PDA

View Full Version : Έκλεψαν το ΧΤ της Vanda



SF
21/12/2006, 10:11
Το βράδυ μεταξύ Τετάρτης και Πέμπτης, και ως τις 7 το πρωι, από τέρμα Δημητρακοπούλου στο Κουκάκι.

Είναι XT 600E `03, μαύρο, super motard με εξάτμιση Supertrapp
και ένα μεγάλο κόκκινο αυτοκόλλητο <V> στη μάσκα,
και αυτοκόλλητο moto.gr στο φτερό πίσω.

Σιγά μην έχει ακόμα πινακίδα βέβαια: IHP 899

To πόσο έχει στενοχωρηθεί η V δε χρειάζεται να το πω.
Στην αστυνομία πήγε ήδη...

Cpt. Haddock
21/12/2006, 10:13
:sick:

makis206
21/12/2006, 10:15
Που να περάσουνε μαύρες γιορτές τα κωλόπαιδα :mad:

Εύχομαι να έχει την τύχη που είχαν κι άλλοι φίλοι λίγες μέρες πριν και να βρεθεί σύντομα.

:beer:

villy
21/12/2006, 10:22
Αντε πάλι...:mad:

Δυστυχώς αυτά τα μηχανάκια δεν ξαναβρίσκονται... Ελπίζω κι εύχομαι να διαψευστώ!


:(

idi
21/12/2006, 10:40
1 δε πετυχω ποτε? 1 μαλακισμενο.... 1 μονο..... και ας ειναι "ξενο" το μηχανακι που παει να κλεψει...:(

Cpt. Haddock
21/12/2006, 10:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
1 δε πετυχω ποτε? 1 μαλακισμενο.... 1 μονο..... και ας ειναι "ξενο" το μηχανακι που παει να κλεψει...:(

Και τι θα κάνεις ρε Γιώργη; το μπελά σου θα βρεις κι απο πάνω... :sad:

zoropatra
21/12/2006, 10:55
ρε sf και οτι ελεγα χτες οτι δεν σε βλεπω να γραφεις σε πολλα θρεντ.......

αλλα ρε φιλε τωρα ξενερωσα!!!!!


οχι ρε πουστη μου τετοιες μερες!!!!!(οχι οτι τις υπολοιπες ειναι καλα...)

τι να πω ωραιο δωρο της ετυχε της κοπελας!!!!!


ευχομαι να γινει κατι και να βρεθει αν και εκει στην αθηνα ειναι λιγο δυσκολα τα

πραγματα.......

Λεωνίδας
21/12/2006, 10:58
:sad: :sad: :sad:
και το είχα για ήσυχη γειτονιά το Κουκάκι

MikeG
21/12/2006, 11:00
Τι να πω για όλα αυτά τα μαλακισμένα,μόλις κάτσουν πάνω στο μηχανάκι ας σπάσουν & τα 2 τους πόδια & τα δυο τους χέρια.Κουράγιο στη φίλη που της το έκλεψαν & εύχομαι να το βρει πολύ πολύ σύντομα ακριβώς όπως το άφησε.

:mad: :mad:

Zid
21/12/2006, 11:20
Χμμμ κάτι τέτοια βλέπω δεν αφήνω το μηχανάκι μου ξεκλείδωτο ούτε μέσα στο Parking.... συναγερμούς λουκέτα όλα μέσα...... όποιος την πατάει το φυσάει και δεν κρυώνει:(
Ελπίζω να το βρεί η κοπέλα ....!!Ρε από πάνω από τη Δημητρακοπούλου δεν είναι το αστυνομικό τμήμα ... δεν έχουν το θεό τους πλέον....!!!!!:(

noble
21/12/2006, 11:35
:sad:

Αλκηστη μου,εσυ να εισαι καλα και θα παρουμε πολλα μηχανακια!!!
σε μπλε,σε μαυρο,σε κοκκινο σε ο,τι χρωμα θες!
Εξαλλου στο ειπα...πετα την τη σακαρακα :p

Μακαρι να βρεθει και να ειναι ενα αναπαντεχο δωρο τις γιορτες!:sun:

sapila racing
21/12/2006, 11:37
Κατάρα στους %$%@ κλέφτες! :mad:

TROOPER
21/12/2006, 11:56
:a29: :a37:

SF
21/12/2006, 11:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από Zid
Ρε από πάνω από τη Δημητρακοπούλου δεν είναι το αστυνομικό τμήμα ... δεν έχουν το θεό τους πλέον....!!!!!:(

Ναι, ενα-δυο τετραγωνα δίπλα είναι το αστ. τμήμα.
Και το μηχανάκι ήταν παρκαρισμένο στη διασταύρωση Δημητρακοπούλου και Πετμεζά (σε πλατύ πεζοδρόμιο), με αρκετό φως και κίνηση...

You can never be too safe λενε :(

Zid
21/12/2006, 12:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από SF
Ναι, ενα-δυο τετραγωνα δίπλα είναι το αστ. τμήμα.
Και το μηχανάκι ήταν παρκαρισμένο στη διασταύρωση Δημητρακοπούλου και Πετμεζά (σε πλατύ πεζοδρόμιο), με αρκετό φως και κίνηση...

You can never be too safe λενε :(

Sf το είχε κλειδωμένο ή συναγερμό???η απλά με την κλειδαριά του??

byron
21/12/2006, 12:17
Στο νοσοκομείο να κάνουν γιορτές τα κωλόπαιδα.

Μακάρι να το βρείς άθικτο Vada :sad:

sniper
21/12/2006, 12:27
Ουφφφφφφ υπομονή βρε V....

Μακάρι να βρεθεί... :rolleyes:

VegasKitty
21/12/2006, 12:33
Ελπιζω να το βρεις συντομα!!!!

Και σε ενα κομματι παντα... :look:

Αντε, αν μαζευτουμε με λιγη "θετικη" ενεργεια οπως και τις τελευταιες φορες ισως βοηθεισουμε και μεις :D

kaps
21/12/2006, 12:54
Δυστυχώς ήταν και ωραία στημένο σαν motard . Είναι η κατραμένη αντίληψη του κλεφτρονιού . Το παίρνω από αυτόν που ίδρωσε να το αποκτήσει γιατί είμαι ο μάγκας της κλεψιάς ....:mad:

KaTaNaS
21/12/2006, 13:03
:sad: οχι ρε γαμωτο...


και εκέι τριγύρναγα εχθές κατα τις 21.00 το βραδυ...



eyxomai να βρεθεί γρήγορα!

hornet
21/12/2006, 13:07
τι να πεις ρε αλκιστη...υπομονη και μην στεναχωριεσαι

DimChios
21/12/2006, 13:16
:sad:


FUCK!!!

:mad: :mad: :mad:

VANDA
21/12/2006, 13:27
Ευχαριστώ πολύ παιδιά. Δεν έχω συνειδητοποιήσει ακόμα ότι δεν το έχω πια... Να 'στε καλά και να προσέχετε τα μωρά σας.

ΥΓ. Λουκέτο δεν είχα βάλει.. δεν το άφηνα ποτέ εκεί το ΧΤ τη νύχτα, το έβαζα σε πάρκινγκ. Αλλά η χθεσινή μέρα ήταν δύσκολη και δεν είχα μυαλό να κατεβώ να το πάω. Και το αποτέλεσμα... "Ιλιγγος Ηλιος Ρήγας 899" στον ασύρματο.

Druuna
21/12/2006, 13:53
Μακαρι να βρεθει και γρηγορα, Vanda.....


:smokin:

crs-k
21/12/2006, 13:55
Μακαρι να βρεθει γρηγορα ρε Αλκιστη ... :(

Vasilis_Strom
21/12/2006, 13:55
Κρίμα ρε γμτ :sick: Άλκιστη ελπίζω να πανε όλα καλά και να βρεθεί σύντομα :wave2: :)

latris mixanis
21/12/2006, 14:08
:sick:
Κουκλίτσα μην στεναχωριέσαι και μην αφήσεις να σου χαλάσει τις γιορτές!! Ελπίζω να το βρεις σύντομα και γερό.

:wave2: :)

zoropatra
21/12/2006, 15:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από VANDA
Και το αποτέλεσμα... "Ιλιγγος Ηλιος Ρήγας 899" στον ασύρματο.


ευχομαι να ακουστει στον ασυρματο:

κεντρο απο Ζ12.για κοιτα ιλιγγος ηλιος ρηγας 899.

Ζ12 απο κεντρο.ιλιγγος ηλιος ρηγας εχει κλαπει στις 20-12-06.

κεντρο απο Ζ12.στειλε ενα περοπολικο στην οδο ταδε για μια προσαγωγη...




υ.γ τα ακουω καθε μερα και τα εχω μαθει απ'εξω.

Nostra
21/12/2006, 15:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από zoropatra
υ.γ τα ακουω καθε μερα και τα εχω συνηθησει.


σε έχουν ταράξει στις προσαγωγές, ε?

:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :D :D :D






Vanda, εύχομαι κι εγώ να το βρεις σύντομα το μοτόρι σου...

zoropatra
21/12/2006, 15:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nostra
σε έχουν ταράξει στις προσαγωγές, ε?

:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :D :D :D






Vanda, εύχομαι κι εγώ να το βρεις σύντομα το μοτόρι σου...

:D :D ρε μην κανουμε σπαμ εδω δεν πρεπει.........


απλα τα ακουω στον ασυρματο.........




ευχομαι παντως το καλυτερο δωρο σου φετος να ειναι να βρεις την μαχανη σου!!!!

jtoros
21/12/2006, 16:16
Έβαλα ήδη το post-it με την περιγραφή της μηχανής στο πορτοφόλι μου.

Να βρεθεί κατά εδώ είναι απίθανο, ωστόσο πριν 2 μήνες έκλεψαν 2 μηχανάκια από γνωστό μαγαζί και ο ένας πιάστηκε καθ' οδόν για την Αθήνα αφού ενεπλάκη σε ατύχημα. Οπότε ποτέ δεν ξέρεις...

Μάτια και αυτιά ανοιχτά. Ας βοηθήσουμε όλοι!

Vanda οι προσευχές μας μαζί σου...

nlevog
21/12/2006, 16:22
... na vrethei syntoma.

Pantws opws kai na'xei, pro pantws na sai kala...

Maira
21/12/2006, 16:23
Κοπελιά ...... τι να πω! Κατάρα να τους πέσει!!!!

Πάντως, λόγω δουλειάς (6 ώρες στους δρόμους) θα έχω το νου μου! Μακάρι να είσαι τυχερή και να το βρεις ρε κούκλα!!!!

Τα κωλόπαιδα που δε σέβονται τίποτα!!!! :a016: :a016:

zolotas
21/12/2006, 17:40
κριμα και ατυχια .....να το αφηνεις σε παρκινγκ αλλα .......μακαρι να βρεθει ........:mad: :mad: :mad: ......υπαρχει και θεια δικη ,ολα εδω πληρωνονται

gixxerpap
21/12/2006, 17:44
αλκηστη κουραγιο, μακαρι να βρεθει....
δε βαζεις και μια φωτογραφια να υπαρχει, μηπως δουμε καμια λεπτομερεια, καποιο σημαδι που να ξεχωριζει?
δεν ειναι και λιγα τα xt motard που κυκλοφορουν....αν εχει καποιο ιδιαιτερο σημαδι η αυτοκολλητο ή εξατμιση, οτιδηποτε τελοσπαντων, περιεγραψε το, να χουμε το νου μας....

Tropeas
21/12/2006, 18:32
8 ώρες κυκλοφορία στα στενά του Ζωγράφου-Γουδί-Αμπελόκηπους θα έχω το νου μου για
Ιλιγγος Hλιος Ρήγας - 899

Αλκηστη εύχομαι να βρεθεί το συντομότερο!

Ευχές δίνω μόνο σε σένα να το βρεις ,
κατάρες σε κανέναν...

OzZzZzY
21/12/2006, 21:01
egw eixa tin "tyxi" na mou sikwsoun ola ta plastika apo to scooter (mou kostisan 500 euro)..dn fantazestai ti sygkopi pou mou rthe otan to eida mono me to skeleto..afou dn to piran olo efxaristimenos eimai.....

kalant
21/12/2006, 21:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από gixxerpap
αλκηστη κουραγιο, μακαρι να βρεθει....
δε βαζεις και μια φωτογραφια να υπαρχει, μηπως δουμε καμια λεπτομερεια, καποιο σημαδι που να ξεχωριζει?
δεν ειναι και λιγα τα xt motard που κυκλοφορουν....αν εχει καποιο ιδιαιτερο σημαδι η αυτοκολλητο ή εξατμιση, οτιδηποτε τελοσπαντων, περιεγραψε το, να χουμε το νου μας....

ειπαν πως ειναι το μηχανακι στην αρχη...

απο κει και περα αν εχει αυτοκολλητα προφανως θα τα βγαλουν...

:beer:

κριμα ρε γαμωτο, μακαρι να βρεθει...

fantacid
21/12/2006, 22:32
μπορω να σε καταλαβω 100%

πριν ενα μηνα εφυγε το σημα για το Αμμος Μηνας Υμνος 0303 κ τις επομενες 15 ωρες ηταν παρκαρισμενο εξω απο το τμημα κ γω με ενα χαμογελο λιγο πανω απο τ'αυτια!!!

ελπιζω να να σου συμβει κ σενα ΣΥΝΤΟΜΑ!!!!

:wave2:

adam_tsouk
21/12/2006, 22:38
που αν μην κανει 10 μετρα ο πουστης και το καθε τσογλανι που βουταει απο την ξενη περιουσια.


:mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:

VANDA
22/12/2006, 11:57
οκ... το συνειδητοποιώ...

:( :sad:

ευχαριστώ που έχετε κι εσείς το νου σας.

Θέλω πίσω το ΧΤ μου!

Nostra
22/12/2006, 11:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από VANDA
οκ... το συνειδητοποιώ...

:( :sad:

ευχαριστώ που έχετε κι εσείς το νου σας.

Θέλω πίσω το ΧΤ μου!


εύχομαι το βράδυ της πρωτοχρονιάς να το έχεις κάτω από το σπίτι σου....



:wave2: :wave2: :wave2: :wave2: :wave2: :wave2:

DimChios
22/12/2006, 12:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από VANDA
οκ... το συνειδητοποιώ...

:( :sad:

ευχαριστώ που έχετε κι εσείς το νου σας.

Θέλω πίσω το ΧΤ μου!





ΞΑΝΑ :sad:

:mad:

VANDA
22/12/2006, 12:06
ευχαριστώ πολύ, ξέρω ότι καταλαβαίνετε όλοι... και ο Κώστας μου έλεγε χθες ότι αν ήταν το cb του θα είχε τρελαθεί...

Τώρα δλδ.. η αστυνομία σε τέτοιες περιπτώσεις ψάχνει? Η ΑΝ κάτσει και το έχουν παρατήσει κάπου και ΑΝ περάσει καιρός και ΑΝ τους το πει κάποιος που έτυχε να το προσέξει... τότε ΙΣΩΣ.. ??? Εβλεπα το πρωί ερχόμενη στη δουλειά μηχανές να περνούν δίπλα μου και μου 'στριβε..

Μακρυά από σας.. λίγες στιγμές απροσεξίας αρκούν.

zoropatra
22/12/2006, 12:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από VANDA
ευχαριστώ πολύ, ξέρω ότι καταλαβαίνετε όλοι... και ο Κώστας μου έλεγε χθες ότι αν ήταν το cb του θα είχε τρελαθεί...

Τώρα δλδ.. η αστυνομία σε τέτοιες περιπτώσεις ψάχνει? Η ΑΝ κάτσει και το έχουν παρατήσει κάπου και ΑΝ περάσει καιρός και ΑΝ τους το πει κάποιος που έτυχε να το προσέξει... τότε ΙΣΩΣ.. ??? Εβλεπα το πρωί ερχόμενη στη δουλειά μηχανές να περνούν δίπλα μου και μου 'στριβε..

Μακρυά από σας.. λίγες στιγμές απροσεξίας αρκούν.


δεν θελω να σε πληγωσω αλλα οι τροποι για να βρεθει η μηχανη σου ειναι:

1)να σταματησουν τον πουστη που το οδηγαει σε μπλοκο(αν κυκλοφορει)

2)να το δει καποιος αστυνομικος παρατημενο και ή να θυματε τον αριθμο ή να ενδιαφερθει

και να ζητησει στοιχεια απο το κεντρο (λιγο χλωμο)

3)να εμπλακει σε τροχαιο οπως εγινε με τις μοτο που κλεψαν απο μαγαζι στην πατρα.




αχ!!!για αυτο θελω να παρω την αδεια του ραδιοερασιτεχνη!!!!θα βλεπω ανα πασα ωρα και στιγμη

που ειναι η μηχανη.

latris mixanis
22/12/2006, 12:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από VANDA
ευχαριστώ πολύ, ξέρω ότι καταλαβαίνετε όλοι... και ο Κώστας μου έλεγε χθες ότι αν ήταν το cb του θα είχε τρελαθεί...

Τώρα δλδ.. η αστυνομία σε τέτοιες περιπτώσεις ψάχνει? Η ΑΝ κάτσει και το έχουν παρατήσει κάπου και ΑΝ περάσει καιρός και ΑΝ τους το πει κάποιος που έτυχε να το προσέξει... τότε ΙΣΩΣ.. ??? Εβλεπα το πρωί ερχόμενη στη δουλειά μηχανές να περνούν δίπλα μου και μου 'στριβε..

Μακρυά από σας.. λίγες στιγμές απροσεξίας αρκούν.

Ας ελπίσουμε ότι θα κάνουν καλά τη δουλειά τους και ότι η τύχη θα είναι με το μέρος σου...
ώστε το 2007 να είναι με χαμόγελα!!

Υπομονή κούκλα.

Tropeas
22/12/2006, 18:12
υπάρχει και η πιθανότητα να το δει και κάποιος απο εδω μέσα με ή χωρίς πινακίδα κάπου...
και αυτό φτάνει να κινητοποιηθούν όλα ποιο γρήγορα...;)

symvoulos
22/12/2006, 18:21
ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΕΥΧΩΜΑΙ ΝΑ ΒΡΕΘΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ.....
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ Κ@Λ@ΠΑΙΔΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΩ @@ΔΙΑ.....
:a015: :a015: :a021: :a26:

el_mojito
22/12/2006, 21:19
ΠΑΝΤΩΣ ΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΑΝΑΚΟΥΦΙΣΩ ΚΑΠΩΣ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΟ ΕΞΗΣ
ΠΕΡΥΣΙ 15/9/2005 ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΜΟΥ ΕΚΛΕΨΑΝ ΤΗΝ TRANSALP ΜΟΥ.ΕΝΙΩΣΑ 1000 ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ:ΘΥΜΟ,ΜΙΣΟΣ,ΑΗΔΙΑ,ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΑ,ΝΟΣΤΑΛΓΙΑ,ΕΝΟΧ ΕΣ(ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΑ ΓΚΑΡΑΖ ΝΑ ΤΗ ΒΑΖΩ ΜΕΣΑ ΚΛΠ ΚΛΠ)...

7 ΜΗΝΕΣ ΜΕΤΑ ΧΤΥΠΑΕΙ ΤΟ ΤΗΛ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΑΠΟ ΤΟ Α.Τ ΚΟΛΩΝΟΥ!ΤΗ ΒΡΗΚΑΝΕ!!
ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΤΟ ΕΙΧΑΝ ΠΑΡΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΒΟΛΤΑ Η ΚΑΜΙΑ ΚΛΟΠΗ ΠΡΟΦΑΝΩΣ.ΕΙΧΑΝ ΣΠΑΣΕΙ ΤΟ ΚΟΛΟΦΑΝΑΡΟ (ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΦΑΙΝΕΤΑΙ Η ΠΙΝΑΚΙΔΑ)...ΝΑΙ ΡΕ ΣΕΙΣ ΕΙΧΕ ΤΗΝ ΠΙΝΑΚΙΔΑ ΑΚΟΜΑ!ΕΠΙΣΗΣ ΕΛΕΙΠΕ Η GIVI MAXIA...ΠΤΑΙΣΜΑ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ!

ΜΗΝ ΠΤΟΕΙΣΑΙ ΚΑΙ Η ΕΛΠΙΔΑ ΠΕΘΑΙΝΕΙ ΠΑΝΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ... :)

periklisk
26/12/2006, 20:32
Ρε τι θα γίνει με τα τσογλάνια :mad:

Μακάρι να το βρεις :(

evvou
27/12/2006, 01:48
:( :( κοριτσαρα ευχομαι να το βρεις συντομα το μηχανακι σου :wave2:

flwros
27/12/2006, 18:25
επειδη μου χουν φαει κ εμενα το χτακι πιστευω οτι το χειροτερο σημειο ειναι οταν αρχιζουν να σε παιρνουν για λεφτα κτα συναφη.ΘΕΛΟΥΝ ΣΚΟΤΩΜΑ.-
οταν πηρα τον δουκα καποιος ειχε αποπειραθει να τον φαει μερα μεσημερι στην θησεως κ αργυρουπολεως γωνια,δεν εκανε κινηση απλα τον γυροφερνε.το αποτελεσμα ηταν να κατεβω κατω κ να τον κανω τσαντα απ το ξυλο.αν δεν ηταν κατι παπουδες να φωναζουν γιατι βαραω το παιδι ή ακομα θα τρωγε ή που θα με μαζευε κανα περιπολικο κ θα τρωγα κ καμια μηνυση γιατι οι νομοι ειναι για το πεος!!!πρωτα θα σε σκοτωσει ο αλλος κ μετα θα τον πειραξεις ΝΟΜΙΚΑ ΛΕΕΙ!!τον επομενο στο μελλον θα τον απαγαγω:D
κουραγιο τπτ αλλο

loukasfilm
29/12/2006, 21:31
Κοπέλα μου σου εύχομαι ολόψυχα να το βρείς.

VANDA
03/01/2007, 16:18
Να και από μένα η φωτό... αν δεν είναι ήδη διαλυμένο σε κομμάτια. Η ιδέα που πέταξε συνάδελφος για sticky με κλεμμένα ίσως έχει νόημα, αν και θα πρόκειται για πολύ θλιβερή συλλογή φωτογραφιών.


73525

Zid
03/01/2007, 16:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από VANDA
Να και από μένα η φωτό... αν δεν είναι ήδη διαλυμένο σε κομμάτια. Η ιδέα που πέταξε συνάδελφος για sticky με κλεμμένα ίσως έχει νόημα, αν και θα πρόκειται για πολύ θλιβερή συλλογή φωτογραφιών.

Συμφωνώ για το sticky για τα κλεμμένα , φτάνει να μην αρχίσει να λέει ο καθένας τη μαλακία του .. και να τρέχει πανικόβλητος ο άλλος και στο τέλος να βρίσκει ένα παρόμοιο μηχανάκι...!!!Είναι λίγο δύσκολο να υπάρξει έλεγχος... :rolleyes:

sotpag
03/01/2007, 16:56
:( :( κριμα πολυ κριμα και πανω απο ολα δεν ειναι που χανεις τη μηχανη...ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΓΑΜΩΤΟ

και το ξερω καλα .......




αλλα ενα να λες , να εχεις την υγεια σου και θα παρεις αλλο , που θα σου χαρισει ομορφες στιγμες, οχι πως δεν θα σου λειπει αυτο ...

Μήτσος1
03/01/2007, 18:54
Υπομονή και σ'εσένα εύχομαι, και μακάρι εσύ να είσαι καλά, και μηχανάκι θα ξαναπάρεις...

Μακάρι να το βρείς φυσικά (σήμερα κιόλας αν γίνεται), αλλά ελπίζω να καταλαβαίνεις το σκεπτικό μου...