PDA

View Full Version : ΒΙΝΤΕΟ Gsxr1000k5 @ ΛΑΡΙΣΑ >fzr600 ΔΕΣ



project.breeze
08/01/2007, 22:43
Εδώ σας ανέβασα ένα βιντεάκι από το GSXR1000K5 ενός φίλου (ναι ναι αυτό που είχα για μία ολόκληρη μέρα και έκοβα βόλτες) :smokin: .Το βιντεάκι έχει τραβηχτεί από κινητό και γι'αυτο η ποιότητα είναι άθλια αλλά υπόσχομαι πως μόλις ξεμπερδέψω από την εξεταστική θα τραβήξω ένα με την καινούργια μου κάμερα.Το βίντεο είναι μία μίξη που έκανε ο φίλος που έχει το προαναφερθέν τέρας και τα βιντεάκια έχουνε όλα τραβηχτεί αργά το βράδυ περίπου στις 2-3 που δεν υπάρχει κίνηση.Τα βίντεο τα τράβηξε ο αδερφός μου που ήταν συνεπιβάτης στο KLE250 που οδηγούσα εγώ.Τα βιντεάκια έχουνε τραβηχτεί με την σειρά που φαίνονται 1.Στη οδό Φαρσάλων μετά την διαυσταύρωση με τον περιφερειακό Τρικάλων,πηγαίνοντας για Νίκαια 2.Στην Νέα Εθνική οδό στην 2η έξοδο από Αθήνα για Λάρισα και 3) στην υπόγεια διάβαση της οδού Φαρσάλων στον σταθμό του ΟΣΕ.


Απολαύστε!




Υ.Γ Οι οδηγοί που εμφανίζονται στο ακόλουθο βίντεο είναι επαγγελματίες.Το βίντεο τραβήχτηκε σε απόλυτα ελεγχόμενες συνθήκες.Για την ασφάλεια σας μην δοκιμάσετε κάτι αντίστοιχο:eyepop: :eyepop: :eyepop: :eyepop:


ΥΓ 2 Περιμένω και απάντηση από τον FZR600 για να κανονίσουμε καμμία κόντρα,γιατί όπως είπα και παραπάνω...



ΕΧΩ ΚΑΙ ΚΑΜΕΡΑ!




http://rapidshare.com/files/10850727/gsxr1000Akis.3gp

pavlaras1
08/01/2007, 23:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από runneras125
Εδώ σας ανέβασα ένα βιντεάκι από το GSXR1000K5 ενός φίλου (ναι ναι αυτό που είχα για μία ολόκληρη μέρα και έκοβα βόλτες) :smokin: .Το βιντεάκι έχει τραβηχτεί από κινητό και γι'αυτο η ποιότητα είναι άθλια αλλά υπόσχομαι πως μόλις ξεμπερδέψω από την εξεταστική θα τραβήξω ένα με την καινούργια μου κάμερα.Το βίντεο είναι μία μίξη που έκανε ο φίλος που έχει το προαναφερθέν τέρας και τα βιντεάκια έχουνε όλα τραβηχτεί αργά το βράδυ περίπου στις 2-3 που δεν υπάρχει κίνηση.Τα βίντεο τα τράβηξε ο αδερφός μου που ήταν συνεπιβάτης στο KLE250 που οδηγούσα εγώ.Τα βιντεάκια έχουνε τραβηχτεί με την σειρά που φαίνονται 1.Στη οδό Φαρσάλων μετά την διαυσταύρωση με τον περιφερειακό Τρικάλων,πηγαίνοντας για Νίκαια 2.Στην Νέα Εθνική οδό στην 2η έξοδο από Αθήνα για Λάρισα και 3) στην υπόγεια διάβαση της οδού Φαρσάλων στον σταθμό του ΟΣΕ.


Απολαύστε!




Υ.Γ Οι οδηγοί που εμφανίζονται στο ακόλουθο βίντεο είναι επαγγελματίες.Το βίντεο τραβήχτηκε σε απόλυτα ελεγχόμενες συνθήκες.Για την ασφάλεια σας μην δοκιμάσετε κάτι αντίστοιχο:eyepop: :eyepop: :eyepop: :eyepop:


ΥΓ 2 Περιμένω και απάντηση από τον FZR600 για να κανονίσουμε καμμία κόντρα,γιατί όπως είπα και παραπάνω...



ΕΧΩ ΚΑΙ ΚΑΜΕΡΑ!




http://rapidshare.com/files/10850727/gsxr1000Akis.3gp


Ολα τα λεφτα.

Θελω κιαλλα τετοια.

Θελω να ανεβαζουμε και να ανταλασουμε τετοιου ειδους βιντεακια.

Μου αρεσε πολυ ηταν πολυ καλο.

Ειδικα οταν ακουσα να μιλανε Ελληνικα και να λεει το παλικαρι "Δως το"

:beer:

:wave2:

darkrider
08/01/2007, 23:07
Πως φευγει ετσι αυτο ρε...:eek:

project.breeze
08/01/2007, 23:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από pavlaras1
Ολα τα λεφτα.

Θελω κιαλλα τετοια.

Θελω να ανεβαζουμε και να ανταλασουμε τετοιου ειδους βιντεακια.

Μου αρεσε πολυ ηταν πολυ καλο.

Ειδικα οταν ακουσα να μιλανε Ελληνικα και να λεει το παλικαρι "Δως το"

:beer:

:wave2:


Αυτός που λέει "Δως το" είναι ο κάμεραμαν ο αδερφός μου.Φίλε Παυλάρα θα προσπαθήσω να κάνω ό,τι μπορώ για να γεμίσω το forum βιντεάκια.Ευτυχώς έχω πολλά φιλαράκια με τούμπανα μηχανάκια (gsxr1000k5,R1 2005,Tuono κτλ).Ξέχασα να πω πως το συγκεκριμένο gixxxer φοράει Trioval Yoshimura ολόκληρη (λαιμούς-τελικό).Κατά τα άλλα είναι νορμάλ...

zoropatra
08/01/2007, 23:12
και εγω ειμαι υπερ σε τετοια βιντεο..........

δεν γουσταρω αλλο με ξενους!!!!


αν ειναι θα ανεβασω ολοκληρο το βιντεο που εχω με την μηχανη απο γαλαξιδι...απλα εχει και την

τουμπα μεσα.......

zoropatra
08/01/2007, 23:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από runneras125
Φίλε Παυλάρα θα προσπαθήσω να κάνω ό,τι μπορώ για να γεμίσω το forum βιντεάκια.


μην το λες τοσο εντονα!!!!εγω εσυ ο αλλος μπορει να τα γουσταρει αυτα.....αλλα θα βγουν

οι νομοταγεις μοτοσυκλετιστες αυριο και θα μας σκοτησουν τα αυτια!!!:winka:

Λεωνίδας
08/01/2007, 23:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από zoropatra
μην το λες τοσο εντονα!!!!εγω εσυ ο αλλος μπορει να τα γουσταρει αυτα.....αλλα θα βγουν

οι νομοταγεις μοτοσυκλετιστες αυριο και θα μας σκοτησουν τα αυτια!!!:winka: ουυυυ κάγκουρες αλήτες τσαντάκιες :lol: :lol: :lol:

project.breeze
08/01/2007, 23:19
Με το που βλέπω ότι απάντησε ο Λεωνίδας λεω:"Πλάκα θα έχει να μου βγάλει κανένα παλιό link του forum και από κάτω το ανεμιστηράκι".Έμμονη ιδέα μου έχετε γίνει κουφάλες RCTαδες...

Λεωνίδας
08/01/2007, 23:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από runneras125
Με το που βλέπω ότι απάντησε ο Λεωνίδας λεω:"Πλάκα θα έχει να μου βγάλει κανένα παλιό link του forum και από κάτω το ανεμιστηράκι".Έμμονη ιδέα μου έχετε γίνει κουφάλες RCTαδες... :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

project.breeze
09/01/2007, 00:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από zoropatra
μην το λες τοσο εντονα!!!!εγω εσυ ο αλλος μπορει να τα γουσταρει αυτα.....αλλα θα βγουν

οι νομοταγεις μοτοσυκλετιστες αυριο και θα μας σκοτησουν τα αυτια!!!:winka:



Zoropatra κατά βάθος σε όλους αρέσουν τα βιντεάκια αυτά,σε όλους αρέσει το γκάζι,σε όλους αρέσουν οι κόντρες,τα παντιλίκια κτλ κτλ,μην τρελλαθούμε,απλά υπάρχουν κάποιοι που μπορούν να το παραδεχτούν και κάποιοι που δεν το παραδέχονται και το παίζουν κριτές των πάντων.Κάθε σχόλιο είναι δεκτό αρκεί να μην είναι υβριστικό.Αφού ρε παιδιά καταβάθος είμαστε αλήτες,τσαντάκηδες,μηχανόβιοι όπως είπε και ο Λεωνίδας παραπάνω...:beer:

zoropatra
09/01/2007, 00:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από runneras125
Zoropatra κατά βάθος σε όλους αρέσουν τα βιντεάκια αυτά,σε όλους αρέσει το γκάζι,σε όλους αρέσουν οι κόντρες,τα παντιλίκια κτλ κτλ,μην τρελλαθούμε,απλά υπάρχουν κάποιοι που μπορούν να το παραδεχτούν και κάποιοι που δεν το παραδέχονται και το παίζουν κριτές των πάντων.Κάθε σχόλιο είναι δεκτό αρκεί να μην είναι υβριστικό.Αφού ρε παιδιά καταβάθος είμαστε αλήτες,τσαντάκηδες,μηχανόβιοι όπως είπε και ο Λεωνίδας παραπάνω...:beer:


κοιτα μην τα ισοπεδωνουμε ολα!
σιγουρα υπαρχουν και αυτοι που στην αληθεια δεν τα γουσταρουν γιατι ξερω μερικους.....απλα ειναι λιγοι αυτοι που το πιστευουν αυτο και πολλοι περισοτεροι αυτοι που νιωθουν αλητες αλλα δεν το λενε!!!

project.breeze
09/01/2007, 00:30
Zoropatra δεν τα ισοπεδώνω όλα,απλά δεν το έθεσα σωστά.Σε όλους όσους έχουν ss μηχανάκια αρέσουν αυτά και λεω για ss μηχανάκια γιατί στο βιντεάκι τέτοιο μηχανάκι βλέπουμε.Δεν εννοούσα ότι ο θείος μου με την BMW θα μπορούσε να κάνει σούζες και παντιλίκια ή ότι του αρέσουν αυτά,αλλά κάποιος ο οποίος αγοράζει ss για αυτόν τον λόγο το αγοράζει,για το γκάζι του,τις αναρτήσεις του,το γκάζι του,τα κρατήματα του,την τεχνολογία του,το γκάζι του...ξέχασα τίποτα;Α ναι και για το γκάζι του...

AFTER
09/01/2007, 00:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από runneras125
[B]
Υ.Γ Οι οδηγοί που εμφανίζονται στο ακόλουθο βίντεο είναι επαγγελματίες.Το βίντεο τραβήχτηκε σε απόλυτα ελεγχόμενες συνθήκες.Για την ασφάλεια σας μην δοκιμάσετε κάτι αντίστοιχο:eyepop: :eyepop: :eyepop: :eyepop:




Βρε που το'χω ξανακουσει αυτο... :a13:

zoropatra
09/01/2007, 00:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από runneras125
Zoropatra δεν τα ισοπεδώνω όλα,απλά δεν το έθεσα σωστά.Σε όλους όσους έχουν ss μηχανάκια αρέσουν αυτά και λεω για ss μηχανάκια γιατί στο βιντεάκι τέτοιο μηχανάκι βλέπουμε.Δεν εννοούσα ότι ο θείος μου με την BMW θα μπορούσε να κάνει σούζες και παντιλίκια ή ότι του αρέσουν αυτά,αλλά κάποιος ο οποίος αγοράζει ss για αυτόν τον λόγο το αγοράζει,για το γκάζι του,τις αναρτήσεις του,το γκάζι του,τα κρατήματα του,την τεχνολογία του,το γκάζι του...ξέχασα τίποτα;Α ναι και για το γκάζι του...

για ενα απλα λιγο ποιο σπορ ταξιδακι....???


παντως παλι διαφωνω γιατι δεν εχεις σχεση η ηλικια ή το τι μηχανακι εχει ο αλλος:

π.χ μπορει να εχει ον οφ να ειναι 60 χρονων αλλα να γουσταρει αυτα


ολα αυτα τα λεω τελειως φιλικα και χωρις να υπαρχει λογος αντιπαραθεσης,απλα κουβεντα να γινεται!!!!!:beer:

Vstrommer71
09/01/2007, 00:47
Μερικες παρατηρησεις:


αλλά κάποιος ο οποίος αγοράζει ss για αυτόν τον λόγο το αγοράζει,για το γκάζι του,τις αναρτήσεις του,το γκάζι του,τα κρατήματα του,την τεχνολογία του,το γκάζι του...ξέχασα τίποτα;Α ναι και για το γκάζι του...
Ναι,αλλα ο ΜΟΝΟΣ τοπος στον οποιο αρμοζει να τρεχετε τα SS σας ειναι δυστυχως η...πιστα ΟΧΙ ο δρομος.Ο δρομος ΔΕΝ εχει αμμοπαγιδες,ΔΕΝ εχει σωστο οδοστρωμα για γρηγορη οδηγηση και ΔΕΝ εισαι σιγουρος οτι αμα φυγεις απο την στροφη ΔΕΝ θα βρεις απο απεναντι καμμια νταλικα!
Τωρα ως προς σουζες-παντηλικια κλπ κλπ σε ολους αρεσουν τα ακροβατικα,τουάχιστον καντε τα σε εναν αδειο δρομο χωρις κινηση κι οχι σε δρομο με κινηση να κανουμε endo τρομοκρατωντας τους πεζους στο φαναρι,ΟΚ?
Δυστυχως ή ευτυχως οι δρομοι της Ελλαδας ΔΕΝ ειναι για ταξιδια με διακοσαρες,οποτε οι γρηγοροι συγκρατηστε τα γκαζια σας γιατι πρεπει παντα να σκεφτεστε οτι το σημαντικοτερο πραγμα οταν παμε μια βολτα ειναι να γυρισουμε πισω ορθιοι στους ανθρωπους που μας αγαπανε!:beer:

project.breeze
09/01/2007, 00:49
Ναι καταλαβαίνω τι λες,απλά είμαι σίγουρος ότι είναι πιο εύκολο να βρεις κάποιον κ@υλομένο ανάμεσα σε μία παρέα 25χρονων με ss παρά σε μία παρέα 60χρονων με on-off.Ένα είναι βέβαιο, πως και στις 2 περιπτώσεις υπάρχουν εξαιρέσεις...

zoropatra
09/01/2007, 00:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από Vstrommer71
Μερικες παρατηρησεις:


Ναι,αλλα ο ΜΟΝΟΣ τοπος στον οποιο αρμοζει να τρεχετε τα SS σας ειναι δυστυχως η...πιστα ΟΧΙ ο δρομος.Ο δρομος ΔΕΝ εχει αμμοπαγιδες,ΔΕΝ εχει σωστο οδοστρωμα για γρηγορη οδηγηση και ΔΕΝ εισαι σιγουρος οτι αμα φυγεις απο την στροφη ΔΕΝ θα βρεις απο απεναντι καμμια νταλικα!
Τωρα ως προς σουζες-παντηλικια κλπ κλπ σε ολους αρεσουν τα ακροβατικα,τουάχιστον καντε τα σε εναν αδειο δρομο χωρις κινηση κι οχι σε δρομο με κινηση να κανουμε endo τρομοκρατωντας τους πεζους στο φαναρι,ΟΚ?
Δυστυχως ή ευτυχως οι δρομοι της Ελλαδας ΔΕΝ ειναι για ταξιδια με διακοσαρες,οποτε οι γρηγοροι συγκρατηστε τα γκαζια σας γιατι πρεπει παντα να σκεφτεστε οτι το σημαντικοτερο πραγμα οταν παμε μια βολτα ειναι να γυρισουμε πισω ορθιοι στους ανθρωπους που μας αγαπανε!:beer:


ρε γιαννη οτι εχεις γραψει αναφερεται σε ασφαλεια!!!!
και εσυ στα βουνα κινδυνευεις να πεσεις σε ενα γκρεμο οσο ευκολα κινδυνευω και εγω να κολησω σε μια μπαριερα!!!

zoropatra
09/01/2007, 00:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από runneras125
Ναι καταλαβαίνω τι λες,απλά είμαι σίγουρος ότι είναι πιο εύκολο να βρεις κάποιον κ@υλομένο ανάμεσα σε μία παρέα 25χρονων με ss παρά σε μία παρέα 60χρονων με on-off.Ένα είναι βέβαιο, πως και στις 2 περιπτώσεις υπάρχουν εξαιρέσεις...

ετσι ετσι...οπως το ειπες τωρα καταλαβα τι θες να πεις!!!:beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

Vstrommer71
09/01/2007, 00:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από zoropatra
ρε γιαννη οτι εχεις γραψει αναφερεται σε ασφαλεια!!!!
και εσυ στα βουνα κινδυνευεις να πεσεις σε ενα γκρεμο οσο ευκολα κινδυνευω και εγω να κολησω σε μια μπαριερα!!!
Eιναι το ιδιο να πας εντουροδιαδρομες με 30 χλμ μωτ με τις ''βολτες'' Γαλαξειδι?Μην τα λες αυτα,θα μεγαλωσει η μυτη σου!:a22:

zolotas
09/01/2007, 01:10
αν μενεις ελλαδα και εισαι εξυπνος αγοραζεις κατα σειρα ..............τρακτερ.......αγροτικο.........4χ4...............αν παλι γουσταρεις οπωσδηποτε μηχανακια ............atv..........εduro......on/off............και τα αρρωστακια ss και steet.........αλλα και με το χαλι των δρομων μπορεις να πας καλα ..........αλλα εδω ερχεται και η κολονοοτροπια των ελληνων οδηγων που τα χαλαει ολα ................

project.breeze
09/01/2007, 01:10
Φίλε Vstrommer ή ακόμα καλύτερα Γιάννη (αν μου επιτρέπεις).Συμφωνώ σε αυτά που λες και με βάση την λογική έχεις δίκιο,αλλά το ότι όλοι εμείς έχουμε διαλέξει να κινούμαστε με μοτοσυκλέτες,να ταξιδεύουμε με μοτοσυκλέτες,να μας ενώνουν οι μοτοσυκλέτες δείχνει ότι εκτός από την λογική υπάρχει και το συναίσθημα.Με βάση την λογική δεν θα έπρεπε να υπάρχουν ούτε ss μηχανάκια (γιατί τρέχουν και δεν βοηθάνε καθόλου στις καθημερινές μετακινήσεις),ουτε on-off (γιατί σου δίνουν την δυνατότητα να μπεις στο χώμα και στο χώμα όπως ξέρουμε γλυστράει και μπορεί να πέσεις:eyepop: ),ούτε τα mx,ούτε τα enduro,ούτε τα custom.Όπως επίσης σύμφωνα με την λογική δεν θα έπρεπε να υπάρχουν ούτε Ferrari,ούτε Lamborghini,ούτε Porsche ούτε,ούτε,ούτε.Εγώ χαίρομαι που πολλές φορές πρυτανεύει το συναίσθημα και όχι η λογική.Άνθρωποι είμαστε,όχι ρομπότ...

zoropatra
09/01/2007, 01:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από Vstrommer71
Eιναι το ιδιο να πας εντουροδιαδρομες με 30 χλμ μωτ με τις ''βολτες'' Γαλαξειδι?Μην τα λες αυτα,θα μεγαλωσει η μυτη σου!:a22:


οσο πας εσυ με 30 εντουροβολτες αλλο τοσο παω εγω γαλαξιδι!!!!

mats8282
09/01/2007, 10:02
Εγω περιμενα να τον περασει σουζα ενα FZR αλλα δεν εγινε τπτ :sad:

project.breeze
10/01/2007, 10:16
Spamm!

ΜΟΖΑΡΤ
10/01/2007, 13:09
καλο θα ηταν να γραψεις ποσοι εχουν σκοτωθει επειδη καποιος εκανε αναστροφη κατω απο την γεφυρα,ποσοι μεθυσμενοι που ερχονται απο το buzios εχουν μαζεψει πεζους και αυτοκινητα και ποσο ανοητο ειναι να τρεχεις στην φαρσαλων που χωριζει 2 γειτονιες ειναι πολυσυχναστος δρομος ακομα και τρεις το βραδυ γιατι ειναι ολα τα νυχτερινα κεντρα και επισης ποσο κακη προσφυση εχει σε περιπτωση που σκεφτεις να πεσεις στα φρενα.
ακομα ενας απο τυχη ζωντανος εισαι:wave2:

project.breeze
10/01/2007, 13:54
Στην Φαρσάλων δεν έτρεχε κανείς,μόνο στην υπόγεια το έδωσε λίγο.Μη μου πεις πως και εσύ δεν έχει μπει στον πειρασμό να το δώσεις ποτέ μέσα στην υπόγεια...

SPORAKIAS
10/01/2007, 14:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από runneras125
Στην Φαρσάλων δεν έτρεχε κανείς,μόνο στην υπόγεια το έδωσε λίγο.Μη μου πεις πως και εσύ δεν έχει μπει στον πειρασμό να το δώσεις ποτέ μέσα στην υπόγεια...

πρωτη φορα περναγα στο οριο (με αυτοκινητο) απο τα τουνελ της κακιας σκαλας και μου φανηκαν πολυ μεγαλα....:confused:

ειναι μαλλον που τις προηγουμενες φορες περναγα με 200+....:cool:

ειναι πολυ κ@@λ@ να περνας ταπα απο τουνελ και υπογειες...:D

το ξερω ειμαι κακγουρας δεν χρειαζετε να μου το πειτε....:rolleyes:

αν θελετε μη με κανετε παρεα....:smokin:

ΜΟΖΑΡΤ
10/01/2007, 16:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από runneras125
Στην Φαρσάλων δεν έτρεχε κανείς,μόνο στην υπόγεια το έδωσε λίγο.Μη μου πεις πως και εσύ δεν έχει μπει στον πειρασμό να το δώσεις ποτέ μέσα στην υπόγεια...
φυσικα μιας και μενω στα πυροβολικα και περναω 6 φορες καθε μερα αλλα ποτε δεν καμαρωσα γι'αυτο.μακαρι εστω και ετσι ο ενας να σταματει το χερι του αλλουνου.τετοιο καιρο φιλος μου με δουκα κανοντας πατιλικια επεισε με χαι σαιτινκ μεσα στην υπογεια και σερνοτανε μεχρι κατω.ευτως εσπασε μονο την λεκανη.τα μεγαλυτερα ατυχηματα γινονται μεσα στην πολη.

project.breeze
10/01/2007, 18:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από ΜΟΖΑΡΤ
φυσικα μιας και μενω στα πυροβολικα και περναω 6 φορες καθε μερα αλλα ποτε δεν καμαρωσα γι'αυτο.μακαρι εστω και ετσι ο ενας να σταματει το χερι του αλλουνου.τετοιο καιρο φιλος μου με δουκα κανοντας πατιλικια επεισε με χαι σαιτινκ μεσα στην υπογεια και σερνοτανε μεχρι κατω.ευτως εσπασε μονο την λεκανη.τα μεγαλυτερα ατυχηματα γινονται μεσα στην πολη.


Δίκιο έχεις,δεν είναι να καμαρώνουμε για αυτά αλλά δυστυχώς πολλοί από μας δεν έχουν την δυνατότητα να πάνε στην πίστα ή να βγούνε σε ένα επαρχιακό στροφιλίκι να λυσσάξουν οπότε αργά το βράδυ στην πόλη,σε σημεία που δεν έχει κόσμο και ξέρεις τον δρόμο το ανοίγεις λίγο το μηχανάκι (δεν σημαίνει ότι τρέχεις πολύ,ίσα ίσα να το ακούσεις να ζωντανεύει για να ανεβεί λίγο και η διάθεση σου).Από την άλλη αν είχαμε μία πίστα στην Λάρισα τα πράγματα θα ήταν αλλιώς,θα ήταν ανεπίτρεπτες οποιουδήποτε είδους ταρζανιές μέσα στην πόλή.Ας πούμε ότι τώρα είμαι κάπως πιο ελαστικός.ΜΟΖΑΡΤ μιας και είσαι πατριωτάκι ίσως τα πούμε και καμμιά μέρα από κοντά.Καλά να περνάς και πάντα όρθιος...:wave2:

ΜΟΖΑΡΤ
11/01/2007, 00:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από runneras125
Δίκιο έχεις,δεν είναι να καμαρώνουμε για αυτά αλλά δυστυχώς πολλοί από μας δεν έχουν την δυνατότητα να πάνε στην πίστα ή να βγούνε σε ένα επαρχιακό στροφιλίκι να λυσσάξουν οπότε αργά το βράδυ στην πόλη,σε σημεία που δεν έχει κόσμο και ξέρεις τον δρόμο το ανοίγεις λίγο το μηχανάκι (δεν σημαίνει ότι τρέχεις πολύ,ίσα ίσα να το ακούσεις να ζωντανεύει για να ανεβεί λίγο και η διάθεση σου).Από την άλλη αν είχαμε μία πίστα στην Λάρισα τα πράγματα θα ήταν αλλιώς,θα ήταν ανεπίτρεπτες οποιουδήποτε είδους ταρζανιές μέσα στην πόλή.Ας πούμε ότι τώρα είμαι κάπως πιο ελαστικός.ΜΟΖΑΡΤ μιας και είσαι πατριωτάκι ίσως τα πούμε και καμμιά μέρα από κοντά.Καλά να περνάς και πάντα όρθιος...:wave2:
ετσι ακριβως ειναι φιλε μου.:wave2:
και που σαι κοιμαμαι πανω στην φαρσαλων κανονισε να σε ξανακουσω θα ξυπνισω την yoshi μου και μαυρο φιδι που σ'εφαγε:wave2: