PDA

View Full Version : after 5x5...



PALADIN
15/07/2004, 08:42
gia na prolavo kakentrexi sxolia os pros tin omadara mas.....epesamen iroika maxomenoi extes. to 12 - 5 tis sintrivis den antikatoptrizei tin pragmatikotita..moias kai apo to 6-5 pou xaname.....den mporousa na voithiso tin omada...perno olo to ftaiksimo pano mou....oi pextes mou den exoun kamia euthini kai tha parakalousa to filathlo koino na tous oipodexthei san nikites....

.....
........
............


(sigi)

........
............
................



Na toniso oti oi antipaloi me ekseresi to Giorgaki kai to Simo (an thimamai kala)...prospathisan me dolia mesa na kopsoun tis pases kai ti triples, klotsontas, xtipontas kai genikotera prospathontas na epivaloune ena klima trampoukismou mesa ston agonistiko xoro. Episodeia den eixame :dizzy: alla epifilatomai gia auta tin epomeni fora pou tha prospathiso na vgalo olo ton agona kai oxi mono ta 2/3 tou.

Apo tin omada mas:

Giorgos - GST..megisti epithetiki dinamis, evale goal pou entiposiasan

Todi ...... mpros piso kai pali mpros kai pali piso..zalistike o auxenas mou na ton vlepo na trexei...ekseretos amintikos o opoios den distase na ektelesei tous antipalous otan tou dothike i eukairia

Basilis CyberseXXX(O libero), kai psixi tou kentrou tis omadas katharize faseis me to azax!....

Alkis (esi me to kokkino stin amina mazi mou??) ...ekopse tis apiastes mpalies, kai mas kratise mesa sto paixnidi oso pezame san omada

Dionisis (Wizzard) - Forontas ti teleutea leksi tis modas sta gantia termatofilaka (Alpinestars - GP-pro) Epiase kiriolektika TA APIASTA...kai efage tis moufes!!!!..tou askithike via kai trampoukismos apo simpathes melos tis antipalis omadas, alla kai efere eis peras to diskolo ergo tou

Oso gia mena?????.......xmmmmmmmm.....(GKAAARSON ENA KALAMI PARAKALO)....eeeeeeeela leme pelates mou!!!!!..kolotripida sas ekana.....eprepe na rxiso na fonazo, pou nai i mpala??? ooooeeoooooo pou nai i mpaaaalaa???? ..pou neeeee i mpaaaalaaaaa...kato ap to podaria sas eiiiiiiiiiinai....

Pera apo ti plaka, itan gamata....xarika poli pou sas gnorisa, ena bravo kai stin eksedra (Code kai Xristina kai alli mia kopela pou den thimamai) pou pirane kai tis anamnistikes fotos meta ton agona...




P.S1: Kalgeorge apaixtos mpaladoros...euge nee mou

P.S2: Julious, apextos servitoros.......tin alli fora tha exoume via sta gipeda, entos agonistikou xorou...me kratages, me klotsages..me sakatepses....kolopaido...tsoglani.... aliti tsantakia mixanovie..!!!

Ante na to ksanakanoume re sintoma.....

(gia tous antipalous den exei reportaz...den tous simpatho)

KALHHHHMEEERAAAAAAA

Julius
15/07/2004, 08:52
....


3114

Julius
15/07/2004, 09:06
Ομαδάρα από τις λίγες :

Kalgeorge, ιπτάμενος, ακούραστος τι να λέμε

Tattoo, το παδί λάστιχο, ήτανε παντού και πάντα, δυστυχώς το ΧΤ το έχει ακόμα

ShityFly σταθερή αξία στο χρηματιστήριο του 5Χ5

Simos, μαχητικότατος, δυναμικός αλλά η ηλικία και τα assos international δεν κρύβονται

Μάκης, αχα χ αχ χα χ α (μοχθηρό γέλιο) δεν περνάει κανένας ρεεεεεε, σε τριπλάρω και άμα κάνεις καμιά μαλακία και πάρεις την μπάλα περνάω και από πάνω σου

Για εμένα δεν μπορώ να πω κάτι γιατί θα θεωρηθεί διαφήμιση, ένα θα πω, κοιτάτε να μαθαίνεται ρε….. και είσαστε τυχεροί που δεν σας πήραμε χρήματα για το σεμινάριο.


Επίσης έχω να καταγγείλω το αντιαθλητικό παιχνίδι τον αντιπάλων με τις συνεχής καθυστερήσεις του Paladin, έπαθε δύο φορές κράμπα, μία φορά του ήρθε σκοτοδίνη, μια φορά σταμάτησε γιατί τον χτύπαγε το πασουμάκι και στο τέλος άρχισε να παραπονιέται γιατί του έπεφτε το string….

GST
15/07/2004, 09:24
ρε μπαγιατικο κυπελο σασ δωσανε;;;;;:lol: :lol: 2000 γραφει επανω!!!! φαντασου απο τοτε το φιλουσανε γιαυτη τη στιγμη:lol: :lol:

τωρα για το παιχνιδι εχω να πω οτι οντωσ ηταν πολυ καλα μιασ που μαζευτικαμε και αρκετα ατομα... παντα τετοια....:beer:

αγωνιστηκα αφου χασαμε τι αλλο να πω;;;;;;;;,,,,,μπραβο στουσ αντιπαλουσ εχω ομωσ ενα μικρο προβλημα
.
..
..
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

.
.
.
.
.
Π Ο Ν Α Ω :bawl: :bawl: :bawl:

kalgeorge
15/07/2004, 09:35
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΗΡΩΕΣ ΤΗΣ ΧΘΕΣΙΝΗΣ ΒΡΑΔΙΑΣ.

Και μιλαμε για ηρωες γιατι με τετοιο τρεξιμο που ριξαμε ολοι ειμαστε τυχεροι που καταφεραμε να γυρισουμε σπιτια μας και δεν μειναμε εκει:D

Οσον αφορα τον αγωνα.......το σκορ δεν εχει καμμια σημασια μιας και ειμασταν κοντα, εκτος απο το τελος οπου κουραστηκαν οι αντιπαλοι και λαδωσαμε και τον Λευτερη Paladin για να μας αφησει να βαλουμε κανα γκολ.:wave2:

Ευτυχως σε αυτο το παιχνιδι επαιζα στην ιδια ομαδα με τον jul και εφυγα σωος( το πιασατε το υποννοουμενο ετσι?) σε αντιθεση με τον Λευτερη ο οποιος προσπαθωντας να μην εκθεσει τον Ιουλιο, επεφτε και ελεγε οτι επαθε κραμπα, ενω ολοι ειδαμε την κλωτσια που εφαγε απο τον Τζωρτζ!:rotflmao:

Μορφες του αγωνα :

cybersexx : ετρεχε ασταματητα και οργανωνε αψογα την ομαδα
του. Αντε να παιξουμε και καμμια φορα συμπαιχτες
Μπιλυ!

todi999: Πολυ καλος στην αμυνα και καλυτερος πρωτοεμφανιζομενος για τους αντιπαλους.Μας δυσκολεψε αρκετα.

gst : Αψογος οπως και στο προηγουμενο παιχνιδι, δεν του
επαιρνες την μπαλα με τιποτα, ακουραστος.

Paladin : Μορφη στην αμυνα, δεν τον παιρναγες με τιποτα,
καθαρο παιχνιδι, μεχρι την στιγμη που αναγκαστηκαμε
να τον λαδωσουμε.

Αlkis: Εμφανως ανεβασμενος καθαριζε τα παντα στην αμυνα και
ηταν βραχος

psaroulis : Δεν τον αφησε ο Αλκης να παιξει πολυ για να μην του
κλεψει την δοξα, απειλωντας τον οτι θα του κοψει το
internet στην δουλεια.Τασο να ξαναρθεις για μπαλιτσα
χωρις τον Αλκη.

wizzard : Πολυ καλες επεμβασεις και αν δεν ασχολιωταν συνεχεια
με την code και την Χριστινα ισως να επιανε
περισσοτερα:rotflmao: :lol:



citifly - Makis: Ο Μανωλαρος αψογος, επιθετικη αιχμη και συνεχης
απειλη για τους αντιπαλους.Παρα πολυ καλος και ο
φιλος του ο Μακης ο οποιος κραταγε το κεντρο
της αμυνας για πολυ ωρα μονος του

tattoo: Πολυ καλος και ο Μιχαλης, ετρεχε πανω κατω ( παλι καλα
γιατι εμεις τα φτυσαμε καποια στιγμη ) και καλυπτε
παντου.Ηταν και στην αμυνα και στην επιθεση.

julius : Σαν τερματοφυλακας μου θυμισε λιγο απο κατι τυπους
στην Λ. Αλεξανδρας με στολη που δινουν ρευμα προς
Κηφισιας ( να δεις πως τους λενε....τροχονομους νομιζω).
Αλλα οταν μπηκε μεσα οργανωσε την αμυνα και δεν
παιρναγε κανεις οσο και αν προσπαθουσε. Τους εκοβε
ολους ..... με τον ενα ή τον αλλο τροπο:winka: :winka:

Simos: Καλυτερος πρωτοεμφανιζομενος. Ρολιστας στην αμυνα,
κατεβαζε την ομαδα και ηταν και παντα πισω για να
καλυψει οταν επρεπε.Ευγε!

Με λιγα λογια, περασαμε αψογα παλι εχτες, ευχαριστω ολους που ηρθατε και παιξαμε, επιφυλλασομαι για ενα ακομα παιχνιδακι πριν φυγουμε ολοι για διακοπες, οκ??

ΑΠΟΡΙΑ : Η Γαλατεια τελικα με ποιον ηταν?? Πανηγυριζε με τα γκολ και των δυο ομαδων, πανυγυριζε οταν χαναμε ευκαιριες αλλα και απασχολουσε με την Χριστινα τον Διονυση για να βαζουμε ευκολα γκολ!!!!:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

TILL THE NEXT TIME.....

CyBeRseXX
15/07/2004, 10:51
.. den xasame vre...

....


..
.






...........



...........

Apla, tous afisame auti tin fora na kerdisoun gia na mas ksanapaiksoun tin epomeni :wacko:

Loipon, kai oi 2 omades itan apsoges- to paixnidi kilise mesa se akros filathla plaisia, kai sto telos oloi simfonisame na to ksanakanoume. Se kana mina omos e, gia na perasei i mesi, oi astragaloi, to emfragma kai to enamisi egefaliko.

Sunxaritiria kai stin eksedra gia tis iaxes - omovronties - striglies kai fotos. Telos tha ithela na euxaristiso tin organotiki epitropi (slourp slourp), ton dieuthinti mou pou mou epetrepse na simetasxo (thelo kai auksisi mr), tous simathites mou sto sxoleio, olo mou to soi kai tous goneis mou (geia sou mama, steile lefta).

Ante kai eis anotera :beer:

Alkis
15/07/2004, 11:12
Πέρασα πολύ ωραία χτες, πολύ γέλιο, πολύ χαβαλές, μου άρεσε πολύ που όλοι τρέχαμε και παίζαμε όσο μπορούσε ο καθένας, κι ακόμα παραπάνω.

Αυτό που χάρηκα ιδιαίτερα επίσης, ήταν ότι ενώ παρατηρούσα που και που και στα διπλανά γηπεδάκια, υπήρχαν νεύρα και μικροτσακωμοί, ενώ εμείς χαιρόμασταν το παιχνίδι, και όλα τα αστεία σκηνικά.

Πάντα έτσι, και να το κάνουμε όλο και πιο συχνά, να ξεσκουριάζουμε και μεις οι μαχητές της καρέκλας.

Πονάω ολόκληρος, όπως πιθανώς και πολλοί από χτες, αλλά αυτός ο πόνος είναι πολύ γλυκός ρε σεις! Λύθηκε λίγο το σώμα μου, έφυγε πολύ μούχλα!

Ρε kalgeorge, σου είπα χτες, πες μου από που έχεις πάρει τα abs που φοράς στο γήπεδο, θέλω κι εγώ τέτοια! Μίλα να το μάθει ο κόσμος, μην το κρύβεις για τον εαυτό σου!!!

ΧΤΕΣ ΗΤΑΝ ΤΕΛΕΙΑ, ΓΙΑΤΙ ΠΑΙΖΑΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ, ΤΟ ΓΕΛΙΟ, ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ, ΤΗΝ ΜΠΑΛΙΤΣΑ, που τόσο μου έχει λείψει.

άϊντε στην υγειά σας με τον πρωινό φραμπέ μου, και ακόμα πιο συχνά τέτοια!!

:beer: :beer: :beer: :sun:

psaroulis
15/07/2004, 12:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από Alkis
ενώ εμείς χαιρόμασταν το παιχνίδι, και όλα τα αστεία σκηνικά.


ΧΤΕΣ ΗΤΑΝ ΤΕΛΕΙΑ, ΓΙΑΤΙ ΠΑΙΖΑΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ, ΤΟ ΓΕΛΙΟ, ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ, ΤΗΝ ΜΠΑΛΙΤΣΑ, που τόσο μου έχει λείψει.




αχ βρε Alkis
μας συγκινησες παλι τρελοπαιδο!
κλαψ! σνιφ!

kalgeorge
15/07/2004, 12:50
ρε δεν αφηνετε τις μαλακιες και να ανεβασετε καμμια φοτο;;;;
Αντε γιατι απο το προηγουμενο παιχνιδι τις περιμενουμε ακομα.:mad: :mad: :mad:

wizard
15/07/2004, 13:29
.."έλα, σιγά ρε, θα κλωτσάμε το τόπι εκεί πέρα, χαλαρά θα είναι".. :eek:


ΜΠΑΝΓΚ! (ΩΧ!) ΚΛΩΤΣ! (ΑΧ!) ΡΙΧΤΟΥ-ΚΙΑΛΛ'Σ (ΑΜΑΝ!) KAA-CHOONG! (..από πολεμικές τέχνες..) :look: :hypnotize :uplate: :sick:


ΡΕ ΣΕΙΣ, ΝΑ ΤΟ ΠΕΙΤΕ ΜΕ Τ'ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ "5Χ5 ΚΛΩΤΣΕΣ ΑΝΑ ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΟ".. :p




το αποτέλεσμα μας αδικεί - αλλά λίγο ενδιαφέρει, αφού ως γνωστόν στην πραγματικότητα κερδίζει πάντα ο πιο ΩΡΑΙΟΣ!.. :wave2:


..πρώτη φορά έπαιζα, και το μυαλό μου το είχα στην εξέδρα.. :wave2: (..σκέψου να γίνω και φίρμα!.. :dizzy: )


την επόμενη φορά θα έρθω ΟΡΓΑΝΩΜΕΝΟΣ!

Julius
15/07/2004, 14:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από wizard
.."έλα, σιγά ρε, θα κλωτσάμε το τόπι εκεί πέρα, χαλαρά θα είναι".. :eek:


ΜΠΑΝΓΚ! (ΩΧ!) ΚΛΩΤΣ! (ΑΧ!) ΡΙΧΤΟΥ-ΚΙΑΛΛ'Σ (ΑΜΑΝ!) KAA-CHOONG! (..από πολεμικές τέχνες..) :look: :hypnotize :uplate: :sick:


ΡΕ ΣΕΙΣ, ΝΑ ΤΟ ΠΕΙΤΕ ΜΕ Τ'ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ "5Χ5 ΚΛΩΤΣΕΣ ΑΝΑ ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΟ".. :p




το αποτέλεσμα μας αδικεί - αλλά λίγο ενδιαφέρει, αφού ως γνωστόν στην πραγματικότητα κερδίζει πάντα ο πιο ΩΡΑΙΟΣ!.. :wave2:


..πρώτη φορά έπαιζα, και το μυαλό μου το είχα στην εξέδρα.. :wave2: (..σκέψου να γίνω και φίρμα!.. :dizzy: )


την επόμενη φορά θα έρθω ΟΡΓΑΝΩΜΕΝΟΣ!


amimith fash meta apo hrohkh eksodo toy kyr wizzard exoume pesi 4 atoma epanotoy..... h mpala apomakrynete #@!!#..... sikononte oloi kai trexoun pros thn mpala kai meno monos mou (pou eimouna o protos pou epesa epano toy) na synexizo na toy varao fsaliares.....

wizard
15/07/2004, 15:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από Julius
amimith fash meta apo hrohkh eksodo toy kyr wizzard exoume pesi 4 atoma epanotoy..... h mpala apomakrynete #@!!#..... sikononte oloi kai trexoun pros thn mpala kai meno monos mou (pou eimouna o protos pou epesa epano toy) na synexizo na toy varao fsaliares.....



..κι εγώ να φωνάζω "ΦΑΟΥΛ!.. ΦΑΟΥΛ!.. " :p :p :p


ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ ΘΑ ΒΓΑΛΩ ΔΙΚΑΣΤΙΚΗ ΑΠΟΦΑΣΗ ΝΑ ΜΗ ΜΕ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙΣ ΣΤΑ 100 ΜΕΤΡΑ!.. :mad: (..θα παίζουμε σε χωριστά γήπεδα λέει.. :confused:

code
16/07/2004, 11:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalgeorge
........

ΑΠΟΡΙΑ : Η Γαλατεια τελικα με ποιον ηταν?? Πανηγυριζε με τα γκολ και των δυο ομαδων, πανυγυριζε οταν χαναμε ευκαιριες αλλα και απασχολουσε με την Χριστινα τον Διονυση για να βαζουμε ευκολα γκολ!!!!:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

TILL THE NEXT TIME.....

:confused: :hypnotize :eyepop: :eek: :look:


....με την ΤΡΕΛΑ ΤΗΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:p :p :p


:alien:

kalgeorge
16/07/2004, 11:10
pou sai re Galateia?? ante kai sto epomeno sybaixtes , ok?:wave2: :wave2:

code
16/07/2004, 11:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalgeorge
pou sai re Galateia?? ante kai sto epomeno sybaixtes , ok?:wave2: :wave2:


ΠΟΣΑ μου δίνεις!??!?!?!?:ninja:

kalgeorge
16/07/2004, 11:24
θα τα βρουμε μη σε νοιαζει:winka: :winka: . Ολοι πληρωνοντε και εξαγοραζοντε