PDA

View Full Version : ΨΑΧΝΩ ΓΙΑ Cb 400 Version R



nightstalker
22/12/2006, 09:48
ΓΕΙΑ ΣΑΣ, ΨΑΧΝΩ ΓΙΑ CB 400 VERSION R ΚΑΤΑ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗ ΑΣΗΜΙ, ΞΕΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΚΑΤΙ?

odt
07/01/2007, 10:43
Δεν κοιτάς καμιά αγγελία; Πωλούνται αρκετά...

www.xe.gr

nightstalker
09/01/2007, 00:38
thanx , vrisko arketa se kali katastasi mono maura omos kai peite me kollimeno alla to psahno ligo parapano mipos vro kati se asimi(ennoeitai se kali katastasi kai logiki timi)

freethan
16/01/2007, 17:58
Και το πορτοκαλί είναι ωραίο αν βρεις, είχα ένα τέτοιο,
καλές αγορές :beer: :cool:

nightstalker
18/01/2007, 13:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από freethan
Και το πορτοκαλί είναι ωραίο αν βρεις, είχα ένα τέτοιο,
καλές αγορές :beer: :cool:

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΠΙΜΕΝΩ ΣΕ ΑΣΗΜΙ Η ΕΣΤΩ ΜΑΥΡΟ

koufaloni
18/01/2007, 15:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από nightstalker
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΠΙΜΕΝΩ ΣΕ ΑΣΗΜΙ Η ΕΣΤΩ ΜΑΥΡΟ

Το πορτοκαλι ποια έτη κυκλοφόρισε ;;;

johnpan
18/01/2007, 15:23
υπάρχει ένα στην Πάτρα ασημί, είναι σε καλή κατάσταση όπως το είδα. Αν ενδιαφέρεσαι σου λέω πώς να πας. Μπορώ να σου δώσω κ το τηλέφωνο από Δευτέρα

nightstalker
18/01/2007, 16:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από koufaloni
Το πορτοκαλι ποια έτη κυκλοφόρισε ;;;


ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ ΑΠ ΟΣΟ ΞΕΡΩ ΕΒΓΑΙΝΕ ΜΟΝΟ ΤΟ VERSION R (ΣΕ ΜΑΥΡΟ, ΑΣΗΜΙ, ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΩ ΜΠΟΡΝΤΩ) ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΒΓΗΚΕ ΤΟ 95 ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΕΒΓΑΙΝΕ ΚΑΙ ΤΟ 96

nightstalker
18/01/2007, 16:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από johnpan
υπάρχει ένα στην Πάτρα ασημί, είναι σε καλή κατάσταση όπως το είδα. Αν ενδιαφέρεσαι σου λέω πώς να πας. Μπορώ να σου δώσω κ το τηλέφωνο από Δευτέρα


YES PLEASE ΕΙΜΑΙ ΙΚΑΝΟΣ ΝΑ ΦΤΑΣΩ ΜΕΧΡΙ ΕΚΕΙ (ΕΙΜΑΙ ΑΘΗΝΑ)

nightstalker
19/01/2007, 16:29
ΕΡΩΤΗΣΗ.
ΤΙ ΠΕΡΙΘΩΡΕΙΟ ΚΕΡΔΟΥΣ ΕΧΕΙ ΕΝΑΣ ΕΜΠΟΡΟΣ ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΜΕΝΩΝ?
ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ.
ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΑΓΓΕΛΙΑ ΑΠΟ ΙΔΙΩΤΗ ΓΙΑ VERSION R ΜΑΥΡΟ ΣΤΑ 2000. ΤΟ ΠΑΛΗΚΑΡΙ ΕΙΧΕ ΑΛΛΑΞΕΙ ΑΜΟΡΤΙΣΕΡ ΜΕ ΚΟΝΙ ΚΑΙ ΕΞΑΤΜΙΣΗ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΗΡΑ ΤΗΛ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΑΛΛΑ ΤΟ ΕΙΧΕ ΠΟΥΛΗΣΕΙ. ΣΚΑΕΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΑΓΓΕΛΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΣΕ ΓΝΩΣΤΟ ΕΜΠΟΡΟ ΣΤΗ ΛΕΝΟΡΜΑΝ ΓΙΑ 2850!!!!! ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΑΛΛΑ ΒΑΣΕΙ ΑΥΤΩΝ ΠΟΥ ΦΟΡΑΕΙ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΣΥΜΠΤΩΣΗ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ (ΙΔΙΑ ΕΞΑΤΜΙΣΗ ΚΑΙ ΚΟΝΙ). Ο ΕΜΠΟΡΟΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΤΕΒΕΙ ΣΤΑ 2500 ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΔΩΡΟ ΤΗΝ ΜΕΤΑΒΙΒΑΣΗ ΠΟΥ ΚΟΣΤΙΖΕΙ ΛΕΕΙ 120 ΕΥΡΩ ΑΛΛΑ ΣΤΟ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΕΧΕΙ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 60...
ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΧΑ ΤΗΝ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΟΤΙ ΘΑ ΒΓΑΖΟΥΝ 400-500 ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΤΙΜΗΣ:confused: :confused: :confused: :sick:

SF
19/01/2007, 16:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από nightstalker
ΕΡΩΤΗΣΗ.
ΤΙ ΠΕΡΙΘΩΡΕΙΟ ΚΕΡΔΟΥΣ ΕΧΕΙ ΕΝΑΣ ΕΜΠΟΡΟΣ ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΜΕΝΩΝ?
confused: :confused: :confused: :sick:


ΟΣΟ ΘΕΛΕΙ!!!!! ;)

odt
19/01/2007, 16:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από SF
ΟΣΟ ΘΕΛΕΙ!!!!! ;)

Το ίδιο ισχύει και για τη μεταβίβαση

freethan
19/01/2007, 17:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από nightstalker
ΕΡΩΤΗΣΗ.
ΤΙ ΠΕΡΙΘΩΡΕΙΟ ΚΕΡΔΟΥΣ ΕΧΕΙ ΕΝΑΣ ΕΜΠΟΡΟΣ ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΜΕΝΩΝ?
ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ.
ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΑΓΓΕΛΙΑ ΑΠΟ ΙΔΙΩΤΗ ΓΙΑ VERSION R ΜΑΥΡΟ ΣΤΑ 2000. ΤΟ ΠΑΛΗΚΑΡΙ ΕΙΧΕ ΑΛΛΑΞΕΙ ΑΜΟΡΤΙΣΕΡ ΜΕ ΚΟΝΙ ΚΑΙ ΕΞΑΤΜΙΣΗ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΗΡΑ ΤΗΛ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΑΛΛΑ ΤΟ ΕΙΧΕ ΠΟΥΛΗΣΕΙ. ΣΚΑΕΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΑΓΓΕΛΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΣΕ ΓΝΩΣΤΟ ΕΜΠΟΡΟ ΣΤΗ ΛΕΝΟΡΜΑΝ ΓΙΑ 2850!!!!! ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΑΛΛΑ ΒΑΣΕΙ ΑΥΤΩΝ ΠΟΥ ΦΟΡΑΕΙ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΣΥΜΠΤΩΣΗ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ (ΙΔΙΑ ΕΞΑΤΜΙΣΗ ΚΑΙ ΚΟΝΙ). Ο ΕΜΠΟΡΟΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΤΕΒΕΙ ΣΤΑ 2500 ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΔΩΡΟ ΤΗΝ ΜΕΤΑΒΙΒΑΣΗ ΠΟΥ ΚΟΣΤΙΖΕΙ ΛΕΕΙ 120 ΕΥΡΩ ΑΛΛΑ ΣΤΟ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΕΧΕΙ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 60...
ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΧΑ ΤΗΝ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΟΤΙ ΘΑ ΒΓΑΖΟΥΝ 400-500 ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΤΙΜΗΣ:confused: :confused: :confused: :sick:

Η μεταβίβαση δεν είναι 150γιούρια ; 120 + 38 για το παράβολο ;

Anritsu
19/01/2007, 18:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από nightstalker
ΕΡΩΤΗΣΗ.
ΤΙ ΠΕΡΙΘΩΡΕΙΟ ΚΕΡΔΟΥΣ ΕΧΕΙ ΕΝΑΣ ΕΜΠΟΡΟΣ ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΜΕΝΩΝ?


Απλό είναι .Βάζει μια τιμή αρκετά προς τα πάνω και περιμένει να περάσουν τα "κορόιδα" .Αμα δει πως δεν τσουλάει η δουλεια ριχνει τις απαιτήσεις του σιγά σιγά .Οπως και οι ιδιώτες άλλωστε .Συνήθως η τελική τιμή πώλησης δεν εχει καμιά σχέση με την αρχική . ΕΙναι θέμα προσφοράς και ζήτησης .


:rotflmao: :wave2:

nightstalker
19/01/2007, 20:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από freethan
Η μεταβίβαση δεν είναι 150γιούρια ; 120 + 38 για το παράβολο ;


ΗΜΟΥΝ ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΣΤΟ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΜΕΤΑΦΟΡΩΝ ΚΑΙ ΓΙΑ 400 ΚΥΒΙΚΑ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ ΕΙΝΑΙ ΝΟΜΙΖΩ 57 ΕΥΡΩ

catmaster
19/01/2007, 20:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από nightstalker
ΕΡΩΤΗΣΗ.
ΤΙ ΠΕΡΙΘΩΡΕΙΟ ΚΕΡΔΟΥΣ ΕΧΕΙ ΕΝΑΣ ΕΜΠΟΡΟΣ ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΜΕΝΩΝ?
ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ.
ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΑΓΓΕΛΙΑ ΑΠΟ ΙΔΙΩΤΗ ΓΙΑ VERSION R ΜΑΥΡΟ ΣΤΑ 2000. ΤΟ ΠΑΛΗΚΑΡΙ ΕΙΧΕ ΑΛΛΑΞΕΙ ΑΜΟΡΤΙΣΕΡ ΜΕ ΚΟΝΙ ΚΑΙ ΕΞΑΤΜΙΣΗ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΗΡΑ ΤΗΛ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΑΛΛΑ ΤΟ ΕΙΧΕ ΠΟΥΛΗΣΕΙ. ΣΚΑΕΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΑΓΓΕΛΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΣΕ ΓΝΩΣΤΟ ΕΜΠΟΡΟ ΣΤΗ ΛΕΝΟΡΜΑΝ ΓΙΑ 2850!!!!! ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΑΛΛΑ ΒΑΣΕΙ ΑΥΤΩΝ ΠΟΥ ΦΟΡΑΕΙ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΣΥΜΠΤΩΣΗ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ (ΙΔΙΑ ΕΞΑΤΜΙΣΗ ΚΑΙ ΚΟΝΙ). Ο ΕΜΠΟΡΟΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΤΕΒΕΙ ΣΤΑ 2500 ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΔΩΡΟ ΤΗΝ ΜΕΤΑΒΙΒΑΣΗ ΠΟΥ ΚΟΣΤΙΖΕΙ ΛΕΕΙ 120 ΕΥΡΩ ΑΛΛΑ ΣΤΟ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΕΧΕΙ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 60...
ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΧΑ ΤΗΝ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΟΤΙ ΘΑ ΒΓΑΖΟΥΝ 400-500 ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΤΙΜΗΣ:confused: :confused: :confused: :sick:

120 Παπ@ρια να του πείς του λαδέμπορα να πάρει..:confused:

Όταν έκανα την τελευταία μεταβίβαση πηρα υπεύθυνη δήλωση με τα στοιχεία του πωλητή , πήγα στο ΚΕΠ της περιοχής μου και πλήρωσα περίπου 60 ευραίους...Πήρα απο εκεί μια προσωρινή άδεια και την ασφάλισα ..μετα απο μια εβδομάδα πέρασα απο τα ΚΕΠ και πήρα την άδεια στα χέρια μου..

Ρώτα τους στο μαγαζί πόσο είναι το παράβολο συγκεκριμένα , και πόσα μιζάρει ο διεκπεραιωτής..



Νταβατζιλίκια μην δέχεστε απο κανένα π@υστη...

Όσο για το CB επειδή ψάχνω να βρώ ένα για τον αδερφό μου αυτό τον καιρό θα σου πώ οτι είναι ελεεινό σκυλί αλλά να κάνεις υπομονή στο ψάξιμο και να το δει μηχανικός δικός σου έμπιστος που θα αφιερώσει χρόνο πάνω του..μηχανάκια τέτοια παίζουν αρκετά στις αγγελίες εφημερίδων αλλα κάτι σκηνικά του στυλ μοντέλο 95 και 20.000 χλμ είναι παπάτζες...επίσης δεν υπάρχει τιμή αδιαπραγμάτευτη όταν μιλάει το μπαγιόκο..σε τελική ανάλυση για μηχανάκια δεκαετίας μιλάμε όχι για κάνα φετεινό χιλιάρι..

Αν οι μεταχειρατζήδες δεν τα σπρώξουν σε λίγο καιρό αυτά τα μηχανάκια θα τα βάλουν στο κώλο τους..(όπως και εμείς -νέες προδιαγραφές καυσαερίων - τέλη κυκλοφορίας βάση ρύπανσης - κτεο και λοιπά που θα μας κάνουν τη ζωή δύσκολη..)

Εγώ έψαχνα για RVF 400 και μου πήρε χρόνια να βρώ ένα χαρτί...


:smokin:

ronin1
19/01/2007, 22:29
το R , έβγαλε μόνο πορτοκαλί κ μαύρο...όλα τα άλλα ειναι βαμμένα ...εχε το υπόψιν σου..

johnpan
20/01/2007, 19:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από nightstalker
YES PLEASE ΕΙΜΑΙ ΙΚΑΝΟΣ ΝΑ ΦΤΑΣΩ ΜΕΧΡΙ ΕΚΕΙ (ΕΙΜΑΙ ΑΘΗΝΑ)

Λυπάμαι αλλά δεν το βρήκα εκεί που το είχε δεμένο, μάλλον το μετακίνησε. Θα έχω το νου μου αν το πετυχω σε καμιά μάντρα

johnpan
20/01/2007, 19:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από ronin1
το R , έβγαλε μόνο πορτοκαλί κ μαύρο...όλα τα άλλα ειναι βαμμένα ...εχε το υπόψιν σου..

Όχι, έβγαζε τρία, ασημί, μαύρο, πορτοκαλί. Το ασημί νομίζω είχε -παραδόξως- και διαφορετική τρόμπα φρένου

nightstalker
21/01/2007, 18:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από johnpan
Λυπάμαι αλλά δεν το βρήκα εκεί που το είχε δεμένο, μάλλον το μετακίνησε. Θα έχω το νου μου αν το πετυχω σε καμιά μάντρα

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΤΣΙ ΚΙ ΑΛΛΙΩΣ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΤΟ ΨΑΞΙΜΟ

freethan
25/01/2007, 20:20
http://www.motodrive.gr/bikes.htm
an kai tsouxtero se timi, to vrika kathos serfara... logika apo idioti tha vreis kalytera... :beer:

naked
26/01/2007, 20:39
στη φωτο φαινεται <<χαρτι>>ειχα και εγω ενα τετοιο και ειναι πραγματικα πολυ καλο βουμ βουμ:cool:

αλλα αμα προσεξεις καλα εχει παθει την ασθενεια του photoshop:evil:

ΥΓ Το version R εχει δεικτη βενζινης μην αγορασεις καμια μοντιφια :winka:

johnpan
23/04/2007, 01:25
φίλε δες το mail σου:wave2: