PDA

View Full Version : Γνωρίζει κανείς



F3ntagin
20/12/2006, 18:58
Έχει κανείς καμία προσωπική εμπειρία ή έχει ακούσει για το συνεργείο του 'Μόνου' στην Κάρπου στο Παγκράτι;

F3ntagin
20/12/2006, 19:01
Λάθος συζήτηση, ήθελα να πάει στις προσωπικές εμπειρίες από τα συνεργεία, αλλά μάλλον πάτησα λάθος κουμπάκι. :blush: :confused:

gixxerpap
20/12/2006, 19:10
φιλε μου θα ακουσεις, μερικα θετικα και πολλα αρνητικα συνεργεια για το εν λογω συνεργειο, οπως συμβαινει με την πλειοψηφια των συνεργειων....

προσωπικη μου αποψη, οτι ειναι αρκετα καλος και φιλοτιμος μηχανικος, αρκει να μην του ζαλισεις τον ερωτα με ερωτησεις και να τον αφησεις να κανει τη δουλεια του οπως αυτος ξερει....

gcrook
20/12/2006, 21:32
Ειχα κανει δυναμομετρηση στο δικο μου οταν το πηρα στο συνεργειο του Μονου.
Μια χαρα τυπος μου φανηκε, αλλα αυτο δεν φτανει βεβαια για να εκφερω γνωμη.

Μπορω να σου πω ομως οτι πολυ καλος και φοβερη εντυπωση και σαν ανθρωπος αλλα και σαν μηχανικος μου εχει κανει ο Ευθυμιου στην Λ.Βουλιαγμενης που το πηγα για 2 φορες, και μαλλον θα το ξαναπαω μετα τις γιορτες για το γερο (και μαλλον λιγο ακριβο) σερβις των 70.000.

gcrook
20/12/2006, 21:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από gixxerpap

προσωπικη μου αποψη, οτι ειναι αρκετα καλος και φιλοτιμος μηχανικος, αρκει να μην του ζαλισεις τον ερωτα με ερωτησεις και να τον αφησεις να κανει τη δουλεια του οπως αυτος ξερει....

Πως το εννοεις αυτο Γιωργο δεν καταλαβαινω...
Εγω δεν προκειται να δωσω μηχανακι σε μαστορα ο οποιος δεν θα εχει ορεξη να ανταλλαξει 2 κουβεντες μαζι μου πριν το σερβις, και κυριως ΜΕΤΑ!

Ασε που ο καλος μαστορας αμα ειναι παρατηρηρικος (και λιγο μερακλης) φαινεται με την πρωτη.

F3ntagin
21/12/2006, 11:50
Ευχαριστώ παιδιά για τις απαντήσεις σας. Εγώ στα 2 πρώτα service στον Μόνο το έχω πάει το SVάκι μου και όντως μου φάνηκε λίγο μονόχνωτος και απότομος. Αλλά εντάξει δεν θα τον πιάσω φίλο, αρκεί να κάνει σωστά την δουλειά του. Είχα βάλει και ένα φίλτρο αέρα DNA και μου είχε πάρει 60€ εξτρά. Καλά είναι? Θα δοκιμάσω πάντως και τον Ευθυμίου που μου προτείνατε. Βουλιαγμένης σε πιο ύψος περίπου?

kostom
21/12/2006, 20:10
Μετά το παλιό συνεργείο του Μπαξεβάνη...
Αρχές Βουλιαγμένης μετά και τον Γεωργόπουλο
και μια BMW, θα το δείς στο δεξί σου χέρι...
γωνιακό με μεγάλη τζαμαρία...:wave2:


72794