PDA

View Full Version : Μπείτε και ψηφίστε το moto ως το καλύτερο forum



who
10/01/2007, 08:31
http://www.rateit.gr/Main.aspx?categoryID=144

:cool:

al3x
10/01/2007, 09:05
τι είπες τώρα..... ??

πάω να ρίξω την ψήφο μου.... στην βέρα στο δεξί.... με διαφορά.... :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

zephyr1
10/01/2007, 09:41
Οποιο φορουμ εχει τα περισσοτερα μελη θα βγει πρωτο.:rolleyes:

Δεν ψηφιζω.:sick:

el_hymador
10/01/2007, 10:04
:lol: :rotflmao:

δεν ειχα ιδεα!!....υπαρχει forum για την βερα στο δεξι!!!....απιστευτο ....:lol: :rotflmao: :lol:

pissaman
10/01/2007, 10:10
αν είναι δυνατόν ΡΠΜ!
φόρουμ για τη βέρα?:hypnotize :uplate: :look:

pissaman
10/01/2007, 10:14
http://www.rateit.gr/ObjectUserReviews.aspx?format=3&objectID=4122
από τα σχόλια, να συμπεράνω ότι υπάρχουν και άλλα φόρουμ για την βέρα ανα τον κόσμο??????
Ε ΟΧΙ!

el_hymador
10/01/2007, 10:27
δεν αντεξα ....μπηκα και ειδα λιγο....παρτε μια γευση :



{{ΕΓΩ ΤΟ ΒΡΙΣΚΩ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ ΠΟΥ ΟΙ ΑΜΥΡΑΔΕΣ ΕΠΑΙΞΑΝ ΕΤΣΙ ΜΕ ΤΗΝ ΖΩΗ ΤΗΣ ΑΛΙΚΗΣ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΝ ΤΑ ΥΠΟΥΛΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΤΟΥΣ ΜΕ ΤΟΝ ΑΓΓΕΛΟ.ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΓΝΩΜΗ ΕΧΕΤΕ ΓΙΑ ΑΥΤΗ ΤΟΥΣ ΤΗΝ ΚΙΝΗΣΗ????


ΑΝ ΕΓΙΝΕ ΟΝΤΩΣ ΕΤΣΙ, ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ! ΑΣ ΜΗΝ ΒΓΑΖΟΥΜΕ ΟΜΩΣ ΤΟΣΟ ΒΙΑΣΤΙΚΑ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΑ, ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΜΟΝΟ ΠΑΡΑ ΕΝΑ ΤΡΕΙΛΕΡ, ΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΕΚΦΕΡΟΥΜΕ ΓΝΩΜΗ!
ΠΑΝΤΩΣ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΜΙΑ ΣΚΕΨΗ... ΟΤΑΝ Ο ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΑΙ Η ΑΛΙΚΗ ΕΜΑΘΑΝ ΤΑ ΚΑΘΕΚΑΣΤΑ, Η ΑΛΙΚΗ ΕΙΧΕ ΔΕΙΞΕΙ ΣΤΟΝ ΑΓΓΕΛΟ ΜΙΑ ΚΟΥΚΛΑ, ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΟΠΩΣ ΘΥΜΗΘΗΚΕ Ο ΑΓΓΕΛΟΣ ΤΗΝ ΕΙΧΕ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΟΣ ΔΩΡΟ ΣΤΗΝ ΚΟΡΗ ΤΟΥ! ΑΡΑ ΔΥΟ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΑΙΖΟΥΝ: ΕΙΤΕ Η ΑΛΙΚΗ ΕΙΝΑΙ ΟΝΤΩΣ ΚΟΡΗ ΤΟΥ ΑΓΓΕΛΟΥ, ΕΙΤΕ ΗΤΑΝ ΚΙ ΑΥΤΗ ΣΤΟ ΚΟΛΠΟ!

ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ ΟΛΟ ΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΥΚΛΑ ΝΑ ΗΤΑΝ ΜΟΝΟ ΣΥΜΠΤΩΣΗ!




Κοίτα, η Αλίκη, δεν είναι καμιά αθώα περιστερά, αλλά αυτά που περιγράφεις, τα έκανε έχοντας ψυχολογικά προβλήματα, θέλοντας να απαλλαγεί από όλους΄οσυς της μαυρίζουν τη ζωή. Σε τι έφταιξε η Αλίκη, και της έκρυψαν ότι είναι "κόρη" του Άγγελου, όταν πήγαν να το κάνουν οι 2 τους;; ΟΚ, την έπεσε στον Αντώνη, αλλά δεν έκανε τα τρομερά εγκλήματα που έκανε ο Αμιράς... Μην ξεχνάς, ότι δεν ξέρουμε τι έκανε ο Αμιράς όταν ήταν μικρός... Μόνο ακόυγαμε και φανταζόμασταν διάφορα!!.... Έχει κάνει τα τέρατα, όπως και ο Άγγελος, όπως ακριβώς και ο Σωτηρίου....}}



......:sick:


74177

kalesin
10/01/2007, 10:36
ευχαριστω την κοινοτητα του forum του moto.gr

μολις με σωσατε



θα αμολησω το τερας στο φορουμ της βερας κ θα σταματησει να κατσικωνεται στο σβερκο μου για να δει τι σκ@τ@ διαβαζω εδω μεσα, οταν δεν ψαχνω για παλια μηχανακια στο ιντερνετ του διαβολου


:D

VANDA
10/01/2007, 10:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
δεν αντεξα ....μπηκα και ειδα λιγο....παρτε μια γευση :



{{ΕΓΩ ΤΟ ΒΡΙΣΚΩ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ ΠΟΥ ΟΙ ΑΜΥΡΑΔΕΣ ΕΠΑΙΞΑΝ ΕΤΣΙ ΜΕ ΤΗΝ ΖΩΗ ΤΗΣ ΑΛΙΚΗΣ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΝ ΤΑ ΥΠΟΥΛΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΤΟΥΣ ΜΕ ΤΟΝ ΑΓΓΕΛΟ.ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΓΝΩΜΗ ΕΧΕΤΕ ΓΙΑ ΑΥΤΗ ΤΟΥΣ ΤΗΝ ΚΙΝΗΣΗ????


ΑΝ ΕΓΙΝΕ ΟΝΤΩΣ ΕΤΣΙ, ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ! ΑΣ ΜΗΝ ΒΓΑΖΟΥΜΕ ΟΜΩΣ ΤΟΣΟ ΒΙΑΣΤΙΚΑ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΑ, ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΜΟΝΟ ΠΑΡΑ ΕΝΑ ΤΡΕΙΛΕΡ, ΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΕΚΦΕΡΟΥΜΕ ΓΝΩΜΗ!
ΠΑΝΤΩΣ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΜΙΑ ΣΚΕΨΗ... ΟΤΑΝ Ο ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΑΙ Η ΑΛΙΚΗ ΕΜΑΘΑΝ ΤΑ ΚΑΘΕΚΑΣΤΑ, Η ΑΛΙΚΗ ΕΙΧΕ ΔΕΙΞΕΙ ΣΤΟΝ ΑΓΓΕΛΟ ΜΙΑ ΚΟΥΚΛΑ, ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΟΠΩΣ ΘΥΜΗΘΗΚΕ Ο ΑΓΓΕΛΟΣ ΤΗΝ ΕΙΧΕ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΟΣ ΔΩΡΟ ΣΤΗΝ ΚΟΡΗ ΤΟΥ! ΑΡΑ ΔΥΟ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΑΙΖΟΥΝ: ΕΙΤΕ Η ΑΛΙΚΗ ΕΙΝΑΙ ΟΝΤΩΣ ΚΟΡΗ ΤΟΥ ΑΓΓΕΛΟΥ, ΕΙΤΕ ΗΤΑΝ ΚΙ ΑΥΤΗ ΣΤΟ ΚΟΛΠΟ!

ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ ΟΛΟ ΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΥΚΛΑ ΝΑ ΗΤΑΝ ΜΟΝΟ ΣΥΜΠΤΩΣΗ!




Κοίτα, η Αλίκη, δεν είναι καμιά αθώα περιστερά, αλλά αυτά που περιγράφεις, τα έκανε έχοντας ψυχολογικά προβλήματα, θέλοντας να απαλλαγεί από όλους΄οσυς της μαυρίζουν τη ζωή. Σε τι έφταιξε η Αλίκη, και της έκρυψαν ότι είναι "κόρη" του Άγγελου, όταν πήγαν να το κάνουν οι 2 τους;; ΟΚ, την έπεσε στον Αντώνη, αλλά δεν έκανε τα τρομερά εγκλήματα που έκανε ο Αμιράς... Μην ξεχνάς, ότι δεν ξέρουμε τι έκανε ο Αμιράς όταν ήταν μικρός... Μόνο ακόυγαμε και φανταζόμασταν διάφορα!!.... Έχει κάνει τα τέρατα, όπως και ο Άγγελος, όπως ακριβώς και ο Σωτηρίου....}}



......:sick:



:rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol: E OXI!!! :lol:

Cpt. Haddock
10/01/2007, 10:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador

{{ΕΓΩ ΤΟ ΒΡΙΣΚΩ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ ΠΟΥ ΟΙ ΑΜΥΡΑΔΕΣ ΕΠΑΙΞΑΝ ΕΤΣΙ ΜΕ ΤΗΝ ΖΩΗ ΤΗΣ ΑΛΙΚΗΣ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΝ ΤΑ ΥΠΟΥΛΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΤΟΥΣ ΜΕ ΤΟΝ ΑΓΓΕΛΟ.ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΓΝΩΜΗ ΕΧΕΤΕ ΓΙΑ ΑΥΤΗ ΤΟΥΣ ΤΗΝ ΚΙΝΗΣΗ????


ΑΝ ΕΓΙΝΕ ΟΝΤΩΣ ΕΤΣΙ, ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ! ΑΣ ΜΗΝ ΒΓΑΖΟΥΜΕ ΟΜΩΣ ΤΟΣΟ ΒΙΑΣΤΙΚΑ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΑ, ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΜΟΝΟ ΠΑΡΑ ΕΝΑ ΤΡΕΙΛΕΡ, ΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΕΚΦΕΡΟΥΜΕ ΓΝΩΜΗ!
ΠΑΝΤΩΣ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΜΙΑ ΣΚΕΨΗ... ΟΤΑΝ Ο ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΑΙ Η ΑΛΙΚΗ ΕΜΑΘΑΝ ΤΑ ΚΑΘΕΚΑΣΤΑ, Η ΑΛΙΚΗ ΕΙΧΕ ΔΕΙΞΕΙ ΣΤΟΝ ΑΓΓΕΛΟ ΜΙΑ ΚΟΥΚΛΑ, ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΟΠΩΣ ΘΥΜΗΘΗΚΕ Ο ΑΓΓΕΛΟΣ ΤΗΝ ΕΙΧΕ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΟΣ ΔΩΡΟ ΣΤΗΝ ΚΟΡΗ ΤΟΥ! ΑΡΑ ΔΥΟ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΑΙΖΟΥΝ: ΕΙΤΕ Η ΑΛΙΚΗ ΕΙΝΑΙ ΟΝΤΩΣ ΚΟΡΗ ΤΟΥ ΑΓΓΕΛΟΥ, ΕΙΤΕ ΗΤΑΝ ΚΙ ΑΥΤΗ ΣΤΟ ΚΟΛΠΟ!

ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ ΟΛΟ ΤΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΥΚΛΑ ΝΑ ΗΤΑΝ ΜΟΝΟ ΣΥΜΠΤΩΣΗ!

Κοίτα, η Αλίκη, δεν είναι καμιά αθώα περιστερά, αλλά αυτά που περιγράφεις, τα έκανε έχοντας ψυχολογικά προβλήματα, θέλοντας να απαλλαγεί από όλους΄οσυς της μαυρίζουν τη ζωή. Σε τι έφταιξε η Αλίκη, και της έκρυψαν ότι είναι "κόρη" του Άγγελου, όταν πήγαν να το κάνουν οι 2 τους;; ΟΚ, την έπεσε στον Αντώνη, αλλά δεν έκανε τα τρομερά εγκλήματα που έκανε ο Αμιράς... Μην ξεχνάς, ότι δεν ξέρουμε τι έκανε ο Αμιράς όταν ήταν μικρός... Μόνο ακόυγαμε και φανταζόμασταν διάφορα!!.... Έχει κάνει τα τέρατα, όπως και ο Άγγελος, όπως ακριβώς και ο Σωτηρίου....}}

τι λε ρε μλκ!!!!!!!!!!!!!!!

:rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao:

villy
10/01/2007, 10:46
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


Εγώ είμαι με την Αλίκη.... :look: :hypnotize


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

makis206
10/01/2007, 11:13
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Όπου νά'ναι θα βγάλουν και για τη Μαρία την άσχημη :bigcry:

:rotflmao: :rotflmao: :bawl: :rotflmao: :rotflmao:

gloum
10/01/2007, 11:14
Δεν μαζευόμαστε όλοι μαζί να φτίαξουμε και ένα φόρουμ για τιν Αννίτα?:rotflmao:

zoropatra
10/01/2007, 11:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Όπου νά'ναι θα βγάλουν και για τη Μαρία την άσχημη :bigcry:





:eek: :eek: :eek: :eek: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

pissaman
10/01/2007, 12:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από villy
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


Εγώ είμαι με την Αλίκη.... :look: :hypnotize


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
τι λες τώρα!
ε, εγώ είμαι με τον άλλο τον τυπά...
Αυτό δείχνει παιδιά, πόσο ζώα είναι μερικοί άνθρωποι. Άρα καλά κάνουν οι πολιτικοί και μας περνάνε για ζώα!
Αν διαβάζουν τέτοια.... παίρνουν τα μυαλά τους αέρα!

makis206
10/01/2007, 13:10
Δεν έχει το φόρουμ του Cosmopolitan !:bigcry: :bigcry:


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

SPORAKIAS
10/01/2007, 14:37
εγω παντως ειμαι με τον ERNESTO.....:look: :rolleyes: :confused:

:rotflmao:

SPORAKIAS
10/01/2007, 14:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Δεν έχει το φόρουμ του Cosmopolitan !:bigcry: :bigcry:


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

το LUKCY λες..???:look: :rotflmao: :look:

Giorgos19
11/01/2007, 02:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Όπου νά'ναι θα βγάλουν και για τη Μαρία την άσχημη




Εισαι σιγουρος οτι δεν υπαρχει ηδη (http://asximimaria.18.forumer.com/) ?????

Παμε να δουμε και μερικα απο εδω....

Γεια σε ολους!

Θα ηθελα να ρωτησω, αν βρισκετε επιτυχημενο το μακιγιαζ της Μαριας

Εγω νομιζω (και συγχωρεστε με) οτι δεν ειναι οσο ασχημη θα επρεπε.. δε συγκρινεται με τη Λετισια

Η Μαρια, παροτι προσπαθησαν να την κανουν ασχημη, δεν την εκαναν καθολου αποκρουστικη. Εχει ωραιο σωμα και επεμπει μια γλυκυτητα... σε αντιθεση με τη Λετισια που ειναι αποκρουστικη... η Μαρια ειναι αυτο που θα λεγαμε 'ατημελητη' αλλα σε καμια περιπτωση δεν εμπνεει απεχθεια.. φαινεται οτι ηταν μια ομορφη κοπελα την οποια τη μακιγιαρανε για να προσπαθησουν να την κανουν ασχημη


ΑΓΑΠΗΤΕ ΠΑΛΑΔΙΝΕ,
ΕΙΧΑ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΜΕ ΣΕΝΑ ΜΕΧΡΙΣ ΟΤΟΥ ΕΔΕΙΞΑ ΣΤΟ ΜΙΚΡΟ ΜΟΥ ΞΑΔΕΡΦΑΚΙ ΜΙΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ ΤΗΣ ΑΣΧΗΜΗΣ ΞΑΦΝΙΚΑ ΣΤΟ ΚΟΜΠΙΟΥΤΕΡ ΚΑΙ ΤΡΟΜΑΞΕ. ΚΟΙΤΑ ΚΑΙ Η Λεττυ όμορφη είναι γιατί ο ρόλος της έχει πολύ πλάκα.Η πρώτη άσχημη της κολομβιανής έκδοσης ήταν πραγματικά άσχημη και δεν βλεπόταν με τίποτα αν τη δεις όμως πως είναι στην πραγματικότητα σαν μοντέλο.Πρέπει να εισηγηθούμε στα μεθεπόμενα επεισόδια να την κάνουν πιο άσχημη!! :tongue


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :bawl: :bawl: :bawl: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: