PDA

View Full Version : και άλλη βοήθεια απο δω....



tati
11/01/2007, 10:54
παιδιά λόγω του τραυματισμού του χεριού δε μπορώ να πληκτρολογώ προς το παρόν κανονικά και ετοιμάζω την πτυχιακή μου.........και την παραδίδω αρχές Φλεβάρη!!

έχετε υπόψιν κάποιον που μπορεί να πληκτρολογήσει επί πληρωμής βέβαια, γιατί δεν ξερω που να απευθυνθώ?

αν κάποιος έχει κάτι κατα νου σας παρακαλώ να μου στείλει ενα πμ!!

VegasKitty
11/01/2007, 11:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από tati
παιδιά λόγω του τραυματισμού του χεριού δε μπορώ να πληκτρολογώ προς το παρόν κανονικά και ετοιμάζω την πτυχιακή μου.........και την παραδίδω αρχές Φλεβάρη!!

έχετε υπόψιν κάποιον που μπορεί να πληκτρολογήσει επί πληρωμής βέβαια, γιατί δεν ξερω που να απευθυνθώ?

αν κάποιος έχει κάτι κατα νου σας παρακαλώ να μου στείλει ενα πμ!!

Αμα την εκανες στα αγγλικα θα σε βοηθουσα εγω, αλλα στα ελληνικα (λογο spelling) δεν ειμαι τοσο γρυγορη οσο στα αγγλικα.... :sad:

Θα ρωτησω ομως μια φιλη μου αν μπορει!!! :D

tati
11/01/2007, 11:08
δε θελω να υποχρεωθεί ουτε να φορτωθεί κανεις με πληκτρολογήσεις κτλ, για αυτό λεω για "επαγγελματίες";)

τα υπόλοιπα με πμ:wave2:

villy
11/01/2007, 11:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από tati
παιδιά λόγω του τραυματισμού του χεριού δε μπορώ να πληκτρολογώ προς το παρόν κανονικά και ετοιμάζω την πτυχιακή μου.........και την παραδίδω αρχές Φλεβάρη!!

έχετε υπόψιν κάποιον που μπορεί να πληκτρολογήσει επί πληρωμής βέβαια, γιατί δεν ξερω που να απευθυνθώ?

αν κάποιος έχει κάτι κατα νου σας παρακαλώ να μου στείλει ενα πμ!!





[spam on]

Τις κακίες όμως μπορείς να τις γράφεις γρήγορα... :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :p

[/spam off]





Δεν έχω κάτι υπόψη μου :( :D

DUKASII
11/01/2007, 11:09
ΣΤΟΝ ΤΣΟΥΛΙΟΥΣ ΤΟΝ ΜΣΝΑΝΤΖΗ...
ΑΝ ΣΟΥ ΓΡΑΦΕΙ ΜΕ ΤΗ ΤΑΧΥΤΗΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙ ΣΤΟ ΜΣΝ ΣΕ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΚΑΘΑΡΙΣΕΣ.

ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ ΣΟΥ ΛΕΩ.:wave2:

VegasKitty
11/01/2007, 11:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από tati
δε θελω να υποχρεωθεί ουτε να φορτωθεί κανεις με πληκτρολογήσεις κτλ, για αυτό λεω για "επαγγελματίες";)

τα υπόλοιπα με πμ:wave2:

Απο την στιγμη που καποιος προσφερετε ουτε "υποχρεωνομαστε" ουτε "φορτωνομαστε" :winka:

KaTaNaS
11/01/2007, 11:12
τανια...


θα τα γραψω εγω...


και θα ξεμπουκωνω εγω το wrf πάνω στο βουνό...



10 ευρω η σελίδα Α4 με 10αρια γράμματα


και 15 ευρω η ώρα το ξεμπούκωμα!


οτι θες , μην διστασεις να ρωτήσεις! :lol:

VANDA
11/01/2007, 11:13
Συνήθως τα φωτοτυπάδικα αναλαμβάνουν δακτυλογραφήσεις.

Julius
11/01/2007, 11:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
ΣΤΟΝ ΤΣΟΥΛΙΟΥΣ ΤΟΝ ΜΣΝΑΝΤΖΗ...
ΑΝ ΣΟΥ ΓΡΑΦΕΙ ΜΕ ΤΗ ΤΑΧΥΤΗΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙ ΣΤΟ ΜΣΝ ΣΕ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΚΑΘΑΡΙΣΕΣ.

ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ ΣΟΥ ΛΕΩ.:wave2:

exo douleia re malaka gia auto argo na apantiso, ilithie spamareis kai to post ths synadelfisas thn arosths


amixane

MikeG
11/01/2007, 11:16
Σου έχω στείλει πμ.

:wave2:

tati
11/01/2007, 11:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από Julius
thn arosths


amixane

εεεεε οχι και άρρωστη Julius!!!!:lol: :lol:

τραυματισμένη........:lol:

DUKASII
11/01/2007, 11:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από tati
εεεεε οχι και άρρωστη Julius!!!!:lol: :lol:

τραυματισμένη........:lol: ΜΗ ΔΙΝΕΙΣ ΣΗΜΑΣΙΑ..ΑΥΤΟΣ ΛΕΕΙ ΑΡΡΩΣΤΟ ΟΠΟΙΟΝ ΑΣΧΟΛΕΙΤΑΙ ΜΕ ΧΩΜΑ..ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΤΜ...



και μετά λέει εμένα ηλίθιο..

Julius
11/01/2007, 11:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από tati


ama eixes KTM den tha epeftes, kai ama epeftes den tha xtypages, rota kai ton stoubi kai ton katana kai to dirtybirdy



EPISEIS osoi den exoune mixanaki parakalo na perasoune ekso, kai na klisoune kai thn porta vgenontas giati mpazei

latris mixanis
11/01/2007, 11:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από Julius
ama eixes KTM den tha epeftes, kai ama epeftes den tha xtypages, rota kai ton stoubi kai ton katana kai to dirtybirdy



EPISEIS osoi den exoune mixanaki parakalo na perasoune ekso, kai na klisoune kai thn porta vgenontas giati mpazei


:lol: :rotflmao: :lol: :bigcry:

dirtbird
11/01/2007, 12:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από Julius
ama eixes KTM den tha epeftes, kai ama epeftes den tha xtypages, rota kai ton stoubi kai ton katana kai to dirtybirdy



EPISEIS osoi den exoune mixanaki parakalo na perasoune ekso, kai na klisoune kai thn porta vgenontas giati mpazei


Και αν -λέμε τώρα- έπεφτες , θα έπεφτες κάτω από το μηχανάκι, ρώτα τον oldman..... :winka:







































παρακαλείται το αρχείο να επισυνάψει τη σχετική φωτό από το δεκαήμερο :bigcry: :bigcry:

Giorgos19
11/01/2007, 12:21
Eχεις πμ :winka:

SPORAKIAS
11/01/2007, 15:41
εγω την δικια μου την ειχα δωσει σε μαγαζι με φωτοτυπιες και μου την εγραψε...

εκανε πολυ καλη δουλεια...

αν σε ενδιαφερει (ειναι καλλιθεα) πες μου να σου στειλω τα στοιχεια του...:wave2: