PDA

View Full Version : ΑΓΑΝΑΚΤΗΣΑ!!!!!!ΑΜΑΝ ΠΙΑ!!!!!!



V-PLAYER
12/01/2007, 15:51
Καλησπερα και καλη χρονια σε ολους σας.Ευχομαι απο καρδιας τα καλυτερα.
Ρε παιδια εχω αγανακτησει δηλαδη μου την εχει δωσει κανονικα με το θεμα που θα αναφερω πιο κατω.

1) Ολοι μα ολοι κανουν παραπονα για τους κωλοδρομους που εχουμε και εχουν απολυτο δικιο.
Ο κρατικος μηχανισμος δε κανει τιποτα για αυτο.Δε φτιαχνεται τιποτα.Ποσοι εχουν πεσει απο λακουβα και εχουν χτυπησει λιγο ή πολυ,ή εχουν κατεστραμενη μηχανη ή και αυτοκινητο ακομα.

2)Ποσοι απο μας κανουν παραπονα καθε μερα για τον απερισκεπτο που μιλαει στο κινητο και οδηγει,ποσοι βριζουμε τη γκομενα "χαρο" που μολις πηρε το διπλομα νυχτα κλπ.κλπ.
Τελος ποσοι απο μας δε βριζουμε καθε μερα για τα τρελλα και στραβα,τα αλλες φορες σοβαρα και και αλλες φορες αστεια.

Για να μπω λοιπον στο θεμα, θελω να σας ρωτησω ολους τι καινουργια μαλακια ειναι αυτη που εχει πιασει καποιους και κανουν μια πραγματικα δολοφονικη ενεργεια.
Ποια ειναι αυτη;
ΠΑΝΕ ΚΑΙ ΚΟΛΛΑΝΕ ΣΤΑ ΣΗΜΑΤΑ ΟΔΙΚΗΣ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑΣ ΑΥΤΟΚΟΛΗΤΑ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕ ΞΕΡΕΙΣ ΤΟ ΔΡΟΜΟ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΥ ΝΑ ΠΑΣ ΑΣΕ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΚΟΤΩΘΕΙΣ.
ΔΗΛΑΔΗ ΚΑΤΑ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΠΑΜΕ ΚΑΙ ΒΓΑΖΟΥΜΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΑΣ ΜΟΝΟΙ ΜΑΣ

Τα σχολια δικα σας.
ΑΜΑΝ ΠΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:mad:

OldMan
12/01/2007, 15:53
Συγχίστηκα τώρα.... :D :smokin: :D

alximistis
12/01/2007, 16:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Συγχίστηκα τώρα.... :D :smokin: :D


Να σου δώκομε tavoraki για να σας φύγει η σύγχισις;;;

OldMan
12/01/2007, 16:06
Είναι δυνατόν να βρείτε τον ακριβώς αποπάνω σας και να προβείτε σε γεννετήσιες πράξεις (όπως σας βολεύει, εννοείται ...) :D

Nostra
12/01/2007, 16:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Είναι δυνατόν να βρείτε τον ακριβώς αποπάνω σας και να προβείτε σε γεννετήσιες πράξεις (όπως σας βολεύει, εννοείται ...) :D


+111



θα είναι λίγο ζαρωμένος ο ποπός του αλλά .... χάρη θα κάνεις....


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

bartlal
12/01/2007, 16:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Είναι δυνατόν να βρείτε τον ακριβώς αποπάνω σας και να προβείτε σε γεννετήσιες πράξεις (όπως σας βολεύει, εννοείται ...) :D


ρε παπαρα: ΕΣΥ εισαι πανω απο τον αλγυμνηστη!

:winka:



:lol: :lol: :lol: :lol:

bartlal
12/01/2007, 16:46
ντιρλαμαν, Γλεπεις τωρα???



...που να δεις με τοσες ζαρες που κουβαλας???

:lol: :lol: :lol:



...τουαλετα πηγες και δεν απαντας?

:rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao:


74374

bored
12/01/2007, 20:14
καλή τύχη μας εύχομαι όταν βρισκόμαστε στο δρόμο, παιδιά :wave2:

απ'όσο μπορώ να καταλάβω από το πως πάνε οι περισσότεροι από τους μοτοσυκλετιστές, μόνο αυτό έχουνε σαν εφόδιο για να επιζήσουνε!

σκληρό;

ίσως.

anf125
13/01/2007, 00:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από KORFU
ΠΑΝΕ ΚΑΙ ΚΟΛΛΑΝΕ ΣΤΑ ΣΗΜΑΤΑ ΟΔΙΚΗΣ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑΣ ΑΥΤΟΚΟΛΗΤΑ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕ ΞΕΡΕΙΣ ΤΟ ΔΡΟΜΟ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΥ ΝΑ ΠΑΣ ΑΣΕ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΚΟΤΩΘΕΙΣ.


Έχεις δίκιο, αλλά ο αιώνιος ο κλασικός ο μαλάκας ο Έλληνας... :a13:

Άλλη εγκληματική μαλακία είναι που επιτρέπουν διαφημιστικές πινακίδες πολύ κοντά σε φανάρια και σήματα κυκλοφορίας με αποτέλεσμα να αποπροσανατολίζονται πολλοί οδηγοί, ειδικά τη νύχτα.

OldMan
13/01/2007, 19:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
ντιρλαμαν, Γλεπεις τωρα???

Να πεις σε κείνη την "συναδέλφισά σου", ότι έχει το ελεύθερο από μένα να πάει να @#$%$ !!!

gloum
13/01/2007, 20:44
Δεν μπορώ να καταλάβω που είναι το πρόβλημα..κακό είναι τα παιδάκια να δείξουν την ομάδα που υποστηρίζουν η το νέο κέντρο διασκέδασης?τσ τσ τσ....περίεργοι άνθρωποι.:a31: :a31: :rotflmao: :rotflmao:

Alx 84
14/01/2007, 22:47
μια φορά θυμάμαι χαρακτηριστικά έπρεπε να σταματήσω σε μια συγκεκριμένη στάση λεωφορείου. κατεβαίνω σε μία που νόμιζα ότι ήταν πιο πρίν. Πάω να δώ τις στάσεις κ ήταν όλο το κουτί γραμένο με marker. οπότε το παιρνω ποδαράτο για την επόμενη. στην επόμενη τα ίδια. στη μεθεπόμενη είχαν βάλει αφίσες. τέλος πάντων, το ζουμί της υπόθεσης είναι ότι κατέβηκα μια στάση μετά απο αυτή που ήθελα κ έπρεπε να κάνω το γύρω του κόσμου. γιατί;;;; γιατί οι κανακάριδες ήθελαν να εκφράσουν τα συναισθήματά τους στα δρομολόγια των λεωφορίων. ΤΗΣ ΘΕΙΑΣ ΣΑΣ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ:mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:

Giorgos19
15/01/2007, 08:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από Alx 84
μια φορά θυμάμαι χαρακτηριστικά έπρεπε να σταματήσω σε μια συγκεκριμένη στάση λεωφορείου. κατεβαίνω σε μία που νόμιζα ότι ήταν πιο πρίν. Πάω να δώ τις στάσεις κ ήταν όλο το κουτί γραμένο με marker. οπότε το παιρνω ποδαράτο για την επόμενη. στην επόμενη τα ίδια. στη μεθεπόμενη είχαν βάλει αφίσες. τέλος πάντων, το ζουμί της υπόθεσης είναι ότι κατέβηκα μια στάση μετά απο αυτή που ήθελα κ έπρεπε να κάνω το γύρω του κόσμου. γιατί;;;; γιατί οι κανακάριδες ήθελαν να εκφράσουν τα συναισθήματά τους στα δρομολόγια των λεωφορίων. ΤΗΣ ΘΕΙΑΣ ΣΑΣ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ:mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:

:rotflmao: :rotflmao:
Δεν εχω συναντησει κατι σαν αυτο που λεει ο KORFU.Συνηθως,αν υπαρχει κανενα αυτοκολλητο πανω στο σημα ειναι σχετικα μικρο και μπορεις να καταλαβεις τι πινακιδα ειναι.
Εγω πιο πολυ φοβαμαι για πινακιδες που βρισκονται 'κρυμενες'.(πισω απο δεντρα κλπ..)

V-PLAYER
15/01/2007, 13:30
Αγαπητε φιλε
Κανε ενα κοπο και κανε μια βολτα απο Λ.Αλεξανδρας και μπες στην Ιπποκρατους.
Αν καταφερεις να καταλαβεις που πρεπει να στριψεις πες μου.Εκει ειδικα η κατασταση ειναι τραγικη.Το ιδιο συμβαινει στο Παγκρατι.
Στην Ιπποκρατους τις προαλλες κοντεωα να τρακαρω.:confused: :wave2:

simeon
15/01/2007, 14:20
οταν καταλαβουμε ολοι οτι δουλεια της τροχαιας δεν ειναι να προσεχει για την ασφαλεια μας, τα σηματα, την κυκλοφορια κτλ. αλλα να εισπρατει χρηματα θα δειτε αμεσως πως θα σας λυθουν ολες οι αποριες....
αλλωστε η πλειοψηφια αυτων που κανει αυτη τη δουλεια μονο αυτο μπορει να κανει σιγα μην τους κοβει να κανουν τιποτα περισσοτερο.........

V-PLAYER
15/01/2007, 14:44
Εχεις απολυτο δικιο φιλε.Αυτοι ειδικα ειναι για κλωτσιες.Μονο να κοβουνε κληση για τα γνωστα εισπρακτικα μεσα τα εχουν τα γαλονια.
Δεν τους απασχολει τιποτα αλλο.
Επισης θανατηφορα ειναι και κατι φαναρια που εινα κρυμενα πισω απο κατι δεντρα.
Ομως για να μη χαρακτηριστω και γκρινιαρης καποια πολυ στραβα τα εχω συνηθησει ή μαλλον εχω μαθει να ζω μ΄αυτα και τα περναω στο ντουκου οπως ολοι μας.Αυτο ομως επειδη ειναι καινουργια μοδα μου την εχει δωσει πολυ.Πραγματικα στην Ιπποκρατους αξιζει να παει κανεις να δει τι γινεται με τις πινακιδες.

cityfly
15/01/2007, 14:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από simeon
οταν καταλαβουμε ολοι οτι δουλεια της τροχαιας δεν ειναι να προσεχει για την ασφαλεια μας, τα σηματα, την κυκλοφορια κτλ. αλλα να εισπρατει χρηματα θα δειτε αμεσως πως θα σας λυθουν ολες οι αποριες....
αλλωστε η πλειοψηφια αυτων που κανει αυτη τη δουλεια μονο αυτο μπορει να κανει σιγα μην τους κοβει να κανουν τιποτα περισσοτερο.........


και αυτό τι σημαίνει πρέπει να πάμε στο άλλο άκρο και να μην τηρούμε τίποτα;
ή πρέπει να οδηγούμε έτσι ώστε να μην θέτουμε σε κίνδυνο ούτε εμάς ούτε τους άλλους;