PDA

View Full Version : Από το Ολότελα...



alximistis
22/12/2006, 11:39
Το είδα στο ΑΠΕ και ξέχασα να το βάλω εχτές.
Το ποστάρω όμως σήμερα για να χαμογελάσει κάπως το χειλάκι μας.

" Σε ποινή φυλάκισης 5 ετών και 10 μηνών καταδικάστηκε ο πρώην βουλευτής Φθιώτιδας του ΠΑΣΟΚ Γιάννης Βαθειάς από το Τριμελές Πλημμελειοδικείο Λαμίας για τροχαίο δυστύχημα που είχε γίνει το Νοέμβρη 2002 ενόσω κατείχε τη βουλευτική έδρα στο νομό Φθιώτιδας. Το δικαστήριο, αφού κατέθεσαν δεκάδες μάρτυρες ενώ προσκομίστηκαν και βίντεο με αμοντάριστα πλάνα από το δυστύχημα, δέχτηκε ότι ο πρώην βουλευτής ήταν οδηγός στο αυτοκίνητο που συγκρούστηκε μετωπικά με τη μοτοσικλέτα, στην οποία επέβαιναν ο Π.Μπέλογλου και ο λιμενικός Χρ.Καλόγηρος, οι οποίοι σκοτώθηκαν."

Όχι δηλαδή ότι αυτό φέρνει τ απαιδιά πίσω αλλά έτσι... για να υπάρχει κάποιο ίχνος δικαίου ρε γαμώτο!

VANDA
22/12/2006, 11:42
Τα αυτονόητα έχουν καταντήσει... απρόσμενες κι ευχάριστες εκπλήξεις. Και μη χειρότερα.

TROOPER
22/12/2006, 12:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από VANDA
Τα αυτονόητα έχουν καταντήσει... απρόσμενες κι ευχάριστες εκπλήξεις. Και μη χειρότερα.

+100000000

:a013:

Cpt. Haddock
22/12/2006, 12:22
Εγώ αυτό δεν το κατάλαβα....


Αρχικά δημιουργήθηκε από alximistis
Το δικαστήριο, αφού κατέθεσαν δεκάδες μάρτυρες ενώ προσκομίστηκαν και βίντεο με αμοντάριστα πλάνα από το δυστύχημα, δέχτηκε ότι ο πρώην βουλευτής ήταν οδηγός στο αυτοκίνητο

:confused: :confused:

με άλλα λόγια ο εν λόγω "ανθρωπος" ισχυριζόταν οτι ΔΕΝ οδηγούσε αυτός;

:sick: :mad:

bored
22/12/2006, 13:25
cpt hadd, τί ψάχνεις... ; :wacko:

Αν αυτός ο μαλάκας δει φυλάκα εγώ θα τα ξυρίσω σύρριζα.

alximistis
22/12/2006, 14:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Εγώ αυτό δεν το κατάλαβα....



:confused: :confused:

με άλλα λόγια ο εν λόγω "ανθρωπος" ισχυριζόταν οτι ΔΕΝ οδηγούσε αυτός;

:sick: :mad:

Αν θυμάμαι καλά την υπόθεση Ηλία είχε ισχυριστεί πως δεν οδηγούσε αυτός το όχημα. ΑΝ θυμάμαι καλά.
Κατά τα άλλα... βουλευτής και δη... δημοκράτης... σέβεται τον πολίτη και τον άνθρωπο...

symvoulos
22/12/2006, 18:02
... σέβεται τον πολίτη και τον άνθρωπο... [/B][/QUOTE]
ΤΟ ΑΛΛΟ ΜΕ ΤΟΝ ΤΟΤΟ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ;;
:lol: