PDA

View Full Version : Καλημερα & Περαστικα !!!



jimbar
14/07/2004, 08:26
Περαστικά και Πάντα Όρθιος σε έναν Αλήτη «Τσαντάκια» Μηχανόβιο .. και την καλημέρα μου στους υπολοίπους ..

LINA
14/07/2004, 08:28
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΟΝ ΠΕΡΙΚΛΗ ΤΙ ΤΟΥ ΜΕΛΕ ΝΑ ΠΑΘΕΙ ΓΑΜΩΤΟ , ΝΑ ΜΗΝ ΗΣΥΧΑΖΟΥΜΕ ΠΙΑ.... Η ΜΙΑ ΜΑΛΑΚΙΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΛΛΗ.... ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ ΠΑΙΔΙΑ, ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ!!!!!

crs-k
14/07/2004, 08:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από LINA
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΟΝ ΠΕΡΙΚΛΗ ΤΙ ΤΟΥ ΜΕΛΕ ΝΑ ΠΑΘΕΙ ΓΑΜΩΤΟ , ΝΑ ΜΗΝ ΗΣΥΧΑΖΟΥΜΕ ΠΙΑ.... Η ΜΙΑ ΜΑΛΑΚΙΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΛΛΗ.... ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ ΠΑΙΔΙΑ, ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ!!!!!


Ποιον Περικλη?
Τι εγινε?
Ενημερωστε ρε παιδια και μας τους ανενημερωτους! :eyepop:

ruyjin
14/07/2004, 08:31
καλημερα δημητρη. που εισαι ; καλα εισαι ρε;

καλημερα παιδες!!!


ΥΓ: Περι cool και ολα θα περασουν. :smilea:

GST
14/07/2004, 08:36
τι επαθε ρε παιδια ο περικλησ για ενημερωστε προχτεσ στη μπυρα ηταν μια χαρα...............τι εγινε;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

jimbar
14/07/2004, 08:44
παίδες, [για τους ανημέρωτους] θα σας τα πει καλύτερα ο ίδιος απλά εγώ θα σας πω ότι είναι, ευτυχώς για μας, καλά. Τα άλλα φτιάχνονται ..

Julius
14/07/2004, 08:48
Re otan grafoume perastika 'h epese o periklhs 'h spasane ta fering sto mhxanaki.....


PROTA AP'OLA LEME....... O anthropos den exei tipota, para ena xtypima kato apo to gonato kai merika kapsimata.... kai meta OLAAAAAA ta ypoloipa


Istoria etsi opos thn ksero........ mia thitsa me kouti toy vgike kai ton ekleise kai epese kai espase kapoia plastika sto mixanaki kai..... xmmmm A!!!! o periklhs einai kala, psilo zvarnismenos alla kala.

autaaaa


PERASTIKA PSILE SE ESENA KAI STO ZOO (Den leo gia thn thitsa gia thn mixanh leo)

crs-k
14/07/2004, 08:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από jimbar

παίδες, [για τους ανημέρωτους] θα σας τα πει καλύτερα ο ίδιος απλά εγώ θα σας πω ότι είναι, ευτυχώς για μας, καλά. Τα άλλα φτιάχνονται ..



Γιατι ρε Μητσε? :confused:
Μυστικο ειναι? :confused:
Τελος παντων ... :rolleyes:
Αφου ειναι "καλα", οπως λες .... :sick:

powerphot
14/07/2004, 08:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από Julius
Re otan grafoume perastika 'h epese o periklhs 'h spasane ta fering sto mhxanaki.....


PROTA AP'OLA LEME....... O anthropos den exei tipota, para ena xtypima kato apo to gonato kai merika kapsimata.... kai meta OLAAAAAA ta ypoloipa


Istoria etsi opos thn ksero........ mia thitsa me kouti toy vgike kai ton ekleise kai epese kai espase kapoia plastika sto mixanaki kai..... xmmmm A!!!! o periklhs einai kala, psilo zvarnismenos alla kala.

autaaaa


PERASTIKA PSILE SE ESENA KAI STO ZOO (Den leo gia thn thista gia thn mixanh leo)


Πάλι καλά που ξεκαθάρισες το τοπίο...Άντε περαστικά στο μηχάνημα τότε μια και το παιδί δεν έπαθε ευτυχώς τίποτα:wave2:

crs-k
14/07/2004, 08:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από Julius
Re otan grafoume perastika 'h epese o periklhs 'h spasane ta fering sto mhxanaki.....


PROTA AP'OLA LEME....... O anthropos den exei tipota, para ena xtypima kato apo to gonato kai merika kapsimata.... kai meta OLAAAAAA ta ypoloipa


Istoria etsi opos thn ksero........ mia thitsa me kouti toy vgike kai ton ekleise kai epese kai espase kapoia plastika sto mixanaki kai..... xmmmm A!!!! o periklhs einai kala, psilo zvarnismenos alla kala.

autaaaa


PERASTIKA PSILE SE ESENA KAI STO ZOO (Den leo gia thn thista gia thn mixanh leo)


Μπραβο ρε Καισαρα! :)
Ειχα αρχισει να ψαχνω τα τηλεφωνα! :D


Περαστικα ρε Περι. :wave2:
Συνηθισμενα πραματα ειναι αυτα ρε! :lol:
Κριμα μονο που ηταν καινουργιο το μωρο ... :(
Αλλα μαζευεται. :D

GST
14/07/2004, 08:54
περαστικα και απο μενα :( :( :(

ρε κριμα πανω στη χαρα του με το καινουργιο μοτορι .........τι να πω περαστικα και παλι ...αφου δεν εχει και κατι σοβαρο...παντωσ και τα καψιματα εκ πειρασ δεν ειναι και τοσο ανοδινα ειδικα τωρα το καλοκαιρι..κατα ταλλα τα πλαστικα φτιαχνουν.....................

parji
14/07/2004, 08:55
Περαστικά στο πατριωτάκη μου! Τόσο να ήταν ρε Περι...τα πλαστικά ξαναφτιάχνονται....
Υπομονή...!!!:rolleyes:

crs-k
14/07/2004, 09:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από Julius
...............
Istoria etsi opos thn ksero........ mia thitsa me kouti toy vgike kai ton ekleise kai epese
..............


Ρε ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΠΡΟΤΑΙΡΕΟΤΗΤΑ ΠΟΥΘΕΝΑ! :nono:
Ουτε στην Εθνικη, σε διασταυρωση με χωματοδρομο!!! :mad:
Το νου σας! :rolleyes:
Καντε ΟΤΙ μπορειτε για να σωθητε! :lol:
Εδω μιλαμε για ΠΟΛΕΜΟ! :lol: :rotflmao: :lol:

jimbar
14/07/2004, 09:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Γιατι ρε Μητσε? Μυστικο ειναι?

όχι δεν είναι μυστικό απλά δεν ξέρω περισσότερα στο πως σηνέβει. Σας μετέφερα απλά το τι μου είπε λίγο βιαστικά διότι έπρεπε να επιστρέψω κέντρο.. Γι’ αυτό και λέω να σας τα πει ο ίδιος, για να μπορέσει να σας δώσει και λεπτομέρειες ..

kalgeorge
14/07/2004, 09:08
opws kai na exei perastika kai mi se noiazei ta plastika ftiaxontai

crs-k
14/07/2004, 09:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από jimbar

όχι δεν είναι μυστικό απλά δεν ξέρω περισσότερα στο πως σηνέβει. Σας μετέφερα απλά το τι μου είπε λίγο βιαστικά διότι έπρεπε να επιστρέψω κέντρο.. Γι’ αυτό και λέω να σας τα πει ο ίδιος, για να μπορέσει να σας δώσει και λεπτομέρειες ..



Οκ!
Ενημερωσε σε ενα βαθμο ο Καισαρας! :)

Θάνος
14/07/2004, 09:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από jimbar

σε έναν Αλήτη «Τσαντάκια» Μηχανόβιο

Αυτά ή τα γράφουμε ολοκληρωμένα ή δεν τα γράφουμε καθόλου. Πλάκα μας κάνετε πρωί πρωί να ψαχνόμαστε μεταξύ μας να δούμε ποιος την έφαγε;
:mad:

Περικλή περαστικά, ελπίζω να είναι όλα υπό έλεγχο :(

illuminatios
14/07/2004, 09:17
....Περαστικά ρε Πέρι...
καλημέρα

CyBeRseXX
14/07/2004, 09:18
Peri kai grigora sto dromo pali

DUKASII
14/07/2004, 09:18
PERASTIKA RE FILE..:( :(

Μικρή Λουλού
14/07/2004, 09:22
ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΟΥ ΡΕ ΠΕΡΙ ΚΑΙ ΝΑ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ..!!!!

RapidShade
14/07/2004, 09:31
Περάστικά και σου και on-line!

Δεν τρεχει τιποτα ρε! Εμεις να ειμαστε καλα
και τα υπολοιπα τα βρισκουμε!

ΥΓ. Το ζωο είναι άγριο και δεν μασαει απο
ψιλομαλακιες. Μη μασας! Ολα ειναι δρομος!...

sniper
14/07/2004, 09:39
Περικλάκο...

Τα πλαστικά είναι για να φτιάχνονται....

Πόλεμος αλλά άνισος... :mad:

Dirty_Gas
14/07/2004, 09:43
Περικλη περαστικά... Να έχεις πάντα στο νου σου ότι εσύ είσαι καλά... Όλα τα άλλα φτιάχνονται...


Είναι πραγματικά ΖΟΥΓΚΛΑ εκεί έξω...
:mad: :mad: :mad:

afrotwin
14/07/2004, 09:53
gia sou re jim mas ekopses to ema proi proi

re perikla perastika sou

pes mas ti egine se proti efkeria


:wave2: :beer: :wave2:

danaos75
14/07/2004, 10:01
ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΠΕΡΙΚΛΗ, ΤΑ ΕΙΠΑΝ ΣΩΣΤΑ ΚΑΙ ΤΑ ΑΛΛΑ ΠΑΙΔΙΑ, ΕΣΥ ΝΑ'ΣΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΗΧΑΝΗΜΑ ΦΤΙΑΧΝΕΤΑΙ.
;)

kapeos
14/07/2004, 10:12
... σου ευχομαι ολοψυχα περαστικά. Ολα καλά τίποτα το σοβαρο ευτυχώς. Εχω μάθει τόσα χρόνια στους δρόμους, ότι μαζεύοντας χιλιόμετρα εντός και εκτός Αθηνών, μαζεύεις εμπειρίες οι οποίες στην πορία της ζωής μας είναι πολύτιμες.

Τα πλαστικά φτιάχνονται. Μια ψιλοπεριπέτεια μέσα στο καλοκαίρι σου έκατσε. Σε 10 μερούλες το μοτόρι σου θα είναι οκ και εσύ ακόμη καλύτερα.

Για οτιδήποτε και αν χρειαστείς στείλε pm.


Περαστικά και πάλι.

:wave2: :wave2: :wave2:

Wizard13
14/07/2004, 10:45
Welcome to the club των πονεμένων μηχανόβιων Πέρι... :look:

Περαστικά βρε θηρίο, όλα θα πάνε καλά ;)

x-rider
14/07/2004, 10:45
ΟΡΙΣΜΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ.

ΜΗ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ

ΞΕΚΙΝΑΜΕ ΑΠΟ ΤΩΡΑ!!!!!

ΟΛΑ ΚΑΛΑ :sun: :beer: :sun:

socos
14/07/2004, 10:52
Περαστικά ρε Περικλή,

Ora_Nihil
14/07/2004, 13:33
Καλημέρα σε όλους.

Πέρι σου εύχομαι περαστικά. :beer: :beer: :beer:
Και γρήγορα να ξανακαβαλήσεις!

Πάντα όρθιος φίλε!

Nefeli-
14/07/2004, 13:37
perastika , fevgata ki agyrysta...

cbanthropos
14/07/2004, 14:06
Περαστικα φιλε μου.
Μη στεναχωριεσαι για τη μηχανη. Σκεψου οτι εισαι καλα και αυτο μετραει.. :rolleyes:

superfour
14/07/2004, 14:07
Περαστικά και .... ΣΤΑΣΟΥ ΣΤΟ ΥΨΟΣ ΣΟΥ!

Είναι ξενέρωμα.... i know .... και ειδικά αφού συνειδητοποιείς ότι εσύ είσαι καλά... κι ότι κι αν σου λέμε εμείς!

ΑΝΤΕ ΡΕ ... ΓΡΗΓΟΡΑ ΟΡΘΙΟΣ!!!!

adam_tsouk
14/07/2004, 21:30
Περαστικά και... βιαστικά!

όντως τα πλαστικά φτιάχνονται αρκεί να είσαι εσύ καλά....

"Το νου σας ρεμάλια"
Θα μας φάνε...

periklisk
15/07/2004, 12:58
Τι να πω ρε παιδιά!!!!

Ευχαριστώ πάρα πολύ για τις ευχές σας και την ηθική συμπαράσταση που μου προσφέρατε!

Πολλά παιδιά με πήραν τηλέφωνο, μου έστειλαν μήνυμα, απάντησαν εδώ.... Ευχαριστώ ρεεεεεε!!!!!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ για άλλη μια φορά (η σειρά δεν έχει σημασία) τον jimbar, τον Rapidshade και τον Μάκη που έτρεξαν στην κυριολεξία στον τόπο του ατυχήματος.

Να είστε καλά και πάντα όρθιοι!

Στο δια ταύτα..... Τρίτη βράδυ και έχω κανονίσει με κάτι φιλαράκια για καφέ Αργυρούπολη.... Ανεβαίνω την Αλεξιουπόλεως προς την πλατεία.... Για όσους δεν ξέρουν (λογικό) ειναι ο δρόμος που ανεβαίνει από το Praktiker....

Λίγο πριν τα Goodys όπως ανεβαίνεις για πλατεία υπάρχει ένα πάρκινγκ από το οποίο έσκασε η μη πω τώρα μέσα στη μέση του δρόμου.....

Την είδα τελευταία στιγμή και ίσα-ίσα πρόλαβα να κάνω έναν ελιγμό για να μην κεντράρω αλλά επειδή ήταν στην κίνηση το μπρίκι της με βρήκε στην δεξιά πλευρά του μπροστινού τροχού....

και σιγά που με είχε δει.... και σιγά που θα το κράταγα....

Έχασα τον έλεγχο και η μηχανή έπεσε με μένα από κάτω... Ευτυχώς που δεν ερχόταν κανείς από απέναντι.....

Απολογισμός..... Ένα έγκαυμα τριβής στον αγκώνα (μικρό) και ένα πρήξιμο επίσης μικρό.... το δεξί πόδι πρησμένο στο γόνατο από το χτύπημα της μηχανής με το δρόμο....

Η μηχανή πλαστικά και εξάτμιση..... Αύριο θα ξέρω ακριβώς το μέγεθος (οικονομικό) της ζημιάς....

Δεν ήταν η πρώτη φορά που με χτυπάνε.... Αλλά μου την έσπασε που το εργαλείο είναι από την κούτα ρε γμτ!!!

Τελοσπάντων όλα καλά!!!

Ευχαριστώ ρε σεις!!!!!!!!:wave2: :wave2:

Θάνος
15/07/2004, 13:08
Σε πληρώνει τουλάχιστον;

periklisk
15/07/2004, 13:19
Ο τρόπος που έγινε το ατύχημα δεν αφήνει περιθώρια να μην πληρωθώ..... Ελπίζω να μην κάνει καμιά π@π@ρι@ η ασφαλιστική!

sniper
15/07/2004, 13:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από periklisk
Ο τρόπος που έγινε το ατύχημα δεν αφήνει περιθώρια να μην πληρωθώ..... Ελπίζω να μην κάνει καμιά π@π@ρι@ η ασφαλιστική!

Τι λε ρε Πέρι..... γιατί να κάνει; Κούτα ήταν η μηχανή, το αυτοκίνητο φταίει... Όλα τα άλλα ειναι π@π@ριές... Αν σου πουν μαλακίες φώναξέ το δυνατά και όλο και κάποιοι θα ακούσουν :wave2:

milaber
15/07/2004, 13:22
Περαστικά ρε αδερφέ!

:wave2: :wave2: :wave2:

periklisk
15/07/2004, 13:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Τι λε ρε Πέρι..... γιατί να κάνει; Κούτα ήταν η μηχανή, το αυτοκίνητο φταίει... Όλα τα άλλα ειναι π@π@ριές... Αν σου πουν μαλακίες φώναξέ το δυνατά και όλο και κάποιοι θα ακούσουν :wave2:

Λέμε τώρα.... Δεν έχω τέτοια σημάδια προς το παρόν..... Είδωμεν!

kapeos
15/07/2004, 14:43
μην ξεχασεις να βάλεις και τραυματισμό στην ασφαλιστική και πες ότι νιώθεις πόνους στην μέση μετά την πτώση. Αν μπορείς πήγαινε σε ένα γιατρό του ΙΚΑ, πες τι έγινε και οτι πονάς στην μέση, να σου δωσει μερικες μέρες αδεια (μπορεις να πηγαίνεις στην δουλεια κανονικα) απλά στην ασφαλιστική δείξε το χαρτι του γιατρού που λέει οτι πονάς.


Τους εκβιαζεις ψυχολογικά έτσι και φοβούνται μην τους τραβήξεις αγωγή στο μέλλον για τραυματισμό.


γ@@@@σε τους.


:wave2: :wave2: