PDA

View Full Version : Τελικό Transalp 400



haniotis
12/12/2006, 20:13
Έχει κανείς ιδέα που μπορώ να βρω τελικό για το μηχανάκι μου; Τελικά μόνο στην Honda ψάχνω, η παίζει τιποτα άλλο; (δεδεμένο οτι είναι παραεισαγωγής δεν νομίζω να με εξυπηρετήσουν..):(

Trickster
12/12/2006, 20:28
Υπάρχει υπάρχει, φίλος με transalp 400 έβαλε after market και είναι πολύ όμορφο κιόλας. Πιστεύω μια βόλτα στα μαγαζιά θα βρεις αλλά πάλι αν δεν βρείς τον ρωτάω που το έβαλε..!

:beer: :beer:

haniotis
12/12/2006, 20:38
Ρώτησε τον σε παρακαλώ που & πόσο και τα υπόλοιπα σχετικά ( πως ακούγεται, αν δουλεύει καλα με το aftermarket) και οι τσικουδιές δικές μου οταν κατέβης Χανιά!!:beer: ;) ;)

Trickster
13/12/2006, 11:27
Φίλε μου τον ρώτησα και μου είπε οτι δεν είναι τίποτα φοβερό. Μια του εμπορίου απλή είναι, motorsport απ΄οτι μου είπε και την έβαλε με 100 ευρω και 20 τα εργατικά. Αλλά αυτός την έβαλε Αθήνα κάπου στην Φιλαδέλφεια.. Πιστεύω αν ψάξεις θα βρεις και στην κρήτη κάτι..

:wave2: :wave2:

derd
20/12/2006, 11:53
Στα μεταχειρισμενα που εψαχνα καποτε εβρισκα χωρις κοπο γυρω στα 120-150 €.. Τωρα εχω δει και after market ακριβως ιδια με την εργοστασιακη και σχεδον αθορυβη(!) .

Τελικα την δικια μου την κολησα.. ;)

abatzis_pro
20/12/2006, 12:44
:smokin: Καλησπέρα
Θα βρεις στην αρχή της Κυδωνίας, στο κατάστημα MAD Motors του φίλου Μάλμου Αντώνη, έχει και τις Ελληνικές και στις εισαγόμενες ενώ μπορεί να σου παραγγείλει και ότι άλλο θέλεις.
Θέμης, Χανιά.

haniotis
20/12/2006, 17:20
:wave2: Γειά σου Θέμη!! Ευχαριστώ γιά τήν πληροφορία.Τα λέμε!!:beer:

haniotis
20/12/2006, 17:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από derd
Στα μεταχειρισμενα που εψαχνα καποτε εβρισκα χωρις κοπο γυρω στα 120-150 €.. Τωρα εχω δει και after market ακριβως ιδια με την εργοστασιακη και σχεδον αθορυβη(!) .

Τελικα την δικια μου την κολησα.. ;)

Ξέρεις τίποτα απο τιμές; Ψάχνω γιά κάτι καλό κοντά στο στυλ της μαμάς, δέν θέλω να πέσω σε καγκουριές..:smilea:

el_mojito
22/12/2006, 01:17
μεγαλε ψαξε για MIVV ειναι γαμάτες after market.
Αν σε ενδιαφέρει,υπάρχει ενα κατάστημα στην Καλλιθέα.Δε θυμαμαι την οδο αλλα θα σου πω περιπου οτι βρισκεται στο μικρό δρόμο που ενώνει την Χαμοστέρνας με την Θησέως.
Θα δεις το μαγαζί κάνει μπάμ.Έχει και μια eurobank απέναντι.Το είχα το μηχανάκι σου και γι'αυτό στο λέω επειδή το έψαχνα.
Υπάρχει και ένα τελικό σχεδόν ίδιο με το original της μάνας του μεταξύ άλλων.

haniotis
24/12/2006, 14:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_mojito
μεγαλε ψαξε για MIVV ειναι γαμάτες after market.
Αν σε ενδιαφέρει,υπάρχει ενα κατάστημα στην Καλλιθέα.Δε θυμαμαι την οδο αλλα θα σου πω περιπου οτι βρισκεται στο μικρό δρόμο που ενώνει την Χαμοστέρνας με την Θησέως.
Θα δεις το μαγαζί κάνει μπάμ.Έχει και μια eurobank απέναντι.Το είχα το μηχανάκι σου και γι'αυτό στο λέω επειδή το έψαχνα.
Υπάρχει και ένα τελικό σχεδόν ίδιο με το original της μάνας του μεταξύ άλλων.

Ξέρει κανείς τπτ όνομα η & τηλέφωνο διότι Χανιά λέμε; (Αν έχω κάτι μπορεί να μου το στείλη αντικαταβολή)