PDA

View Full Version : 636 2006 yoshimura



securitasgr
03/01/2007, 22:33
παιδια αν τυχον εχει ιδεα κανενας για την συγκεκριμενη εξατμηση θα εκτιμουσα την βοηθεια του γιατι σκεφτομαι να την τσιμπησω (ολοσομη) και ειμαι στα χαμενα...απο ηχο τι λεει; θελει επαναχαρτογραφηση μετα; μηπως εχει κανεις φωτο φορεμενη σε ασημι;;;


73549

ΜΟΖΑΡΤ
04/01/2007, 20:35
απλα φιλε μου θα κλεινεις τα αυτια σου.αυτο εχω να σου πω μονο.
μεσα στην πολη πηγαινω με δυο πανω για να μην πιανει πανω απο 5000 στροφες γιατι δεν υποφερεται μετα.
εγω εχω αυτη http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=33215
η μονη διαφορα ειναι στον κονο αλλιως ειναι ακριβως η ιδια.
χαμηλα μεχρι τις 3000 στροφες εχω ενα μπερδεμα αλλα μετα το μηχανακι φορτωνει οπως φορτωνε στις 9000 στροφες.
να σκεφτεις ολα αυτα χωρις pc και εχω μονο το τελικο.ασε τα μπουμπουνιτα μολις κλεισω γκαζι.

securitasgr
04/01/2007, 21:17
ωραια ωραια .. ετσι γιατι τωρα πρεπε να παμε στις 10000 για να μας ακουσουν λιγο.. μηπως ξερεις αν χρειαζεται να κανω τιποτα με τα μιγματα και τον χαρτη η θα κουμπωσει οπως ειναι η ολοσομη;

ΜΟΖΑΡΤ
05/01/2007, 09:04
αυτο που ξερω ειναι οτι για την βαλβιδα εχει δυο ελικες στο σημειο που ειναι η βαλβιδα για να μην μπερδευει και σου αναβει και το λαμπακι του ΙΜ.
τωρα για τα μειγματα θα χρειαστεις οπωσδηποτε power commander γιατι δεν μπορεις να επεμβεις στην χαρτογραφηση διαφορετικα.
τοσα λεφτα θα δωσεις βαλε και το pc.
τωρα για τον ηχο αν περιμενεις κανενα μηνα που θα κατεβω αθηνα θα καταλαβεις οτι ειναι παρα πολυ δυνατος καλα στις 10 χιλιαδες στροφες ασε.....
ημουν με ενα νορμαλ 636 και οταν το ακουσε απογοητευτικε.θα ερωτευτεις ξανα το μηχανακι.
εχει εναν πιο μπασο ηχο και πολυ πιο γουργουριστο αλλα με την 5πλασια ενταση απο πριν.
εγω θα την συνδιασω με καρινα full carbon η οποια ειναι σε λιγο ετοιμη.Αν ψηνεσαι πες μου να σου δωσω στοιχεια

securitasgr
06/01/2007, 21:16
τα εχω μαζεψει τα φραγκα τσιμα τσιμα για την εξατμιση απο αμερικα γι΄αυτο ζοριζομαι για το commander... απο αμερικη εσυ την πηρες; ειχεα τιποτα τραβηγματα με τα τελωνεια;

securitasgr
06/01/2007, 21:26
για την καρινα τι εννοεις οτι την ετοιμαζεις δεν ειναι ετοιμη κουτι; εγω σκεφτομουν για φτερο μπροστα αλλα και η καρινα κουκλι θα ειναι.. και να σε ρωτησω και κατι ακομα μηπως εισαι απο εδω πανω βορεια (ξανθη καβαλα αντε θεσσαλονικη) γιατι ειπες οτι θα κατεβεις αθηνα. αν ναι, να το ακουσω απο κοντα το κουκλι..

ΜΟΖΑΡΤ
08/01/2007, 08:52
ειμαι Λαρισα οποτε σε κανα δυο βδομαδες μπορουμε να τα πουμε γιατι τοτε θα ειναι ετοιμη και η καρινα.την κανω σε μαστορα στην χαλκιδα την καρινα γιατι απο την kawa κανει 800 ευρω.
απο Αμερικη την τσιμπησα και δεν περασε τελωνειο

extremist
24/11/2008, 18:33
MOZART endiaferomai gia thn yoshi anden thn exeis dwsei akoma!
Apo volo eimai ara mporoume na vre8oume k apo konta:)