PDA

View Full Version : θημαστε για μια μοτοευκαιρια που ελεγα?



ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ
13/07/2004, 17:41
λοιπων η μοτο ειναι ενα απριλια φουτουρα 1000. ειναι με 0 χιλιομετρα. ηταν να το παρει ενας φιλος ο οποιος τελικα αγωρασε ΧΧ το μηχανακι ειχε μηνη στοκ και το δηνη η παλια αντιπροσοποια 7000 ευρω με τις βαλιτσες μαζι οι οποιες αξηζουν 800 ευρω. το μηχανακη καθωταν απο το 2000 και δεν εχει παρει μπροστα ποτε. προσπαθησαν να το βαλουν και δεν περνη. το εχουν παει σε ενα συνεργειο που φτιαχνει απριλια ενος φιλου. η διαγωνοση ειναι οτι εχη προβλημα ο εγκεφαλος η το ιντζεξιον. εφεραν απο ιταλια καινουριο εγκεφαλο και καινουριο ιντζεξιον και μια απο αυτες της μερες θα το βαλουν επανω. το μηχανακη πουλιετε με ενα χρονο εγγιηση αντιπροσοποιας. στην σηζητηση που ειχαμε με την κατερινα ειναι οτι να μην το παρουμε αν δεν πουλησουμε το ΖΖR. και αν μεχρη τοτε εχει πουληθη το απριλια να παρουμε ενα BMW για να εχει την σωστη καλιψη και για τον σηνοδηγο. η σκεψη για νεξους 500 αποριπτηκε απο την κατερινα γιατι δεν θελη να μου κοψη την ευχαριστηση των γρηγωρων διαδρωμων. ( στροφιλικια .
οποτε ειδομεν....
γιωργος

chopperatos
13/07/2004, 18:11
ΠΑΡΕ ΤΗΝ ΒΑΥΑΡΕΖΑ!!!!
ΑΛΛΑ ΞΕΧΝΑ ΤΟ ΤΡΕΛΛΟ ΓΚΑΖΙ

Θάνος
13/07/2004, 20:09
Αφού η γυναίκα ζήτησε BMW, τότε BMW θα πάρεις! Δεν έχεις περιθώρια... :D

Μέχρι λοιπόν να πουλήσεις το ZZR θα έχει έρθει και το καινούργιο Κ1200 με τα 167 άλογα...

Έτσι όπως σε έχω γνωρίσει, νομίζω ότι αυτό σου ταιριάζει!

Αν και αυτή η μπροστινή ανάρτηση των BMW με φοβίζει λίγο...

hornet
23/07/2004, 13:39
Γιωργο το futura θεωρειται ο απευθειας ανταγωνιστης του VFR αλλα πασχει κατα πολυ σε θεματα αξιοπιστιας.Ειναι καθαροαιμο sport touring με δυνατο κινητηρα.Αλλα αν θελει η κατερινα BMW τοτε για λογους ψυχικης ηρεμιας παρε την BMW!
Βεβαια αν τοσα χρονια εισαι γιαπωνεζος το σοκ θα ειναι πολιτισμικο στην αρχη!

hornet
23/07/2004, 14:01
Ομορφο παντως


3406