PDA

View Full Version : Παρασκευή 22 Δεκεμβρίου είμαι dj



bonepeeler
18/12/2006, 22:45
Την Παρασκευή 22 Δεκεμβρίου θα δοκιμάσω για πρώτη φορά το djayλίκι.
Θα παίξω για το χαβαλέ μου και για τα παιδιά που θα έρθουν.Η μουσική που θα παίξω θα είναι synthpop,ebm,industrial και λίγο power noise.

Το μαγαζάκι που θα παίξω είναι μιά μικρή καφετέρια της γειτονιάς.Η όλη κατάσταση θα είναι χύμα και χωρίς κυρίλες.Είσοδος δεν υπάρχει(μιάς και παίζω εντελώς για το χαβαλέ μου) και οι τιμές είναι 2,5 ευρώ η μπύρα και 4 το ποτό.


Το μαγαζί είναι στην οδο Κουρτίδου.Δείτε παρακάτω.
http://www.forthnet.gr/templates/driveme.aspx?c=10008226&initialCenterX=475585.83&initialCenterY=4207317.665&initialZoomLevel=2

Είναι ακριβώς δίπλα σε ένα σουβλατζίδικο και ονομάζεται Jammin.
Μπορείτε να έρθετε πολύ εύκολα από παντού.

1)Από Γαλάτσι:
Κατεβαίνετε όλη τη Γαλατσίου.Συναντάτε την Πατησίων.Την περνάτε και από εκεί ο δρόμος λέγεται Καυτατζόγλου.Συνεχίζετε ευθεία και φθάνετε Αχαρνών.Περνάτε την Αχαρνών και ο δρόμος μετονομάζεται σε Βικέλα.Μόλις μπείτε Βικέλα συνεχίζετε ευθεία μέχρι το φανάρι.Στο φανάρι κάνετε αριστερά και θα το βρείτε το μαγαζί.

2)Από Εθνική:
Α. Από Πειραιά μεριά:
Πέρνετε την εθνική.Αφού περάσετε την έξοδο για μπουρνάζι συνεχίζετε(θα δείτε δεξιά και μιά τεράστια ταμπέλα που γράφει γαλαξίας)και στην πρώτη έξοδο βγαίνετε.Ο δρόμος έχει διχάλα για Βικέλα(αριστερά) και για Λιοσίων(δεξιά).Εσείς πάτε αριστερά και στο φανάρι κάνετε δεξιά.
Το μαγαζί θα το δείτε.
Β.Από Βόρεια μεριά:
Παίρνετε την εθνική.Περνάτε την έξοδο που βγάζει Πατήσια και πάτε δεξιά λωρίδα.Στην επόμενη έξοδο (θα δείτε μιά αρκετά βαρβάτη κατηφόρα) κάνετε δεξιά (αν κάνετε αριστερά θα πάτε στους Αγίους Αναργύρους).
Πηγαίνετε ευθεία και στη γέφυρα θα κάνετε αριστερά.Εκεί είναι η οδός Τσούντα.Θα συνεχίσετε μέχρι να δείτε ένα σουβλατζίδικο στα δεξιά σας.ακριβώς μετά το σουβλατζίδικο κάνετε δεξιά.Σε εκείνο το σημείο μπαίνετε στην Κουρτίδου και πάτε όπως πάει ο δρόμος.(Σε μιά φάση κάνει δεξιά,μετά αριστερά).Συνεχίζετε όπω πάει οδρόμος μέχρι που θα συναντήσετε ένα φανάρι.Απέναντι από το φανάρι και δεξιά θα δείτε ένα μεγάλο φούρνο.Αυτό σημαίνει πως ο κάθετος σε εσάς δρόμος είναι η Βικέλα.Περνάτε απέναντι και το μαγαζί είναι στα δεξιά σας.

3)Από κέντρο:
Πέρνετε την Αχαρνών και φτάνετε στο σταθμό των Κ.Πατησίων.Ο κάθετος μεγάλος δρόμος είναι η Στρατηγού Καλλάρη.Περνάτε το φανάρι και συνεχίζετε την Αχαρνών.Στο 2ο φανάρι κάνετε αριστερά και μπαίνετε Βικέλα.Πάτε ευθεία και στο φανάρι κάνετε δεξιά.Μόλις φτάσατε.

Αν θέλετε διευκρίνισεις για να έρθετε από άλλο δρόμο ρωτήστε με ή εδώ ή πάρτε με ένα τηλέφωνο όπως θα έρχεστε.(6976708837)

:) :) :)


72526

Λεωνίδας
18/12/2006, 22:49
τη μέρα που φεύγω βρήκες :cry:
δεν πειράζει ας χάσω την πρεμιέρα, τη 2η φορά έρχομαι :wave2:

Aggelos_SV
20/12/2006, 00:13
Ebm και industrial σε καφετερια?Πλακα θα χει:D
Μπορουμε να ζητησουμε και παραγγελιες?
Ισως να περασω ... (αν ολα πανε καλα)

adam_tsouk
20/12/2006, 20:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από Aggelos_SV
Ebm και industrial σε καφετερια?Πλακα θα χει:D
Μπορουμε να ζητησουμε και παραγγελιες?
Ισως να περασω ... (αν ολα πανε καλα)


ναι, αρκει ή να το φερεις ή να το έχει...

Α! και αν δεν δειτε την εισοδο του μαγαζιου θα δειτε τα kawasakiα! (και ενα honda):sad:



:beer: :beer: :beer: :beer:

odt
22/12/2006, 11:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από bonepeeler
Είναι ακριβώς δίπλα σε ένα σουβλατζίδικο


Βλέπω τα έχεις σκεφτεί όλα....:lol:

bonepeeler
22/12/2006, 11:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από odt
Βλέπω τα έχεις σκεφτεί όλα....:lol:

Πάντα,αφού πριν παώ στο μαγαζί θα πάω να φουλάρω.:lol:

GyPsy
22/12/2006, 12:57
Παρότι δίπλα απο το σπίτι μου η μουσικη δεν είναι για τα αυτάκια μου

να περάσετε ΚΑΛΑ και θα τα πούμε σε 2ες εμφανίσεις