PDA

View Full Version : Για το Γιώργο - κι άλλος τρόπος!..



wizard
14/11/2003, 15:36
..σήμερα σταματώντας στα φανάρια, ρωτούσα άλλους μοτ/τές αν το ξέρουν και η απάντηση 99% ήταν όχι. Τους έβαζα στην άκρη (με την συγκατάθεση τους..) και τους ενημέρωνα σχετικά με την εκδήλωση της Κυριακής αλλά και της αναγκαιότητας του να μαζευτούν ΓΡΗΓΟΡΑ αυτά τα χρήματα.


Αφού το έκανα καμιά 10αριά φορές - και είδα πως έχει επιτυχία - , αποφάσισα να παρατείνω το ταξίδι μου επί τούτου και τώρα που γύρισα έχω ανημερώσει με τον πιο άμεσο και μοτοσυκλετιστικό τρόπο (καβάλα..) πάνω από 30 άτομα.


Φαντάζομαι πως και άλλοι θα το έχετε κάνει (δεν ανακάλυψα και τον τροχό!..), αλλά αν το κάναμε ΟΛΟΙ από σήμερα;.. :)

DIT
14/11/2003, 15:43
έχεις ωραίες ιδέες!!

almalibera
14/11/2003, 15:56
...σωστότατος ο αυθορμητισμός σου!!!!;) :)

καλα θα ήταν να χες και την ανακοίνωση σε εντυπη μορφή.

=> ΕΚΤΥΠΩΣΤΕ ΤΟ ΚΕΙΜΕΝΟ ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ ΚΑΙ ΜΟΙΡΑΣΤΕ ΤΟ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ ΟΤΙ ΘΑ ΕΧΕΙ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΣΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

wizard
14/11/2003, 15:59
Μόλις το έκανα.. :)

almalibera
14/11/2003, 16:02
...keep walking..:p

NLS
14/11/2003, 16:03
δεν κρύβω ότι φαίνεται λίγο περίεργο

δηλ. πως ακριβώς ξεκίναγες την συζήτηση;
πόσοι ΔΕΝ σταμάτησαν;

wizard
14/11/2003, 16:08
ΟΛΟΙ σταμάτησαν. Μηδενός εξαιρουμένου!


Ξεκινάω: "Φίλε, για την Κυριακή το ξέρεις, έτσι;.."

....(κόμπλα!.. κάτι έπρεπε να ξέρω και δεν.. περιέργεια..??..)..

"Λοιπόν, γίνεται μια εκδήλωση για ανθρωπιστικούς λόγους, συμμετέχουν όλες οι Λέσχες και θα έρθουν όλοι αλλά.. δεν πάμε λίγο δίπλα να στα πω;.."

Κανένας - το ξαναλέω - κανένας δεν είπε "βιάζομαι, δουλεύω, έχω κάτι βαφτίσια" κλπ, όλοι ήρθαν και τάκουσαν, το εμπέδωσαν και είπαν πως θάρθουν σίγουρα!

Και τους πιστεύω..

Αυτά.

almalibera
14/11/2003, 16:11
...εσύ την έκανες την πρώτη κίνηση.

Τώρα δε μένει παρα να ελπίσουμε πως θα ρθουν..

NLS
14/11/2003, 16:13
καλό - δεν λέω - καλό

το ΠΟΛΥ καλό θα είναι όταν σου πει "ναι ρε φίλε το ξέρω"

:)

almalibera
14/11/2003, 16:22
...μην ξεχνάς οτι στους δρόμους δεν είμαστε μόνο εμεις που επικοινωνούμε μεσω μοτ/κών φόρουμ.
Υπάρχουν και αλλοι που δεν έχουν καμία σχεση με Λέσχες και φορουμ αλλα εχουν καρδια και ορεξη να βοηθήσουν.

Γιατί να μην ενημερωθούν και αυτοί?

NLS
14/11/2003, 16:28
δεν είπα όχι
απλά αν το έκανες σε έναν σε ένα αυτοκίνητο μπορεί και να έβρισκες τον μπελά σου (και μιλάω για ίδιους ανθρώπους)

DIT
14/11/2003, 16:31
αν δεν γινόταν το πανευρωπαικό SM στα Μέγαρα, θα ήταν (πιστεύω) μεγαλύτερη η προσέλευση του κόσμου!

καλή ιδέα θα ήταν να κανονιστεί και κάποιο άλλο event για μέσα στην εβδομάδα ώστε να διαφημιστεί στις εισόδους της πίστας που η μάζα θα είναι απίστευτη!!!

έχετε τίποτα υπ 'όψιν?

almalibera
14/11/2003, 16:34
..40% να σε ακουγαν 60% να σε μπινελικιαζανε!!!
So what?
Εμείς αναφερόμαστε σε ολους και δη στους μηχανόβιους που εχουνε καρδια!!!!!!! ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ!!!!!!!;)

NLS
14/11/2003, 16:35
ξέρω μερικούς που δεν είναι :)
(αλλά ας μην φύγουμε off-topic)

γενικά είναι καλή ιδέα αν έχεις άνεση στο να μιλάς σε ξένους (δεν έχουμε όλοι)

almalibera
14/11/2003, 16:38
...ΤΙ ΛΕΣ ΤΩΡΑ??????????

ΕΧΟΥΝ ΗΔΗ ΤΥΠΩΘΕΙ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΕΝΤΥΠΑ ΜΕ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟ ΤΟΝ ΑΓΩΡΑ!!!!

ΘΑ ΜΟΙΡΑΣΤΟΥΝ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!!!!!

ΘΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΕ ΚΑΘΕ ΠΟΣΤΟ!!!!!!!

ΘΑ ΑΚΟΥΣΤΕΙ ΑΠΟ ΤΑ ΜΕΓΑΦΩΝΑ!!!!!!!


ναι βρε......;)

NLS
14/11/2003, 16:52
(για τους άλλους) είμαι γούρικος συνήθως... και βλέπω ότι τα λεφτά χαλαρά θα τα μαζέψει το παιδί

πάντως αν δεν έρθω θα βάλω λεφτά σε λογαριασμό

bikersonly
14/11/2003, 17:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από NLS
ξέρω μερικούς που δεν είναι :)
(αλλά ας μην φύγουμε off-topic)

γενικά είναι καλή ιδέα αν έχεις άνεση στο να μιλάς σε ξένους (δεν έχουμε όλοι)

Ρε LSN τι πίνεις??? Ή παίζει ενδοφλέβια?? ή χαπάκια???
Κάτι πάντως παίζει στα σίγουρα! Δεν μπορεί!

Και εξηγούμαι :
Δηλαδή θα κολλήσεις να πεις στον δίπλα σου , ρε μάγκα παίζει αυτό και αυτό το ξέρεις?Θες να μάθεις? Κτλ κτλ

Κάνε την καρδιά σου πέτρα,σφίξου, μάζεψε όλη σου την δύναμη, κάνε γιόγκα, πιες ένα δύο ουισκάκια (όχι παραπάνω) και κάνε Ντου! Ξέρω είναι δύσκολο αλλά πρέπει.Αντιμετώπισε το σαν ήρωας!

Τώρα θα μου πεις και εγώ άμα είχα BMW (μπλιαχ!) για μηχανή θα κολλούσα να μιλήσω στους δίπλα μου.
Και εγώ αν ερχόταν κάποιος με BMW να μου πει ει Ψιτ να σου πω, θα του λεγα βρε ουστ από δω!:D Να κολλήσεις και τίποτα την μηχανή μου να μην παίρνει μπροστά μετά!

Έχεις δίκιο κάπου δεν λέω!

ΡΕ ΤΡΑΒΑ ΕΞΩ ΚΑΙ ΠΙΑΣΕ ΟΣΟΥΣ ΜΠΟΡΕΙΣ! ΚΑΙ ΠΟΥ ΞΕΡΕΙΣ ΙΣΩΣ ΒΡΕΙΣ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑΝ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΕΙ ΤΗΝ ΜΠΑΚΑΤΕΛΑ ΣΟΥ!!!
Χα!Χα! :D :mad:

NLS
14/11/2003, 17:27
είπα κανείς δεν θα πει μαλακία σε τόσο thread;

τέσπα δεν εννοούσα εμένα ρε συ... εγώ οκ να το κάνω, απλά ξέρω πολλούς που δεν θα το έκαναν (δεν είναι καν κατακριταίο - ότι μπορεί κανείς κάνει)

μην ξεχνάμε επίσης ότι μια καλή ιδέα είναι και οι δουλειές μας (ειδικά όσοι δουλεύουν σε πολλά άτομα ανάμεσα)

επίσης το γνωστό spam και mass mail... (φιλικό όμως σε άτομα της λίστας μας)

bikersonly
14/11/2003, 17:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από NLS
είπα κανείς δεν θα πει μαλακία σε τόσο thread;



Μου έλυσες την απορία αμέσως! Χα! Και από την πρώτη σελίδα!

:D

NLS
14/11/2003, 17:46
:D

χτύπημα κάτω από τη ζώνη (και το κακό είναι ότι το ήξερα ότι θα το πεις)

:rolleyes:

bikersonly
14/11/2003, 17:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από NLS
:D

χτύπημα κάτω από τη ζώνη (και το κακό είναι ότι το ήξερα ότι θα το πεις)

:rolleyes:

Αν και εγώ το θεωρώ πόντο, τέλος πάντων, προχωράω.......

Και επειδή είμαι και καλό παιδί, θα σε αφήσω να γράψεις μόνος σου, τι ετοιμάζομαι να σου γράψω σε λίγο.
Αφού ξέρεις!

Για να δούμε!! :D

DEMINIO
14/11/2003, 17:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από bikersonly
Και επειδή είμαι και καλό παιδί, θα σε αφήσω να γράψεις μόνος σου, τι ετοιμάζομαι να σου γράψω σε λίγο.
Αφού ξέρεις!
χαχαχαχαχαχα:D :D

Anyway, ξεκολάτε ρε, είμαστε σε άλλο ποστ, και πρέπει να το σεβαστούμε....;)

888
14/11/2003, 18:40
Μπορείτε να εκτυπώσετε την ανακοίνωση και να την δώσετε σε όσους περισσότερους μπορείτε..., ακόμη και στα φανάρια.

Μπορείτε να εκτυπώσετε την ειδική ανακοίνωση για το SUPERMOTARD, να βγάλετε όσες κόπιες μπορείτε και να τις φέρετε μέχρι τις 10 το βράδυ στο internet cafe - MOCAFE - Μάρνης 49 & Βεραντζέρου, στο bar.

Τις ανακοινώσεις, σε μορφή .doc μπορείτε να βρείτε ΕΔΩ (http://www.motostand.gr/aa.htm) (στο τέλος του κειμένου είναι τα link)


Την κυριακή θα βρίσκομαι στο περίπτερο το 0-300 στα paddocks, θα έχει στηθεί κάλπη για όσους δεν θα μπορέσουν να έρθουν στον
"Αριστοφάνη" μετά τον αγώνα!

DEMINIO
14/11/2003, 21:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από 888
Τις ανακοινώσεις, σε μορφή .doc μπορείτε να βρείτε ΕΔΩ (http://www.motostand.gr/aa.htm) (στο τέλος του κειμένου είναι τα link)


Γιατί νομίζω πως δεν λειτουργεί κανένα link;;; :confused:

888
14/11/2003, 21:36
σε μένα λειτουργούν, τεσπα, ξεκίνα από το www.motostand.gr, κάτω αριστερά έχει το: "’νακοίνωση Ανθρωπιάς" και συνεχίζεις...

wizard
15/11/2003, 11:07
Παιδιά, δε λειτουργούν τα links! (page unavailable or removed)

Κάντε κάτι κάποιος - θα μπαίνει κόσμος μέσα και θα βγαίνει άπρακτος..

Thanks.