PDA

View Full Version : Piaggio Skipper 125 ST?Kalo??



ioannou_b
12/07/2004, 15:27
Αν το εχει καποιος ας πει την γνωμη του γιατι ενδιαφερομαι να το αγορασω.Φυσικα πιο πολυ με ενδιαφερουν τα προβληματα που μπορει να βγαλει η κατι αλλο ασχημο πανω του.:confused:

Julius
12/07/2004, 15:37
dixrono h' tetraxrono einai to st?

ego me to piagio runner 125 2t kai meta apo 25 xiliades xiliometra eimai eytyxismenos pou to epeleksa.

den exei zitisei POTE tipota parakano apo ta analosima.... ta service einai allagh mouzi........ ladia = valvolines me to ladotiri kathe.... toy agiou animera, Eksatmisi xamila kai den myrizeis katholou, doxeio ladioy toso megalo oste ksexnas oti exeis dixrono, aneto mesa stin polh, poly kalh odigikh symperifora + apsoga frena... xoros polys kato apo thn sela, melano simeio oi mikroi troxoi pou vrodane stis anomalies kai tromazoun apeirous odigous.

ean einai dixrono mhn to fovitheis, xtypato xalara alla na ksereis oti stis 30.000 thelei proliptika alagh pistoniou kai elatirion (mikro kostos) gia na exeis to kefali sou isixo.

crs-k
12/07/2004, 16:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από ioannou_b
Αν το εχει καποιος ας πει την γνωμη του γιατι ενδιαφερομαι να το αγορασω.Φυσικα πιο πολυ με ενδιαφερουν τα προβληματα που μπορει να βγαλει η κατι αλλο ασχημο πανω του.:confused:

Εγω ειχα το 200 και του πεταγα τα ματια! :)
Δεν θυμαμαι να μην ηταν ποτε τερματισμενο το γκαζι ... :lol:
Αποτελεσμα στα δυο χρονια ... Ρουλεμαν στροφαλου! :(
Το εφτιαξα και το πουλησα. Αυτος που το εχει (γνωστος), ειναι 130 κιλα και εδω και 6 χρονια μονο τακακια αλλαχει και μπουζι, στα τακτικα service που του κανει! :D
Οποτε με βρισκει με ευχαριστει για το καταπληκτικο μηχανακι που του εδωσα ... :lol:

ioannou_b
16/07/2004, 01:03
Υπαρχει 200????:eyepop: .Αυτο που θελω να παρω ειναι 125 και τεραχρονο και ξερω οτι βγαινει μεχρι 150....

crs-k
16/07/2004, 08:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από ioannou_b
Υπαρχει 200????:eyepop: .Αυτο που θελω να παρω ειναι 125 και τεραχρονο και ξερω οτι βγαινει μεχρι 150....


Δεν το βγαζει πια. Τωρα βγαζει τετραχρονα σε αλλα κυβικα. Το δικο μου ηταν διχρονο.

ioannou_b
21/07/2004, 14:41
Οκ το πηρα..αλλα τωρα μπορει να μου πει καποιος ποσο καινε αυτες οι βεσπες(τετραχρονο 125 κ.εκ) γιατι μου φενεται οτι καει παραπανω απο ενα TDM 900 που εχω:eek: :uplate: :eyepop: