟΥ ΕΝΑ ΤΗΛΕΦΩΝΑΚΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΣΕ ΞΕΧΑΣΕΙ.

Θάνος
13/07/2004, 19:14
Πήρα σήμερα το cd...

Θέλω πάλι...:(

ΘΕΛΩ ΠΑΛΙ !!!!

Θα έπρεπε η τιμωρία για τους παραβάτες μηχανόβιους να είναι ο εγκλεισμός σε μία πίστα για βελτίωση των οδηγικών μας γνώσεων!:D