PDA

View Full Version : Κ2? ποιο απ'τα 2???



h_m_akis
20/12/2006, 20:37
λοιπον,εχουμε και λεμε...εφτασε η ωρα για την αγορα 1000ss! λογω οφθαλμικων ευαισθεσιων 2 οι επιλογες... R1 και GSXR1000. καινουργιο??? μπααα,πολλα φραγκα. αρα μεταχειρισμενο σε "αριστη" κατασταση κοντα στα...8000 γιουργια.

παμε παρακατω: καβαλημα και βολτα με R1... η μηχανη γ@μ@@@@@ει σε ολα!!! αλλα... πολυ μικρο ρε γαμωτ, σκετο 600αρι (χμμμ 1.89 --περιπου-- ειναι αυτα) και πολυ μικρο φερινγκ:sick: θα αντεξω καμια μικρη......βολτουλα??? να μωρε 500-1000 χλμ:uplate: ???????? ντε γκζερω...:sick:

επομενη σταση GSXR1000 K1,2 (3,4 αστο καλυτερα,το σκισαμε το μπατζετ!)... η μηχανη γ@μ@@@@@ει σε ολα!!! φαρδυ φερινκγ (νταξ οχι και τουριστας ειπαμε) αλλα 1000αρι:winka:

suuuuuupeeeeeeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrr

και ειδου η απορια: 1) Κ2 16000χλμ αγρατζουνιστο,ολοκαινουργιο με εξτρα μανιταρια,ζελατινα και 1 χρονο γραπτη εγγυηση 8000 γιουργια

2) Κ2 24000χλμ γρατζουνισμενο πολακις σε πολυ καλη (αλλα οχι "αριστη κατασταση") με εξτρα ολοσωμη ακραπα,wp σταμπιλιζατερ,ζελατινα,ΚΝ,Power Commander 7900 γιουργια:sick:



παρακαλω μονο γνωστες και αν γινεται και κατοχοι για να μην βαραω το κεφαλι μου στον τοιχο μετα:wave2:

alex14
21/12/2006, 10:29
Το πρωτο. Εχεις περισσοτερες πιθανοτητες να ειναι λιγοτερο σκισμενο.

:wave2:

Marinos-GSXR
21/12/2006, 18:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από h_m_akis
λοιπον,εχουμε και λεμε...εφτασε η ωρα για την αγορα 1000ss! λογω οφθαλμικων ευαισθεσιων 2 οι επιλογες... R1 και GSXR1000. καινουργιο??? μπααα,πολλα φραγκα. αρα μεταχειρισμενο σε "αριστη" κατασταση κοντα στα...8000 γιουργια.

παμε παρακατω: καβαλημα και βολτα με R1... η μηχανη γ@μ@@@@@ει σε ολα!!! αλλα... πολυ μικρο ρε γαμωτ, σκετο 600αρι (χμμμ 1.89 --περιπου-- ειναι αυτα) και πολυ μικρο φερινγκ:sick: θα αντεξω καμια μικρη......βολτουλα??? να μωρε 500-1000 χλμ:uplate: ???????? ντε γκζερω...:sick:

επομενη σταση GSXR1000 K1,2 (3,4 αστο καλυτερα,το σκισαμε το μπατζετ!)... η μηχανη γ@μ@@@@@ει σε ολα!!! φαρδυ φερινκγ (νταξ οχι και τουριστας ειπαμε) αλλα 1000αρι:winka:

suuuuuupeeeeeeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrr

και ειδου η απορια: 1) Κ2 16000χλμ αγρατζουνιστο,ολοκαινουργιο με εξτρα μανιταρια,ζελατινα και 1 χρονο γραπτη εγγυηση 8000 γιουργια

2) Κ2 24000χλμ γρατζουνισμενο πολακις σε πολυ καλη (αλλα οχι "αριστη κατασταση") με εξτρα ολοσωμη ακραπα,wp σταμπιλιζατερ,ζελατινα,ΚΝ,Power Commander 7900 γιουργια:sick:



παρακαλω μονο γνωστες και αν γινεται και κατοχοι για να μην βαραω το κεφαλι μου στον τοιχο μετα:wave2: ΦΙΛΑΡΑΚΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ?ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΗΤΕΡΑ ΝΑ ΣΦΗΞΕΙΣ ΤΟ ΖΩΝΑΡΙ ΛΙΓΟ Η ΝΑ ΠΕΡΗΜΕΝΕΙΣ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΕΝΑ Κ3'Κ4'ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΟ ΚΑΙ ΚΑΛΗΤΕΡΑ ΣΕΤΑΡΙΣΜΕΝΟ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΑ ΜΠΡΟΣΤΑ(ΑΚΤΙΝΗΚΕΣ ΚΤΛ)ΜΕ 9000ΕΥΡΩ ΘΑ ΒΡΕΙΣ.ΟΤΙ ΚΑΙ ΑΝ ΠΑΡΕΙΣ ΚΑΛΕΣ ΒΟΛΤΕΣ!!!

kapoulos
22/12/2006, 10:16
Καλημέρα.
Φυσικά και ψηφίζω SUZUKI δαγκωτό.
Εάν θέλεις,κοίτα στην υπογραφή μου για το Κ3 μου,που δίνω.Όπως λέει κι ο φίλος παραπάνω,καλύτερα να πάρεις ένα Κ3 που έχει πολλές διαφορές από τα Κ1-2 και η τιμή που το δίνω δεν ξεφεύγει πολύ από αυτά που έχεις υπολογίσει.
Γίνεται και διακανονισμός εάν επιθυμείς.

Πάντως στο ξαναλέω...SUZUKI δαγκωτό.Τα μηχανάκια είναι από άλλον πλανήτη!

zireous
25/12/2006, 01:15
Ξεχνάμε τα βασικά...


Πριν το αγοράσεις, βρες έναν μηχανικό εμπιστοσύνης και βάλτον να τσεκάρει καλά τη μηχανή (θα τον χαρτζηλικώσεις βέβαια).

Όποιος σου πει μα μου τί να τσεκάρει ο μηχανικός κλπ, την έχει χεσμένη τη φωλιά του.



Αν δεν έχεις πρότερο βίο με supersport κάνε ότι κάνω και εγώ: Προπόνηση στα φρένα, εκτροπές, και να θεωρείς ότι πρωτοκαβαλάς μηχανή που σημαίνει προοδευτικό και ομαλό ψάξιμο των δυνατοτήτων της (καλά εγώ είμαι άρρωστος και το κάνω σε όλα τα δίκυκλα).

Όλα αυτά που λέει ο κυρ Code για τα supersport, ισχύουν. Όλα. Κανόνισε διάβασέ τα βιβλία του προσεκτικά. CSS, στάνταρ σχολείο.

Το νού σου, και καλοτάξιδη (άν και στις στροφές το 750 θα σου ρίχνει στα αυτιά). :D

SvsGreek
29/12/2006, 17:53
K3 kai as doseis k kati parapano....ta aksizei.
Kai taksidia aneta.