PDA

View Full Version : ΕΥΤΥΧΩΣ!!



costas_k
17/12/2006, 17:26
Χθες το απογευμα επιστρεφω σπιτι μου,στο τερμα της λιοσιων(κ.πατησια) στριβω αριστερα στο φαναρι να περασω κατω απο τη γεφυρα (για οσους ξερουν ).αναβει πρασινο ξεκιναω περναω κατω απο τη γεφυρα βγαζω φλας για να μπω αριστερα σε στενο και ειμαι επανω σε διπλη(λ.δημοκρατιας) διαχωριστικη και περιμενω.περναει ενα λεωφορειο και πισω ακολουθουσε ταξι που απο μακρια μου εκανε με φωτα νοημα να περασω,λεω προλαβαινω ανετα και καθως ανοιγω για να φυγω ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΥΘΕΝΑ προσπερνα ενας το ταξι ΑΠΟ ΔΕΞΙΑ οι δεξιες ροδες του φανταστειτε ΠΑΝΩ σχεδον στο κρασπεδο και ερχεται καταπανω μου.σταματαω μες τη μεση του δρομου περναει ο κυρ Μ_ΛΑΚΑΣ ΚΑΙ ευτυχως που ο ανθρωπος με το ταξι ΠΡΟΛΑΒΕ να φρεναρει και δεν με πηρε μαζι του.Δεν θελω να φανταστω το θα γινοταν αν το ταξι η ητανν πιο κοντα η ετρεχε!!!!!

xtrm600
17/12/2006, 23:27
Κράνος φόραγες εσύ
?

div400
18/12/2006, 08:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από xtrm600
Κράνος φόραγες εσύ
?

:look: :alien:

gloum
18/12/2006, 10:00
Ηθικόν δόδαγμα..ΜΗΝ κάθεστε πάνω στην διπλή διαχωριστική...(ασχέτος αν άλλοι την πατάνε ολόκληρη:))

costas_k
18/12/2006, 17:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από div400
:look: :alien:


Ε Ν Ν Ο Ε Ι Τ Α Ι(Τελικα η πατεντα που μου πες για το φρενο που τριζει δεν επιασε,μαλλον αλλο παιζει και τριζει)γμτ:wave2:

alximistis
18/12/2006, 17:35
Ψιτι φιλαράκι... χωρίς να θέλω να το παίξω έξυπνος αλλά είναι λάθος να κάθεσαι και να περιμένεις ή έστω να κάθεσαι για λίγο στη διαχωριστική. Μέγα λάθος!!!
ΚΑι δεν ξέρω αν κατάλαβα λάθος, αν ναι διόρθωσε με, έχω την εντύπωση ότι δεν είχες και την τέλεια ορατότητα.
Δυστυχώς σε μία πόλη όπου δεν σέβεται κανείς τίποτα και κανέναν η κίνηση με την μοτοσικλέτα είναι πραγματική μάχη.
προσέχουμε για να έχουμε...
καλούς δρόμους φίλε μου και πάντα καλά.

costas_k
19/12/2006, 15:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από alximistis
Ψιτι φιλαράκι... χωρίς να θέλω να το παίξω έξυπνος αλλά είναι λάθος να κάθεσαι και να περιμένεις ή έστω να κάθεσαι για λίγο στη διαχωριστική. Μέγα λάθος!!!
ΚΑι δεν ξέρω αν κατάλαβα λάθος, αν ναι διόρθωσε με, έχω την εντύπωση ότι δεν είχες και την τέλεια ορατότητα.
Δυστυχώς σε μία πόλη όπου δεν σέβεται κανείς τίποτα και κανέναν η κίνηση με την μοτοσικλέτα είναι πραγματική μάχη.
προσέχουμε για να έχουμε...
καλούς δρόμους φίλε μου και πάντα καλά.

η αληθεια ειναι οτι δεν ειχα ειχα και την τελεια ορατοτητα λογω λεωφορειου......


:wave2: :wave2: :wave2: