PDA

View Full Version : The FZR600R Comeback



FZR600R
28/12/2006, 00:26
Παλιολουμπινες επιστρεφω με νεο video με την συγκαταβαση του 636 σε 2-3 εβδομαδες.

Ακομα και αν χασω η μαχη θα ειναι πολυ ενδιαφερουσα και η διαφορα ακομα μικροτερη.

Σφιξιμο αλυσιδας και K&N filters... τιποτε αλλο, no modifications, no power commanders, no nothing.

Ναι ετρεχα με χαλαρη αλυσιδα ο υπεροπτης.

Ελπιζω να δεχθει την προκληση ο πολυ ελαφρυτερος 636 - updates at http://fzr600r.com

Τα σχολια σας τα εχω γραμμενα στην παπαρα μου.

kalant
28/12/2006, 00:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από FZR600R

Τα σχολια σας τα εχω γραμμενα στην παπαρα μου.

τοτε γιατι γραφεις στο μοτο ρε μεγαλε και δημοσιευεις και τις μ@λ@κιες σου?



Υ.Γ. χρονια πολλα :beer:

GeorgeFZR
28/12/2006, 00:36
Vlepw to giortino skhniko sas exei epireasei olous:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

10 selides topic...na ta afhkw???:rotflmao: :rotflmao:

kalant
28/12/2006, 00:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από GeorgeFZR
Vlepw to giortino skhniko sas exei epireasei olous:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

10 selides topic...na ta afhkw???:rotflmao: :rotflmao:

οχι 10 σελιδες δεν βγαινει φιλε, μεχρι 6 το βλεπω...

:beer:

FZR600R
28/12/2006, 00:42
Χρονια Πολλα.


τοτε γιατι γραφεις στο μοτο ρε μεγαλε και δημοσιευεις και τις μ@λ@κιες σου?

Για τους καλους λιγους.

GeorgeFZR
28/12/2006, 00:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από FZR600R
Παλιολουμπινες επιστρεφω

Ναι ετρεχα με χαλαρη αλυσιδα ο υπεροπτης.



Τα σχολια σας τα εχω γραμμενα στην παπαρα μου.


Tetoies atakes kai mono 6 selides???

:rotflmao: :rotflmao:

TROOPER
28/12/2006, 00:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από FZR600R
Παλιολουμπινες επιστρεφω.....

Τα σχολια σας τα εχω γραμμενα στην παπαρα μου.

μεγαλε κατουρα και λιγο μη στραβοψωλιασεις !!!!!!!!!!:a31: :a31: :a31:

Λεωνίδας
28/12/2006, 00:50
στα ανέκδοτααααα
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

kalant
28/12/2006, 00:52
εγω θελω να δω το video ρε παιδια...

με τρωει η αγωνια λεμε...

:lol:

alex14
28/12/2006, 00:57
Δεν μας ειπες για τον οδηγο του 636.

Is he able in body and mind ?

χλωμο το κοβω ...

Υ.Γ. Χρονια πολλα και καλα μυαλα

:D

fantacid
28/12/2006, 01:13
στοιηματα ποιος καλυπτει???

gcrook
28/12/2006, 01:25
Ρε μεγαλε κοτζαμ βιντεαρα σου'φτιαξα τις προαλλες, και εβαλες στο σαιτ σου, εκεινη την μπαρουφα, με την κλεμμενη μουσικη απο το Dragon movie?
Aπαραδεκτος!
Οσο για την ξεφουσκωτη αλυσιδα σου......:rotflmao:

Λεωνίδας
28/12/2006, 01:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από fantacid
στοιηματα ποιος καλυπτει??? o gixxerpap :rolleyes:

gcrook
28/12/2006, 01:33
Site quote:
Cause this street-race reminds me the 300 Spartans VS Perses

Tους αλλους 299 τι τους ηθελες καβαλα ρε φιλε;
Θες να παρεις και κοντρα:rolleyes:

GeorgeFZR
28/12/2006, 01:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Site quote:
Cause this street-race reminds me the 300 Spartans VS Perses

Tους αλλους 299 τι τους ηθελες καβαλα ρε φιλε;
Θες να παρεις και κοντρα:rolleyes:


Mi ton apoperneis re to paidi xroniares meres:D
:rotflmao: :rotflmao:

gcrook
28/12/2006, 01:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από GeorgeFZR
Mi ton apoperneis re to paidi xroniares meres:D
:rotflmao: :rotflmao:

Του εφτιαξα κοτζαμ βιντεο του τσοπανου και ουτε ενα φχαριστω δεν ειπε.:rolleyes: :mad: :rolleyes:

dirtbird
28/12/2006, 06:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από FZR600R
[B]

Ναι ετρεχα με χαλαρη αλυσιδα ο υπεροπτης.


]

.... :bigcry: :bigcry: :bigcry:

DUKASII
28/12/2006, 08:45
μετά τη φετινή αποτυχία...πάει με τα 1000 για το "βραβείο μαλακα 2007 " ξεκινώντας μάλιστα με γκολ από τα αποδυτήρια.....(2006)...



ΜΠΡΑΒΟ ΜΑΛΑΚΑ ΜΟΥ!!!!:lol: :rotflmao: :lol:


θα σε στεναχωρήσω όμως λίγο μιας και για την απονομή του βραβείου θα πρέπει να περιμένεις 'ένα μικρό χρονικό διάστημα να δούμε και τις υπόλοιπες συμμετοχές...

εμμ μην είσαι και ΥΠΕΡΟΠΤΗΣ...:bawl: :ninja: :sick: :hypnotize :look: :rotflmao:

el_hymador
28/12/2006, 09:40
.....


73117

X_NR750
28/12/2006, 10:04
Αυτο ηταν η αλυσιδα :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

sniper
28/12/2006, 10:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Site quote:
Cause this street-race reminds me the 300 Spartans VS Perses

...

το Perses σε ποια γλώσσα είναι; :rotflmao: :rotflmao:

Α.... και αυτό το fraction of time..... 2-4 sec.... :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

gloum
28/12/2006, 10:14
Προτείνω η κόντρα να είναι στο πνέυμα τον χριστουγέννων.Πάνω από το κράνος κόκκινα σκουφάκια και αντί για 3-2-1 να φωνάζουμε Χο χο χο merry christmas:beer:

el_hymador
28/12/2006, 10:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
το Perses σε ποια γλώσσα είναι; :rotflmao: :rotflmao:

Α

Perses is from the battle of hotgates...:lol: :rotflmao: :lol:

Ταξιδευτής
28/12/2006, 10:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από zireous
Όσο για το αν οδηγάει αρχαίο μηχανάκι ο τύπος, αυτό δέ μου λέει τίποτα, αν είναι καλοσυντηρημένο μια χαρά θα πηγαίνει (όπως πηγαίνει και το αρχαίο αγροτικό μου).


Το βασικό μου πρόβλημα με τον FZR600R είναι ότι είναι θύμα της "νέας σχολής" πραγμάτων που θέλει πιτσιρικάδες άσχετους ουσιαστικά με μηχανές να νομίζουν -με ελάχιστη πείρα- ότι πατάνε τα πάντα, παντού, και ότι στη τελική είναι άτρωτοι. Ο συγκεκριμένος έχει κάνει και τραγικά λάθη όπως να πουλάει μούρη χρησιμοποιώντας το ονοματεπώνυμό του στο σάιτ του, και επίσης τραγικά βίντεο. Άν έχετε μαζέψει έστω και έναν μηχανάκια από την άσφαλτο (ακόμα και τυχαία ή σε απλή βόλτα και όχι σε κόντρα) ξέρετε για τί πράμα μιλάω. Υπάρχει και χειρότερη μαλακία που μπορεί να σου κάτσει άν πέσεις από λάθος μόνος σου, και είναι να πέσεις σε μπαριέρες ή να σε πατήσει κουτί. Παρόλο που καί η πίστα είναι επικίνδυνη (ο απλός λόγος είναι ότι πας τάπα μόνιμα), είναι σαφώς πιο ασφαλής τόπος από οποιοδήποτε κωλόδρομο.


Περιοδικά που φροντίζουν να βάζουν ξώβυζα ξανθά (ή όχι) βλαμμένα δίπλα σε μηχανές και κουτιά φροντίζουν ώστε ο κάθε άσχετος να θέλει να ξύσει αυτιά πρώτα (ή να ξυρίσει πεζοδρόμια με κουτιά) και μετά να μάθει να τα πηγαίνει -αφού πάει τις άδειες με κανένα εξίσου βλαμμένο-, το άμεσο αποτέλεσμα είναι διάφοροι άσχετοι να κάνουν μαλακίες σε δρόμους με κίνηση, και κάθε βδομάδα να μαζεύουν τουλάχιστον έναν... Άσε που εδώ στην επαρχία καί όλοι πάνε ξεκράνωτοι, καί οι κουτάκιδες την έχουνε δει σουμάχερ και προσπαθώντας να ντριφτάρουνε χωρίς επιτυχία σε κάθε στροφή, με αποτέλεσμα εκεί που πας κανονικά από την άλλη να βλέπεις ξαφνικά έναν κακομοίρη να προσπαθεί να μαζέψει τα αμάζευτα -συχνά κλείνοντας όλο το δρόμο.
Κάντε εξάσκηση εκεί που δεν περνάει άνθρωπος τουλάχιστον ρε κουλομαρίες.

Δεν είμαι γκαζοκομπλεξικός, το πρώτο μου κωλίδι το έκανα στα 7 μου χρόνια (Γιώργο αν διαβάζεις αυτό -που χλωμό το βλέπω-, θυμίζω τα 30+ μέτρα που κάναμε τότε με τα "κοντρατζίδικα" κάθε μέρα στο κωλοστενό που μέναμε), και συστηματικά ντριφτάρω με όλα τα οχήματα που έχω οδηγήσει και περιλαμβάνουν από πατίνι, μέχρι φορτηγά. Η μέγιστη διαφορά είναι ότι βάζεις το μυαλό να δουλέψει και δε κάνεις αηδίες εκεί που είσαι επικίνδυνος για τους άλλους, και κρατάς τα "εξτρά" για περιπτώσεις ανάγκης.






FZR600R, εγώ προτείνω μέχρι το καλοκαίρι να πάρεις κανά χιλλιάρι πάντως, γιατί τα 140+ (δυναμομετρημένα) αλογάκια της σουτζούκας είναι κάπως πολλά για τα 98 (ονομαστικά) του FZR600R. Είναι και φτηνά τα μετάχειρα χιλλιάρια, βλέπεις πολλοί νομίζουν ότι τα χιλλιάρια είναι του χεριού τους μέχρι που τα ανοίγουν, τα σπάνε, και μετά από τον καλιμπρά, ή τα σκοτώνουν για μια χούφτα ευρά ή τα δίνουν στον έμπορα για να παραμυθιάσει τον επόμενο αγοραστή δεόντως... :a47:


Μή περιμένεις φράγκα όταν ανέβω προς τα πάνω, σουβλάκια θα κεράσει ο χαμένος -τόσο κοστολογώ εγώ τη "κόντρα" έστω και απλά χρονομετρημένη. Πας πρώτος.
(Τονίζω ότι επειδή το όλο σου στυλ μέχρι στιγμής είναι τουλάχιστον ύποπτο, γι' αυτό είπα για "χρονομέτρηση" σε περιβάλλον με μηδενική κίνηση, στη χειρότερη που δεν μπορείς να κρατήσεις το στόμα σου κλειστό για το που και το πότε, πληρώνω απλά μια κλήση και καθαρίζω, η νομοθεσία προβλέπει κι άλλα για τις κόντρες...). Βίντεο απαγορεύονται δια ροπάλου.


Το πιθανότερο είναι να ανέβω κοντά σε μια ημερομηνία για το CSS (με ενδιαφέρουν τα του 3ου λέβελ, αλλά αντίθετα με ότι νομίζουν τύποι σαν και σένα είμαι σίγουρος ότι θα μου βρουν οι ειδικοί ψεγάδια και στα σχετικά με το πρώτο -έτσι κι αλλιώς πρέπει να τα πάρω με τη σειρά, βλέπεις μερικοί μπορεί να είμαστε (άν και κωλόγεροι συγκριτικά) καυλόγκαζοι, αλλά δεν είμαστε στόκοι καυλόγκαζοι...


Τέσπα (που λέτε και σεις οι νεότεροι), προτείνω να νοικιάσεις μια στολή από εκεί και να πας και συ στο CSS, καλό θα σου κάνει, και αν στο μέλλον κάτσει καμιά στραβή, περισσέψουν τίποτε φράγκα και βρεθούμε σε πίστα (και γώ με τους αρχάριους θα είμαι μη νομίζεις), θα τα πούμε εκεί.
:a55: :a41:

Κανουμε την παπια μικρη λουλου;;; :evil: :a29:

ΔΕΝ σε ειδα να απαντας στον συναδελφο "παλιολουμπινα"! :a43: :a43: :a43: :a43:

Καθε φορα ερχεσαι εδω και μας αποδεικνυεις οτι εισαι μ@λ@κ@ς, αλλα το χειροτερο ειναι οτι εισαι μ@λ@κ@ς με ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ!!!!
ΕΥΓΕ! :a31:

Θα φτιαξεις και ταινια μεχρι το καλοκαιρι..... :rotflmao: Ποιος θα τη σκηνοθετησει; Ο Spielberg; :rotflmao:

bored
28/12/2006, 12:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από FZR600R
Παλιολουμπινες επιστρεφω με νεο video με την συγκαταβαση του 636 σε 2-3 εβδομαδες .

:ZZZ:

Alx 84
28/12/2006, 12:59
άντε γειά μας!!!:beer: :beer:

ronin1
28/12/2006, 13:00
δε παιζεται με τιποτα....ο ορισμος του ''για τον πο#τσο καβάλα..''...:cry: :lol: :rotflmao: :lol:

κατι τελειωμενοι που υπαρχουν...

SPORAKIAS
28/12/2006, 13:39
μεγαλε ενα δεν μας ειπες.....:rolleyes:

ποσα θα δωσεις στο μαγκα με το 636....

με 1000€λακια χανω και εγω....(636 '04 εχω.....τα παμε??)

:rotflmao: :bigcry: :rotflmao:

alximistis
28/12/2006, 13:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Του εφτιαξα κοτζαμ βιντεο του τσοπανου και ουτε ενα φχαριστω δεν ειπε.:rolleyes: :mad: :rolleyes:


Κοίτα αν ήταν όπως αυτά που βλέπαμε στο Δέλεαρ μάλλον σωστά δεν είπε ευχαριστώ...
(χιχιχιχι)...

τεσπα φιλαράκι... εσύ με τη μηχανάρα και το βιντεάκι.
κακώς ασχολείσαι με όλους εδωμέσα!
Χαλάς τη ζαχαρένια σου σπας και τα αρκίντια σου... σπας και τα δικά μας!
Κάνε κάτι απλό.
Πήγαινε στήσου στα γνωστά μέρη της "κόντρας" και δώστα όλα. Εκεί θα εξηγηθείς σε όλους τι αξίζεις.
Α και που 'σαι.
Μην έχεις την άδεια μαζί σου ε! Μπας και τη χάσεις δηλαδή...

FZR600R
28/12/2006, 15:15
Oχοχοχοχχοχχχοοοο.

KaTaNaS
28/12/2006, 15:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από FZR600R
Oχοχοχοχχοχχχοοοο.


σαντα κλαους ιζ καμινγκ του ταουν!!!! :a022: :a022: :a022:

VegasKitty
28/12/2006, 15:17
Απο ποτε εχει αγ. βας το μοτο??? :confused:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

zoropatra
28/12/2006, 15:43
ρε παιδιά για να καταλάβω……

εδώ μέσα είστε όλοι άγιοι?

Δεν έχετε κάνει ποτέ κόντρες?

Σας πειράζει τόσο πολύ που το δημοσιοποιεί?

Αν σας χαλάει τόσο πολύ αυτό που κάνει δεν χρειαζόταν να γράφετε τόσο ¨καλά¨ λόγια…

Υπάρχουν και άλλοι τρόποι να δείξετε ότι δεν γουστάρετε αυτό που κάνει…..

Όλοι φαντάζομαι θέλουμε να δείχνουμε τι κάνουμε με τις μοτο……

Π.χ όταν πάμε σε μια πίστα κ.τ.λ….θα μου πείτε άλλο η πίστα και άλλο ο δρόμος

Εδώ θα συμφωνήσω αλλά πιστεύω ότι ο καθένας είναι ελεύθερος να κάνει ότι θέλει

Εφόσον δεν τον αντιλαμβάνεται ο νόμος!!!(και για να προλάβω μια παρεξήγηση δεν λέω ότι αφού δεν το πιάνουν είναι ελεύθερος να κάνει ότι θέλει!!!!)

FZR600R
28/12/2006, 16:29
Hallelujah comrade zoropatra

alximistis
28/12/2006, 16:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από zoropatra
ρε παιδιά για να καταλάβω……

εδώ μέσα είστε όλοι άγιοι?

Δεν έχετε κάνει ποτέ κόντρες?

Σας πειράζει τόσο πολύ που το δημοσιοποιεί?

Αν σας χαλάει τόσο πολύ αυτό που κάνει δεν χρειαζόταν να γράφετε τόσο ¨καλά¨ λόγια…

Υπάρχουν και άλλοι τρόποι να δείξετε ότι δεν γουστάρετε αυτό που κάνει…..

Όλοι φαντάζομαι θέλουμε να δείχνουμε τι κάνουμε με τις μοτο……

Π.χ όταν πάμε σε μια πίστα κ.τ.λ….θα μου πείτε άλλο η πίστα και άλλο ο δρόμος

Εδώ θα συμφωνήσω αλλά πιστεύω ότι ο καθένας είναι ελεύθερος να κάνει ότι θέλει

Εφόσον δεν τον αντιλαμβάνεται ο νόμος!!!(και για να προλάβω μια παρεξήγηση δεν λέω ότι αφού δεν το πιάνουν είναι ελεύθερος να κάνει ότι θέλει!!!!)

Προσωπικά φιλαράκι δεν καταφέρομαι ενάντια στην κόντρα. Ο καθένας έχει το δικαίωμα να υποστηρίζει αυτό που λέει.
Δεν σου κάνει όμως εντύπωση που σχεδόν όλοι του τη λέμε;
Ρίξε μια ματιά καλύτερα και στα προηγούμενα που έχει βάλει και θα καταλάβεις.

zephyr1
28/12/2006, 17:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από alximistis
Προσωπικά φιλαράκι δεν καταφέρομαι ενάντια στην κόντρα. Ο καθένας έχει το δικαίωμα να υποστηρίζει αυτό που λέει.
Δεν σου κάνει όμως εντύπωση που σχεδόν όλοι του τη λέμε;
Ρίξε μια ματιά καλύτερα και στα προηγούμενα που έχει βάλει και θα καταλάβεις.

Και τι σημαινει αυτο οτι μπηκε black list και πρεπει να συνεχισουμε να το κανουμε?:rolleyes:

FZR σκισε το 636 και δειξτο μας.:a013:

alximistis
28/12/2006, 17:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από zephyr1
Και τι σημαινει αυτο οτι μπηκε black list και πρεπει να συνεχισουμε να το κανουμε?:rolleyes:

FZR σκισε το 636 και δειξτο μας.:a013:


Ποιος μίλησε για black list; Και στην τελική γιατί να μιλάω εγώ για όλους;;;;;
Τεσπα δεν παίζει μαύρη λίστα και τέτοια πράγματα.
Έληξε.

costas_k
28/12/2006, 17:29
1.Παλιολουμπινες επιστρεφω με ..........
2.Τα σχολια σας τα εχω γραμμενα στην παπαρα μου. [/QUOTE]










1)Παλιολουμπινες ειναι επιεικως πολυ γραφικός χαρακτηρισμός (μου θυμιζεις τον ψαλτη στην αλησμονητη ταινια κλεφτρονι και τζεντλεμαν ):nono:.Φαντασου να εμπαινα εγω η οποιοσήποτε άλλος και να ξεκιναγε ενα topic καπως ετσι>Ρε μ@λ@κες τι γινεται?

2)αφου όπως λες τα σχολια μας τα γραφεις........τι κάθεσαι και το ανοιγεις το γ@μωthread?

δεν παιρνεις καλυτερα ενα τετοιο?


73170

zoropatra
28/12/2006, 17:57
εγω παντως ειμαι υπερ.....

γιατι και εγω τα κανω καμια φορα οποτε δεν μπορω να βγω εδω και να κανω

τον καλο μοτοσυκλετιστη για τα ματια του κοσμου.....

και μαλλον μερικοι απο εδω μεσα απο οτι εχω δει και γαλαξιδι πανε και στορκ πανε

και παντου και πανε για να σκισουν τις μοτο τους.

εγω δεν λεω οτι ειναι κακο αλλα δεν μπορουν να βγαινουν μετα και να λενε οτι ειναι

κατα τις κοντρας και της ταχυτητας........οταν τα κανουν οι ιδιοι!!!!!


ειμαι αλητης πως να το κανουμε!!!!

FZR600R
28/12/2006, 18:12
FZR σκισε το 636 και δειξτο μας

Δυσκολη μαχη αλλα θα προσπαθησω για ενα καλο show.
Ελπιζω οταν το ανεβασω στα ιδια αλογα, τοτε θα'χει μεγαλη φαση ενα
FZR μοντελο του 95 να τα βαζει με 636.



εγω παντως ειμαι υπερ

Απολυτως εκτιμητεο!

Akatanomastos
28/12/2006, 18:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από zoropatra




re zoropatra parolou pou einai mal@#$kia na kaneis kontres se dimosio dromo ego ama do enan piloto ton paradexomai alla o sigekrimenos thelei na mas apodeiksei (kaneis den tou to zitise) oti einai toumpano odigos kai mas bgazei ena videaki pou xei traviksei pigainontas gia kafe..
ssta anekdota pou eipe kapoios poio prin:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

FZR600R
28/12/2006, 18:57
ena videaki pou xei traviksei pigainontas gia kafe

Ειπα οτι ειναι και κατι παραπανω?

Απλα γουσταρω το μοτορι μου να κελαηδα, τσιου-τσιου, βουμ.

johnpan
28/12/2006, 19:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από FZR600R

Ελπιζω οταν το ανεβασω στα ιδια αλογα, τοτε θα'χει μεγαλη φαση



Φίλε μου όσα λεφτά και να ρίξεις για άλογα, ποτέ δε θα έχει τη συμπεριφορά ενός σύγχρονου ss, οπότε αφού γουστάρεις οδήγηση πάνε αγόρασε ένα νεότερο ss να δεις πώς σε βοηθάει στην αγωνιστική οδήγηση, πώς στρίβει, πώς φρενάρει, να καταλάβεις τι μπουρούχα τσαγιέρα έχεις τώρα, και να μη χαλάς τα λεφτά σου για άλογα. Αλλιώς κάνε αναπαλαίωση από το μηδέν, άλλαξε ψαλίδια, αναρτήσεις, κλπ κλπ. αλλά και πάλι πολλά τα λεφτά. Αμα κερδίσεις το 636 που δεν το νομίζω αν και ο άλλος οδηγός είναι το ίδιο τρελλός με σένα, τράβα με τα λεφτά ζεστά και πάρε κατι πιο καινούριο.
Τα πολύ παλιά street είχαν τη μορφή που έχουν τώρα τα chopper, και τα απλώς παλιά ss είναι τώρα σε συμπεριφορά πολύ πίσω από ένα απλό σημερινό street.

Και πάλι θα τρως δούλεμα για τα μυαλά σου -δικά σου είναι, δεκάρα δε δίνω, και μπράβο σου αν είσαι παράτολμος όσο ένας έφηβος-, αλλά θα έχεις καλύτερα στημένο μοτόρι. Ελπίζω να έχεις καλές γιορτές μακρυά από νοσοκομεια... :beer:

FZR600R
28/12/2006, 19:15
να καταλάβεις τι μπουρούχα τσαγιέρα έχεις τώρα

Μαλλον δεν το'χεις καβαλησει.

Οσο για ψαλιδια, αναρτησεις κτλ, συμφωνω.

bored
28/12/2006, 19:16
το φζρ, έστω ότι είναι καλοδιατηρημένο και βγάζει τα 75 άλογα που έβγαζε... πού πάει, ο άμοιρος, κόντρα με το 636 που βγάζει 115?!?!

μέχρι κάποιο σημείο η οδηγική ικανότητα μπορεί να καλύψει κάποια διαφορά στην ιπποδύναμη, αλλά 115 vs 75; πλάκα κάνουμε;

FZR600R
28/12/2006, 19:19
Αυτο το FZR ειναι 98 αλογα.

Του λοιπουν αλλα 20-30 και μετα τα λεμε.

FZR600R
28/12/2006, 19:24
Σου φαινεται για τσαγιερα?
http://i1.tinypic.com/nlriw2.jpg
http://www.atelier-nii.com/garage/bike/catalog/600/4jh2/4jh201ss.jpg

[Δεν οδηγω εγω]

maniak.
28/12/2006, 19:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από FZR600R
Ειπα οτι ειναι και κατι παραπανω?

Απλα γουσταρω το μοτορι μου να κελαηδα, τσιου-τσιου, βουμ.


:lol: :a029: :lol: :a029: :lol: :a24:


73192

TROOPER
28/12/2006, 19:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από bored
το φζρ, έστω ότι είναι καλοδιατηρημένο και βγάζει τα 75 άλογα που έβγαζε... πού πάει, ο άμοιρος, κόντρα με το 636 που βγάζει 115?!?!



διορθωση: το fazer βγαζει 98 αλογατα αδερφε.:wave2:

johnpan
28/12/2006, 19:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από FZR600R
Σου φαινεται για τσαγιερα?

Δεν κατάλαβα τι μου δείχνεις με αυτές τις φωτο? Η με το να λες ότι δεν το έχω καβαλήσει? Δηλαδή δεν μπορείς να καταλάβεις ότι ένα ss που έχει κατασκευαστεί 10 χρόνια αργότερα έχει τεράστια διαφορα στα πάντα? Κατανοητό ότι αγαπάς το μοτόρι σου, κι εγώ μπορώ να σου δείξω φώτο από cbf250 να στρίβει και να βρίσκουν όλα, αλλά κακά τα ψέματα. Το μηχανάκι σου είναι τόσο αγωνιστικά στημένο, όσο πύραυλος είναι το δικό μου.
Και πάλι καλή τύχη

FZR600R
28/12/2006, 19:39
Δεν κατάλαβα τι μου δείχνεις με αυτές τις φωτο?

Γιατι οταν ο designer εφτιαξε αυτο το κομματι, πρεπει να ειχε εμπνευση - τρανη, θεοσταλτη.

Ειναι σα να λεμε για το σκαρι της bmw m3 του '88.

Εαν η κουρτινα #1 ειχε ενα 636 και η
#2 ενα φτιαγμενο με +30 αλογα FZR, θα παιρνα την 2.

Και χωρις τα extra παλι FZR θα ΄παιρνα.

Ασε που αμα σου φυγει καινουργια μηχανη θα ψαχνεις το πλαισιο.

FZR600R
28/12/2006, 19:43
Μιλωντας για bmw
http://webpages.csus.edu/~sac10995/images/m3Sema/wide_body_sema01.jpg

Deltabox και τα μυαλα στα...βουμ.


Τσιου-τσιου.

bored
28/12/2006, 20:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
διορθωση: το fazer βγαζει 98 αλογατα αδερφε.:wave2:

α!

Α!

ΑΑ!

α να με συμπαθάτε!

τώρα αλλάζουν τα πράματα... :wacko:

bored
28/12/2006, 20:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από FZR600R
Μιλωντας για bmw
http://webpages.csus.edu/~sac10995/images/m3Sema/wide_body_sema01.jpg

Deltabox και τα μυαλα στα...βουμ.


Τσιου-τσιου.

τρία πουλάκια κάθονταν και το'να κατεβαίνει...

ρε πως την κάνανε έτσι την bmw? πιό γυφτέξ δε μπορούσε να την κάνει ο αρχιπαπάρας που την βίασε με τη μπογιά;

και τις ζάντες ρε πούστη; και μπλε ελεκτρίκ;;; και η αεροτομή τί είναι; πολυθρονίτσα για πυγμαίους;

να μας έδειχνες καμιά 850i, πάει στο διάολο... αλλά αυτό το πράμα;;; σε κάθε γούβα θα ανοίγει και καινούριο αυλάκι στο λάστιχο :rotflmao:

warlord
28/12/2006, 20:18
Αγαπητε FZR600R
Σου γραφω γιατι διαβασα αυτα που εγραψες η καλυτερα που ζωγραφισες παραπανω.Με ολο το θρασος λοιπον που με διακρινει οταν διαβαζω τετοια πραγματα εχω να σου πω τα παρακατω:

1ον)Παλιολουμπινα εισαι και φαινεσε
2ον)και εγω εκει σε εχω γραμμενο
3ον)Οταν παρεις το 636 σε κοντρα και μονο τοτε,ελα να σε τρεξω με το BANDIT 400 μου του 91,μπορει να εχω καμια 45 αλογα λιγοτερα αλλα θα σε κανω σκονη,θα σε αναχαιτισω και επειδη ειμαι και υπεροπτης θα τρεξω χωρις τα yoshimura αυτοκολλητα που μου δινουν απο 2 hp το καθενα και για να ξερεις εχω 2 αυτοκολλητα και αμα(που αποκλειετε)χασω θα τα κολλησω και θα σε ξαναπροκαλεσω,παρακαλα να χασεις απο το 636.Γιατι;
Μα
για το καλο σου παντα


τα λεμε
ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Lupo
28/12/2006, 20:22
Πλάκα-πλάκα,
όπου να 'ναι φτάνει στην έκτη σελίδα το thread!

Τα καταφέρατε!:a02:

fantacid
28/12/2006, 20:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από FZR600R
Δυσκολη μαχη αλλα θα προσπαθησω για ενα καλο show.
Ελπιζω οταν το ανεβασω στα ιδια αλογα, τοτε θα'χει μεγαλη φαση ενα
FZR μοντελο του 95 να τα βαζει με 636.




Απολυτως εκτιμητεο!

ρε μαγκες δεν εχετε καταλαβει οτι ο fzr δεν ειναι ενας ακομα απλος κοντρακιας!

ειναι SHOWMAN!!!

FZR600R
28/12/2006, 20:34
Kωσταντινε ο αγιος Βασιλης φετος δε θα ερθει για σενα με αυτα που λες.

Πως αισθανεσαι τωρα, ειδες?

FZR600R
28/12/2006, 20:36
ο batman ειμαι απλα δε το λεω.

kalant
28/12/2006, 20:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από FZR600R

[Δεν οδηγω εγω]

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ε μα δεν το συζητουμε, αυτοι ειναι καγκουρες...

δεν βλεπεις πωε ειναι ντυμενος ο τυπος?

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

warlord
28/12/2006, 20:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από FZR600R
Kωσταντινε ο αγιος Βασιλης φετος δε θα ερθει για σενα με αυτα που λες.

Πως αισθανεσαι τωρα, ειδες?



Εσενα παντως για το 2006 σε ποτησε καλα γιατι τελειωνει η χρονια και ακομα εισαι χαϊ:uplate: :uplate:

FZR600R
28/12/2006, 20:46
Ουτε για σενα kalant εχει Yahamoura φετος ο Bill.

samtakos
28/12/2006, 21:34
parepiptondos FZR to 636 den exei 131 aloga opws les pandu.

tu 2007 kai zitima an tha vgazei 120 (opws lene)

bye

dirtbird
28/12/2006, 22:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από FZR600R
ο batman ειμαι απλα δε το λεω.

τό'πες, τό'πες....... :rotflmao: :rotflmao:

GeorgeFZR
28/12/2006, 23:25
"Φυσικά δεν μπορούμε να γνωρίζουμε τι έγινε, αν αληθεύει όμως ότι σύρθηκε για 300 !!! μέτρα τότε τα χιλιόμετρα ήταν στην 3η εκατοντάδα...
Και η εμπειρία δεν είναι πανάκεια...τα νεκροταφεία είναι γεμάτα από "έμπειρους" μοτοσυκλετιστές που κάποια στιγμή υπερεκτίμησαν τις συνθήκες και η τύχη τους γύρισε την πλάτη....."
By THEOD

http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=33173

:rolleyes:

X_NR750
29/12/2006, 01:01
Ρε δεν εχετε καταλαβει οτι ο τυπος ειναι ποζερας οσο δεν παει με ολιγη against all odds

την μια κανει κοντρα που δεν γινεται στο τελος, την αλλη ΘΑ κοντραρει καλυτερα στημενο και δυνατοτερο μηχανακι κλπ

και ολα αυτα για να τα δημοσιευσει καπου και να τον θαυμασουν

ελεος ρε μεγαλε με αυτη τη ψευτομαγκια, αφου βλεπεις οτι δεν γουσταρουμε πηγαινε γραφτα στο ΒΟΥΤΑ.gr να σε χειροκροτησουν να τελειωνουμε

ΑΙΝΤΕ ΚΑΙ ΜΑΣ ΤΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΤΟΥΜΠΑΝΟ ΜΕ ΤΟ ΧΡΕΠΙ ΣΟΥ

H.A.Balafoutre
29/12/2006, 01:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από X_NR750
Ρε δεν εχετε καταλαβει οτι ο τυπος ειναι ποζερας οσο δεν παει με ολιγη against all odds

την μια κανει κοντρα που δεν γινεται στο τελος, την αλλη ΘΑ κοντραρει καλυτερα στημενο και δυνατοτερο μηχανακι κλπ

και ολα αυτα για να τα δημοσιευσει καπου και να τον θαυμασουν

ελεος ρε μεγαλε με αυτη τη ψευτομαγκια, αφου βλεπεις οτι δεν γουσταρουμε πηγαινε γραφτα στο ΒΟΥΤΑ.gr να σε χειροκροτησουν να τελειωνουμε

ΑΙΝΤΕ ΚΑΙ ΜΑΣ ΤΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΤΟΥΜΠΑΝΟ ΜΕ ΤΟ ΧΡΕΠΙ ΣΟΥ


Ρε συ, :nono: :nono: :nono: μη του μιλάς του παιδιού έτσι.

Θα έπρεπε να είσαι πιο συγκαταβατικός με τις αφηγήσεις του.

Θα έπρεπε π.χ. να τον καλέσεις για μια εκδρομή στο πανέμορφο νησί σου για μια απλή βόλτα στη διαδρομή Μυτιλήνη-Μόλυβος από την ανατολική πλευρά........να καταλάβει τι εστί κοκο.

Διότι δεν ξέρω αν γνωρίζεις τη διαδρομή Θεσσαλονίκη-Χαλκιδική όπου κατά καιρούς μας πλασάρει ώς το θέατρο των κοντρών του, αλλά για κάτι 600άρια στυλ FZR και Fazer.....μετά βίας ΖΧ636, το γκάζι είναι κολλημένο στο στόπ κι όποιος βγάλει τα περισσότερα στο κοντέρ.

Κατάλαβες.;)



FZR600R, θα σου μιλήσω ειληκρινά. Σε έχω στεγνά, δηλαδή με ασάλιωτη αλυσίδα.........:wave2:

dirtbird
29/12/2006, 07:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από H.A.Balafoutre




FZR600R, θα σου μιλήσω ειληκρινά. Σε έχω στεγνά, δηλαδή με ασάλιωτη αλυσίδα.........:wave2:

Το θέμα είναι..............


Τη 'ΣΦΙΓΓΕΙΣ' την αλυσσίδα? :lol: :lol: :bigcry:

kachius
29/12/2006, 08:07
μου αρέσει πολύ το FZR...όλα τα FZR!!!

και το δικό σου είναι από τα ομορφότερα :beer:


Κοίτα να το χαίρεσαι, να μην το πολυζορίζεις (όπως σου
είπε και o johnpan) γιατί είναι αρκετά παλιό (εκεί πήγαινε το "χρέπι",
όχι στο μοτέρ...στα υπόλοιπα κυρίως) φόρα και κανά μπουφανάκι
καμμιά μπότα (όχι μόνο κράνος), προσοχή σε πεζούς, ζώα, "ζώα", κοιμισμένους
οδηγούς...και πάντα να το φροντίζεις και να το γουστάρεις :beer:


73199

FZR600R
29/12/2006, 09:56
Ναι οντως τα αλογα του 636 ειναι λιγοτερα, θα το διορθωσω,
καπου το ειχα διαβασει για 130 αλογα.

Balafoutre αν χασεις να πας για εξομολογηση.

FZR600R
29/12/2006, 09:56
Τhanks kachius.

periklisk
29/12/2006, 10:02
Κάποιος να του πει του παιδιού να μη τα παίρνει με τη ζελατίνα γιατί δε κάνουν καλό :smokin:

gcrook
29/12/2006, 10:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από alximistis
Κοίτα αν ήταν όπως αυτά που βλέπαμε στο Δέλεαρ μάλλον σωστά δεν είπε ευχαριστώ...
(χιχιχιχι)...

τεσπα φιλαράκι... εσύ με τη μηχανάρα και το βιντεάκι.
κακώς ασχολείσαι με όλους εδωμέσα!
Χαλάς τη ζαχαρένια σου σπας και τα αρκίντια σου... σπας και τα δικά μας!
Κάνε κάτι απλό.
Πήγαινε στήσου στα γνωστά μέρη της "κόντρας" και δώστα όλα. Εκεί θα εξηγηθείς σε όλους τι αξίζεις.
Α και που 'σαι.
Μην έχεις την άδεια μαζί σου ε! Μπας και τη χάσεις δηλαδή...

XAXAXΧΑΧΑΧΑ.
Παπαρικο:rotflmao:
Εσυ τραβα καβαλα τη τρομπετα σου τωρα...(κοιτα μην ξαναπεσεις σταματημενος):lol: και
ελα να σε δωσω ενα μηχανακι μετα να δεις πως ειναι να καβαλας.
Οριστε..μιλανε και οι λατερνατζηδες:rotflmao:


Υ.Γ Αν δεν ξαναβαλεις emoticon ρε τρομπα μπορει και να παρεξηγηθω:wave2:

gloum
29/12/2006, 11:21
Καγκουρέοι όλου του κόσμου προσκυνήστε τον βασιλιά σας..FZR σε μια ακόμα επική κόντρα:beer:

alximistis
29/12/2006, 12:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
XAXAXΧΑΧΑΧΑ.
Παπαρικο:rotflmao:
Εσυ τραβα καβαλα τη τρομπετα σου τωρα...(κοιτα μην ξαναπεσεις σταματημενος):lol: και
ελα να σε δωσω ενα μηχανακι μετα να δεις πως ειναι να καβαλας.
Οριστε..μιλανε και οι λατερνατζηδες:rotflmao:


Υ.Γ Αν δεν ξαναβαλεις emoticon ρε τρομπα μπορει και να παρεξηγηθω:wave2:


Φιλιά μικρέ στρατιώτη...
ξέρεις ρε συ με τα emoticon τα ζόρια μου. Μην με παρεξηγείς. Ελπίζω ότι ο άη bill θα μου φέρει την απαρίτητη γνώση τη νέα χρονια.
Χιχιχιχι... τα λέμε...

gcrook
29/12/2006, 12:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από alximistis
Φιλιά μικρέ στρατιώτη...
ξέρεις ρε συ με τα emoticon τα ζόρια μου. Μην με παρεξηγείς. Ελπίζω ότι ο άη bill θα μου φέρει την απαρίτητη γνώση τη νέα χρονια.
Χιχιχιχι... τα λέμε...

Καλα αφου εμαθες την παραθεση ειναι σαν να αγγιξες την πεμπτουσια του "φορουμιζειν".
οποτε δεν σε πιεζω αλλο.:rotflmao:

alximistis
29/12/2006, 12:14
Και για να μην ξεχνιόμαστε, γι' αυτό το θρεντ.
Ρε σεις πάτε καλά; Είναι αυτή αντιμετώπιση που έχετε;

Για όποιον δεν το έχει καταλάβει δεν γράφουμε με θέμα τις κόντρες εδώ!!!
Δεν είναι αυτό το ζήτημα μας. Αν θέλετε να το συζητήσουμε βεβαίως. Ανοίξτε ποστάκι κι ακολουθούμε.

Το ζήτημα είναι ο τρόπος που αναφέρονται χωρίς λόγο κάποιοι εδώ.
Ναι για σένα τρελλέ μηχανόβιε μιλάω που άνοιξες το θρεντ.
Φαίνεται δεν κατάλαβες τίποτα!
Δεν μας ενδιαφέρει τι πιάνεις με το μηχανάκι σου. Πόσα πιάνει και τι κάνεις.
Αλλά αν θες να αυτοδιαφημιστείς βάλε ανάλογο βιντεάκι! Ένα αυτό. Όχι όταν κάνεις πάνω κάτω βόλτες.
2). Αν θες να δείξεις τι καλός οδηγός είσαι ε έλα κάποια στιγμή στο Δέλεαρ να μας... διαφωτίσεις.
3). Και τελευταίο. Αν θες τόσο μα τόσο πολύ να κοντράρεις κάποιον και να τους δείξεις τη μηχανάρα σου ρε φιλαράκι ή βάλε ποστ με τον τίτλο προκαλώ ή στείλε πμ σε όσους νομίζεις ότι αξίζει.
Καλή χρονιά να έχεις και εύχομαι με λιγότερη αυτοπροβολή!!!

gcrook
29/12/2006, 12:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από alximistis
Και για να μην ξεχνιόμαστε, γι' αυτό το θρεντ.
Ρε σεις πάτε καλά; Είναι αυτή αντιμετώπιση που έχετε;

Για όποιον δεν το έχει καταλάβει δεν γράφουμε με θέμα τις κόντρες εδώ!!!
Δεν είναι αυτό το ζήτημα μας. Αν θέλετε να το συζητήσουμε βεβαίως. Ανοίξτε ποστάκι κι ακολουθούμε.

Το ζήτημα είναι ο τρόπος που αναφέρονται χωρίς λόγο κάποιοι εδώ.
Ναι για σένα τρελλέ μηχανόβιε μιλάω που άνοιξες το θρεντ.
Φαίνεται δεν κατάλαβες τίποτα!
Δεν μας ενδιαφέρει τι πιάνεις με το μηχανάκι σου. Πόσα πιάνει και τι κάνεις.
Αλλά αν θες να αυτοδιαφημιστείς βάλε ανάλογο βιντεάκι! Ένα αυτό. Όχι όταν κάνεις πάνω κάτω βόλτες.
2). Αν θες να δείξεις τι καλός οδηγός είσαι ε έλα κάποια στιγμή στο Δέλεαρ να μας... διαφωτίσεις.
3). Και τελευταίο. Αν θες τόσο μα τόσο πολύ να κοντράρεις κάποιον και να τους δείξεις τη μηχανάρα σου ρε φιλαράκι ή βάλε ποστ με τον τίτλο προκαλώ ή στείλε πμ σε όσους νομίζεις ότι αξίζει.
Καλή χρονιά να έχεις και εύχομαι με λιγότερη αυτοπροβολή!!!

Καλα εισαι εντελως ανεπικαιρος.
Στου κουφου την πορτα καλλιο πεντε και καρτερει λεμε εισαι.
Χαλας και την πλακα...:a31: :a31:

alximistis
29/12/2006, 12:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Καλα εισαι εντελως ανεπικαιρος.
Στου κουφου την πορτα καλλιο πεντε και καρτερει λεμε εισαι.
Χαλας και την πλακα...:a31: :a31:


ΟΚ, sorry.
Απλώς ρε συ καταλαβαίνεις. Μου φαίνεται εντελώς κουλό όλο αυτό.
Sorry δεν ξαναμιλάω εδώ.

gcrook
29/12/2006, 12:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από alximistis
ΟΚ, sorry.
Απλώς ρε συ καταλαβαίνεις. Μου φαίνεται εντελώς κουλό όλο αυτό.
Sorry δεν ξαναμιλάω εδώ.

ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΜΩΡΗ ΛΟΥΛΟΥ;
ΠΑΡΕΞΗΓΗΘΗΚΑΜΕ;:smokin:
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
Να δεις πως ειναι να γραφεις κατι εκτος κλιματος

alximistis
29/12/2006, 12:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΜΩΡΗ ΛΟΥΛΟΥ;
ΠΑΡΕΞΗΓΗΘΗΚΑΜΕ;:smokin:
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
Να δεις πως ειναι να γραφεις κατι εκτος κλιματος


Εγώ;;; Εγώ;;; ΕΓΩ;;;;;
Ο ένας και μοναδικός; Ο γνώστης όλων;
Ωχ με έπιασε η μαλακία χρονιάρες μέρες.

Όχι ρε συ αλλά μην χαλάω το θρεντ τσάμπα.
Τόσο ωραίο θρεντάκι (μπλιαχ) με τόσο ωραίο θέμα.
Ρε συ εκεί που είσαι έχει αεροδρόμιο; Μικρό έστω; κανά διαδρομάκι;
Πάρτον να κάνει καμιά βόλτα να ξελαμπικάρει να μην μας πρήζει.

xtrm600
29/12/2006, 13:11
THIS THREAD MEANS NOTHING WITHOUT A VIDEO Λέμε

makis206
29/12/2006, 13:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από xtrm600
THIS THREAD MEANS NOTHING WITHOUT A VIDEO Λέμε

Που είναι το θρεντ που ψηφίζαμε για τα άβαταρ ;

Μόλις βρήκα το καλύτερο

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

H.A.Balafoutre
29/12/2006, 14:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtbird
Το θέμα είναι..............


Τη 'ΣΦΙΓΓΕΙΣ' την αλυσσίδα? :lol: :lol: :bigcry:



:lol: :lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :bawl: :bawl: :bawl:

xtrm600
29/12/2006, 14:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Που είναι το θρεντ που ψηφίζαμε για τα άβαταρ ;

Μόλις βρήκα το καλύτερο

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Μπουααχαχαχαχαχαχαχχαχχααχααχααα
Ο καλός μεζές ποτέ δεν πάει χαμένος;) :)

H.A.Balafoutre
29/12/2006, 14:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από FZR600R

Balafoutre αν χασεις να πας για εξομολογηση.

Όχι ρε συ. Θα βάλουμε τα ξαδερφάκια να μαλλώνουν.....:lol:

FZR600R
29/12/2006, 14:49
Όχι ρε συ. Θα βάλουμε τα ξαδερφάκια να μαλλώνουν

Επαυξανω. Σαν αιμομειξια θα 'ταν.

ΜΟΖΑΡΤ
29/12/2006, 19:17
βαζω την αδεια του 636 .
οποτε ,οπου θελει.αρκει να κανω την διαδρομη μια φορα.
εκτος αν μιλαμε απο φαναρι σε φαναρι.εκει θα κλεψω εκκλησια και ειναι κριμα αγιες μερες.
τουλαχιστον σε διαδρομη θα ειναι απλα τσοντα.
αδεια με αδεια λοιπον.

Dodok edessa
29/12/2006, 19:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από ΜΟΖΑΡΤ
βαζω την αδεια του 636 .
οποτε ,οπου θελει.αρκει να κανω την διαδρομη μια φορα.
εκτος αν μιλαμε απο φαναρι σε φαναρι.εκει θα κλεψω εκκλησια και ειναι κριμα αγιες μερες.
τουλαχιστον σε διαδρομη θα ειναι απλα τσοντα.
αδεια με αδεια λοιπον.


πιπερι στο στομα τετοιες λεξεις ,τετοιες μέρες !!:mad:

δεν βλεπεις τον κολλητο σου με το Κ5 που το στρωνει 2 χρόνια :lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol: :wave2:

ΜΟΖΑΡΤ
29/12/2006, 19:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από Dodok edessa
πιπερι στο στομα τετοιες λεξεις ,τετοιες μέρες !!:mad:

δεν βλεπεις τον κολλητο σου με το Κ5 που το στρωνει 2 χρόνια :lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol: :wave2:
χαχαχα το στρωνει απλα το κακο ειναι οτι το ξαπλωνει κιωλας .......για υπνο:rotflmao: :rotflmao:

ΜΟΖΑΡΤ
31/12/2006, 10:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από ΜΟΖΑΡΤ
βαζω την αδεια του 636 .
οποτε ,οπου θελει.αρκει να κανω την διαδρομη μια φορα.
εκτος αν μιλαμε απο φαναρι σε φαναρι.εκει θα κλεψω εκκλησια και ειναι κριμα αγιες μερες.
τουλαχιστον σε διαδρομη θα ειναι απλα τσοντα.
αδεια με αδεια λοιπον.
αλλα εγω περιμενω λεει ενα τραγουδι αδολφε.αντε βαλουμε την κοντρα γιατι θελω να δευτερο μηχανακι για την δουλεια

Ταξιδευτής
31/12/2006, 10:57
:a014:

zireous
05/01/2007, 15:02
Εγώ δε ξαναμιλάω, θα το ζωγραφίζω...

ΘΘΘΘΟΟΟΟοοοο..... (http://www.motorbikes.be/en/compare/3413/5765/)

OldMan
05/01/2007, 15:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από FZR600R
με την συγκαταβαση του 636

Ευτυχώς που είναι συγκαταβατικός ο άνθρωπος....:sad: