PDA

View Full Version : 4 γυναίκες στην πύλη του παραδείσου



Bil
11/01/2007, 01:00
Δεν γνωρίζω κατα πόσο είναι παλιό ή αν έχει ξαναπαίξει αλλά το άκουσα χτές και μου άρεσε.

4 γυναίκες έχουν πεθάνει και περιμένουν στην σειρά μπροστά στην πύλη του παραδείσου όπυ και κάθεται ο άγιος Πέτρος πάνω σε ένα πουφ, μπροστά από μια λιμνούλα.
Λέει στην πρώτη ο άγιος "Για να περάσετε μέσα πρέπει να ξεπλύνετε με αυτό το αγιασμένο νεράκι μέσα στην λιμνούλα, το αμαρτωλό μέλος"
Λέει η πρώτη "εγώ μια φορά ακούμπησα ένα πέος με το δακτυλάκι μου, να έτσι !" και τσούπ βουτάει το δάκτυλο μέσα στην λιμνούλα.
"Η επόμενη" λέει ο άγιος.
"Εγώ λέει αυτή έκανα παραπάνω αμαρτία ! Τον έπιασα όλον μέσα στη χούφτα μου !" και τσούπ βουτάει το χέρι όλο μέσα στην λιμνούλα με το αγιασμένο νερό.
Ξαφνικά πετάγεται από το βάθος η τέταρτη και φωνάζει " άγιε να περάσω λίγο μπροστά να κάνω μια γαργάρα πρώτη γιατί η μπροστινή μου μάλλον θέλει να πλύνει τον κώλο της" !!!!
:eyepop: :rolleyes: :D

zoropatra
11/01/2007, 01:19
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :bawl: :bawl: :bawl: :lol: :lol: :lol: :lol:

Giorgos19
11/01/2007, 03:18
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Primal
11/01/2007, 04:10
good good :lol:

αλλα το recycle το μυρίζομαι :alien:

villy
11/01/2007, 06:16
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Γελάω τώρα που είναι ακόμα πρωί και κοιμούνται οι ανακυκλωτές... :D

geopitt
11/01/2007, 06:33
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

makis206
11/01/2007, 07:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από Bil
Δεν γνωρίζω κατα πόσο είναι παλιό ή αν έχει ξαναπαίξει αλλά το άκουσα χτές και μου άρεσε.
4 γυναίκες έχουν πεθάνει και περιμένουν στην σειρά μπροστά στην πύλη του παραδείσου όπυ και κάθεται ο άγιος Πέτρος πάνω σε ένα πουφ, μπροστά από μια λιμνούλα.
Λέει στην πρώτη ο άγιος "Για να περάσετε μέσα πρέπει να ξεπλύνετε με αυτό το αγιασμένο νεράκι μέσα στην λιμνούλα, το αμαρτωλό μέλος"
Λέει η πρώτη "εγώ μια φορά ακούμπησα ένα πέος με το δακτυλάκι μου, να έτσι !" και τσούπ βουτάει το δάκτυλο μέσα στην λιμνούλα.
"Η επόμενη" λέει ο άγιος.
"Εγώ λέει αυτή έκανα παραπάνω αμαρτία ! Τον έπιασα όλον μέσα στη χούφτα μου !" και τσούπ βουτάει το χέρι όλο μέσα στην λιμνούλα με το αγιασμένο νερό.
Ξαφνικά πετάγεται από το βάθος η τέταρτη και φωνάζει " άγιε να περάσω λίγο μπροστά να κάνω μια γαργάρα πρώτη γιατί η μπροστινή μου μάλλον θέλει να πλύνει τον κώλο της" !!!!
:eyepop: :rolleyes: :D

Αρχικά δημιουργήθηκε από Primal
good good :lol:
αλλα το recycle το μυρίζομαι :alien:

Και πολύ καλά κάνεις (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=6752) !

:lol: :beer: :rotflmao:


74246

el_hymador
11/01/2007, 07:24
Ο makis206 στην λιμνουλα .....:lol: :rotflmao: :lol:


74247

makis206
11/01/2007, 07:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
Ο makis206 στην λιμνουλα .....:lol: :rotflmao: :lol:

Α δεν το κρύβω, και γιατί να το κρύψωμεν άλλωστε

Μόνο που στη φωτό δεν φαίνεται η αμαρτωλή μου Βέσπα

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

GIXXERAKIAS
11/01/2007, 13:19
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Tsakalaki
11/01/2007, 14:29
xoxoxoxoxoxo....για την ηλικία μας....