PDA

View Full Version : ΕΔΩ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ...ΕΔΩ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ...



symvoulos
04/01/2007, 08:49
...ΔΙΑΒΑΖΕΤΕ ΤΗΝ ΕΛΕΥΘΕΡΗ (ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΜΑΣ ΚΟΨΟΥΝ) ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΚΑΤΑ
ΤΟΥ ΚΑΤΕΣΤΗΜΕΝΟΥ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ (ΔΕΛΕΑΡ)
ΕΔΩ ΔΙΕΚΔΙΚΟΥΜΕ ΨΩΜΙ (ΣΟΥΒΛΑΚΙΑ,ΚΟΚΟΡΕΤΣΙΑ ΚΛΠ)
ΠΑΙΔΙΑ (ΠΩΣ ΑΚΟΥΜΠΑΜΕ ΔΕΞΙ ΓΟΝΑΤΟ ΣΕ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΣΤΡΟΦΗ!!)
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ (ΚΑΛΕΣ ΒΟΛΤΕΣ)
:rotflmao: :rotflmao: :beer: :wave2:

KaTaNaS
04/01/2007, 08:54
θα με κανεις να ανεβω πάνω!

:bawl: :bawl: θέλω κι εγώ σαλλόνικα! :bigcry:

alximistis
04/01/2007, 09:00
Σιγά μην κόψουν συζήτηση για κοκορέτσια και σουβλάκια!!!
Καλές βόλτες παιδιά και πάντα ελεύθεροι και όρθιοι.

ΥΓ. ΑΝ κανονίστε καμιά καλή βόλτα και έξοδο σε εκείνο το γαμάτο σουβλατζίδικο τον Πρασσά για χτυπήστε ποστάκι.
Χιχιχι...

zolotas
04/01/2007, 09:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από alximistis
.

και έξοδο σε εκείνο το γαμάτο σουβλατζίδικο τον Πρασσά για χτυπήστε ποστάκι.
Χιχιχι...

:eek: ναι ...........στα περιξ δεν κυκλοφορει τετραποδο.........:uplate: ....................

alximistis
04/01/2007, 09:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από zolotas
:eek: ναι ...........στα περιξ δεν κυκλοφορει τετραποδο.........:uplate: ....................


Χάλι είναι; Γιατί έχω ακούσει πολύ καλά λόγια φίλε. Κι έχω φάει κιόλς και μου φάνηκε πολύ καλός.

zolotas
04/01/2007, 09:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από alximistis
Χάλι είναι; Γιατί έχω ακούσει πολύ καλά λόγια φίλε. Κι έχω φάει κιόλς και μου φάνηκε πολύ καλός.

αλλοι βγαινουν για κυνηγι στα βουνα ........εδω βγαινουν στα στενα ........ανησυχω γιατι δεν βλεπω ουτε mouse πλεον ,ουτε γλαρους ...........αντιαεροπορικα εχει λεμε........

μαλλον θα εφαγες κατι σε ιπταμενο ......μην ανησυχεις :smokin:

alximistis
04/01/2007, 09:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από zolotas
αλλοι βγαινουν για κυνηγι στα βουνα ........εδω βγαινουν στα στενα ........ανησυχω γιατι δεν βλεπω ουτε mouse πλεον ,ουτε γλαρους ...........αντιαεροπορικα εχει λεμε........

μαλλον θα εφαγες κατι σε ιπταμενο ......μην ανησυχεις :smokin:


ΟΚ. Δεν ανησυχώ. Αλλά μιας και το αναφέρεις που πας για καλά σουβλάκια στη θεσσαλονίκη;

OldMan
04/01/2007, 13:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από alximistis
που πας για καλά σουβλάκια στη θεσσαλονίκη;

Πετιόμαστε μέχρι τον Κάβουρα στα Εξάρχεια ...!!! :D

alximistis
04/01/2007, 13:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Πετιόμαστε μέχρι τον Κάβουρα στα Εξάρχεια ...!!! :D


Να 'λεγες και κανά καλό στέκι να πω οκ.
Τον Κάβουρα μωρέ;;;;;;
Που έχει να φτιάξει καλό σουβλάκι απ' όταν ήμουνα...17;;;
Θύμισε με μια μέρα να βγούμε για σούβλακος!

OldMan
04/01/2007, 13:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από alximistis
Που έχει να φτιάξει καλό σουβλάκι απ' όταν ήμουνα...17;;;

Δεν ξέρω, γιάβρουμ ...

Εγώ έτρωγα σουβλάκια όταν δούλευα στο "Άλλοθι", από πάνω ...:sad:

alximistis
04/01/2007, 13:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Δεν ξέρω, γιάβρουμ ...

Εγώ έτρωγα σουβλάκια όταν δούλευα στο "Άλλοθι", από πάνω ...:sad:


Γι αυτό σε λέω. Άστο καλύτερα!

Tropeas
04/01/2007, 16:56
Ρε σεις εδώ έχει χαλάσει και ο Γιώργος στο Γαλάτσι....
Πάντως εμένα μου μάθανε στη Σαλόνικο ένα καλό για γαρδουμπάκια....;) :wave2: :beer:

SPORAKIAS
04/01/2007, 17:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tropeas
Πάντως εμένα μου μάθανε στη Σαλόνικο ένα καλό για γαρδουμπάκια....;) :wave2: :beer:

και εγω εμαθα για fish&chips (μπακαλιαρος+σκορδαλια+πατατες τηγανητες σε ροδελες) αλα σαλονικα καπου στο λιμανι κοντα....στη λαδοκολλα ετσιιιιι.....:winka: :D

Atsatsos
04/01/2007, 17:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από alximistis
ΟΚ. Δεν ανησυχώ. Αλλά μιας και το αναφέρεις που πας για καλά σουβλάκια στη θεσσαλονίκη;

Φίλε alximisti, τον Πρασσά τον έχει κλείσει 2 φορές το υγειονομικό. (ανακαίνηση και καλά). Τρώς γύρο (σουβλάκι,όπως θες πεστο), και τον ρεύεσαι 2 μέρες και τον χωνεύεις σε 2 μέρες.
Καλό γύρο (σουβλάκι,όπως θες πεστο), κάνει ένας τυπάκος δίπλα στο σπίτι μου. Τελικά αυτές οι τρύπες μερικές φορές έχουν καλό πράμα (όχι μόνο στα φαγητά).
Όποτε 'ρθείτε, τσιμπάμε καμιά ντουζίνα σάντουιτς (για μένα. εσείς πάρτε άλλα :D :p ) και 2 κασόνια μπύρες και την πέφτουμε σπίτι μου. Όοοοοοοταν 'ρθείτε. Θα 'ρθείτε ρε;;;;;!!!!

bartlal
04/01/2007, 17:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από Atsatsos
Φίλε alximisti, τον Πρασσά τον έχει κλείσει 2 φορές το υγειονομικό. (ανακαίνηση και καλά). Τρώς γύρο (σουβλάκι,όπως θες πεστο), και τον ρεύεσαι 2 μέρες και τον χωνεύεις σε 2 μέρες.
Καλό γύρο (σουβλάκι,όπως θες πεστο), κάνει ένας τυπάκος δίπλα στο σπίτι μου. Τελικά αυτές οι τρύπες μερικές φορές έχουν καλό πράμα (όχι μόνο στα φαγητά).
Όποτε 'ρθείτε, τσιμπάμε καμιά ντουζίνα σάντουιτς (για μένα. εσείς πάρτε άλλα :D :p ) και 2 κασόνια μπύρες και την πέφτουμε σπίτι μου. Όοοοοοοταν 'ρθείτε. Θα 'ρθείτε ρε;;;;;!!!!

εννοειται οτι θα ρθουμε, αρκει να κρατας το μαντροσκυλο της θεσνικης (*) μακρια μας :winka:





* = ντουζλαμαν! :smokin:

Nostra
04/01/2007, 17:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από Atsatsos
Φίλε alximisti, ...
Όποτε 'ρθείτε, τσιμπάμε καμιά ντουζίνα σάντουιτς (για μένα. εσείς πάρτε άλλα :D :p ) και 2 κασόνια μπύρες και την πέφτουμε σπίτι μου. Όοοοοοοταν 'ρθείτε. Θα 'ρθείτε ρε;;;;;!!!!


άμα είναι να τον κεράσεις.... έρχεται...


μόνο στείλτου και χάρτες μην πάει στην Μακρακώμη και περιμένει...


επίσης να του προβλέψεις και τσάμπα ύπνο γιατί έχει οικονομικά προβλήματα τον τελευταίο αιώνα...


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

soundstorm
04/01/2007, 17:17
Α ρε Σαλονικα....
Ρε παιδια ο μυλος λειτουργει κανονικα παλι?

Atsatsos
04/01/2007, 17:37
Γιώργο να σου πω την αλήθεια, αυτό με το "ντουζλαμαν" δε το πολυέπιασα. :sick:

Ηχοθύελλα, κανονικά δε θα 'πρεπε να στο πω. Έπρεπε να 'ρθεις να δεις μόνο σου. (Ναι, λειτουργεί κανονικότατα)

soundstorm
04/01/2007, 17:49
Aχ ρε φιλε να ξερες ποσο θελω να ανεβω.Ατιμα φραγκα...Το πασχα πια...
Α ρε χρονια...

symvoulos
04/01/2007, 17:53
ΑΝΤΕ ΕΛΑΤΕ ΚΑΙ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΤΑΙ ΓΙΑ ΦΑΙ ΚΑΙ ΝΑΝΙ
ΘΑ ΤΑ ΒΟΛΕΨΟΥΜΕ

Atsatsos
04/01/2007, 18:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από symvoulos
ΑΝΤΕ ΕΛΑΤΕ ΚΑΙ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΤΑΙ ΓΙΑ ΦΑΙ ΚΑΙ ΝΑΝΙ
ΘΑ ΤΑ ΒΟΛΕΨΟΥΜΕ

Ναι, μην ανυσηχείτε.........θα σας βρούμε ξενοδοχείο :p :p :p

soundstorm
04/01/2007, 18:01
Εγω εχω 12 ωρες ταξιδι με πλοιο μεχρι να φτασω......:bigcry:
που θα παει,θα ανεβω να παμε και κανα spor touring.....;)

symvoulos
04/01/2007, 19:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από Atsatsos
Ναι, μην ανυσηχείτε.........θα σας βρούμε ξενοδοχείο :p :p :p

ΕΧΕΙ ΚΑΤΙ ΚΑΛΑ ΣΤΟ ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ....
...ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΚΑΜΕΡΕΣ....
...ΑΝΤΕ ΠΑΛΙ ΘΑ ΣΟΥ ΦΙΛΑΝΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΜΗΧΑΝΗ:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
:beer:

lyk0s
04/01/2007, 22:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από symvoulos
ΕΧΕΙ ΚΑΤΙ ΚΑΛΑ ΣΤΟ ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ....
...ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΚΑΜΕΡΕΣ....
...ΑΝΤΕ ΠΑΛΙ ΘΑ ΣΟΥ ΦΙΛΑΝΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΜΗΧΑΝΗ:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
:beer:

Ναι σαν το xxxdream στην Αθηνα-δεν θυμαμαι περιοχη-που οταν πηγα ψαχνοντας ενα δωματιο για να κοιμηθω-μου το ειχαν συστησει για κανονικο ξενοδοχειο-με ρωτουσαν για ποση ωρα ηθελα το δωματιο...

Και οταν τους ειπα για ολη τη νυχτα με κοιτουσαν καπως....χαχαχαχα

zolotas
04/01/2007, 22:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από lyk0s
Ναι σαν το xxxdream στην Αθηνα-δεν θυμαμαι περιοχη-που οταν πηγα ψαχνοντας ενα δωματιο για να κοιμηθω-μου το ειχαν συστησει για κανονικο ξενοδοχειο-με ρωτουσαν για ποση ωρα ηθελα το δωματιο...

Και οταν τους ειπα για ολη τη νυχτα με κοιτουσαν καπως....χαχαχαχα

πωωωωωω ...σου εκαναν χοντρη πλακα .......πως δεν σου σηστησαν και ενα μαγαζι που υπαρχει με μαστιγια και αλλα κολπα,ετσι για ποτο?? δεν θυμαμαι το ονομα .......

lyk0s
04/01/2007, 22:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από zolotas
:eek: ναι ...........στα περιξ δεν κυκλοφορει τετραποδο.........:uplate: ....................

Εχμ...δεν τα ειχε μαζεψει ο Δημος ρε παιδια??

lyk0s
04/01/2007, 22:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από zolotas
πωωωωωω ...σου εκαναν χοντρη πλακα .......πως δεν σου σηστησαν και ενα μαγαζι που υπαρχει με μαστιγια και αλλα κολπα,ετσι για ποτο?? δεν θυμαμαι το ονομα .......

Σοβαρα το ελεγαν!

Και απο που τα ξερεις zolotas αυτα τα μαγαζια?? χεχε

zolotas
04/01/2007, 23:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από lyk0s


Και απο που τα ξερεις zolotas αυτα τα μαγαζια?? χεχε

εχω κονε ........ναι ρε φιλε,κανονικα λεει .......βαζεις τα δερματα,τιποτα ρομπες και αλλα κουφα και πας κανονικα .......εχουν ξεφυγει εντελως .........
παλια στην συναυλια των dm μας εδωσε σπιτι να μεινουμε ενα παιδι(κουστουμακιας και σοβαρος φαινοταν) απο αθηνα (τον ηξερε ενας απο μας).........και στο σπιτι βρηκαμε φωτο του με κοκκινες ρομπες ,περουκες και αλλα περιεργα .........ακομα γελαμε

fantacid
04/01/2007, 23:09
ΕΚΤΑΚΤΟ!!!!

εδω πανω τα καρντασια δε τρωνε σουβλακια κ καλαμακια ωρεεεε
εδω παιζει μονο γυρος........ε ενταξει κ κανα κοτο-μπεικον(sic)!!

καλο γυραδικο παιζει οπως φευγεις απο τον πρασσα το περνεις οοοοοοοοολο πανω κ φτανεις στο γιωτη!
μετα ερχεται το 157 στη κουσκουρα κ απεναντι το σουβλατζιδικο του 22ιου (του εικοσιδιου -βλεπατε αμαν???) :lol: :lol: :lol:

τελευταια εχω ανακαλυψει κ το ελια-λεμονι το οποιο κανει ΚΟΚΚΟΡΕΤΣΙ σε ΣΑΝΤΟΥΙΤΣ!! (φακιν ρεσπεκτ!!!!):a19:


ο μυλος δουλευι......κυριως αυτες τις μερες που ειχε κ πολυ αερα.......


οσο τον κ.κ.ντουζλαμαν το αφηνω ασχολιαστο.................!





one thread sipped to a post!!!!
magic spam!!!!

zolotas
04/01/2007, 23:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από fantacid
ΕΚΤΑΚΤΟ!!!!


τελευταια εχω ανακαλυψει κ το ελια-λεμονι το οποιο κανει ΚΟΚΚΟΡΕΤΣΙ σε ΣΑΝΤΟΥΙΤΣ!! (φακιν ρεσπεκτ!!!!):a19:




θα κανω μια επισκεψη.........επισης Τσιναρι στο "1900",στα καστρα στην "Γιαγια".......για ψαρι τραβιεμαι Μεθωνη στον "Γιαγια"......μπλεξαμε με τις γιαγιαδες ε? και καμια φορα στον "Δασκαλο"...παπαφη

warlord
04/01/2007, 23:37
ο Μυλος δουλευει,γυρο καλο θα φατε μονο στα μικρα γυραδικα,ναυαρινου για κρεπα,μπυρες σε κανα dizzy dolls η cult η Harley(αμα ειστε της σχολης),ταβερνες στα καστρα.(τερμα η ξεναγιση,ελατε να δειτε και να φατε και να πιειτε και αμα φυγετε να μας στειλετε γραμμα)αληθεια ρε παιδες κανα καλο τσιμπουσι θα κανουμε η ολο στον προλογο θα ειμαστε?βολτα απο δω,καφες απο κει τιποτα μαμ?ρετσινα?δεν?πως?δηλαδηηηηηηηηηη τσουκ?αντε.....μην ειστε κοροιδα,αλλα χωρις μηχανες,με ολο τον εξοπλισμο(μπουφαν,κρανοι)και αμα μας ρωτησει κανεις,ε να μωρε δεν βρηκαμε μερος και παρκαραμε λιγο μακρια........:lol: :lol: :bigcry: :rotflmao: :lol: ,ο παπας,παπας

symvoulos
05/01/2007, 07:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από warlord
ο Μυλος δουλευει,γυρο καλο θα φατε μονο στα μικρα γυραδικα,ναυαρινου για κρεπα,μπυρες σε κανα dizzy dolls η cult η Harley(αμα ειστε της σχολης),ταβερνες στα καστρα.(τερμα η ξεναγιση,ελατε να δειτε και να φατε και να πιειτε και αμα φυγετε να μας στειλετε γραμμα)

+1000

αληθεια ρε παιδες κανα καλο τσιμπουσι θα κανουμε η ολο στον προλογο θα ειμαστε?βολτα απο δω,καφες απο κει τιποτα μαμ?ρετσινα?δεν?πως?δηλαδηηηηηηηηηη τσουκ?αντε.....μην ειστε κοροιδα,αλλα χωρις μηχανες,με ολο τον εξοπλισμο(μπουφαν,κρανοι)και αμα μας ρωτησει κανεις,ε να μωρε δεν βρηκαμε μερος και παρκαραμε λιγο μακρια........:lol: :lol: :bigcry: :rotflmao: :lol: ,ο παπας,παπας

ΟΛΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΑΛΛΑ ΚΑΛΗΤΕΡΑ ΝΑ ΡΙΞΕΙΣ ΤΗΝ ΠΡΟΤΑΣΗ ΠΙΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ
ΣΤΙΣ ΣΥΝΑΝΤΙΣΕΙΣ ΣΤΗΝ ΑΝΑΛΟΓΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ

siokatas
05/01/2007, 22:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από zolotas
θα κανω μια επισκεψη.........επισης Τσιναρι στο "1900",στα καστρα στην "Γιαγια".......για ψαρι τραβιεμαι Μεθωνη στον "Γιαγια"......μπλεξαμε με τις γιαγιαδες ε? και καμια φορα στον "Δασκαλο"...παπαφη



.....ΜΕΘΩΝΗ Ε??:eyepop: :a19: :a18:

alximistis
06/01/2007, 13:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από Atsatsos
Φίλε alximisti, τον Πρασσά τον έχει κλείσει 2 φορές το υγειονομικό. (ανακαίνηση και καλά). Τρώς γύρο (σουβλάκι,όπως θες πεστο), και τον ρεύεσαι 2 μέρες και τον χωνεύεις σε 2 μέρες.
Καλό γύρο (σουβλάκι,όπως θες πεστο), κάνει ένας τυπάκος δίπλα στο σπίτι μου. Τελικά αυτές οι τρύπες μερικές φορές έχουν καλό πράμα (όχι μόνο στα φαγητά).
Όποτε 'ρθείτε, τσιμπάμε καμιά ντουζίνα σάντουιτς (για μένα. εσείς πάρτε άλλα :D :p ) και 2 κασόνια μπύρες και την πέφτουμε σπίτι μου. Όοοοοοοταν 'ρθείτε. Θα 'ρθείτε ρε;;;;;!!!!


Πολύ λυπάμαι για τον Πρασσά.
Μου τον είχε συστήσει Σαλονικιός κιόλας.
Όσο για το αν θα έρθουμε φιλαράκι τι να σε πω. Δεν εξαρτάται από μένα μόνο.
Αλλά... κάτι θα κάνουμε...
τα λέμε.