PDA

View Full Version : Εμείς οι Cbαδες, φωτογραφίες δεν ανεβάζουμε;



Σελίδες : 1 2 [3] 4 5 6

Sabre
10/07/2007, 10:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από runnerma
Λοιπόν εγώ βλέπω 4 κουμπάκια (ή κάνω λάθος???)

2 πάνω και 2 κάτω. Δοκίμασε συνδιασμό των δύο πατημένο για 5-6'', μέχρι να αρχίσει να αναβοσβύνει η ώρα. Από εκεί και πέρα τα πράγματα είναι εύκολα.

Ένας άλλος τρόπος είναι να αποσυνδέσεις την μπαταρία, (ή να βγάλεις την κεντρική ασφάλεια), στις 11:55 περίπου και να την ξανασυνδέσεις στις 12:00 ακριβώς :a13:

Καλά ντε μη βαράτε :confused: :confused:

Είπα και εγώ μια :a31: να περάσει η ώρα

:lol: :bawl: :lol:

καλόοοοο...μόνο μην σε πάρει ο ύπνος! :ZZZ:

:uplate: (που σταδιάλα είναι τα άλλα 2 κουμπάκια ρε γμτ?) :look:

vasecgr
10/07/2007, 10:35
2 koumpakia einai..ayto me thn mpataria einai h teleutaia mou elpida, mou to xei pei ki allos..;)

orangedragon
10/07/2007, 11:51
KALIMERA STO FORUM!!!!!!!!
RE PEDIA POS MPORO NA ANEBASO FOTO???:confused: :confused: :confused:

vasecgr
10/07/2007, 11:59
exei katw katw otan grafeis mhnyma, "episynapsh arxeiou"...apo ekei anebazeis fwtografia se mikro sxetika megethos

odt
10/07/2007, 12:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από vasecgr
2 koumpakia einai..ayto me thn mpataria einai h teleutaia mou elpida, mou to xei pei ki allos..;)

Πατάς ταυτόχρονα τα δύο κουμπάκια...για 2-3 δευτερόλεπτα...και μετά με κάθε κουμπάκι ξεχωριστά ρυθμίζεις ώρες και λεπτά...Αυτό με την μπαταρία είναι λύση απελπισίας...:nono:





Αρχικά δημιουργήθηκε από orangedragon
KALIMERA STO FORUM!!!!!!!!
RE PEDIA POS MPORO NA ANEBASO FOTO???


Όταν γράφεις ένα ποστ πάνω ακριβώς από εκεί που λέει "Αποστολή Απάντησης" λέει "browse...", αναζητάς τη φωτογραφία στον υπολογιστή σου και πατάς "Αποστολή απάντησης"... :wave2:

Για στείλε πράμα

vasecgr
10/07/2007, 12:03
den pianei ayto me ta koumpakia to "tautoxrona"

power hornet
10/07/2007, 12:06
καλως ηρθε κουκλα μου στην στην σφιγγοφωλια και στο cb forum ε,μην με παρεξηγησεις που σε ειπα κουκλα μου κολοπροερετο ειναι.
καλοριδικο και καλοταξιδο και πολυ πρσοχη στον δρομο.

Nostra
10/07/2007, 12:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από vasecgr
den pianei ayto me ta koumpakia to "tautoxrona"


ούτε στο ασανσέρ πιάνει... :lol: :lol: :lol:





τα κρατάς καθόλου πατημένα? :confused:

vasecgr
10/07/2007, 12:11
lol eipa ta kratawww den ginetai tipotiiis

orangedragon
10/07/2007, 12:13
O


95898

Sabre
10/07/2007, 12:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από vasecgr
den pianei ayto me ta koumpakia to "tautoxrona"

Ρε μπάς και τα έχουν φτύσει τα όργανα? Η ένδειξη βενζίνης στην Lcd οθόνη δουλέυει? - Σωστά?
Τουλάχιστον η ώρα (έστω και λάθος) "μετράει"?
Δοκίμασες να πατήσεις και τα 2 κουμπιά μάζι (για 2-3 sec πατημένα) - κάθε ένα ξεχωριστά (πάλι για 2-3 secs).Δέν μπορεί ΚΑΤι πρέπει να γίνεται..... κάτι δέν πάει καλά......


(η εμείς λέμε αρλούμπες! :lol: )


:blush:

orangedragon
10/07/2007, 12:17
ma giati vgike toso mikri?:confused: :confused: :confused: :confused:

Sabre
10/07/2007, 12:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από orangedragon
ma giati vgike toso mikri?:confused: :confused: :confused: :confused:


γκούχουγκούχουαποτοκρύοείναιγκουχουγκουχου:blush:

:p (all time classic)


ΥΓ: sorry για το Ζμπαμ συνάδελφε orangedragon

resize picture πρίν ποστάρεις - κάνε ένα preview να δείς πραγματικό μέγεθος και πατάς send.

vasecgr
10/07/2007, 12:25
exw dokimasei sxedon ta panta...tha prospathisw ksana.. to roloi metraei kai to LCD ths benzinhs epishs..apla kai ayto molis katebainei stis 3 grammes, stamataei ekei...

mporei apo thn akinhsia na ta xoun paiksei.

uffff ti na pw pia, lew oti einai mikra thematakia ayta na parhgoroume, etsi den einai??? :sad:

Sabre
10/07/2007, 13:12
Για να κοιτάμε και κανένα Π.Μ! :ninja:

orangedragon
18/07/2007, 11:14
.


96858

H0NDAKIAS
18/07/2007, 12:06
cb400 fanatikos!!!


96860

H0NDAKIAS
18/07/2007, 12:06
cb400 fanatikos!!!

runnerma
18/07/2007, 15:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από H0NDAKIAS
cb400 fanatikos!!!

Καλό το super four!!! Από τα αγαπημένα μου μηχανάκια.

tempes
18/07/2007, 16:01
φοβερά τα cb τα έχω ερωτευθεί από όποιο μαγαζί περνάω κοιτάω μήπως πετύχω κανένα τέτοιο
θέλω να κάνω ανταλλαγή με το δικό μου, αλλά δε βρίσκω στην περιοχή μου cb400.


μια χαρη ρε παιδια
εσείς που έχετε cb400 ver S 99' ανεβάστε καμία φώτο να ξέρω τι να κοιτάω μιας και ενδιαφέρομαι γι' αυτο

SF
18/07/2007, 16:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από H0NDAKIAS
cb400 fanatikos!!!

Θεά το έχεις κι εσυ :)
Τι χρονιά είναι;

H0NDAKIAS
18/07/2007, 19:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από SF
Θεά το έχεις κι εσυ :)
Τι χρονιά είναι;

Thanks, είναι του 92 και αν δεν κανω λαθος εμείς εχουμε πολύ ιδια μηχανή. Το λατεύω το μωρό μου!!!


96895

freethan
19/07/2007, 11:23
φοβερά τα cb τα έχω ερωτευθεί από όποιο μαγαζί περνάω κοιτάω μήπως πετύχω κανένα τέτοιο
θέλω να κάνω ανταλλαγή με το δικό μου, αλλά δε βρίσκω στην περιοχή μου cb400.


μια χαρη ρε παιδια
εσείς που έχετε cb400 ver S 99' ανεβάστε καμία φώτο να ξέρω τι να κοιτάω μιας και ενδιαφέρομαι γι' αυτο

Καλησπέρα :),
μην ψαρώνεις με τις χρονολογίες που σου λένε, καθότι συνήθως αναφέρουν την πρώτη άδεια (πρώτη φορά που ήρθε στην Ελλάδα και του βγάλανε άδεια). Το Version-S βγήκε το '96-97 αν δεν κάνω λάθος.
Μερικά πράγματα που πρέπει να κοιτάξεις για να το ξεχωρίζεις απο τα άλλα (και ίσως και απο τα "φτιαγμένα σε Version-S") :

- Διαφορετική, πιο αεροδυναμική ουρά απο τα Project Big-1, Version-R και απλά super four
- Brembo χρυσές δαγκάνες μπροστά (μοντέλο '97)
- Διαφορετικά όργανα, σε πορτοκαλί χρώμα τα καντράν, με βενζινόμετρο στην μέση (3 κυκλικά όργανα). Το Version-R έχει βενζινόμετρο κάτω αριστερά στο στροφόμετρο, έχει λευκή διαβάθμιση, ενώ τα απλά έχουν αντί για βενζινόμετρο, δείκτη θερμοκρασίας. Επίσης τα καβουκια των οργάνων είναι χρωμιομένα, ενώ των version-R είναι μαύρα.
- Στην δεξιά πλευρά του κινητήρα υπάρχει ένα μικρό ορθογώνιο πλαστικό κουτάκι, το TPS (Throttle Positioning System)
- Τα μπουζοκαλώδια είναι κόκκινα
- Οι ψύκτρες του κινητήρα είναι περισσότερες και διαφορετικά βαμένες απο τα απλά
- Οι κινητήρες έχουν σειριακό αριθμό που ξεκινάει απο NC31........ (τουλάχιστον τα Version R και S)
- Ρυθμιζόμενα καλάμια με χρυσές τάπες
- Κάτω απο την σέλα, περίπου στο ύψος του συνεπιβάτη υπάρχει αυτοκόλλητο που λέει CB400 SF F3V (Brembo version)
- Το μπορντώ που έχω, έχει διχρωμία (μια διπλή μαύρη ρίγα) στο τεπόζιτο και στην ουρά, δεν ξέρω αν ισχύει και για τα άλλα χρώματα
- Μαύρες διάτρητες βάσεις μαρσπίε (τα τρίγωνα), τα Version-R έχουν αλουμινένιο χρώμα διάτρητες, ενώ τα προηγούμενα έχουν μονοκόμματα τρίγωνα χωρίς ανοίγματα
- Τα προηγούμενα SF έχουν διαφορετική μαμά εξάτμιση (σαν χωνί)
- Το Version - S έχει διαφορετικές μπροστινές δισκόπλακες

http://www.honda.co.jp/factbook/motor/CB400/19961100/003.html
http://www.honda.co.jp/factbook/motor/CB400/19961100/004.html
http://www.honda.co.jp/factbook/motor/CB400/19960200/002.html

Ελπίζω να βρεις κάτι σε καλή κατάσταση και να το χαρείς :) :beer:

Επίσης σε παραπέμπω και για άλλες απορίες σε παραδιπλανό φόρουμ http://www.go4it.gr/smf/index.php?board=18.0

Cheers


96943

tempes
19/07/2007, 11:31
αναλυτικότατος
ευχαριστώ πολύ

freethan
19/07/2007, 11:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από tempes
αναλυτικότατος
ευχαριστώ πολύ

Σίγουρα θα ξέρουν και άλλα παιδιά να σε κατατοπίσουν πάνω σε πράγματα που ξέχασα ή δεν τα λέω καλά, αλλά όταν πας να ψαχτείς για αγορά, θα σου πρότεινα πρώτα ιδιώτη και μετά μαντρά.

Επίσης μερικά πράγματα που πρέπει να δώσεις προσοχή :

- Τεπόζιτο να μην έχει σκουριές μέσα
- Αν έχει αλλαχθεί ο ανορθωτής (κατά πάσα πιθανότητα θα έχει αλλαχθεί, αλλιώς θα σου κάτσει κάποια στιγμή να το αλλάξεις)
- Σαπίλες κατα μήκος της εξάτμισης
- Μπροστινό που "κλαιει" απο λάδια
- Ποιότητα μπροστινών και πίσω αμορτισέρ
- Χιλιόμετρα στο καντράν (μεγάλο θέμα και ανοίγει άλλη κουβέντα εδώ... αλλά πιστεύω θα πονηρευτείς όταν πάνε να σου πουλήσουν μοντέλο '97, μεταχειρισμένο, με "μόνο" 20000 km)
- Αν υπάρχει ιστορικό των service
- Αν θα χρειαστεί να κάνεις service σύντομα (καλή πρακτική είναι αν έχεις αμφιβολίες να κάνεις)
- Αν το τιμόνι είναι βαρύ λογικά θες αλλαγή ρουλεμάν τιμονιού αλλά δεν είναι κάτι τραγικό
- Προσπάθησε να καταλάβεις αν έχει φάει στούκα (εδώ θέλει έμπειρους γνωστούς και κανα καλό μάστορα)
- Κατάσταση μπαταρίας
- Κατάσταση ελαστικών
- Και φυσικά να το κάνεις μια βόλτα να δεις πως πάει
- Καλύτερα να το ψυρίσεις και να μην πεις ναι στον πρώτο τυχόντα...

:beer: :cool:

HateNord
11/08/2007, 23:55
Οταν οι μοτοσυκλετες ήταν αντρικές και οι αναβάτες ανεμοδαρμένοι...


99249

giannis_hornet
13/08/2007, 20:47
γυρω απο λιμνη πλαστηρα
1.


99354

giannis_hornet
13/08/2007, 20:53
2


99356

paris13
17/10/2007, 16:58
Επιτέλους αυτό το θρεντ έψαχνα να ανεβάσω το καμάρι μου. Το ανεβάζω εδώ και εκεί αλλά το σωστό είναι εδώ που είμαστε όλοι μαζεμένοι... Χμμ βέβαια θέλει λίγα ή πολλά μαζέματα αλλά προς το παρόν τι να γίνει έτσι είναι. Που θα πάει όμως θα βρω χρόνο να το φτιάξω. Το γουστάρω τόσο που θα βρω τον χρόνο...!! :rotflmao: Όχι μόνον το δικό μου αλλά γενικά τα CBSF είναι άλλη πάστα ιστορία. Τώρα κάτι σας είπα εε..?? Τέλος πάντων σας ζηλεύω και από την ζήλια μου τα λέω. Η πλάκα είναι πως κάθε ημέρα όλο και κάποιος θα μου ζητήσει να του το πουλήσω.. :lol: Βέβαια δεν το συζητώ και ο λόγος που δεν πήρα κάποιο τουλάχιστον εμφανισιακά καλύτερο όπως έχω ξαναπεί είναι ότι ήξερα τον προηγούμενο ιδιοκτήτη ο οποίος έπεσε (όχι τίποτα σοβαρό) και είπε πως μηχανή δεν ξανα-καβαλάει. Είναι οικογενειάρχης με δύο παιδιά και πήρε κιόλας αυτοκίνητο... (θα την δει την γλύκα). Ξέρω επίσης τον μηχανικό του που είναι και πολύ φίλος μου και ότι μου είπε μέχρι τώρα έχει βγει αληθινός. Απίστευτο το μοτέρ, δουλεύει άψογα δίχως πουθενά να δακρύζει και από καπνούς απολύτως τίποτα. Μόνο μελανό σημείο για εμένα είναι πως μερικές φορές η τρίτη ταχύτητα θέλει τρόπο για να μην ακουστεί, κάτι που δεν παραδέχεται κανείς αλλά εγώ νομίζω πως κάνει ένα κλακ ποιο δυνατό από όσο θα έπρεπε. Τώρα έχω βρει τον τρόπο ώστε να μην ακούγεται τίποτα. Χώρια που το πήρα σε πολύ καλή τιμή..! Λοιπόν μες την βρόμα το ανεβάζω οπότε θα πρέπει να με δεχτείτε και επισήμως σαν μέλος των CBακιδων. Αυτό σημαίνει βόλτες και όλα τα σχετικά. Ελπίζω να μην πρέπει να δώσω τίποτα ακόμα εξετάσεις.. :beer:


109050

paris13
17/10/2007, 16:59
Μία ακόμα... :rotflmao:


109051

paris13
17/10/2007, 17:04
Εντάξει μην βαράτε θέλει μαζέματα αλλά για αρχή καλό είναι. Τουλάχιστον δεν ξευτιλίζω την οικογένεια των CB. Ok..?? Οπότε μια τελευταία και την επόμενη φορά θα έχει νέο χταπόδι και τελικό, και εκτός των άλλων ίσως να είναι πράσινο αφού αυτό το χρώμα μου αρέσει, κάτι που μπορεί να είναι και το μοναδικό με πράσινο χρώμα. Δεν έχω δει ποτέ κανένα και φυσικά ούτε η μαμά Honda το έβγαλε σε πράσινο.. :beer:


109055

paris13
03/11/2007, 21:14
ΕΕΕ..!!! Ανεβάστε καμιά φώτο... τι έγινε μας τέλειωσαν οι φώτο ή τα CBκια... :a2: Εγώ πάντως πρώτα ο θεός που λένε σε λίγες ημέρες θα ξανα ανεβάσω φώτο από το CB μου και θα έχει πολλές διαφορές (εννοείται προς το καλύτερο) από αυτό που φαίνεται τώρα. Σιγά σιγά το ετοιμάζω, μόνο εμπόδιο ο χρόνος που δεν πολυ περισσεύει αλλά που θα πάει… Βρήκα και πολλαπλή από μαγαζί που από ανταλλακτικά έχει απίστευτα πράγματα και αν κάτι δεν έχει το παραγγέλνεις και μόλις το έχει σε παίρνει τηλ. ΑΑ..!! ένα ακόμα εμπόδιο της καθυστέρησης είναι και το οικονομικό... αφού βρήκα ωραία (απίστευτα) τελικά για το 4ακι μου αλλά το ποιο φτηνό 200 Ευρά. Μιλάω πάντα για μεταχειρισμένα. Η πολλαπλή με έχει κουράσει να την γυαλίσω αφού την αγόρασα 100 Ευρά αλλά ήταν μες την βρώμα. Ευτυχώς τα χρώμιά της είναι οκ και σιγά σιγά αρχίζει να γυαλίζει τόσο που δεν μπορείς να την δεις κατάματα... :rotflmao: Χαιρετώ.

odt
03/11/2007, 22:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από paris13
ΕΕΕ..!!! Ανεβάστε καμιά φώτο... τι έγινε μας τέλειωσαν οι φώτο ή τα CBκια... :a2:

Ε, αφού επιμένεις....ας βάλω μία "καλλιτεχνική" στη φάση της ανακατασκευής.... :wacko:


111040

bsari
04/11/2007, 09:36
τωρα βαφω πραγματακια και μετα

paris13
04/11/2007, 22:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από odt
Ε, αφού επιμένεις....ας βάλω μία "καλλιτεχνική" στη φάση της ανακατασκευής.... :wacko:

Σόρρυ φίλε odt αλλά είσαι ασυγχώρητος, ακόμα έτσι το έχεις..?? :nono: Όχι ότι είναι άσχημο αλλά όπως και να το κάνουμε δεν είναι εντάξει. Μπορεί να έχεις και κάποιο άλλο αλλά δεν είναι λόγος να του φέρεσαι έτσι (δείξε στοργή) όπως σου έχει δείξει και αυτό... δεν μπορεί να μην σε υπηρέτησε.? Άσχετα αν τώρα έχεις και κάνα χίλια. Με όλο το θάρρος έτσι.? :beer:

Υ.Γ από καλλιτεχνικής άποψης είναι όμορφο και δεν γινόταν να μην ήταν. Είναι το κατάλληλο θέμα, ότι φτιάξεις όμορφο θα βγει…:wave2:

paris13
04/11/2007, 22:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από bsari
τωρα βαφω πραγματακια και μετα

Ε.! Δείξε μας τι βάφεις..? Και εμείς βάφουμε... :winka:

odt
05/11/2007, 09:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από paris13
Σόρρυ φίλε odt αλλά είσαι ασυγχώρητος, ακόμα έτσι το έχεις..?? :nono: Όχι ότι είναι άσχημο αλλά όπως και να το κάνουμε δεν είναι εντάξει. Μπορεί να έχεις και κάποιο άλλο αλλά δεν είναι λόγος να του φέρεσαι έτσι (δείξε στοργή) όπως σου έχει δείξει και αυτό... δεν μπορεί να μην σε υπηρέτησε.? Άσχετα αν τώρα έχεις και κάνα χίλια. Με όλο το θάρρος έτσι.? :beer:

Υ.Γ από καλλιτεχνικής άποψης είναι όμορφο και δεν γινόταν να μην ήταν. Είναι το κατάλληλο θέμα, ότι φτιάξεις όμορφο θα βγει…:wave2:


Den eko 1000 kardia mou :wave2:

Σε αντίθεση με εσένα που κάθε βδομάδα αγοράζεις και κάτι καινούργιο, εγώ δεν έχω αυτή την πολυτέλεια για να το φτιάξω. Ούτε από θέμα χρημάτων ούτε και από θέμα χρόνου.

Μόλις προχτές κατάφερα να του βάλω τα καλάμια από ένα cbr400rr, που τα είχα στην αποθήκη κάνα μήνα....

Το μηχανάκι θα φτιαχτεί και θα γίνει πάλι λειτουργικό, αλλά δεν θα το κάνω όπως ήταν...Θα το κάνω street fighter και θα είναι πολύ πιο ταιριαστό έξω από μια καφετέρια από ένα 1000 αρι (που δεν έχω)

Για το θέμα της ομορφιάς...υπάρχει η παροιμία με την ζαμπονοτυρόπιτα (νομίζω :confused: )

:wave2: :wave2:

bsari
05/11/2007, 12:20
καρινα-καλλυματα ψυγειου-λασπωτηρα πισω

θα τα βαλω φωτο μολις τα βαλω πανω στη μοτο καλο εε

:beer:

paris13
05/11/2007, 17:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από odt
Den eko 1000 kardia mou :wave2:

Σε αντίθεση με εσένα που κάθε βδομάδα αγοράζεις και κάτι καινούργιο, εγώ δεν έχω αυτή την πολυτέλεια για να το φτιάξω. Ούτε από θέμα χρημάτων ούτε και από θέμα χρόνου.

Μόλις προχτές κατάφερα να του βάλω τα καλάμια από ένα cbr400rr, που τα είχα στην αποθήκη κάνα μήνα....

Το μηχανάκι θα φτιαχτεί και θα γίνει πάλι λειτουργικό, αλλά δεν θα το κάνω όπως ήταν...Θα το κάνω street fighter και θα είναι πολύ πιο ταιριαστό έξω από μια καφετέρια από ένα 1000 αρι (που δεν έχω)

Για το θέμα της ομορφιάς...υπάρχει η παροιμία με την ζαμπονοτυρόπιτα (νομίζω :confused: )

:wave2: :wave2:

Μακάρι φίλε odt να έκανα αγορές έτσι όπως λες... :lol: Πολύ θα το ήθελα αλλά παρ' ότι δουλεύω δεν περισσεύει μία πίστεψέ με, εκτός από το κουτί που πια έχω ψιλο παρατήσει, ένα παπάκι και το SF τίποτα άλλο και μετά από τόσο καιρό του βρήκα και του πήρα ένα χταπόδι γιατί αυτό που έχω επάνω είναι από 750cc Τώρα μην με ρωτήσεις για ροπή και τέτοια ξέρω ξέρω... αλλά θα πρέπει να πάρω και ένα τελικό για να βάλω το χταπόδι και να είναι όλα σωστά. Ένα μεταχειρισμένο Remus 200 Ευρά έχω βρει αλλά λέω στην επόμενη πληρωμή μήπως και περισσέψει τίποτης... Κατάλαβες νομίζω.! :beer:
Είχα την εντύπωση πως είχες και ένα 1000 αλλά αφού δεν έχεις σου εύχομαι να αποκτήσεις ένα ή όποια άλλη μηχανή γουστάρεις...!! χαιρετώ. :wave2:

Υ.Γ 1 Μου έχουν βγεί τα χέρια για να γυαλίσω το χταπόδι αλλά νομίζω ότι το έκανα σαν καινούριο. Τι διάολο μια εβδομάδα τρίβω. :dizzy:

Υ.Γ 2 Από ότι είδα για το CB σου τα έχεις όλα αλλά τα έχεις χίμα στο πάτωμα... Τώρα τη προσπαθείς να κάνεις... δεν ξέρω. Αλήθεια τη είναι το street fighter..?? :confused:

paris13
05/11/2007, 17:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από bsari
καρινα-καλλυματα ψυγειου-λασπωτηρα πισω

θα τα βαλω φωτο μολις τα βαλω πανω στη μοτο καλο εε

:beer:

Καλά με όλο το θάρρος σου αρέσει η καρίνα στο SF ? :a06: εμένα όχι πάντως, δεν έχω δει κάποιο με καρίνα και να μου αρέσει. Αν εσένα όμως σου αρέσει εμένα μου περισσεύει. Αν πάλι αυτά τα λίγα είναι που θες να κάνεις άνετα νομίζω ότι μπορείς να ανεβάσεις φωτο αλλά αν δεν θες δεν μπορώ να σε πιέσω και σόρρυ για την μέχρι τώρα επιμονή μου. Αλήθεια τη εννοείς κάλυμμα ψυγείου.? :confused: :wave2:

odt
07/11/2007, 08:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από paris13
Καλά με όλο το θάρρος σου αρέσει η καρίνα στο SF ?


Μαν, ο bsari έχει hornet 07 και του πάει η καρίνα :a013:

paris13
22/11/2007, 22:46
Αλήθεια αυτό το θρέντ δεν θα έπρεπε να γίνει sticky ..? Για την κατηγορία με τόσες φώτο (όχι ότι είναι πάρα πολλές) αλλά είναι αρκετές. Σίγουρα θα προστεθούν και άλλοι πιστεύω εγώ και κάθε αλλαγή πάλι θα ποστάρετε εδώ. :beer: Σωστά.?

geowv
23/11/2007, 14:06
xwrio 'kerasia' (sto volo).....

http://i121.photobucket.com/albums/o228/geowv/050-1.jpg

Alx 84
24/11/2007, 22:41
μερικές κ από εμένα με τη μικρή μου! :) είναι πρόχειρα τραβηγμένες αλλά μας κάνουν!:p


112975

Alx 84
24/11/2007, 22:44
:a01: :a01:


112976

Alx 84
24/11/2007, 22:47
:D


112977

Alx 84
24/11/2007, 22:49
:beer:


112979

paris13
24/11/2007, 22:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από geowv
xwrio 'kerasia' (sto volo).....

http://i121.photobucket.com/albums/o228/geowv/050-1.jpg

Ωραίος ο νέος... :a013: αλλά εμένα με μπέρδεψες, και οι δύο δικές σου είναι.?? και το μπλέ στο sf εσύ το έκανες.? Πολύ καλοοοό όπως και νά χει. Αλήθεια γιατί δεν ανέβασες εδώ την φώτο..?? :beer:

paris13
24/11/2007, 22:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από Alx 84
:beer:

Alx 84 πολύ μ@μ@το το εργαλείο...!!! :beer:

Alx 84
24/11/2007, 22:59
Thank you!!! :wave2:

geowv
25/11/2007, 02:03
phga na th valw alla den anaivene!!!
to mple to sf einai to diko mou kalo e??????
einai symazemeno...
ftou mh to matiasw.....

Alx 84 ta spaei to ergaleio....

power hornet
25/11/2007, 09:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από Alx 84
:a01: :a01: δηλαδη μας εβαλες την ακραπα στην μουρη κυριε?οατν ειχαμε ακραπα εμεις εσυτ δεν ειχες μηχανη :rotflmao: :rotflmao: :lol:

Alx 84
25/11/2007, 10:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από power hornet
δηλαδη μας εβαλες την ακραπα στην μουρη κυριε?οατν ειχαμε ακραπα εμεις εσυτ δεν ειχες μηχανη :rotflmao: :rotflmao: :lol:


καλά κύριος! θα σου βάλω και το Wp μου να το χαζεύεις! :p :p :p


thank you geowv. να χαίρεσαι κ εσύ την κούκλα σου! :wave2:
Υ.Γ. τη φωτό έπρεπε να τη μικρύνεις για να την ανεβάσεις!:winka:

hornetakias
25/11/2007, 10:40
Να'τα να'τα...!!!
Αποκτησαμε και μπασο ηχο τωρα....
Με γεια:a013:

power hornet
25/11/2007, 10:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από Alx 84
καλά κύριος! θα σου βάλω και το Wp μου να το χαζεύεις! :p :p :p


thank you geowv. να χαίρεσαι κ εσύ την κούκλα σου! :wave2:
Υ.Γ. τη φωτό έπρεπε να τη μικρύνεις για να την ανεβάσεις!:winka: ρε τι νατο κανω το wp εχω ohlins κυριε

Alx 84
25/11/2007, 15:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από power hornet
ρε τι νατο κανω το wp εχω ohlins κυριε

μπλά μπλά μπλά μπλά... :p :p :p :p

shatz
26/11/2007, 08:09
Και μερικές από εμένα - Συγγνώμη για τον κακό φωτισμό

http://www.imageshack.gr/files/0jelamc7b3ievty6s5z9.jpg (http://www.imageshack.gr/view.php?file=0jelamc7b3ievty6s5z9.jpg)

http://www.imageshack.gr/files/nl09dw6hmdxoqck2sqyx.jpg (http://www.imageshack.gr/view.php?file=nl09dw6hmdxoqck2sqyx.jpg)

http://www.imageshack.gr/files/1ceu3f55t6mbs61tnqe7.jpg (http://www.imageshack.gr/view.php?file=1ceu3f55t6mbs61tnqe7.jpg)

http://www.imageshack.gr/files/2hqvl8xayrps6l9lbkg2.jpg (http://www.imageshack.gr/view.php?file=2hqvl8xayrps6l9lbkg2.jpg)

http://www.imageshack.gr/files/3l25oz0k9td55w34uqc2.jpg (http://www.imageshack.gr/view.php?file=3l25oz0k9td55w34uqc2.jpg)

Giorgos19
26/11/2007, 21:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από Alx 84
:a01: :a01:



Se exo xaLaraaaaaaaaaaaaaa :lol:

Foivos
26/11/2007, 22:48
Wraio to eksatmisoni Alex !!
Dixnei poli kako etsi pou einai mauro. I LIKE.

...alla o George exei dikio.....se exw :a22:

:wave2:

Alx 84
27/11/2007, 09:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από Giorgos19
Se exo xaLaraaaaaaaaaaaaaa :lol:


με τα πόδια?? :a22: :a22:



Αρχικά δημιουργήθηκε από Foivos
Wraio to eksatmisoni Alex !!
Dixnei poli kako etsi pou einai mauro. I LIKE.

...alla o George exei dikio.....se exw :a22:

:wave2:

να είσαι καλά!! :) :) μα καλά όλοι με έχετε; εγώ δεν έχω κανέναν?:sad: :sad:

odt
27/11/2007, 09:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από Alx 84
με τα πόδια?? :a22: :a22:




να είσαι καλά!! :) :) μα καλά όλοι με έχετε; εγώ δεν έχω κανέναν?:sad: :sad:


χαχαχαχα:lol: :lol: :lol: :lol:

Έχεις εμένα....αλλά έρχεται κι εμένα το εξατμισόνι μου...Αποφάσισα επιτέλους να βάλω...

Μου το φέρνουν κάτι μαφιόζοι από την Ιταλία...:rolleyes:

Μετά θα σε έχω κι εγώ...:lol:

Ωραίγια καθρεφτάκια....για δώσε ινφο...:wave2:

odt
27/11/2007, 09:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από shatz
Και μερικές από εμένα - Συγγνώμη για τον κακό φωτισμό

http://www.imageshack.gr/files/0jelamc7b3ievty6s5z9.jpg (http://www.imageshack.gr/view.php?file=0jelamc7b3ievty6s5z9.jpg)

http://www.imageshack.gr/files/nl09dw6hmdxoqck2sqyx.jpg (http://www.imageshack.gr/view.php?file=nl09dw6hmdxoqck2sqyx.jpg)

http://www.imageshack.gr/files/1ceu3f55t6mbs61tnqe7.jpg (http://www.imageshack.gr/view.php?file=1ceu3f55t6mbs61tnqe7.jpg)

http://www.imageshack.gr/files/2hqvl8xayrps6l9lbkg2.jpg (http://www.imageshack.gr/view.php?file=2hqvl8xayrps6l9lbkg2.jpg)

http://www.imageshack.gr/files/3l25oz0k9td55w34uqc2.jpg (http://www.imageshack.gr/view.php?file=3l25oz0k9td55w34uqc2.jpg)


Φίλε shatz...επειδή το 900 είναι μέσα στην καρδιά μου...σου λέω πως πρέπει να αλλάξεις εξατμίσεις...ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ

κοίτα... (http://i34.photobucket.com/albums/d110/rjuan23/919_done5.jpg)

κοίτα κι από τη άλλη... (http://i34.photobucket.com/albums/d110/rjuan23/919_done4.jpg)

σκοτώνει...ΤΕΛΟΣ

shatz
27/11/2007, 10:15
Γεια σου οdt,

Ευχαριστώ για το σχόλιο. Θα άλλαζα εξατμίσεις αλλά είδα το καινούριο το 1000άρι.

Έχωσα που έχωσα λεφτά για το ohlins, αν το αλλάξω να μην χώσω και για εξατμίσεις.

Δεν μου πολυάρεσαν οι κωνικές οι Mivv. Πιο πολύ μου άρεσαν οι Αkrapovic οι carbon ή οι Μivv

Τιτανιου.

Τι λέει θα πάρουμε το καινούριο το 1000;

Χαιρετώ.

PS
Πρέπει να βρούμε να δώσουμε και το 900.

odt
27/11/2007, 10:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από shatz
Γεια σου οdt,

Ευχαριστώ για το σχόλιο. Θα άλλαζα εξατμίσεις αλλά είδα το καινούριο το 1000άρι.

Έχωσα που έχωσα λεφτά για το ohlins, αν το αλλάξω να μην χώσω και για εξατμίσεις.

Δεν μου πολυάρεσαν οι κωνικές οι Mivv. Πιο πολύ μου άρεσαν οι Αkrapovic οι carbon ή οι Μivv

Τιτανιου.

Τι λέει θα πάρουμε το καινούριο το 1000;

Χαιρετώ.

PS
Πρέπει να βρούμε να δώσουμε και το 900.


Γούστα είναι αυτά...εμένα μου αρέσουν οι κωνικές γιατί σε συνδυασμό με την αφαίρεση του κάγκελου στο πάνω μέρος..λεπταίνει πολύ η ουρά με τα αντίστοιχα στυλιστικά επακόλουθα...

Εγώ το παρήγγειλα το τελικό πάντως για το δικό μου αφού το βρήκα στο ebay 270 γιούργια με μεταφορικά....:a01: :a09:

Το 1000 :a07:, θα έρθει κάποια στιγμή, αλλά κάτσε πρώτα να τελειώσω το 600...


:wave2:

sapila racing
27/11/2007, 10:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από shatz

Πρέπει να βρούμε να δώσουμε και το 900.

Προδοσία!! :lol:

shatz
27/11/2007, 11:20
:) :) :) :)

Alx 84
27/11/2007, 12:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από sapila racing
Προδοσία!! :lol:

για το 1000 θα έδινα κ εγώ το 900 σου!!:lol: :lol: :lol: :lol:


odt απο ebay πήρα τα καθρεπτακια. τους βάζεις τγία;;:lol: θα σου στείλω link να τα δείς. αργότερα όμως γιατί πρέπει να την κάνω. δουλειά γαρ...:wave2:

odt
10/12/2007, 09:41
Ας βάλω και μία με το καινούργιο εξατμισόνι....:a09:


113847

odt
10/12/2007, 09:41
:smokin: :smokin: :smokin:


113848

Ζεύκας
10/12/2007, 10:08
Πω πω φιλαράκι ωραία εξάτμιση!

Να σου πω κατά πόσα κιλά ελαφρύτερη από την κανονική? :D

odt
10/12/2007, 10:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από Ζεύκας
Πω πω φιλαράκι ωραία εξάτμιση!

Να σου πω κατά πόσα κιλά ελαφρύτερη από την κανονική? :D


Μπα...? Ασχολούμαστε και με Ιάπωνες τώρα?:D

Ζεύκας
10/12/2007, 11:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από odt
Μπα...? Ασχολούμαστε και με Ιάπωνες τώρα?:D

πάντως έτσι όπως την κόβω πρέπει να είναι γύρω στα 4.5 κιλά!

5 με τη συσκευασία... :a13:

odt
10/12/2007, 11:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από Ζεύκας
πάντως έτσι όπως την κόβω πρέπει να είναι γύρω στα 4.5 κιλά!

5 με τη συσκευασία... :a13:

Ευτυχώς που δεν την έβαλα πάνω με τη συσκευασία δηλαδίς :lol:

Alx 84
10/12/2007, 13:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από odt
Ας βάλω και μία με το καινούργιο εξατμισόνι....:a09:


Ωραίοοοςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς... μεγειές μεγειές!!:wave2: :wave2:

odt
11/12/2007, 06:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από Alx 84
Ωραίοοοςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς... μεγειές μεγειές!!:wave2: :wave2:

Ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια....(ολουνούς....)

Άλεξ, τώρα σε έχω κι εγώ :smokin: :lol: :lol: :lol:

Alx 84
11/12/2007, 19:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από odt
Ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια....(ολουνούς....)

Άλεξ, τώρα σε έχω κι εγώ :smokin: :lol: :lol: :lol:



:sad: :sad: :sad: :sad: :bawl: :bawl: :bawl: :bawl: :p :p

odt
19/01/2008, 22:09
Ας βάλω και μία τώρα που μπήκανε και κάτι άλλα καλούδια....


117455

odt
19/01/2008, 22:11
Κι άλλη μία νυχτερινή και καλλιτεχνικιΑ :wacko:


117456

Alx 84
20/01/2008, 23:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από odt
Ας βάλω και μία τώρα που μπήκανε και κάτι άλλα καλούδια....


πωωωωωωω... τι όμορφο που είναι χωρίς την πινακίδα.:beer:

bsari
25/01/2008, 10:01
λοιπον εβαλα pciii,mivv suono,bmc μενουν καποιες λεπτομερειες ,θα ανεβασω φωτο και λεπτομερειες- επιδοσεις συντομα

τρελε ζουζουνισματα λεμε (το κοστος συνολικα εχει περασει τα 2500)


118234

odt
25/01/2008, 11:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από bsari
λοιπον εβαλα pciii,mivv suono,bmc μενουν καποιες λεπτομερειες ,θα ανεβασω φωτο και λεπτομερειες- επιδοσεις συντομα

τρελε ζουζουνισματα λεμε (το κοστος συνολικα εχει περασει τα 2500)


Βασικά βάλε φωτό από τη σουόνο ΤΩΡΑ!!!!

catmaster
25/01/2008, 12:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από odt
Κι άλλη μία νυχτερινή και καλλιτεχνικιΑ :wacko:

δε λέω τούμπανο το Hornet ρε Κώστα.... αλλά ... αυτό το Avatar που έχεις όποτε το βλέπω .... :D

(μη μου πεις πως είναι από Ελλάδα;; ) :evil:

odt
25/01/2008, 12:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από catmaster
δε λέω τούμπανο το Hornet ρε Κώστα.... αλλά ... αυτό το Avatar που έχεις όποτε το βλέπω .... :D

(μη μου πεις πως είναι από Ελλάδα;; ) :evil:
Φχαριστώ

Ρε Άκη, όπως θα έχεις καταλάβει...έχω ένα θεματάκι με τους κWλους...

Όχι...δεν είναι από Ελλάδα....:(

bsari
02/02/2008, 15:50
η φωτο το αδικει,τοποθετηση πολυ γρηγορη,αποτελέσματα
ο ηχος με σιγαστηρα ελαχιστα πιο μπασος , αποδοση καμια διαφορα αισθητη
χωρις σιγαστηρα ηχος αλλα gp απόδοση ελαφρώς καλύτερη
θαγραψω και αλλα μολις μπουν και τα υπόλοιπα π΄'ανω
αποτέλεσμα απο μόνη της η εξάτμιση δεν αξιζει περα απο την εμφανιση και λιγο βαρος
(η εμφανιση ειναι ...)


119140

gunner
03/02/2008, 11:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από power hornet
να και αλη μια με εμενα


119214

gunner
03/02/2008, 18:56
TOYBANO TO SUPER FOUR!OLO DOULEIA TOU ATS MOTO SERVICE!


119246

paris13
04/02/2008, 00:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από gunner
TOYBANO TO SUPER FOUR!OLO DOULEIA TOU ATS MOTO SERVICE!

Χαιρετώ, (ωραίος).!!! Αν θες μου λες αυτό το χταπόδι είναι μαμά? Μαμά φαίνεται αλλά σε μερικά μοντέλα έχω δει στους λαιμούς αυτό το ένωμα ανά δύο ενώ στα περισσότερα (και στο δικό μου) όχι. Είναι από CBSF άλλης χρονολογίας ή μήπως από το R ?

Ευχριστώ. :beer:

Υ.Γ Και οι μπουκάλες είναι ξανά χρωμιομένες ή έχουν τριφτεί με ντουκόχαρτο και μετά γυαλιστεί με βερνίκι.?
Πολύ θα ήθελα να τις κάνω κι εγώ έτσι... γι’ αυτό ρωτάω. :wave2:

odt
04/02/2008, 10:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από bsari
η φωτο το αδικει,τοποθετηση πολυ γρηγορη,αποτελέσματα
ο ηχος με σιγαστηρα ελαχιστα πιο μπασος , αποδοση καμια διαφορα αισθητη
χωρις σιγαστηρα ηχος αλλα gp απόδοση ελαφρώς καλύτερη
θαγραψω και αλλα μολις μπουν και τα υπόλοιπα π΄'ανω
αποτέλεσμα απο μόνη της η εξάτμιση δεν αξιζει περα απο την εμφανιση και λιγο βαρος
(η εμφανιση ειναι ...)


Πωπωπω :a08: :a08:


Τώρα το μηχανάκι από Made in Italy, έγινε Made in Rio Toubaneiro :a25: :a25:


Mivv = Κα@λα ήχος :a23:

Κούκλα...μπράβο :wave2:

bsari
04/02/2008, 12:49
τωρα τελειως ανοιχτη μετα τις 7000 στροφες οργιαζει,κλειστη ειναι σαν τη μαμα ελαχιστα πιο μπασα η μα.. ειναι οτι σε γαργαλαει πιο πολυ το χέρι ακομα και στο ρελαντί!!!!


η δευτερη mivv και για να ξερετε μου εστειλε χαρτη η ιδια η mivv!αψογη εξυπηρέτηση!
θα παω και για καυσαναλυση (οχι δυναμομετρηση μαλλον)

θα δωσω στοιχεία

gunner
04/02/2008, 15:28
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από paris13
hi file.to xtapodi einai mama nikelomeno.ta pisw amortiser episis nikel!einai to super four big progect 1 1993!esu pio exeis???:winka:

gunner
04/02/2008, 20:04
e oxi!kai apo italy re filaraki!gnisio japan einai!!!

paris13
04/02/2008, 23:55
Εγώ έχω αυτό, αλλά ρώτησα για τις μπουκάλες εμπρός αν έχουν ξανά χρωμιοθεί ή τριφτεί και περαστεί με βερνίκι, όχι τις πίσω. Πάντως αν και η φώτο είναι πολύ κακή η μηχανή δείχνει λουλούδι, μπράβο. :beer:

Υ.Γ Πάντως φίλε μου gunner το χταπόδι σου πρέπει να είναι από μοντέλο R και είναι πολύ ΟΚ. Αν θές λύσε μου την απορία με τις εμπρός μπουκάλες. (Αν γνωρίζεις)
Thanks :wave2:


119472

gunner
05/02/2008, 15:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από paris13
Εγώ έχω αυτό, αλλά ρώτησα για τις μπουκάλες εμπρός αν έχουν ξανά χρωμιοθεί ή τριφτεί και περαστεί με βερνίκι, όχι τις πίσω. Πάντως αν και η φώτο είναι πολύ κακή η μηχανή δείχνει λουλούδι, μπράβο. :beer:

Υ.Γ Πάντως φίλε μου gunner το χταπόδι σου πρέπει να είναι από μοντέλο R και είναι πολύ ΟΚ. Αν θές λύσε μου την απορία με τις εμπρός μπουκάλες. (Αν γνωρίζεις)
Thanks :wave2: file mou oi boukales empros exoun xromiothei ksana!einai enas foveros me nikelomata sto perama!kai to diko sou poly wraio!ti amortiser foras pisw?sto kopi tis pitas tha pas?

paris13
05/02/2008, 17:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από gunner
file mou oi boukales empros exoun xromiothei ksana!einai enas foveros me nikelomata sto perama!kai to diko sou poly wraio!ti amortiser foras pisw?sto kopi tis pitas tha pas?

Χαιρετώ. Σε ποια κοπή πίτας, των Γιατρών του ΠΑΟ... :rotflmao: Αυτό έγινε και δεν πήγα, δεν είμαι και γιατρός... άστα.!
Τα πίσω αμορτισέρ είναι τα μαμά αλλά με ελατήρια Hyper Pro και εμπρός έχω ελατήρια της WP. Τα καλά αμορτισέρ είναι όλα τα λεφτά στην μηχανή και δυστυχώς πολλά CBSF που βλέπω έχουν τα μαμά αλλά πεσμένα και σίγουρα δεν μπορούν να χαρούν ότι προσφέρει ή Hyper Pro ή η WP αλλά και άλλα πολλά καλά After market καλά αμορτισέρ.
Θέλω και εγώ να χρωμιώσω τις εμπρός μπουκάλες αλλά είναι πολύ μπελάς, έτσι θα τις γυαλίσω με 1500αρι ή 2000αρο ντουκόχατο και μετά με βερνίκι θα τις περάσω δύο χέρια. Ξέρω πως έτσι γίνεται καλή δουλειά γιατί έχω δει ανάλογες υλοποιήσεις και έδειχναν υπέροχες.
Αν μπορέσεις ανέβασε καμιά φώτο σε καλύτερη ποιότητα γιατί φαίνεται πως στο δικό σου έχει γίνει πολύ καλή δουλειά, να το θαυμάσουμε γιατί αυτή η φώτο το αδικεί...! :beer:

nikolinos
06/02/2008, 00:26
Καλως σας βρήκα, εδω κ το μωρο μου, λιγων μερων!!! :D

Ολοι κ ολα Παντα Ορθια ;)



http://img82.imageshack.us/img82/5743/n1ht8.jpg
http://img207.imageshack.us/img207/8656/n2ky2.jpg

paris13
06/02/2008, 11:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από gunner
να και αλη μια με εμενα

Φίλε μου gunner παρ' ότι είναι αστέρι το CBακι έχω να παρατηρήσω ένα ψεγάδι που για πολλούς ίσως περάσει απαρατήρητο αλλά για ανθρώπους σαν εμένα όχι. Εφόσον έχεις κάνει τόσο πολύ και καλή δουλειά ο σωλήνας της πολλαπλής δεν έχει την σωστή θέσει, κάτι που μπορεί να έχει συμβεί για να δέσει το τελικό αλλά έχει κοπεί το σημείο που ο σωλήνας δένει με μια βίδα στο πλαίσιο και λίγο πριν είναι και το στοπ του διπλού σταντ ασχέτως αν δεν έχεις βάλει διπλό σταντ που πωλείται σαν αξεσουάρ. Αποτέλεσμα ο σωλήνας να κατεβαίνει ποιό κάτω από όσο θα έπρεπε (κοντά στον δρόμο) και αυτή η απόσταση να χτυπάει λίγο άσχημα.
Εγώ π.χ. που έψαξα και βρήκα διπλό σταντ βάζοντας τον σωλήνα σωστά δεν έκοψα ούτε την βίδα που κρατά την εξάτμιση στο πλαίσιο αλλά ούτε αφαίρεσα το στοπ του σταντ που βάζοντάς το δουλεύει σωστά. Το δικό μου ψεγάδι είναι η κακή κόλληση που έκανα στην τοποθέτηση του τελικού, αλλά είναι θέμα χρόνου να το διορθώσω.
Πάντως δεν θέλω σε καμιά περίπτωση να υποβαθμίσω την υπέροχη δουλειά που έχεις κάνει.
Χαιρετώ. :beer:

Υ.Γ Το σχόλιο αφορά την φώτο που έχεις ανεβάσει στην σελίδα (19) :wave2:

red_monster
09/02/2008, 14:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από odt
Από πρόσφατη βόλτα...


πολύ ωραίο μοτο αλλά δίπλα στο ducati φαίνεται πολύ λίγο...

paris13
10/02/2008, 21:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από red_monster
πολύ ωραίο μοτο αλλά δίπλα στο ducati φαίνεται πολύ λίγο...

Δεν θα είσαι σοβαρός μου φαίνεται... :lol:

odt
12/02/2008, 11:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από red_monster
πολύ ωραίο μοτο αλλά δίπλα στο ducati φαίνεται πολύ λίγο...


κι όλο λέω να μην το φωτογραφίζω δίπλα σε ντουκάτι γιατί λιγοστεύει και όλο το ξεχνάω ρπμ...:sad:

red_monster
12/02/2008, 12:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από odt
κι όλο λέω να μην το φωτογραφίζω δίπλα σε ντουκάτι γιατί λιγοστεύει και όλο το ξεχνάω ρπμ...:sad:


παρόλα αυτά είναι πολύ ωραίο μοτο :a19: