PDA

View Full Version : Αναφέρω πάλι την Ομόφωνη απόφαση της ολομέλειας του moto forum



Julius
09/07/2004, 09:09
Σε posts με συγκεκριμένο θέμα, άσχετα threads θα σφάζονται, είναι ομόφωνη απόφαση που έχει προκύψει μετά από συζήτηση στο forum και τηρείται διακριτικά από του moderators και τους admin του forum.

Δεν αφορά μη δημοκρατικές διαδικασίες ή λογοκρισία (!!!!) αλλά βοηθάει στην σωστή επικοινωνία.

Εάν θέλετε να πείτε κάτι σε κάποιο μέλος ή του στέλνετε PM ή ανοίγετε νέο post με θέμα πχ «Τι ωραία είναι η ζωή στην εξοχή» ή «Τι κάνω το πρωί όταν ξυπνάω» και το κάνετε εκεί.

Ave

:wave2:

Zanzibar
09/07/2004, 10:39
Ρε α σα πέρα,ξύπνησα σήμερα και είπα να σου πω ότι σε γαμώ και κλάνεις αλλά το πρόβλημα μου είναι αλλού...

Βάλε ρε μαλάκα ένα αρωματικό δεντράκι στον κωλαρίγκο σου να μη βρωμάει πιααααααααα

αγανάαααααααααακτησα ο άνθρωπος:wave2:


3044

Loudovikos
09/07/2004, 10:50
Λοιπόν στο 5Χ5 μπορεί να έρθω και εγώ!!


:alien:

afrotwin
09/07/2004, 10:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από Loudovikos
Λοιπόν στο 5Χ5 μπορεί να έρθω και εγώ!!


:alien:

lipon file olomelia opos vlepis afto to post pou anaferete sto 5x5 ine entelos asxeto ke prepi na svisti

episis mporo na sas parexo ke mia apo8iki 1x1 pou exo gia na singetronete i olomelia tou forum exi ke ena rafaki na vazis ton frape sou
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

x-rider
09/07/2004, 11:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
lipon file olomelia opos vlepis afto to post pou anaferete sto 5x5 ine entelos asxeto ke prepi na svisti

episis mporo na sas parexo ke mia apo8iki 1x1 pou exo gia na singetronete i olomelia tou forum exi ke ena rafaki na vazis ton frape sou
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


ΠΟΛΥ ΓΕΛΙΟ :lol: :rotflmao: :rotflmao: :lol:


:sun: :beer: :sun:

Julius
09/07/2004, 11:23
Διακριτικά είπαμε και βεβαίως δημοκρατικότατα


3045