PDA

View Full Version : σουρεαλ απογευματινη κατασταση



el_hymador
12/12/2006, 18:10
Γυρναω απο την δουλεια ...

Στην Γ.Λυρα(2πλης κατευθυνσης μια λωριδα ανα κατευθυνση) προσπερνω απο αριστερα αργα κινουμενο τζιπ , κανει λιγο αριστερα κοβω αριστερα και εγω , κι αλλο αριστερα , ΚΙ ΑΛΛΟ ΑΡΙΣΤΕΡΑ!!! βγαινω στο αντιθετο ρευμα κυκλοφοριας , ερχεται ενα αυτοκινητο κατα πανω μου (ευτυχως ολοι κινουμασταν πολυ σιγα) και τελικα μεσα στον πανικο μου κοβω τερμα αριστερα στην ακρη του αντιθετου ρευματος...το τζιπ συνεχιζει ακαθεκτο και παει και κολλαει μουρη με μουρη με το αυτοκινητο που ερχοταν κατα πανω μου!!! Ευτυχως λεω παλι οι ταχυτητες πολυ μικρες και τα αντιθετα διερχομενο αυτοκινητο ειχε σταματησει εντελως...εν τω μεταξυ οσο προσπαθουσα να το αποφυγω ειχα δει οτι στην καμπινα ειχε φως και ο οδηγος προφανως κοιτουσε κατι που κραταγε στα χερια του.

Αραζω την μηχανη , βγαινει και ο τυπος που ερχοταν απο την αντιθετη κατευθυνση και μετα βγαινει και ο τυπος απο το τζιπ κρατωντας ενα χαρτη στα χερια του αφηνωντας μας μαλακες με τα πρωτα λογια που ξεστομισε.....


''Ρε παιδια για Εθνικη προς Πειραια απο που να παω?'':bigcry: :bigcry: :uplate: :hypnotize :a018: :a26: :a7:

SPORAKIAS
12/12/2006, 18:34
:a53: :a023: :a53: :

:a57:

DimChios
12/12/2006, 18:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
Γυρναω απο την δουλεια ...

Στην Γ.Λυρα(2πλης κατευθυνσης μια λωριδα ανα κατευθυνση) προσπερνω απο αριστερα αργα κινουμενο τζιπ , κανει λιγο αριστερα κοβω αριστερα και εγω , κι αλλο αριστερα , ΚΙ ΑΛΛΟ ΑΡΙΣΤΕΡΑ!!! βγαινω στο αντιθετο ρευμα κυκλοφοριας , ερχεται ενα αυτοκινητο κατα πανω μου (ευτυχως ολοι κινουμασταν πολυ σιγα) και τελικα μεσα στον πανικο μου κοβω τερμα αριστερα στην ακρη του αντιθετου ρευματος...το τζιπ συνεχιζει ακαθεκτο και παει και κολλαει μουρη με μουρη με το αυτοκινητο που ερχοταν κατα πανω μου!!! Ευτυχως λεω παλι οι ταχυτητες πολυ μικρες και τα αντιθετα διερχομενο αυτοκινητο ειχε σταματησει εντελως...εν τω μεταξυ οσο προσπαθουσα να το αποφυγω ειχα δει οτι στην καμπινα ειχε φως και ο οδηγος προφανως κοιτουσε κατι που κραταγε στα χερια του.

Αραζω την μηχανη , βγαινει και ο τυπος που ερχοταν απο την αντιθετη κατευθυνση και μετα βγαινει και ο τυπος απο το τζιπ κρατωντας ενα χαρτη στα χερια του αφηνωντας μας μαλακες με τα πρωτα λογια που ξεστομισε.....


''Ρε παιδια για Εθνικη προς Πειραια απο που να παω?'':bigcry: :bigcry: :uplate: :hypnotize :a018: :a26: :a7:




ΔΕΝ ΤΟΝ ΑΡΧΙΣΕΣ ΣΤΑ ΚΑΝΤΗΛΙΑ????

:mad: :mad: :mad:

ktm640lc4
12/12/2006, 19:53
Eπρεπε να του πεις ελα να σου δειξω...:a26:

FestoNero
12/12/2006, 21:07
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol: :lol: :lol: :bawl: :rotflmao: :lol: :rotflmao:



















Με συγχωρειτε ρε παιδια.. αλλα δε μπορω σημερα, αμα δε γελασω με τα γαμωχριστουγεννα θα παθω τιποτα..:sad:

perastikos
12/12/2006, 21:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από FestoNero
Με συγχωρειτε ρε παιδια.. αλλα δε μπορω σημερα, αμα δε γελασω με τα γαμωχριστουγεννα θα παθω τιποτα..:sad:

Τι έχεις φίλε μου? Ότι και να είναι μη σκας! Ακούγεται κοινότυπο αλλά είναι τόσο αληθινό: Υγεία πάνω από όλα! Λεφτά, δουλειά, γυναίκες κλπ έρχονται μετά :beer:

ronin1
12/12/2006, 22:04
πάντως ο τύπος άψογος...

σου λέει αν κατεβω θα τις φαω, οπότε δε κατεβαίνω να τους το παίξω τρελίτσα μπας κ τους κουφάνω κ γλυτώσω τις φάπες?

κ τα καταφερε....:rotflmao: :rotflmao: :lol: :rotflmao:

makis206
12/12/2006, 22:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
Ρε παιδια για Εθνικη προς Πειραια απο που να παω?

Αυτός ήταν ; ---> :a13:

:lol: :lol:

Τι να πει ο άμοιρος έτσι που τά'κανε ; :lol:

Πάλι καλά που δεν έγινε τίποτα χειρότερο..:beer:

Vstrommer71
12/12/2006, 22:27
Το σεναριο που λεει αμαξι ανεξελεγκτο να κανει φιδακια στο δρομο συνηθως περιλαμβανει γυναικα με κινητο στο τιμονι!Ευτυχως κι ολας που δεν σε χτυπησε κι ολας και να σου πει μετα το κλασσικο...."αχ,δε σε ειδα!".....
Οποτε υγεια πανω απ'ολα!:beer:

airamhag
13/12/2006, 08:37
ουτε ο Αλμοδοβαρ δεν εχει σκεφτει τετοιο σκηνικο!!!

:lol: :lol: :lol: :lol:

gloum
13/12/2006, 09:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από Vstrommer71
Το σεναριο που λεει αμαξι ανεξελεγκτο να κανει φιδακια στο δρομο συνηθως περιλαμβανει γυναικα με κινητο στο τιμονι!Ευτυχως κι ολας που δεν σε χτυπησε κι ολας και να σου πει μετα το κλασσικο...."αχ,δε σε ειδα!".....
Οποτε υγεια πανω απ'ολα!:beer:

Και με make-up...ακούγεται στερεότυπο αλλά το έχω δει πάμπολλες φορές:D

FestoNero
14/12/2006, 11:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από perastikos
Τι έχεις φίλε μου? Ότι και να είναι μη σκας! Ακούγεται κοινότυπο αλλά είναι τόσο αληθινό: Υγεία πάνω από όλα! Λεφτά, δουλειά, γυναίκες κλπ έρχονται μετά :beer:
Βρε υγεια εχω (εκτος απο εναν βηχα που με εχει πρηξει μιαμιση βδομαδα τωρα),
λεφτα εχω πανω-κατω, φοιτητης ειμαι γυναικες τριγυρω πολλες..
Αμα ομως στα ζαλιζουν καθημερινα για καποια πραγματα δε μπορεις να τα απολαυσεις με την ησυχια σου..
Και τωρα με τα Χριστουγεννα αρχιζουν καποιοι τις ευγενειες τα ψευτοχρονια πολλα κλπ..
Ειδανε οτι ολη τη χρονια δε καναν τιποτα και λενε να προλαβουν μεχρι τις 31..


Ασε με αυτο το στολισμα τι τραβηξα!
:bigcry: :lol:


:beer:
:wave2: