PDA

View Full Version : Τα παιδια παιζει!



MIKE_16V
15/07/2004, 12:38
Λοιπον ακουστε να γελαστε.
Με το μηχανακι εχω φαει μια φορα καπακι απο edo και δεν επαθα και τιποτα,γιατι φοραγα κρανος και τα λοιπα.

Χτες στην δουλεια, (μεγαλη μεταφορικη) ειχα κατεβει στην αποθηκη και ειχα παρει ενα ποδηλατο ενος πελατη, και μα#$%$ζομουνα μεσα στην αποθηκη, καταλαβαινετε, και εκει που επαιζα εφαγα ενα ωραιο καπακι απο edo και εσκισα το σαγονι μου:cry: :cry: αποτελεσμα 3 ραμματα:dizzy:

Οταν γυρισα σπιτι και με ειδαν οι γονεις μου, τι ακριβως να τους ελεγα οτι στα 27 μου εφαγα καπακι με ποδηλατο???

Αραγε μονο εγω ειμαι ετσι??? Θα μεγαλωσω αραγες ποτε? Εσεις οι μεγαλυτεροι για πες μου!

crs-k
15/07/2004, 12:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από MIKE_16V
..........
Αραγε μονο εγω ειμαι ετσι??? Θα μεγαλωσω αραγες ποτε? Εσεις οι μεγαλυτεροι για πες μου!


Οχι και Οχι!


:lol: :rotflmao: :lol:


Οι αντρες δεν οριμαζουν ποτε ρε! :lol:
Γινονται απλως μεγαλυτερα παιδια!

:lol: :rotflmao: :bawl: :rotflmao: :lol:

Θάνος
15/07/2004, 13:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από MIKE_16V
Οταν γυρισα σπιτι και με ειδαν οι γονεις μου, τι ακριβως να τους ελεγα οτι στα 27 μου εφαγα καπακι με ποδηλατο???

Και τι είναι τα 27; πολλά; κι εγώ έφαγα καπάκι με ποδήλατο πριν μερικές μέρες και χτύπησα εκτός από το σαγόνι μου και σε ολόκληρο το σώμα... και το ευχαριστήθηκα κιόλας!

crs-k
15/07/2004, 13:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από Thanos_
Και τι είναι τα 27; πολλά; κι εγώ έφαγα καπάκι με ποδήλατο πριν μερικές μέρες και χτύπησα εκτός από το σαγόνι μου και σε ολόκληρο το σώμα... και το ευχαριστήθηκα κιόλας!


Ti soy lega Μικε?

:lol: :rotflmao: :bawl: :rotflmao: :lol:

idi
15/07/2004, 13:10
εγω ειμαι 28 και κανω πατινι οταν το φερνει ο πιτσιρικος διπλα στο σπιτι μου, και γελανε ολα μαζι τα σκασμενα...:lol: :lol: :lol:

MIKE_16V
15/07/2004, 13:55
Αυτα ειναι!!!!!

:beer: :beer: :beer:

Χαιρομαι που δεν ειμαι ο μονος!!
:beer: :beer: :beer:

PALADIN
15/07/2004, 14:02
xaxaxaax ..SWSTOS!!!!

we rule re!!! ..kai ego sta 26 mou....voutao to bmx tou 9xronoy adefou mou...i to super-douper patini tou kai vgaino sto dromo me kranos na kano..entiposi!...

plaka plaka..to bmx exei poli gelio..kai to patini..gia polla kolpa!

WE RULE!

milaber
15/07/2004, 14:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από MIKE_16V
Οταν γυρισα σπιτι και με ειδαν οι γονεις μου, τι ακριβως να τους ελεγα οτι στα 27 μου εφαγα καπακι με ποδηλατο???

:lol: :lol: :lol:

Έλα ντε!

Τι λες τώρα;

:lol: :lol: :lol:

adam_tsouk
15/07/2004, 16:01
Δεν θα μεγαλώσουμε ΠΟΤΕ γιατί η ζωή έτσι είναι ωραία!!

Να μην αναφέρω 3χρονο ανιψιό και τι θέλω να του πάρω! προς στιγμή κάνω βόλτες με 3κυκλο!! υπομονή θα μεγαλώσει!!:lol: :lol:

gmakris
16/07/2004, 09:50
To ιδιο ειμαστε και εμεις - εχω ριξει πολλα (ουτε μηχανη να ηταν) στο ποδηλατο μου

Οταν μπορω παω Αλσος Συγγρου για χωματινα - αλματακια κλπ - Οι πτωσεις αναποφεκτες - το γελιο ατελειωτο....

:beer:

gtsiros
16/07/2004, 12:43
gw sth 8esh sou 8a skeftomouna perissotero oti eimai 27 kai zw akoma me tous goneis mou para oti xthpusa me to podhlato.

epishs to oti ka8esai kai anhsuxeis gia to an exeis orimasei 'h oxi, krazei oti akoma... koupepe koupepe.... e twra...


den xrwstas tipota kai se kanenan, den eisai upoxrewmenos na dwseis logariasmo se kanenan

gtsiros
16/07/2004, 13:48
a, kai se poia metaforikh doulebeis re sy?

MIKE_16V
16/07/2004, 14:07
Βασικα δεν μου αρεσει ο τροπος σου.

Αν διαβασεις απο την αρχη το μηνυμα μου θα καταλαβεις οτι ξεκιναω με την προταση διαβαστε να γελαστε. Απο εκει και περα το τι κανω με ποιους ζω και τα λοιπα δεν νομιζω οτι σε ενδιαφερουν και πολυ εσενα.

Δεν καταλαβα με ξερεις και απο χτες??

Ουτε μια εβδομαδα δεν γραφω στο φορουμ αυτο δεν εχω καμια ορεξη για τσακωμους.
Teletrans λεγεται η μεταφορικη.

gtsiros
16/07/2004, 20:05
1) definetly does not play well with others

2) an mprizwnesai etsi eukola, anarwtiemai ti 8a ginei ama kapoios sou thn mpei xontra

3) paides, mh stelnete pramata me thn teletrans... an de lupaste ta pramata sas, luph8hte ton mike toulaxisto...

ela ela, mh ginesai pikroxolos twra... de se eipame kampourh!

to sagoni ok?

na, koita kai egw ti epa8a ka8arizontas thn alusida me th mhxanh anamenh gia na mh noiw8eis adikhmenos: http://www.geocities.com/gtsiros/finger_latest.htm

tsoukas77
17/07/2004, 17:27
Αυτο το θεμα μου εφερε στο μυαλο εναν διαλογο του Bond με καποια:
-Εισαι πολυ καλη στο καρατε.
-Ειναι που μεγαλωσα σε δυσκολη γειτονια.Αλλα και εσυ,εισαι πολυ καλος στις μοτοσυκλετες.
-Ειναι που δεν μεγαλωσα καθολου!

nimbus
17/07/2004, 18:40
Η ΩΡΙΜΟΤΗΤΑ, ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΥΘΟΡΜΗΤΙΣΜΟ ΜΑΓΚΕΣ. ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΟΧΟ ΝΑ ΓΙΝΟΜΑΣΤΕ ΠΑΙΔΙΑ, ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΝΑ ΓΕΛΑΝΕ. ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΞΕΧΩΡΙΖΟΥΜΕ ΤΙΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΚΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΣΥΜΠΕΡΙΦΕΡΟΜΑΣΤΕ ΑΝΑΛΟΓΑ

:winka:

MIKE_16V
19/07/2004, 12:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από nimbus
Η ΩΡΙΜΟΤΗΤΑ, ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΥΘΟΡΜΗΤΙΣΜΟ ΜΑΓΚΕΣ. ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΟΧΟ ΝΑ ΓΙΝΟΜΑΣΤΕ ΠΑΙΔΙΑ, ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΝΑ ΓΕΛΑΝΕ. ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΞΕΧΩΡΙΖΟΥΜΕ ΤΙΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΚΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΣΥΜΠΕΡΙΦΕΡΟΜΑΣΤΕ ΑΝΑΛΟΓΑ

:winka:

Ετσι ακριβως ειναι οπως τα λες.

P.S. Αυριο βγαζω τα ραμματα:lol: :lol:

nimbus
19/07/2004, 20:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από MIKE_16V
Ετσι ακριβως ειναι οπως τα λες.

P.S. Αυριο βγαζω τα ραμματα:lol: :lol:


ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ:D ΒΡΕ:p ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΕΙΣ, ΘΑ ΓΙΑΝΕΙΣ!!!:beer:

digitron
10/08/2004, 15:36
Ρε Μαικ μπας και εχεις και ενα μαυρο saxo ρε συ?