PDA

View Full Version : informations please



warlord
04/01/2007, 08:52
Θα ηθελα μερικες πληροφοριες για τα παρακατω μοντελαδιοτι σκεφτομαι να αγορασω ενα απο αυτα κατα τον μαιο,
1)τι πρεπει να προσεξω
2)Σε τι τιμη τις βρισκω
3)τι προβληματα(μεγαλα)μπορει να μου βγαλει μια τετοια μηχανη

a)gsxr k3 600
b)zx6r 2002-3
c)r-6 '' '' ''
d)cbr 600 '' ''



Thankz

zolotas
04/01/2007, 09:03
πολεμαρχε εσυ ΤΟΝ ΜΑΙΟ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ...............:a08:

kalant
04/01/2007, 11:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από warlord
Θα ηθελα μερικες πληροφοριες για τα παρακατω μοντελαδιοτι σκεφτομαι να αγορασω ενα απο αυτα κατα τον μαιο,
1)τι πρεπει να προσεξω
2)Σε τι τιμη τις βρισκω
3)τι προβληματα(μεγαλα)μπορει να μου βγαλει μια τετοια μηχανη

a)gsxr k3 600
b)zx6r 2002-3
c)r-6 '' '' ''
d)cbr 600 '' ''



Thankz

φιλε για να γραψει καποιος ολα αυτα που ζητας, θελει πολυ χρονο και σελιδες...

κανε κανενα search για να βρεις και να διαβασεις μονος σου καποια πραγματα για τα συγκεκριμενα μοντελα...

μη βαριεσαι...

:beer:

warlord
04/01/2007, 19:22
φιλε kalant δεν ρωταω ποσα αλογα ειναι και τι ροπη εχουν,αλλα ρωταω,σε ποια σελιδα μπορω να βρω τι προβληματα βγαζουν μετα απο 4-5 χρονια και σε τι τιμη τις βρισκω?η εστω τι θα πρεπει να προσεξω:D

gcrook
04/01/2007, 19:28
Αναλογα την χρηση και την τυχη ( η την ατυχια) μπορει να σου βγαλουν και προβλημα πανω στην βδομαδα.
Ρωτας κατι που δεν μπορω να το συνοψισω με τον τροπο που το κανουν τα περιοδικα μοτοσυκλετας, απαντωντας αοριστα και μαλλον χαζα σε κατι τετοιο.

Οτι και να παρεις παντως απο αυτα αξιοπιστο ειναι, αρκει να το τσεκαρεις πριν την αγορα του.
μεχρι τοτε μπες στα Μοντελα και βγαλε τα ματακια σου να βρεις πληροφοριες.
και ψαξε και σε ξενα φορα που ασχολουνται με τα συγκεκριμενα μοντελα.:wave2:

kalant
04/01/2007, 22:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από warlord
φιλε kalant δεν ρωταω ποσα αλογα ειναι και τι ροπη εχουν,αλλα ρωταω,σε ποια σελιδα μπορω να βρω τι προβληματα βγαζουν μετα απο 4-5 χρονια και σε τι τιμη τις βρισκω?η εστω τι θα πρεπει να προσεξω:D

εγω δεν σου ειπα να κανεις search για να βρεις τεχνικα χαρακτηριστικα, αυτο ειναι το μονο ευκολο αφου ειναι συγκεντρωμενα και σε μια λιστα περιοδικου...

εγω σου ειπα να ψαξεις για βλαβες και για το τι πρεπει να προσεξεις...

για καθε μοντελο εχουν ακουστει απο τα καλυτερα μεχρι και τραγικες βλαβες, θες να ψαξουμε να σου βρουμε τι μπορει να παθει το ενα και τι μπορει να παθει το αλλο ή τι εχει παθει το gsxr του ενος και το r1 του αλλου? οπως καταλαβαινεις ειναι ακατορθωτο...

εξαλλου παιζει ρολο και η χρηση που κανεις στο καθενα, μεχρι και τα πιο αξιοπιστα κατα γενικη ομολογια μηχανακια εχουν χαλασει...

ψαξε στα "μοντελα" και θα βρεις αρκετα...

οσο για τιμες ανοιξε μια χρυση ευκαιρια να δεις ποσο πωλουνται και κανε και καμια βολτα απο μαγαζια να δεις τι παιζει...