PDA

View Full Version : Ο Τιμωρός της.................



zephyr1
30/12/2006, 20:30
Πήγαινα που λέτε εχτές ,με 350 χλμ στην ΑΟ ξαφνικά ένας πορνογερος πηγαίνοντας με στη μέση του δρόμου με 250χλμ μου κλείνει τον δρόμο.:hypnotize

Αναβοσβήνω τα φωτά και κορνάρω αλλά αυτός τίποτα ,ευτυχώς πριν ένα μηνά είχα περάσει την καινούργια εκτοξευτική ανάρτηση της OHLINS και πατώντας το button διπλά στο χειρογκαζο ,εκτοξεύομαι γύρω στα 30μετρα και τον περνάω από πάνω.:beer:

Ενώ πέταγα από πάνω του διέκρινα μέσα από το τζαμί του να μου κουνάει το χέρι.:a31:
Εε ,αυτό παραπηγαινε ,μου ανέβηκε το αίμα στο πιστόνι ,δεν προλάβαινα να σταματήσω αλλά ευτυχώς πριν 2 βδομάδες είχα βάλει της καινούργιες κεραμικές άγκυρες της NISSIN.
Της πετάω και τσακ γραπώνει στην άσφαλτο και η μοτοσικλέτα ακινητοποιείται όπως εγώ άλλωστε.:a011:

Ο μουστογερος έχει ασπρίσει και τρέμει.:a024:
Τότε με μια απλή κίνηση ,πατώντας ένα κουμπί στο κράνος ενεργοποίησα της καινούργιες ρουκέτες κοπριάς που είχα τοποθετήσει στης καινούργιες μου acrapovic(που είχα βάλει βεβαία πριν κανα 1.5 μηνά)και τον κάνω μέσα στο σκάτο.:a04:

Οι εξατμίσεις μου ακόμα κάπνιζαν ,της φυσάω βάζω πρώτη ,χαϊδεύω το άτι μου ,και χάνομαι στον δρόμο ,ενώ πίσω δεξιά κάποιες κοπέλες είχαν κατεβεί και προσπαθούσαν να αγγίξουν την αύρα μου που χάνονταν μέσα στον δρόμο.

Όλοι αυτοί οι ανεκπαίδευτοι θα ξέρουν πλέον ότι ο βασιλιάς της σκάτουλας θα είναι εκεί και θα τους περιμένει ,να τους τιμωρήσει με την μπιχλα των κάκων.:a29:


:lol:















































Τουλαχιστον δεν θα φαω ανακυκλωση,αυτο ειναι το μονο στανταρ με την μαλακια που μου κατεβηκε βραδιατικα στο μυαλο. :lol:

AFTER
30/12/2006, 20:56
Ξεχασες να πεις για τα κλασολαστιχα που βρωμανε οταν σπινιαρεις!
Αντε εγω θα στα θυμιζω? :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

fantacid
30/12/2006, 22:16
καλο το τσιπουρο ε?

:D

bored
30/12/2006, 22:25
to nissin γράφεται με 2 s!!!:mad:

zephyr1
30/12/2006, 23:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από fantacid
καλο το τσιπουρο ε?

:D


Κερασει κατι απ'avatar λογω ημερων?:D




Αρχικά δημιουργήθηκε από bored
to nissin γράφεται με 2 s!!!:mad:

Διορθωθηκε.:blush:

cityfly
31/12/2006, 13:27
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

μια ματιά στο μέλλον

ronin1
31/12/2006, 13:48
ο δικαστής DRED , δεν ηρθε τελικά?

:a22: :a21: :a022: :a022: :a44: :a47:

taxydromos
31/12/2006, 15:10
μηπως......λεω μηπως,το ποσταρισμα σου ειναι ελευθερη μεταφορα ενος μυθοποστ απο ενα εξαιρετο και δημοφιλες μελος αυτου του φορουμ που αρεσκεται στις μυθοπλασιες?:confused:
:lol: :lol:

makis206
31/12/2006, 18:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από zephyr1
Τουλαχιστον δεν θα φαω ανακυκλωση,αυτο ειναι το μονο στανταρ με την μαλακια που μου κατεβηκε βραδιατικα στο μυαλο. :lol:

Γαμώτ, τό'ψαξα και όντως δεν έχει ξαναμπεί..:sad: :a018: :a023:

PASSED :a013:

:a11:


:lol: :rotflmao: :rotflmao:

fantacid
31/12/2006, 22:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από bored
to nissin γράφεται με 2 s!!!:mad:

τον τσιρο κ τον φιλαληθη τι τους εχεις ειπαμε????

:lol: :lol:

Giorgos19
01/01/2007, 23:26
Aλλος FZR μας βρηκε!
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Alx 84
02/01/2007, 09:18
Χικ!

και τι μοτοσυκλέτα είπαμε ότι έχεις;;;;:sick: :sick: :alien: :dizzy: :lol: :lol:

zephyr1
02/01/2007, 12:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από ronin1
ο δικαστής DRED , δεν ηρθε τελικά?

Κλάστηκε.:a7: :a015:

:a54:

ernti
02/01/2007, 22:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από taxydromos
μηπως......λεω μηπως,το ποσταρισμα σου ειναι ελευθερη μεταφορα ενος μυθοποστ απο ενα εξαιρετο και δημοφιλες μελος αυτου του φορουμ που αρεσκεται στις μυθοπλασιες?:confused:
:lol: :lol:



O FZR εχει να χτυπησει πολλες μερες και εχουν αρχισει τα στερητικα συνδρομα...

loukasfilm
04/01/2007, 11:21
Ξέχασες επίσης να αναφέρεις την εκπληκτική σου σωματική διάπλαση, παρόμοια με αρχαίου έλληνα θεού, αποτέλεσμα των εκπληκτικών γονιδίων που σε προίκισε η φύση, και συστηματικής, καταπληκτικής άσκησης, επινοημένης από εσένα, για πρώτη φορά στον κόσμο.

Η μετριοφροσύνη που σε διακατέχει είναι άξια θαυμασμού, εάν μπορέσουμε για μια μόνο στιγμή να αναλογιστούμε, την προσφορά σου, στον τομέα της οδηγικής και αθλητικής εν γένει παιδείας.

Το μόνο που μπορούμε, (και πιστεύω πως μιλώ για πλήθος συνανθρώπων μου), είναι να ευχαριστούμε την τύχη μας, που μας αξίωσε να ζούμε, την ίδια χρονική στιγμή με εσένα, στον αέναο κύκλο του χρόνου.

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ.


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

gixxerpap
04/01/2007, 11:34
αδερφε, μας εφτιαξες τη μερα!!!!:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

αυτο θα πει εμπνευση!!!!

φερε και στο δελεαρ καμια δευτερα, απο αυτο που πινεις!:beer: :beer: :beer: :beer:

zephyr1
04/01/2007, 13:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από gixxerpap
αδερφε, μας εφτιαξες τη μερα!!!!:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

αυτο θα πει εμπνευση!!!!

φερε και στο δελεαρ καμια δευτερα, απο αυτο που πινεις!:beer: :beer: :beer: :beer:

Εγω το φερνω αλλα εσεις δεν μου ζητατε.:mad:


Παντως την επιτυχια των ποστ του βασικου μου εμπνευστη,δεν την πιανω με τιποτα.:lol:

Ισως την επομενη......:D