PDA

View Full Version : νέο Cbr 125r 2007



675
04/01/2007, 00:49
ακουω τα σχολια σας...
εγω παντως πιστευω πως εμφανησιακα εχει βελτιωθει πολυ...
για ολα τα υπολοιπα ιδεα δεν εχω...

ακουω ...:wacko: :winka: :beer:


73556

675
04/01/2007, 00:50
2


73557

675
04/01/2007, 00:52
και εχω την εντυπωση πως δεν ειναι 100% αυτο το μοντελο του 2007...

του 2007 νομιζω εχει το σχεδιασμο του fireblade στο fairing και ειναι ακομη πιο γ@μ@τω:beer:

οποιος εχει φωτο ας βαλει..:winka: :wave2:

vassilis88
04/01/2007, 14:31
ε νταξ επειδη ειναι ψεκαστο κ αλλαξε η μουρη δν νομιζω να χει μεγαλες διαφορες απ το δικο μου....
:a12: για τη μλκια..

(θελω να τ αλλαξω!!):bigcry: :bigcry:

idi
04/01/2007, 14:42
ναι βλεπω μεγαλη βελτιωση.... ΘΑ ΕΧΕΙ ΠΙΟ ΑΚΡΙΒΑ ΠΛΑΣΤΙΚΑ +ΦΑΝΑΡΙΑ :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

αν πεσεις πουλα το για ανταλακτικα ΜΗ ΤΟ ΦΤΙΑΞΕΙΣ :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

απορω πως πουλαει αυτο το πραμα!!!!!!!!!! τιποτα καλυτερο απο παπι δεν εχει!!!!

(τα σχολια περι "μικρης μοτοσυκλέτας" να τα κανουν ΜΟΝΟ ΟΣΟΙ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΚΑΒΑΛΗΣΕΙ και οχι οι «κ.Θεωρίες"...)

vassilis88
04/01/2007, 14:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
απορω πως πουλαει αυτο το πραμα!!!!!!!!!! τιποτα καλυτερο απο παπι δεν εχει!!!!

εχεις το ντεποζιτο στα @@ σου οπως στις μοτο κ το συμπλεκτη.γι αυτο το πηρα εγω ,να μαθω να οδηγαω με συμπλεκτη.μετα το καλοκαιρι παιζει να το αλλαξω με καποια πραγματικη μικρη μοτοσυκλετα ,το rs της απριλια κ θα μαζευω λεφτα.

τωρα γιατι πουλαει ,ε ειναι πιο μουρικο απ τα παπια για τα 16χρονα.οταν το πηρα κ γω 16 χρονων ημουνα, κ το χω 2 χρονια κ μια μερα!χθες ειχαμε επετειο κ του κανα ενα πλυσιματακι δωρο!:D

idi
04/01/2007, 15:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από vassilis88
εμετα το καλοκαιρι παιζει να το αλλαξω με καποια πραγματικη μικρη μοτοσυκλετα ,το rs της απριλια κ θα μαζευω λεφτα.

:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

bored
04/01/2007, 15:37
παπί με κλιπόν! :wacko:

gcrook
04/01/2007, 18:46
Bλεποντας ποσο πολυ εχει πουλησει αυτη η σαχλαμαρα στην Ελλαδα, δεν μπορω παρα να ριξω ενα γερο μπινελικι στην Σουζουκι που δεν εισηγαγε επισημα το FXR150, πραγματικο μοτοσυκλετακι με κινητηρα και πλαισιο.
Α ρε πουστη μου νοσταλγια με πιανει με τους τετραχρονους 125 και 150 cc τετραβαλβιδους με 2ΕΕΚ της Σουζουκι. :sad:

hondaRR
19/01/2007, 12:43
:eyepop: ok den kako alla 125 ?? den einai malakia na se pernane kai ta papakia!!! tespa gia proti mixani kai an sesai kai pistirikakas kali einai (SXOLIO)

odt
09/02/2007, 17:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από elias_sgr
ακουω τα σχολια σας...
εγω παντως πιστευω πως εμφανησιακα εχει βελτιωθει πολυ...
για ολα τα υπολοιπα ιδεα δεν εχω...

ακουω ...:wacko: :winka: :beer:

Χάλια, μου θυμίζει ποδήλατο με φέρινγκ. Τα επιχειρήματα περί συμπλέκτη και τέτοια δεν μου λένε κάτι. Υπάρχουν και παπιά με συμπλέκτη αν κάποιος δεν ξέρει και θέλει να μάθει την υψηλή τέχνη χρήσης του συμπλέκτη. Ήμαρτον.

Από επιδόσεις, δεν το συζητάω. Ο χαρακτηρισμός παπί με φέρινγκ προσβάλει τα παπιά κατά κύριο λόγο, αφού υπάρχουν παπιά εκεί έξω που του ρίχνουν πολύ ξύλο.

Και αυτό το αστείο ότι είναι ss. Έλεος. Τουλάχιστον κάποια εποχή (όχι και πολύ πιο παλιά) όταν λέγαμε πως ένα μηχανάκι είναι super sport, ήταν κανονικό super sport μηχανάκι. (http://www.geocities.jp/toritonmimi/CBR250RR_2.jpg) Όχι αυτή η αηδία :a04:

mouse
09/02/2007, 23:07
Το μηχανάκι αυτό είναι δάσκαλος! Όποιος το έχει οδηγήσει το έχει καταλάβει. Πολλή καλή η γεωμετρία του και με καλά λαστιχάκια μπαίνει @@μιόντας στις στροφές. Οκ, απο γκάζι δεν λέει τίποτα αλλά αυτό μπορεί να αλλάξει. Και με ένα CBRάκι μπορείς να κάνεις και ταξίδι. Τουλάχιστον εγώ το πήγαινα Αθήνα-Πάτρα σχετικά ανετα.

Βασικά αυτό το μηχανακι το έχω ερωτευτεί :blush:
και πολύ τσαντίστηκα που μου το βρίζετε:a37:


:beer: :beer:

vassilis88
10/02/2007, 14:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από mouse
..και με καλά λαστιχάκια μπαίνει @@μιόντας στις στροφές.

κοιτα τα μαμα ειναι γ.τ.π. κ οταν τα αλλαξα πηγα με τη μια να το παιξω ροσσι, με αποτελεσμα τουμπα.....

μαλιστα ακρως θεαματικοτατη καθως εμοιαζε με χαισαιντινγκ χωρις πολλα χλμ!!!:lol: πηγα να πεσω κανονικα κ ξαφνικα μου γυρναει κ πεφτει απο την αλλη το μηχανακι!!

τεσπα ,ισως εφταιγε που τα λαστιχα ηταν καινουρια ,αλλα οχι ,ειχα κανει ηδη καπου 70 χλμ ,μαλλον εφταιγε η λακκουβα-εξογκωμα που δν ειδα!!:sick:

ή εφταιγε που εγω δν ξερω να το παω!!!παντως οποτε κρεμομαι σαν τη μαιμου μετα απο κανα αγωνα μοτοτζιπι που ξυπναν κ τα ενστικτα ,ε νταξ δν εχω παραπονο αλλα θα ηθελα να μου εδινε περισσοτερη εμπιστοσυνη ,γιατι με τοσες τουμπες τωρα εχω αρχισει κ ψιλο-φοβαμαι κ δν πλαγιαζω οσο παλια...ή ετσι νομιζω ...anyway το σιγουρο ειναι οτι δεν ειναι σουπερσπορτ δλδ δεν ειναι φτιαγμενο για αυτο το πραγμα..

Xlitos
10/02/2007, 15:03
κάποτε η Honda δεν σ αφηνε να κοιμηθεις τα βράδια..


77383

mob rules
16/02/2007, 15:42
γιατι ρε παιδια τοσο κραξιμο για το cbr 125?
φυσικα δεν ειναι παπι(τι ασχημη λεξη για μηχανακι)μπορει να τουσ ριχνουν ξυλο τα παπια,αλλα απο συμπεριφορα στον δρομο,απο φρενα,απο στισημο,απο ζηγισμα βαρους(ολες οι μηχανες εχουν το βαρος ρηγμενο μπρψστα)απο λαστιχα(το μεγαλιτερο λαστιχο σε παπι ειναι 2.75 εργοστασιακο)τι κανουν τα παπια?
οποτε cbr 125=ασφαλεια(για τα κυβικα του παντα)
και δεν ειναι super sport οπωσ πολλοι νομιζουν.:D

idi
16/02/2007, 16:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από mob rules
γιατι ρε παιδια τοσο κραξιμο για το cbr 125?


Γιατι μετα απο προσωπική δοκιμή του συγκεκριμένου διαπίστωσα


Αρχικά δημιουργήθηκε από mob rules

φυσικα δεν ειναι παπι(τι ασχημη λεξη για μηχανακι)

ΕΙΝΑΙ! κανονικο παπι με "κλιπ ονς"



Αρχικά δημιουργήθηκε από mob rules
μπορει να τουσ ριχνουν ξυλο τα παπια,αλλα απο συμπεριφορα στον δρομο,

ΩΧ...


Αρχικά δημιουργήθηκε από mob rules

απο φρενα,

ΔΕΝ ΕΧΕΙ το dinamik μου εχει καλυτερα



Αρχικά δημιουργήθηκε από mob rules

απο στισημο,

ΔΕΝ ΕΧΕΙ, πραγματικα προσπαθησα να πλαγιασω και ενοιθα μεγαλη ανασφαλεια...



Αρχικά δημιουργήθηκε από mob rules

απο ζηγισμα βαρους(ολες οι μηχανες εχουν το βαρος ρηγμενο μπρψστα)

ΔΕΝ ΕΧΕΙ εισαι καταρτι ορθιος πανω του μιας και τα "κλιπ ονς" ειναι σα τιμονι και ειναι πολυ κοντα σου. το βαρος ειναι πισω


Αρχικά δημιουργήθηκε από mob rules

απο λαστιχα(το μεγαλιτερο λαστιχο σε παπι ειναι 2.75 εργοστασιακο)τι κανουν τα παπια?

Απορρω γιατι βαλλαν χοντρα λαστιχα σε μηχανάκι 100 κιλα.... αυτοκινηταδικη λογικη καΓΓουρα..
περισσότερη προσφηση ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ απο αυτη ενος ελατικου «για παπια» μιας και ΔΕ ΠΑΕΙ ΜΙΑ.
Εκτός των άλλων μειώνονται και οι επιλογες σου οταν έρχετε η ωρα να τα αντικαταστησεις μιας και ελάχιστες εταιρίες βγαζουν ελαστικα σε αυτες τις διαστασεις + ειναι ΠΟΛΥ ακριβα σε σχεση με τα ελαστικα «για παπια» (+50-100% πανω τιμη)
βαλε ενα metzeler στο παπι και δε προσφυση!(μετα εχεις προβλημα με τις αναρτησεις ειδικα εμπρος ομως)


Αρχικά δημιουργήθηκε από mob rules

οποτε cbr 125=ασφαλεια(για τα κυβικα του παντα)

ομολογουμενως εχει ασφαλεια γιατι δε παει βημα αρα ειναι ακρετα καλα τα περιφεριακα του για τετοιο ψοφιμι


Αρχικά δημιουργήθηκε από mob rules

και δεν ειναι super sport οπωσ πολλοι νομιζουν.:D

100%

Το ξαναλέω οτι το μηχανάκι ειναι απλα... προδιαγραφες και ΤΙΠΟΤΑ στη ουσια!

Κανε μια βολτα ενα RS125 (αληθινό μοτοσυκλετακι με πραγματικες δυνατότητες μοτοσυκλετας) και πες μου μετα για το CBR125..

Μονο φωτα καλύτερα απο παπια εχει... για τα υπολοιπα προτιμω το dinamik μου...
Το πλαισιο ακομα και που ειναι σαφως καλύτερο απο παπιου... ουσιαστικα... δε χρειαζεται λογο περιορισμένης καταπόνησης (νο γκαζι νο φρενο νο κλισεις)

mob rules
16/02/2007, 16:38
exw odigisei cbr 125 kai kserw ti lew,tulaxiston se emena empneei perissoterh asfaleia(k se pollous allous)apo ta papia.isws uperbaleis se kapoia simeia,alla oles oi gnomes einai sebastes.ta lastixa einai akpiba den lew.eimoun katoxos enws nsr125 kai katalabenw ti 8es na peis,alla mh ksexnas oti auta einai dixrona enw to cbr tetraxrono.poso 8es na apodidei ena 125 tetraxrono?

mystik
16/02/2007, 17:57
loipon paidia to mixanaki mama einai psifio alla me ena kilindro pistoni kai mia exatmisi paei para poli kala
kai to blepo kai ligo diskolo na se pernaei ena papi
kai gia na sas prolabo ayta ta kaneis kai se ena papaki gia na sfazei

gcrook
16/02/2007, 18:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από mystik
loipon paidia to mixanaki mama einai psifio alla me ena kilindro pistoni kai mia exatmisi paei para poli kala
kai to blepo kai ligo diskolo na se pernaei ena papi
kai gia na sas prolabo ayta ta kaneis kai se ena papaki gia na sfazei

Και κυλινδρομπουκαλα να του βαλεις παλι πατατα θα ειναι.
Βαλτε του κανα μοτερ απο FX125 η FXR150 να δειτε τα παπια 8 χρονια πριν τι κινητηρες φοραγανε.

Κλασσικη Χοντα.
Εβγαλε στην παραγωγη ενα παπιοκατασκευασμα κραχτη για την πιτσιρικαρια, και του εβαλε ενα ψοφιο μπαουλο απο κατω που το ονομαζει κινητηρα.....

mouse
16/02/2007, 20:09
Idi αν δεν καταφερες να πλαγιάσεις δεν είναι το μηχανάκι που φταίει, μάλλον αλλού πρέπει να ψάξεις το πρόβλημα!!!:lol:

Το cbrάκι δεν είναι παπί . Οι πωλήσεις του είναι πολλές όπου και αν έχει κυκλοφορήσει. Δεν είναι τυχαίο. Και μην το συγκρίνετε με διχρονα!!!

hondaRR
23/02/2007, 19:47
krima ta eyro re pedes to mixanaki krima poy to leo ala einai gamiseta!!! mono gia ta pitsirikia einai na to blepoyn kai na nomizoyn oti kabalane mixani kai otan argotera katalaboyn oti den paei to plakonoyn me ena soro blakies mpas kai koynisi ayta!!!:smokin:
petamena fraga:cry:

mob rules
28/02/2007, 01:00
ma re file[hondarr] ekei apey8inete to cbr se paidia apo 16-18,opws kai oles oi replikes 50-125(skepsou na eisai 25-30 xronon kai na pas na pareis cbr 125:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: prepei na exeis xasei polla episodia)[gcrook] oso gia ta peri suzuki fx125 epidei kukloforoun kana-dyo den pisteyw oti einai toso purabloi ayta (gia to fxr150 den kserw ti leei):ZZZ: me glx sta idia xiliosta den paei konta.

project.breeze
28/02/2007, 01:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από mob rules
ma re file[hondarr] ekei apey8inete to cbr se paidia apo 16-18,opws kai oles oi replikes 50-125(skepsou na eisai 25-30 xronon kai na pas na pareis cbr 125:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: prepei na exeis xasei polla episodia)[gcrook] oso gia ta peri suzuki fx125 epidei kukloforoun kana-dyo den pisteyw oti einai toso purabloi ayta (gia to fxr150 den kserw ti leei):ZZZ: me glx sta idia xiliosta den paei konta.



Όταν ακούω για GLX,αλλαγή κυλινδροπιστονοεκκεντροφόρωμπιελομπιλιετοφόρων,χιλ οστά και τα ρέστα βγάζω σπυριά.Η Honda έβγαλε το GLX για να είναι ένα μηχανάκι καθημερινής χρήσης,με αθάνατο μοτέρ και μηδαμινή κατανάλωση και κατέληξε να το αγοράζουν οι πιτσιρικάδες και να του γ@μ$#@ την μάνα.Φτάνει πια,ρίξτε τα λεφτά σας σε κανένα μηχανάκι από το οποίο να μπορείς να μάθεις και κάτι και όχι για να πειράξεις ένα μηχανάκι που το κακόμοιρο δημιουργήθηκε για άλλον σκοπό.Αν και στο φινάλε θέλετε να το πειράξετε,ξεκινήστε από τα φρένα και τις αναρτήσεις αν είστε μάγκες και όχι από το μοτέρ,έχουμε βαρεθεί να διαβάζουμε κάθε μέρα στις εφημερίδες για παιδιά 16-17 ετών που σκοτώνονται με τις πάπιες προσπαθώντας να αποδείξουν ο ένας στον άλλον ποιός την έχει μεγαλύτερη...

mantras
28/02/2007, 11:09
ta fx einai PATATESSSSS!!!!!! :yuck: :smokin:

idi
28/02/2007, 11:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από mantras
ta fx einai PATATESSSSS!!!!!! :yuck: :smokin:

το FX125 οχι μονο δεν ειναι πατατα ...αλλα ειναι 100% περισσοτερο μοτοσυκλετα απο τα cbr125....

μοτερ DOHC 4V αεροελαιοψυκτο .... τι να λεμε τωρα....

mantras
28/02/2007, 12:29
XAXAXAXA!!!!!!!!!!!! :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: kalitera asto as min miliso, poso mallon na sigrino..... telospanton afoy nomizis oti to fx einai kalitero kala ok. den exo orexi na mallono gia to pio einai.oti thelei o kathenas.. :beer:

idi
28/02/2007, 13:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από mantras
XAXAXAXA!!!!!!!!!!!! :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: kalitera asto as min miliso, poso mallon na sigrino..... telospanton afoy nomizis oti to fx einai kalitero kala ok. den exo orexi na mallono gia to pio einai.oti thelei o kathenas.. :beer:

δε το νομιζω ΕΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ

αν υπαρχει ενα μηχανακι που περασε απο τα χερια μου και μετανιωσα που το εδωσα αυτο ειναι το FX125 Μου... :(

mob rules
28/02/2007, 13:53
ta fx einai to idio me ta cbr125 se apodosh kai ta dyo barioynte na koyni8oyn!tsampa h tetrabalbidh...kai epidei einai aeroeleopsikto ti shmenei ayto;file[runneras125]exeis dikio se ayta poy les den mporw na pw[oyte k egw exw papi,an kai asxoloyme arketa(eimoyn katoxos enws glx)] kai egw proteinw se filoys moy na paroyn kalitera mhxanh apo to na asxolounte me ta papia(einai kai pio polueksodo to papi,sunexeia episkebes 8elei)alla afto to fainomeno tou papioftia3imatos to synantas mono sthn ellada,opote...[idi]apo'ti blepw eisai san kati filoys moy poy oti mhxanaki phran htan kai to kalitero(pws ginete oloi emeis oi upoloipoi blakes na pernoyme patates:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rolleyes: )

idi
28/02/2007, 15:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από mob rules
ta fx einai to idio me ta cbr125 se apodosh kai ta dyo barioynte na koyni8oyn!tsampa h tetrabalbidh...kai epidei einai aeroeleopsikto ti shmenei ayto

μπορελι... το FX125 εχει διαμαντι μοτερ οχι κλανια-μοτερ αλλα innova (CBR) αλλη λειτουργια αλλη καταναλωση αλλη ροπη αλλη αξιπιστια...


Αρχικά δημιουργήθηκε από mob rules

kai egw proteinw se filoys moy na paroyn kalitera mhxanh apo to na asxolounte me ta papia(einai kai pio polueksodo to papi,sunexeia episkebes 8elei)

οτι ναναι..... αμα χαλανε τα παπια τοτε οι μοτοσυκλετες ειναι για το φουτσο σε συγκριση με αυτα!


Αρχικά δημιουργήθηκε από mob rules

alla afto to fainomeno tou papioftia3imatos to synantas mono sthn ellada,opote...

μιλισα εγω για φτιαξιματα?



Αρχικά δημιουργήθηκε από mob rules

[idi]apo'ti blepw eisai san kati filoys moy poy oti mhxanaki phran htan kai to kalitero(pws ginete oloi emeis oi upoloipoi blakes na pernoyme patates

παιρνω λεφτα απο τη Lion Suzuki Malaysia για να το προμοταρω:wave2:

mob rules
28/02/2007, 16:16
e;;;;;;;;pia ropph:confused: egw den enoiwsa kamia ropph otan anebhka sto fx(ennwhte oti deb ennoiwsa oyte sto cbr)gia ta papioftia3imata den apeftinomai se esena,alla ston runneras125!xalane perissotera lefta sto na rektifiaroyn ton kulinro,na bazoun ekentroforous kai diafores ahdies pou den kanoun tipota parapanw apo to na soy adeiazoyn thn tseph!eimai ths apopshs oti an den se ikanopoioyn ta gkazia toy ka8e oxhmatos pare allo.isws an diabazes pio prosektika na katalabenes ti ennwousa!:smokin:

mantras
28/02/2007, 20:49
:rotflmao: den leo tpt.peite oti thelete...

anothercbrowner
06/03/2007, 09:41
paidia den ksero gia esas alla emena to mixanaki mou aresei polu(einai ligo les kai to exeis patisei stin meggeni alla telospanton), kai den einai oti den paei kai vima. Emena akoma kai prin to pirakso pernage ta pio polla papakia (enoeite oxi ta 2xrona). To mixanaki den einai oti den trabaei, mia xara paei gia 125, apla "anoigei" meta tis 7-8 xiliades strofes... isos na min to anoigane osoi to pernane gia volta, ti na po... se ena paidi pou eixe F1z yamaha, mou leei oti paei idia me to diko tou... 2 alla paidia pou eida ston mastora eixe o enas to cbr 125 to 05 kai o allos ena fx. to paidi me to fx eipe xaraktiristika kai exei dikeio oti to fx exei pio poly nevro kai travaei apo xamila eno to cbr ta dinei psila. Emena mou fainetai apolutos logiko giati to fx foraei to moteraki tou DRZ 125 tou entourakiou :P. Apo frena mia xara mou fainetai episeis, den exei poly arxiko dagkoma pou einai kalo mias kai einai oi dromoi mas skata, to thema einai oti oi anartiseis mprosta einai kales kai to boithane na frenarei xoris na patosoun oi mpoukales (vlepe nitropapakia) etsi den kollaei toso eukola o troxos, pou kai na kolisei den kobei timoni me tin mia gia na fugeis feta... to teleutaio einai oti den kaiei ton kolo tou, vlepe dynamik kai an to peirakseis etsi oste na sou kaiei ta idia me to mama to dynamik tote tha pigainei kai analoga... leo ego... :) auti einai i gnomi mou

mob rules
07/03/2007, 19:33
mia xara einai to mhxanaki!se aytous pou apeu8unete(16-18)einai mia xara.:)

idi
08/03/2007, 09:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από mob rules
mia xara einai to mhxanaki!se aytous pou apeu8unete(16-18)einai mia xara.:)

ΟΧΙ φιλε μου απευθύνεται σε ατομα 18 με 21++

απο οτι ξερω σύμφωνα με την ελληνική νομοθεσια δε μπορεις να εχεις διπλωμα για 125cc πριν τα 18 (αν κανω λαθος διόρθωσε με...)

Tigas
08/03/2007, 09:47
Εγώ 1 ξέρω, idi πάμε μια κόντρα εδώ και τώρα με την πατάτα σου τέρμα γκάζι μέχρι την Κόρινθο και στο τέρμα θα σε περιμένω με μια κούπα τσαι :smokin:


Άντε θα έχω 2 και για τον οδηγό της οδικής που θα σε φέρει :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

idi
08/03/2007, 10:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από SCBR1000RR
Εγώ 1 ξέρω, idi πάμε μια κόντρα εδώ και τώρα με την πατάτα σου τέρμα γκάζι μέχρι την Κόρινθο και στο τέρμα θα σε περιμένω με μια κούπα τσαι :smokin:


Άντε θα έχω 2 και για τον οδηγό της οδικής που θα σε φέρει :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

μεσα! (το εχω κανει και επιασα 160!!!! κοντερισια στην εθνικη μαρτυρες οι Periklisk, gcrook κτλ στη παπιοβολτα περσυ!!!) :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :smokin:

vassilis88
08/03/2007, 12:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
ΟΧΙ φιλε μου απευθύνεται σε ατομα 18 με 21++

απο οτι ξερω σύμφωνα με την ελληνική νομοθεσια δε μπορεις να εχεις διπλωμα για 125cc πριν τα 18 (αν κανω λαθος διόρθωσε με...)

δικιο εχει σε 16-18 απευθυνεται.ασχετα με τη νομοθεσια, που ειναι κ λαθος.
στην ιταλια ειναι 2 χρονια νωριτερα ολα τα διπλωματα.

mob rules
09/03/2007, 16:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
μεσα! (το εχω κανει και επιασα 160!!!! κοντερισια στην εθνικη μαρτυρες οι Periklisk, gcrook κτλ στη παπιοβολτα περσυ!!!) :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :smokin:

e????????????:eek: duxrono kai terma gkazi den pane mazh,kai eidhka se toso megalh apostash!

mob rules
09/03/2007, 16:16
160 kanterisia=120 pragmatika:a9: to mono kalo einai oti ta exeis sto xeri amesws

idi
09/03/2007, 16:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από mob rules
e????????????:eek: duxrono kai terma gkazi den pane mazh,kai eidhka se toso megalh apostash!

ε να που πανε... κοντα 30000 χλμ ετσι το παω (και ειμαι 100κιλα) και μονο μια αλλαγη στο ρουλεμαν στροφαλου εκανα και αυτο μεσα στην εγγυηση

idi
09/03/2007, 16:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από mob rules
160 kanterisia=120 pragmatika:a9: to mono kalo einai oti ta exeis sto xeri amesws

αν ειναι 120 πραγματικα ειναι πολυ καλα! :smokin: :smokin:

mob rules
09/03/2007, 16:49
kapou toso einai re,exoume emeis edw kana 4ari toso pane(exw metrisei kiolas ena).lane kai oti einai kai pio grhgora apo ta mama z!lene egw den to exw dei me ta matia mou.


a8hna-korin8o einai 90km!me terma to gkazi se 60km 8a exei ton strofalo sto xeri na ton koitas na deis an einai omorfos:a48: :a029:

cbrakis
20/07/2007, 23:03
xerei kaneis pote 8a erthei sthn greece??????????

cbrakis
21/07/2007, 10:58
xerei kaneis pote tha erthei sthn greece??????????

ER-6N
08/09/2007, 16:05
egw pisteuw to prohgoumeno htan pio wraio...Auto to mono fws mou thn spaei.Les kai exei kaei h lamph h allh..eleos

xampos
08/09/2007, 16:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από mob rules
kapou toso einai re,exoume emeis edw kana 4ari toso pane(exw metrisei kiolas ena).lane kai oti einai kai pio grhgora apo ta mama z!lene egw den to exw dei me ta matia mou.


a8hna-korin8o einai 90km!me terma to gkazi se 60km 8a exei ton strofalo sto xeri na ton koitas na deis an einai omorfos:a48: :a029:


γραφε με ελληνικα ρε δεν εχεις το θεο σου :eek: :uplate: :hypnotize :hypnotize

πανε τα ματακια μου και στο τελος καταλαβα οτι μιλατε για παπια :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

vasilislo
15/04/2008, 19:30
file mob tha simfoniso mazi sou. auti akrivos einai oi logoi pou me ekanan na to agoraso. den eixa pote papi kai den to metaniosa pou anti gia papi pira auto gia na arxiso na mazevo tis empiries mou me tous 2 troxous.

orangefactor
16/05/2008, 13:24
καλο μηχανακι ηταν το πηρα οταν ημουν 18 γιατι σιχαινομουν τα παπια κ ηθελα ενα wanabe ss.το rs 125 κ το gpr της derbi ηταν πανακριβα οποτε μονοδρομος..
με το πηρα μεσα σε 1/5 βδομαδα του εριξα 750 ευρω σε aftermarket:uplate: (πισω φαναρι με ενσοματωμενα φλας,μαργαριτες μπρος πισω,εκκεντροφορο,ηλεκτονικη,φιμε ζελατινα,τελικο εξατμισης για 1000ss look ανθρακονημα:hypnotize )σας λεω τρελα!το cbrακι βγηκε πολυ ωραιο.δεν κ καμια φοτο να βαλω.τεσπα μαμα το μηχανακι το περναγαν κ οι πεζοι φτιαγμενο με ικανοποιουσε για λιγο ομως,το βαρεθηκα μεσα σε ενα εξαμηνο γμτ κ μετα το φανταριλικι ηρθε η ωρα να παει για προκαταβολη.
δεν το μετανιωσα παντως που το πηρα κατι μου εμαθε.ηταν το μονο κ τελευταιο honda που αγορασα!
αυτα

artemakos
04/04/2012, 10:21
Ρε τι ειναι αυτα που λετε για την cbr? Την κραζετε χορις καν να την εχετε οδηγισει και να την γνωριζετε! Και μην ακουω βλακιες οτι τα παπακια ειναι καλυτερα. . . Ημουν πρωιν κατοχος chaly, innova, daytona 140, dinamik και τωρα εχω cbr 125 εδω και εναν χρονο. . . Την πηρα με 30.000 χιλιομετρα, την οδηγαω παντα στα ορια, την εχω φτασει 40.000 χιλιομετρα και δεν εχει παθει τπτ! Πραγματικα σκυλι ειναι! Οτι φτιαγμενο παπακι κυκλοφορει στα κυβικα της εδω στην πολη το εχω σκισει σε 0-400, αλλα και σε διαδρομη με στροφες δν την πιανει κανενας!! Και σας μιλαω για μαμα μηχανακι, ουτε βιδα δν εχω πειραξει!! Δεν ειναι παπακι, ειναι μηχανη με @@ !! Απο παπακια μονο με crypton x συγκρινεται, αλλα και παλι εχει συμπλεκτη και εξι ταχυτητες! Και fairing που σε ταξιδι ξαπλωνεις πισω του και δν σε χτυπαει ουτε αερας ουτε τπτ. . . Πιο παπι κατεβαζει 400αρι 128 χιλιομετρα και σε μεγαλες ευθειες ταξιδευει ανετα με 140? Δν λεω, πολυ καλα και τα dinamik αλλα τι να τα κανεις αμα σου κολανε σε μεγαλες αποστασεις και καταπινουν την βετζινι? Καλες και οι rs αλα τι να τις κανεις αμα ειναι καθε βδομαδα συνεργειο? Οσο για τα fx, εκει και εκει ειναι με την cbr αν ειναι μαμα και τα δυο. . . Και οσον αφορα κατι innova και crypton r τα εχει για πρωινο η cbr! Σας μιλαω για cbr 2004 μοντελο με καρμπ, για την injection δεν μπορω να πω κατι γιατι δν την εχ οδηγησει...

DimChios
04/04/2012, 10:53
Ρε τι ειναι αυτα που λετε για την cbr? Την κραζετε χορις καν να την εχετε οδηγισει και να την γνωριζετε! Και μην ακουω βλακιες οτι τα παπακια ειναι καλυτερα. . . Ημουν πρωιν κατοχος chaly, innova, daytona 140, dinamik και τωρα εχω cbr 125 εδω και εναν χρονο. . . Την πηρα με 30.000 χιλιομετρα, την οδηγαω παντα στα ορια, την εχω φτασει 40.000 χιλιομετρα και δεν εχει παθει τπτ! Πραγματικα σκυλι ειναι! Οτι φτιαγμενο παπακι κυκλοφορει στα κυβικα της εδω στην πολη το εχω σκισει σε 0-400, αλλα και σε διαδρομη με στροφες δν την πιανει κανενας!! Και σας μιλαω για μαμα μηχανακι, ουτε βιδα δν εχω πειραξει!! Δεν ειναι παπακι, ειναι μηχανη με @@ !! Απο παπακια μονο με crypton x συγκρινεται, αλλα και παλι εχει συμπλεκτη και εξι ταχυτητες! Και fairing που σε ταξιδι ξαπλωνεις πισω του και δν σε χτυπαει ουτε αερας ουτε τπτ. . . Πιο παπι κατεβαζει 400αρι 128 χιλιομετρα και σε μεγαλες ευθειες ταξιδευει ανετα με 140? Δν λεω, πολυ καλα και τα dinamik αλλα τι να τα κανεις αμα σου κολανε σε μεγαλες αποστασεις και καταπινουν την βετζινι? Καλες και οι rs αλα τι να τις κανεις αμα ειναι καθε βδομαδα συνεργειο? Οσο για τα fx, εκει και εκει ειναι με την cbr αν ειναι μαμα και τα δυο. . . Και οσον αφορα κατι innova και crypton r τα εχει για πρωινο η cbr! Σας μιλαω για cbr 2004 μοντελο με καρμπ, για την injection δεν μπορω να πω κατι γιατι δν την εχ οδηγησει...


:lol: μαμάς μεγαλε! χωστα! :bawl:

universalgr1
04/04/2012, 11:15
:bawl: :bawl: :lol:

devil's animal
04/04/2012, 11:15
Ρε τι ειναι αυτα που λετε για την cbr? Την κραζετε χορις καν να την εχετε οδηγισει και να την γνωριζετε! Και μην ακουω βλακιες οτι τα παπακια ειναι καλυτερα. . . Ημουν πρωιν κατοχος chaly, innova, daytona 140, dinamik και τωρα εχω cbr 125 εδω και εναν χρονο. . . Την πηρα με 30.000 χιλιομετρα, την οδηγαω παντα στα ορια, την εχω φτασει 40.000 χιλιομετρα και δεν εχει παθει τπτ! Πραγματικα σκυλι ειναι! Οτι φτιαγμενο παπακι κυκλοφορει στα κυβικα της εδω στην πολη το εχω σκισει σε 0-400, αλλα και σε διαδρομη με στροφες δν την πιανει κανενας!! Και σας μιλαω για μαμα μηχανακι, ουτε βιδα δν εχω πειραξει!! Δεν ειναι παπακι, ειναι μηχανη με @@ !! Απο παπακια μονο με crypton x συγκρινεται, αλλα και παλι εχει συμπλεκτη και εξι ταχυτητες! Και fairing που σε ταξιδι ξαπλωνεις πισω του και δν σε χτυπαει ουτε αερας ουτε τπτ. . . Πιο παπι κατεβαζει 400αρι 128 χιλιομετρα και σε μεγαλες ευθειες ταξιδευει ανετα με 140? Δν λεω, πολυ καλα και τα dinamik αλλα τι να τα κανεις αμα σου κολανε σε μεγαλες αποστασεις και καταπινουν την βετζινι? Καλες και οι rs αλα τι να τις κανεις αμα ειναι καθε βδομαδα συνεργειο? Οσο για τα fx, εκει και εκει ειναι με την cbr αν ειναι μαμα και τα δυο. . . Και οσον αφορα κατι innova και crypton r τα εχει για πρωινο η cbr! Σας μιλαω για cbr 2004 μοντελο με καρμπ, για την injection δεν μπορω να πω κατι γιατι δν την εχ οδηγησει...


:a23::a23::a23::a23::a23::a23::a23:

nikos_abel
04/04/2012, 11:22
Κάτι για τυμβορύχους πήγα να γράψω αλλά δε μαμιέται...

CBRakias-RR
05/04/2012, 23:58
Ρε τι ειναι αυτα που λετε για την cbr? Την κραζετε χορις καν να την εχετε οδηγισει και να την γνωριζετε! Και μην ακουω βλακιες οτι τα παπακια ειναι καλυτερα. . . Ημουν πρωιν κατοχος chaly, innova, daytona 140, dinamik και τωρα εχω cbr 125 εδω και εναν χρονο. . . Την πηρα με 30.000 χιλιομετρα, την οδηγαω παντα στα ορια, την εχω φτασει 40.000 χιλιομετρα και δεν εχει παθει τπτ! Πραγματικα σκυλι ειναι! Οτι φτιαγμενο παπακι κυκλοφορει στα κυβικα της εδω στην πολη το εχω σκισει σε 0-400, αλλα και σε διαδρομη με στροφες δν την πιανει κανενας!! Και σας μιλαω για μαμα μηχανακι, ουτε βιδα δν εχω πειραξει!! Δεν ειναι παπακι, ειναι μηχανη με @@ !! Απο παπακια μονο με crypton x συγκρινεται, αλλα και παλι εχει συμπλεκτη και εξι ταχυτητες! Και fairing που σε ταξιδι ξαπλωνεις πισω του και δν σε χτυπαει ουτε αερας ουτε τπτ. . . Πιο παπι κατεβαζει 400αρι 128 χιλιομετρα και σε μεγαλες ευθειες ταξιδευει ανετα με 140? Δν λεω, πολυ καλα και τα dinamik αλλα τι να τα κανεις αμα σου κολανε σε μεγαλες αποστασεις και καταπινουν την βετζινι? Καλες και οι rs αλα τι να τις κανεις αμα ειναι καθε βδομαδα συνεργειο? Οσο για τα fx, εκει και εκει ειναι με την cbr αν ειναι μαμα και τα δυο. . . Και οσον αφορα κατι innova και crypton r τα εχει για πρωινο η cbr! Σας μιλαω για cbr 2004 μοντελο με καρμπ, για την injection δεν μπορω να πω κατι γιατι δν την εχ οδηγησει...

σωωστόόός....!!! :a013: :a013: