PDA

View Full Version : εξατμισουλα?



X-SFIGA
17/12/2006, 10:59
Γεια σας παιδες ειμαι νεος στον χωρο των μεγαλων μηχανων, εχω 2 μερες το hornet 600 2002 σε κατασταση βιτρινας, και εχω εντυπωσιαστει, βασικα αυτο που με ενδιαφερει πρωτα ειναι η εξατμιση γιατι ωραιος ο θορυβος αλλα θελω κατι παραπανω,

εχει κανα σιγαστηρα που βγαινει αυτο για αρχη?



ευχαριστω εκ των προταιρων

Sabre
17/12/2006, 13:55
ποιό κάτω έχει thread "μπείτε ν'ακούσετε" που έχει πολλά περί φουγάρων και μπουριών... :wave2:
welcome welcome

Alx 84
17/12/2006, 18:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από Sabre
ποιό κάτω έχει thread "μπείτε ν'ακούσετε" που έχει πολλά περί φουγάρων και μπουριών... :wave2:
welcome welcome

Ω ναι!!!!!! μας έχεις κάνει την καρδιά περιβόλι (και εσύ γιώργο) από τότε που σηκώσατε τα vid και τις φωτό!!:sad: :sad:



Καλώς όρισες! κράτησέ το λίγο να το γουστάρεις, να το μάθεις κ σε κανένα 2μηνο ψάχνεις για εξατμήσεις κλπ!

Καλοτάξιδο κ καλώς μας ήρθες!!:wave2:

X-SFIGA
17/12/2006, 23:27
ευχαριστω ευχαριστω, μια χαρα πηγαινει το καμαρι μου, το ανοιξα και βεικου σημερα χεχε, βασικα βιαζομαι επειδη μου εχουν ζητησει την μαμα

Sabre
18/12/2006, 09:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από X-SFIGA
ευχαριστω ευχαριστω, μια χαρα πηγαινει το καμαρι μου, το ανοιξα και βεικου σημερα χεχε, βασικα βιαζομαι επειδη μου εχουν ζητησει την μαμα

Την μαμά μην την δίνεις καμάρι μου.Μπορεί να σου χρειαστεί. :winka:

X-SFIGA
18/12/2006, 11:41
βασικα θα την δωσω για 200 ευρω σε φιλο να την βαλει σε ενα ζουζουνι 400, λετε να την κρατησω σε περιπτωση που με γραψουν? μα καλα σταματανε τα στρεετ? αφου δεν κανουν καθολου σχεδον θορυβο σε σχεση με τα αλλα που κυκλοφορουν αμα δεν το ανοιξεις τουλαχιστον, τεσπα αμα κατσει κατι τετοιο θα δω τι θα κανω, προς το παρον ψαχνουμε.

Alx 84
18/12/2006, 11:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από X-SFIGA
βασικα θα την δωσω για 200 ευρω σε φιλο να την βαλει σε ενα ζουζουνι 400, λετε να την κρατησω σε περιπτωση που με γραψουν? μα καλα σταματανε τα στρεετ? αφου δεν κανουν καθολου σχεδον θορυβο σε σχεση με τα αλλα που κυκλοφορουν αμα δεν το ανοιξεις τουλαχιστον, τεσπα αμα κατσει κατι τετοιο θα δω τι θα κανω, προς το παρον ψαχνουμε.


όλους τους σταματάνε! κ δεν είναι μόνο για το αν θα σε γράψουν. για πολλούς κ διαφόρους λόγους χρειάζεται η μαμά!

Sabre
18/12/2006, 12:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από X-SFIGA
βασικα θα την δωσω για 200 ευρω σε φιλο να την βαλει σε ενα ζουζουνι 400, λετε να την κρατησω σε περιπτωση που με γραψουν? μα καλα σταματανε τα στρεετ? αφου δεν κανουν καθολου σχεδον θορυβο σε σχεση με τα αλλα που κυκλοφορουν αμα δεν το ανοιξεις τουλαχιστον, τεσπα αμα κατσει κατι τετοιο θα δω τι θα κανω, προς το παρον ψαχνουμε.

κράααταα τηηην.

γιατί μετά άντε να ξαναβρείς.

έτσι και αρχίσουν (λέμε τώρα) να περνάνε ΚΤΕΟ οι μηχανές θα δείς τι έχει να γίνει......

X-SFIGA
18/12/2006, 13:05
καταρχην καπου στον καινουργιο νομο ειχα διαβασει οτι οι μηχανες θα περνανε κτεο καθε 5 χρονια, μια φορα καθε 5 θα του την ζηταω να την βαζω λολ, αλλα μπορει να την κοψει για να την βαλει και παλι λολ

X-SFIGA
20/12/2006, 12:02
εψαξα στα μαγαζια με τα μεταχειρισμηνα που βρηκα εδω σε μια λιστα, και κανεις δεν εχει ρε γμτ, πρεπει να παω για καινουργια υποχρεωτικα :mad: :( :sad:

power hornet
29/12/2006, 14:28
κρατα την την μαμα εξατμιση δεν ξερεις μπορει να σου χρειαστει αλλα αμα θες aftermarket akrapovic που εχω βαλει και εγω και μετα το χορνετ θα κανει σαν φορμουλα εχει και σιγαστηρα για τους μπατσους που αμα θες την βγαζεις για το επιθυμητο θορυβο η για χαλαρα

X-SFIGA
29/12/2006, 15:00
για την μαμα βλεπουμε, οσο για την ακραποβιτς, δε νομιζω να βαλω αυτη επειδη την εχω ακουσει μαζι με καποιες αλλες σε ενα υποφορουμ και μου αρεσαν καλιτερα καποιες αλλες, σε ενα υποφορουμ εδω τις ακουσα, μου αρεσε ιδιαιτερα μια τριγωνικη εξατμιση αλλα δεν μπορω να βρω την μαρκα, τεσπα η arrow η micron μου προτειναν λογω οτι ειναι αγωνιστικες χεχε

Alx 84
29/12/2006, 15:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από X-SFIGA
για την μαμα βλεπουμε, οσο για την ακραποβιτς, δε νομιζω να βαλω αυτη επειδη την εχω ακουσει μαζι με καποιες αλλες σε ενα υποφορουμ και μου αρεσαν καλιτερα καποιες αλλες, σε ενα υποφορουμ εδω τις ακουσα, μου αρεσε ιδιαιτερα μια τριγωνικη εξατμιση αλλα δεν μπορω να βρω την μαρκα, τεσπα η arrow η micron μου προτειναν λογω οτι ειναι αγωνιστικες χεχε

Τη yoshimura λές ε;;; ναί, φανταστική, αλλά δεν είναι για χρήση σε δημόσιο δρόμο :winka:

X-SFIGA
29/12/2006, 18:25
δε νομιζω να ηταν yoshimura, παω να ριξω μια ματια, μου φαινεται οτι δεν αναγνωριστηκε η μαρκα της

power hornet
29/12/2006, 19:12
να σου πω και εγω κατι σε αυτο συμφωνο μαζι σου οσο για τις micro kai arrow γιατι τρεχουν στο χορνετ cup το εχω συζητησει με τον αλεξ αλλα βλεπεις τα πραγματα δυσκολευουν οι μπατσοι ριχνουν πολυ κυνηγητο σο αφορα τις εξατμισεις και το προστιμο τσουχτερο ενω με την ακαραποβιτς εχεις εναν επυθυτο θορυβο που πιστευω τραβαει τα βλεματα να σου πει ο αλαξ που πηγαμε βολτα και μου λεει χωστα να δεις μετα πως εκανε και καλυπτει προδιαγραφες θορυβου

X-SFIGA
29/12/2006, 19:15
τις καλυπτει με τον σιγαστηρα, χωρις ομως οχι, ετσι δεν ειναι και οι αλλες πρεπει να περνουν σιγαστηρα, τεσπα δικιο εχεις μην το μαμησω κιολας, ξερεις κανα μαγαζακι για μεταχειρα?

power hornet
29/12/2006, 19:19
ξερω ενα στην αργυρουπολη που φερνει απο ιταλια πολυ πιο φτηνα απο τι που πουλανε εδω καινουργια πραγματα φερνει.akrapovic kai arrow αμα θες πες μου να σου στηλω π.μ να σου δωσω το τηλεφωνο τους,τους ρωτας πας εκει βλεπεις και αμα θες αγοραζεις αλιως φευγεις.

X-SFIGA
29/12/2006, 19:25
:beer:

X-SFIGA
30/12/2006, 14:57
η gpr εξατμιση λεει τιποτα? γιατι την εχω δει σε πολλα hornet