PDA

View Full Version : Cbr 600f Turbo ΘΑ ΠΕΡΝΑΓΕ R1 H Zx12r??



motomaniac
19/12/2006, 14:03
ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΠΟΛΛΑ ΑΝΤΑΛΑΚΤΙΚΑ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟΝ ΣΥΜΦΟΡΟΥΜΙΤΗ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΘΑ ΠΕΡΙΣΕΥΕΙ ΕΝΑ ΜΟΤΕΡ.....ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΟΤΑΝ ΘΑ ΠΕΡΙΣΕΨΕΙ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ TURBO-NITRO ΓΙΑ ΥΠΟΥΛΕΣ ΚΟΝΤΡΕΣ ΜΕ 12ΑΡΙΑ....ΙΣΩΣ ΥΠΕΡΒΑΛΛΩ ΑΛΛΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΘΑ ΦΕΥΓΕΙ...ΚΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΟΥΠΟΘΕΣΗ ΟΤΙ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΘΑ ΤΑ ΒΓΑΛΩ ΑΠΟ ΤΑ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΑ....ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΔΕΙ ΚΑΤΙ ΠΑΡΟΜΟΙΟ ΠΕΙΤΕ.....ΕΧΩ ΔΕΙ ΒΙΝΤΕΑΚΙ ΑΠΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΜΕ GSXR 600 TURBO ΚΑΙ ΠΗΓΑΙΝΕ ΤΡΟΜΕΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ..

idi
19/12/2006, 14:15
:a12: :a12: :a12: :a12: :a12: :a12:

Nostra
19/12/2006, 14:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από motomaniac
ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΠΟΛΛΑ ΑΝΤΑΛΑΚΤΙΚΑ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟΝ ΣΥΜΦΟΡΟΥΜΙΤΗ


ο bartlal Πουλάει κάτι ανταλλακτικά...


αμορτισέρ, σωληνάκια φρένων κλπ...


μου φαίνεται ότι έχει και δυο φλασάκια και 1 λίτρο λάδι...

στείλτου ΠΜ


:wave2: :wave2: :wave2:

DUKASII
19/12/2006, 14:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από motomaniac
ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΠΟΛΛΑ ΑΝΤΑΛΑΚΤΙΚΑ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟΝ ΣΥΜΦΟΡΟΥΜΙΤΗ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΘΑ ΠΕΡΙΣΕΥΕΙ ΕΝΑ ΜΟΤΕΡ.....ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΟΤΑΝ ΘΑ ΠΕΡΙΣΕΨΕΙ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ TURBO-NITRO ΓΙΑ ΥΠΟΥΛΕΣ ΚΟΝΤΡΕΣ ΜΕ 12ΑΡΙΑ....ΙΣΩΣ ΥΠΕΡΒΑΛΛΩ ΑΛΛΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΘΑ ΦΕΥΓΕΙ...ΚΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΟΥΠΟΘΕΣΗ ΟΤΙ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΘΑ ΤΑ ΒΓΑΛΩ ΑΠΟ ΤΑ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΑ....ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΔΕΙ ΚΑΤΙ ΠΑΡΟΜΟΙΟ ΠΕΙΤΕ.....ΕΧΩ ΔΕΙ ΒΙΝΤΕΑΚΙ ΑΠΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΜΕ GSXR 600 TURBO ΚΑΙ ΠΗΓΑΙΝΕ ΤΡΟΜΕΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ.. Πολλά λέφτα..πόλύ χρόνο και για τον μηχανικό που θα τα κάνει αυτα...

καμπανες..πιστονια...

λεφτα απο τα στοιχήματα πολυ δύσκολα να βγαλεις αν ανοιγεις με 1000 αρια + 1300κτλ..

το μοτερ μπορει να σπασει τη πρώτη φορά που θα ανοίξει οποτε πανε χαμένα ολα..


ΔΕ κρατάς τα λεφτάκια σου να πάρεις κανα 1000 αρι να χεις οσο γκάζι δε χρειάστηκε ποτέ κανείς..και να εχεις και μηχανάκι της προκοπής ?

Atsatsos
19/12/2006, 14:28
Γρήγορε, πιστεύω πως αν είσαι χεράς και μπορείς να το ξεκινήσεις καλά και με γρανάζωμα μελετημένο για τα συγκεκριμένα μέτρα τους έχεις.
Μη ξεχνάς όμως οτι υπάρχουν και 12άρια με 190+ τροχό.

jef-cb400sf
19/12/2006, 16:48
Υπάρχουν και Haya με nitro :eek:
φαντάσου ενα Haya με πιστόνια wiseco (oversized) στα ~1.400 cc + νιτρο πόσα άλογα θα βγάζει....
και πως θα τα βγάζει :D

motomaniac
08/01/2007, 01:14
ΕΓΩ ΑΠΛΑ ΜΙΑ ΣΚΕΨΗ ΕΚΑΝΑ.... ΑΝΥΠΟΨΙΑΣΤΟΥΣ ΘΑ ΚΥΝΗΓΟΥΣΑ.... ΞΕΡΕΤΕ...ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΜΕ ΕΝΑ ΔΑΝΕΙΟ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΚΡΑΝΟΣ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΚΑΒΑΛΟΥΝ (ΑΥΤΟΙ ΔΕΝ ΟΔΗΓΟΥΝ ΣΥΝΗΘΩΣ..) ΤΗ ΜΗΧΑΝΑΡΑ ΤΟΥΣ ΩΣ ΤΗΝ ΚΑΦΕΤΕΡΙΑ ΝΑ ΔΕΙΞΟΥΝ ΤΟ ΚΟΠΑΔΙ ΜΕ ΤΑ ΑΛΟΓΑ ΤΟΥΣ.... ΔΕΝ ΘΑ ΚΟΛΛΑΓΑ ΠΟΤΕ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΙΣΤΗ ΜΟΝΟ ΑΝΑΒΑΤΕΣ.....ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΞΕΡΩ ΤΙ ΕΧΕΙ ΑΥΤΟΣ ΕΝΩ ΑΥΤΟΣ ΟΧΙ... ΠΑΝΤΩΣ ΑΜΑ ΒΡΩ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΑΠΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΘΑ ΤΟ ΑΝΕΒΑΣΩ...

xtrm600
08/01/2007, 01:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από motomaniac
ΕΓΩ ΑΠΛΑ ΜΙΑ ΣΚΕΨΗ ΕΚΑΝΑ.... ΑΝΥΠΟΨΙΑΣΤΟΥΣ ΘΑ ΚΥΝΗΓΟΥΣΑ.... ΞΕΡΕΤΕ...ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΜΕ ΕΝΑ ΔΑΝΕΙΟ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΚΡΑΝΟΣ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΚΑΒΑΛΟΥΝ (ΑΥΤΟΙ ΔΕΝ ΟΔΗΓΟΥΝ ΣΥΝΗΘΩΣ..) ΤΗ ΜΗΧΑΝΑΡΑ ΤΟΥΣ ΩΣ ΤΗΝ ΚΑΦΕΤΕΡΙΑ ΝΑ ΔΕΙΞΟΥΝ ΤΟ ΚΟΠΑΔΙ ΜΕ ΤΑ ΑΛΟΓΑ ΤΟΥΣ.... ΔΕΝ ΘΑ ΚΟΛΛΑΓΑ ΠΟΤΕ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΙΣΤΗ ΜΟΝΟ ΑΝΑΒΑΤΕΣ.....ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΞΕΡΩ ΤΙ ΕΧΕΙ ΑΥΤΟΣ ΕΝΩ ΑΥΤΟΣ ΟΧΙ... ΠΑΝΤΩΣ ΑΜΑ ΒΡΩ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΑΠΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΘΑ ΤΟ ΑΝΕΒΑΣΩ...

Eξυπνίδης....:lol: :lol: :lol: :lol:

gcrook
08/01/2007, 08:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από motomaniac
ΕΓΩ ΑΠΛΑ ΜΙΑ ΣΚΕΨΗ ΕΚΑΝΑ.... ΑΝΥΠΟΨΙΑΣΤΟΥΣ ΘΑ ΚΥΝΗΓΟΥΣΑ.... ΞΕΡΕΤΕ...ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΜΕ ΕΝΑ ΔΑΝΕΙΟ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΚΡΑΝΟΣ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΚΑΒΑΛΟΥΝ (ΑΥΤΟΙ ΔΕΝ ΟΔΗΓΟΥΝ ΣΥΝΗΘΩΣ..)

Ευχαριστουμε που μοιραστηκατε μαζι μας το μεγαλοπνοο σχεδιο σας.
Αλλα μην σας πιασουν τυψεις ποτε και τους χαρισετε κανα δανειο.
Μαλακες ειναι ετσι και αλλιως, ας πεθανουν της πεινας αμα γουσταρουν τζογο.
Εμεις ναμαστε καλα να γραφουμε μαλακιες σε κανα φορουμ.

gloum
08/01/2007, 11:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από motomaniac
ΕΓΩ ΑΠΛΑ ΜΙΑ ΣΚΕΨΗ ΕΚΑΝΑ.... ΑΝΥΠΟΨΙΑΣΤΟΥΣ ΘΑ ΚΥΝΗΓΟΥΣΑ.... ΞΕΡΕΤΕ...ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΜΕ ΕΝΑ ΔΑΝΕΙΟ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΚΡΑΝΟΣ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΚΑΒΑΛΟΥΝ (ΑΥΤΟΙ ΔΕΝ ΟΔΗΓΟΥΝ ΣΥΝΗΘΩΣ..) ΤΗ ΜΗΧΑΝΑΡΑ ΤΟΥΣ ΩΣ ΤΗΝ ΚΑΦΕΤΕΡΙΑ ΝΑ ΔΕΙΞΟΥΝ ΤΟ ΚΟΠΑΔΙ ΜΕ ΤΑ ΑΛΟΓΑ ΤΟΥΣ.... ΔΕΝ ΘΑ ΚΟΛΛΑΓΑ ΠΟΤΕ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΙΣΤΗ ΜΟΝΟ ΑΝΑΒΑΤΕΣ.....ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΞΕΡΩ ΤΙ ΕΧΕΙ ΑΥΤΟΣ ΕΝΩ ΑΥΤΟΣ ΟΧΙ... ΠΑΝΤΩΣ ΑΜΑ ΒΡΩ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΑΠΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΘΑ ΤΟ ΑΝΕΒΑΣΩ...


Ω ρε ένας κάγκουρας....να τον βάλουμε να κάνει παρέα με τον FZR:D

motomaniac
11/01/2007, 12:12
ΕΙΠΑΜΕ ΡΕ ΝΑ ΒΡΙΖΕΤΕ ΑΝ ΔΕΝ ΣΑΣ ΑΡΕΣΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΓΡΑΦΩ... ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΚΑΙ ΕΤΣΙ.........ΑΚΟΥ ΕΚΕΙ...FZR:uplate: :hypnotize :eyepop: :( :bigcry: :bawl:

kostom
11/01/2007, 15:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από motomaniac
.....ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΞΕΡΩ ΤΙ ΕΧΕΙ ΑΥΤΟΣ ΕΝΩ ΑΥΤΟΣ ΟΧΙ...


Την ίδια σκέψη την έχουν κάνει και αυτοί που θα
"μετρηθήτε"..... :evil: :evil:


74278