PDA

View Full Version : shake it!!!



GST
06/07/2004, 09:41
Shakeit στα Κυπριακά!

Κάθε φοράν πού θέλεις να παίξηςαψε με, οστο τέλος!Έλα σε μέναν τζαι καυαλίτζεψεσώμα με σώμα, καθαρήν απόλαυσηνδιόντας μου πάθος, μου καύκεις την καρκιάν.Εννα σε σούσω μέχρι τελικής πτώσης.Μωρό, είσαι η αιτία πού νιώθω τουντην κάψαν,Θέλω σε τωρά, εναδύνατον να σταματήσω

Ενναδινα την ζωήν μουγιαν μμιαν νύχταν μαζίν σου.Στην ορμήν της επιθυμίαςκάμε τζιν την κίνησην σου πάνω μουτζαιρος για να δειςΠώς ο κόσμος μου κρούζει ! ! ! ! ! ! !

Σουστο, σούστο, σούστο, σούστο, σούστο τον, αγάπη μουΠελλός για έρωταν, δός μμου τζιάλλον!Σουστο, σούστο, σούστο, σούστο, σούστο τον, αγάπη μουΠελλός για έρωταν, δός μμου τζιάλλον! Σουστο, σούστο, σούστο, σούστο,σούστο τον, αγάπη μουΠελλός για έρωταν, δός μμου τζιάλλον!Α ι ώ ν ι α ! ! ! ! !

Σουστο, σούστο, σούστο, σούστο, σούστο τον, αγάπη μουΠελλός για έρωταν, δός μμου τζιάλλον!Σουστο, σούστο, σούστο, σούστο, σούστο τον, αγάπη μουΠελλός για έρωταν, δός μμου τζιάλλον! Σουστο, σούστο, σούστο, σούστο,σούστο τον, αγάπη μουΠελλός για έρωταν, δός μμου τζιάλλον!Α ι ώ ν ι α ! ! ! ! !


Κάθε μέραν εννι μμπόρω ν' αντισταθώΘέλω την γεύσην των σσιλιών σου.Αγάπη μου, εν το σώμαν σου πού με πελλανίσκει,φησμε να μπω, πρέπει να σου τζίσω!Εδιούσα την ζωή μουΓια μμιαν νύχταν μαζί σου.Στην ορμήν της επιθυμίαςκάμε τζιν την κίνησην πάνω μμουεν τζαιρος για να δειςΠώς ο κόσμος μου κρούζει ! ! ! ! ! ! !


Σουστο, σούστο, σούστο, σούστο, σούστο τον, αγάπη μουΠελλός για έρωταν, δός μμου τζιάλλον!Σουστο, σούστο, σούστο, σούστο, σούστο τον, αγάπη μουΠελλός για έρωταν, δός μμου τζιάλλον! Σουστο, σούστο, σούστο, σούστο,σούστο τον, αγάπη μουΠελλός για έρωταν, δός μμου τζιάλλον!Α ι ώ ν ι α ! ! ! ! !



Σουστο, σούστο, σούστο, σούστο, σούστο τον, αγάπη μουΠελλός για έρωταν, δός μμου τζιάλλον!Σουστο, σούστο, σούστο, σούστο, σούστο τον, αγάπη μουΠελλός για έρωταν, δός μμου τζιάλλον! Σουστο, σούστο, σούστο, σούστο,σούστο τον, αγάπη μουΠελλός για έρωταν, δός μμου τζιάλλον!Α ι ώ ν ι α ! ! ! ! !