PDA

View Full Version : και μην ξεχνατε κυριακη 25 του μηνος καφες και μαθημα.



ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ
15/07/2004, 18:20
στο γνωστο μερος στην πεντελη. για οσους δεν ξερουν το σημειο του ραντεβου, θα βαλουμε ποστ 2-3 μερες πιο μπροστα. γραψτε οσοι ενδιαφερεστε. δεκτα και παρταλια:D

PALADIN
15/07/2004, 18:45
επ..καλη φαση...σε αυτη τη συναντηση θα ειμαι και εγω...

Traveller
15/07/2004, 22:48
Ti ? Pws? Pou? Pote? Giati?

Ean den eimai ektos isws erthw....

cbanthropos
16/07/2004, 09:29
A! Ωραια πραματα.. :cool:
Το περιμενα πως και πως αυτο.. Bravo Γιωργο. :winka:

hornet
16/07/2004, 09:43
πω ρε γαμωτη τη χειροτερη μερα για εμενα.Δεν πειραζει ας ειναι.

kapeos
16/07/2004, 11:25
Ολα καλά ρε Γιώργαρε αλλά ο δρόμος λόγω της ημέρας, της εποχής και της θάλασσας που υπάρχει πίσω απο την πεντέλη, θα μας διμιουργήσει αρκετά προβληματα γιατί θα υπάρχει πολύ κίνηση.
:mad: :mad: :mad:

ας είναι όμως. Χαλάλι μας.:p

ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ
16/07/2004, 12:44
kapeos
Ολα καλά ρε Γιώργαρε αλλά ο δρόμος λόγω της ημέρας, της εποχής και της θάλασσας που υπάρχει πίσω απο την πεντέλη, θα μας διμιουργήσει αρκετά προβληματα γιατί θα υπάρχει πολύ κίνηση.


ας είναι όμως. Χαλάλι μας.
---------------------------------------------------------------------------------

θα βρουμε καβαντζα μην ανησηχης...
γιωργος

tdaf
16/07/2004, 13:56
Δεχόσαστε και καινούργιους ή συνεχίζεται από εκεί που μείνατε στα προηγούμενα, οπότε δεν θα μπορώ να ακολουθήσω;
Αν δέχεστε πρέπει να φοράμε φόρμες ή όπως θέλουμε ερχόμαστε;

Θόδωρος

idi
16/07/2004, 13:58
Master και η KουλαMαρια η χαρη μου θα ειναι εκει!

φιλε tdaf ελα αν θες αλλα φερε μπυρες!:lol: :lol:

(πλακα κανω ...ετσι....)

ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ
16/07/2004, 17:38
tdaf

Δεχόσαστε και καινούργιους ή συνεχίζεται από εκεί που μείνατε στα προηγούμενα, οπότε δεν θα μπορώ να ακολουθήσω;
Αν δέχεστε πρέπει να φοράμε φόρμες ή όπως θέλουμε ερχόμαστε;

Θόδωρος
------------------------------------------------------------------------------------

ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΑΝΤΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ.
δεν χρηαζετε να φερης φορμα και εξοπλησμο μαχης.
κανουμε την θεωρια και μετα σαν καλα παιδια κανουμε με μικρη ταχυτητα την πρακτηκη. δεν ειμαστε στην πιστα και λογο του οτι ο συντελεστης ασφαλιας του δρομου δεν εχει καμια σχεση με της πιστας. παμε χαλαρα πολυ χαλαρα μονο και μονο να μαθουμε της ασκησεις. σε μια μερα η ενα μηνα δεν γηνεσε οδηγαρα. στο ραντεβου μαθενουμε το τι πρεπει να κανουμε, και καθε μερα πιγενοντας στην δουλια μας η στην βολτα μας προσπαθουμε να τα εφαρμοσουμε και να τα αφομιοσουμε. ολλα αυτα για να τα μαθης πρεπει να τα κανεις χαλαρα. πρωτα θα μαθης πως κανεις της ασκησεις, μετα θα προσπαθησεις με μικρη ταχητητα να της εφαρμοσεις. και με τον καιρο θα της αφομιοσεις. σε περιμενουμε. καλως να ερθης.
γιωργος

tdaf
17/07/2004, 12:30
Γιώργο ευχαριστώ.

idi, μπύρες (αλκοόλ) σε μάθημα για ασφαλή οδήγηση; Μάλλον παρασύρθηκες.:nono:

Θόδωρος

idi
17/07/2004, 15:08
σωστοοοοοοοοος! πλακα κανω ρε.

τα λεμε

Γιωργος:wave2:

Traveller
18/07/2004, 22:50
Yparxei kapoio kostos simmetoxis? Telika to gnwsto meros pou einai??

modeerf
19/07/2004, 14:19
Όχι ρε π**στη μου...

Πέμπτη παιρνω το 750 (ΟΛΕ!!!) και Σαββαστοκύριακο θα το στρώνω ολη μέρα (ΟΛΕ!!!)...

Γ*μ*τ* και έχω σημειώσει μερικές απορίες...

(δεν αντεξα ρε Γιώργη, το πηρα τελικά το Twist of the wrist vol 2 και το ρούφηξα ολάκερο...αν έβλεπες την φάτσα μου οταν τελείωσα και την τελευταία σελίδα...)

ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ
19/07/2004, 14:31
Traveller
Yparxei kapoio kostos simmetoxis? Telika to gnwsto meros pou einai??

ναι υπαρχει...... θα μας ανεχτης για καποιες ωρες, Α.. και θα πληρωσεις φεβγοντας τον καφε που θα παρης....




modeerf
Όχι ρε π**στη μου...

Πέμπτη παιρνω το 750 (ΟΛΕ!!!) και Σαββαστοκύριακο θα το στρώνω ολη μέρα (ΟΛΕ!!!)...

Γ*μ*τ* και έχω σημειώσει μερικές απορίες...

(δεν αντεξα ρε Γιώργη, το πηρα τελικά το Twist of the wrist vol 2 και το ρούφηξα ολάκερο...αν έβλεπες την φάτσα μου οταν τελείωσα και την τελευταία σελίδα...)


ειμαι σηγουρος οτι θα εχεις απορειες... με το βιβλιο μονο δεν μπορεις να τα καταλαβης. αν δεν σε βοηθησει και καποιος μπορει να μπερδευτης περισοτερο.
ελα να το στροσης και να στροθης μαζη μας. αλλοστε τοσο σιγα που θα παμε δεν ειπαρχει περιπτοση να εχεις προβλημα.
γιωργος

Traveller
19/07/2004, 22:39
dektes olwn ton typwn i mixanes ?? (Freewind-to cbf arxes augustou... ole ole). An nai tha me deite ekei. Perimenw enimerwsi :))

ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ
20/07/2004, 08:09
εκτος απο σκουτερ που πιστευουν σε αλλο οδηγητικο θεο ( αλλος τροπος οδηγησης.) ολλα τα αλλα δεκτα.
γιωργος

ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ
20/07/2004, 08:47
λοιπων.....
που ειναι το ραντεβου για οσους δεν ξερουν.
απο το χαλανδρι ξεκηνα η λεωφορος πεντελης και ανεβενη προς το βουνο. εγω πιανω την πεντελης ως εξεις.
μπενω αττικη οδο απο τα φιλαδελφεια που ειμαι, και βγενω στην εξοδο προς λεωφορο πεντελης. εκει κανω αριστερα και αρχηζω να ανεβενω προς το βουνο. περναμε τα βριλισια και καποια στιγμη μετα απο 4-5 χιλιομετρα ειναι η διασταυροση που αριστερα παει μελισια δεξια σταυρο αγια παρασκευης και ευθεια ΠΑΛΙΑ ΚΑΙ ΝΕΑ ΠΕΝΤΕΛΗ. εμεις παμε ευθεια. μετα περιπου απο 2 χιλιομετρα στο δεξη μας χερι ειναι μια καφετερια ο ΜΠΑΚΑΣ. θα δητε της μοτο αραγμενες και το δικο μου σε θεση που να φενετε απο μακρια.
εκει ειναι καλα να ειμαστε κατα της 10. πηνουμε τον καφε μας κανωντας θεωρια και στην σηνεχεια ανεβενουμε πιο πανω στο βουνο και κανουμε την πρακτηκη μας. η πρακτηκη γινετε με 50-60 χιλιομετρα με σκοπο και μονο να κατανοησουμε της ασκησεις. δεν παμε γρηγορα γιατι ειμαστε σε δημοσιο δρομο και πρεπει να εχουμε δοση προτερεοτητα στην ασφαλεια μας. δεν ειναι πιστα. αλοστε δεν κανουμε μαθημα αγωνιστηκης οδηγησης αλλα ασφαλους οδηγησης. απο εκει και περα εχωντας κατανοησει της ασκησεις, καθημερινος πηγενωντας στην δουλεια μας, η στην βολτα μας, κανουμε συνεχως επαναληψεις μεχρη το μιαλο μας να της αφομιοσει και να της κανουμε ενστηκτωδος. οταν ημασταν μωρα δεν βρισκαμε το στομα μας, να βαλουμε το κουταλι να φαμε. ετσι και με τα μαθηματα πρεπει να ξεχασουμε οτι ξεραμε και να μαθουμε να << βαζουμε το κουταλι στο σωστο σημειο>>. να ξαναμαθουμε να οδηγουμε αλλα τωρα πια με ασφαλεια, και οχι με πηραματισμους του τυπου << εγω κανω ετσι και μου βγηκε>>. αυτα που θα πουμε ειναι εμπειριες αγωνιζωμενων στα παγκοσμια προταθληματα και ειναι αποτελεσματα που θα θελαμε τουλαχιστον 120 χρωνια για να τα μαθουμε. και πιθανων να τα μαθεναμε το καθε ενα απο αυτα με ασχημο τροπο καθε φορα.

θα μαθουμε να χηριζομαστε την μοτο σωστα.

να καθωμαστε σωστα.

να γνωριζουμε την στροφη με την πρωτη ματια.

να παψουμε να ειναστε περιφανοι για το τερματισμενο λαστιχο μας. γιατι θα ξερουμε οτι τα τερματισμενα λαστιχα εχουν σκοπο και μονο να εντιποσιασουν τους ασχετους στην καφετερια. γιατι ενα λαστιχο που το φτασαμε στο οριο του δεν μας παρεχει ασφαλεια και μπορει να γληστρησει ανα πασα στιγμη.

εμεις θα μαθουμε να στριβουμε με την μοτο ορθεια.


θα μαθουμε να βλεπουμε τον κηνδηνο πριν ακομα εμφανιστη, και να μπορουμε να τον αποφεβγουμε.

τα παιδια του καλιφορνια σουπερ μπαικ σκουλ μου απεδηξαν οτι τοσα χρονια οδηγουσα λαθος, και μου εδηξαν εναν νεο ασφαλη τροπο οδηγησης. τους ευχαριστω και θελω να μηραστω της γνωσεις αυτες μαζι σας.
γιωργος

cbanthropos
20/07/2004, 09:29
Πολυ καλη φαση Γιωργο. Θα τα πουμε εκει. :beer:

afrotwin
20/07/2004, 10:34
re giagie giati den mas kanis apogevma ta ma8imata ke mas ksipnas kiriaki proi pou 8a imaste xalia apo to savatiatiko ksenixti...
ase pou kata tis 1, mia ke misi 8a petaksis pali to pame giati i gineka mou mas exi soutzoukakia ke 8a mas stilis adiavastous
:rotflmao: :lol: :rotflmao:
10 iora stin penteli?
prepi na ksipniso apo tis 7 na pli8o na ftiakso kafe ke proino
kata tis 8 na pao gia toualeta me to periodiko ke to radio
na ftiakso ton deftero kafe meta na aniksi to mati mas na nti8o na klotsiso to skili den 8a prolavo pali gamoto
:rotflmao: :lol: :rotflmao:

jimbar
20/07/2004, 10:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ
στο γνωστο μερος στην πεντελη. για οσους δεν ξερουν το σημειο του ραντεβου, θα βαλουμε ποστ 2-3 μερες πιο μπροστα. γραψτε οσοι ενδιαφερεστε.
Δάσκαλε .. καλημέρα όπως και καλημέρα στα παιδιά. Ορθοποδώ και έτσι θα είμαι στο ραντεβού .. αλλά πού θα είναι;

Θάνος
20/07/2004, 10:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
na pao gia toualeta me to periodiko ke to radio

:lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao: XAXAXAXAXAXAXAXAXAAAAAAXAXAXAXAA :rotflmao: :rotflmao:

ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ
20/07/2004, 12:47
τζιμακο πιες καφε και μετα κοιτα 2-3 ποστ πιο πανω απο το δικο σου.:ZZZ:

ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ
20/07/2004, 12:53
λεωνιδα εγω το σαββατο εχω γαμο. παντρεβετε ενας ανιψιος της κατερινας και πιθανων να παω για υπνο τα ξημεροματα... αλλα.....
αν παμε το μεσιμερι η το απογευμα ο ηλιος θα εχει κανει την πετρα να σπαει απο την ζεστη. ενω το πρωι θα προλαβουμε να κανουμε κατι πριν αρχηση να βαραη ο ηλιος. και αν ξανακλωτσισης το σκηλο......












θα σου περασω την καραφλα με μπρασο να γιαληση.

γιωργος

RapidShade
20/07/2004, 12:56
Θελω πολυ να ερθω.
Μακαρι να μπορεσω!

Αν τα καταφερω τα μελε εκει!

:)

sas
20/07/2004, 13:06
Ωραία....ευκαιρία να ξεστραβωθώ:smilea: :hypnotize :smilea:

kostasfazer
20/07/2004, 14:16
Χαίρομαι που μου δίνεται η δυνατότητα να μάθω τώρα που είναι αρχή κάποια σωστά πράγματα από ανθρώπους που έχουν γνώσεις και διάθεση!!!
Θα είμαι σίγουρα εκεί.
:) :) :)

afrotwin
20/07/2004, 14:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ
λεωνιδα εγω το σαββατο εχω γαμο. παντρεβετε ενας ανιψιος της κατερινας και πιθανων να παω για υπνο τα ξημεροματα... αλλα.....
αν παμε το μεσιμερι η το απογευμα ο ηλιος θα εχει κανει την πετρα να σπαει απο την ζεστη. ενω το πρωι θα προλαβουμε να κανουμε κατι πριν αρχηση να βαραη ο ηλιος. και αν ξανακλωτσισης το σκηλο......












θα σου περασω την καραφλα με μπρασο να γιαληση.

γιωργος

ke pos 8a gializo ta papoutsia mou file giorgo ama den ton klotsao ke an mou gialisis tin karafla 8a skoto8oume oloi logo stravomaras ke aktinovolias 8a 8eloume gialia gia ilekrokolisi gia na vlepoume
:rotflmao: :lol:

illuminatios
20/07/2004, 16:41
ke pos 8a gializo ta papoutsia mou file giorgo ama den ton klotsao ke an mou gialisis tin karafla 8a skoto8oume oloi logo stravomaras ke aktinovolias 8a 8eloume gialia gia ilekrokolisi gia na vlepoume
Κρανάκι δεν φοράμε?? Ε?

crs-k
20/07/2004, 16:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από illuminatios
Κρανάκι δεν φοράμε?? Ε?

Αλητες παιδι μου!!!
Τι περιμενεις απο αυτους? :lol:

nimbus
20/07/2004, 19:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
re giagie giati den mas kanis apogevma ta ma8imata ke mas ksipnas kiriaki proi pou 8a imaste xalia apo to savatiatiko ksenixti...
ase pou kata tis 1, mia ke misi 8a petaksis pali to pame giati i gineka mou mas exi soutzoukakia ke 8a mas stilis adiavastous
:rotflmao: :lol: :rotflmao:
10 iora stin penteli?
prepi na ksipniso apo tis 7 na pli8o na ftiakso kafe ke proino
kata tis 8 na pao gia toualeta me to periodiko ke to radio
na ftiakso ton deftero kafe meta na aniksi to mati mas na nti8o na klotsiso to skili den 8a prolavo pali gamoto
:rotflmao: :lol: :rotflmao:




:lol: :lol: :lol:
ΒΡΕ ΛΕΩΝΙΔΑ, ΤΟΣΑ ΠΟΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΚΑΝΕΟΣ ΤΙΣ ΚΥΡΙΑΚΕΣ?:rotflmao: ΜΑ ΚΑΛΑ, ΔΕΝ ΚΟΥΡΑΖΕΣΑΙ???:lol:
ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ ΠΟΥ ΤΑ ΔΙΑΒΑΣΑ:lol: :lol: :lol: :wave2:

Traveller
20/07/2004, 23:42
Giage Arkoude,

tha eimai ekei. Menw Xalandri kai einai dipla mou...sigxaritiria gia to meros.
Kranaki, gantaki, kai bounaki (ektos kai an exei kauswna) kai oops ston baka. Gia tous mi kserontes exei KATAPLIKTIKO galaktoboureko. Parte na exete.

Giage, bravo kai gia tin skepsi na moirasteis tis gnwseis sou.

C u, Kyriaki 25 Iouliiou kai wra 10:00 prwini.


Traveller :))

(epitelous tha dw kai tous katapliktiikous kafrous pou xalane ta post) :)

antares
20/07/2004, 23:45
Δεν το λέω στα σίγουρα, αλλά θα προσπαθήσω και εγώ!
Άντε, να σας δω κιόλας.
:uplate:

wild_cat/anima
21/07/2004, 00:37
thelo ki ego!!!!!alla den thelo na rtho moni mou.o kollitos tha paralisi apo to xthesinovradino party....ksekinai kanis apo nea smirni ke perixora?antares kanonise............an de vrethi thima....tin ekatses!

anytime of year
u can find me here......

GST
21/07/2004, 08:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από r6van
thelo ki ego!!!!!alla den thelo na rtho moni mou.o kollitos tha paralisi apo to xthesinovradino party....ksekinai kanis apo nea smirni ke perixora?antares kanonise............an de vrethi thima....tin ekatses!

anytime of year
u can find me here......

κοιτα εγω μενω ν.σμυρνη αλλα παιζει να την κανω το σκ ..αν μεινω θα παω σιγουρα ....οποτε θα σου pm την παρασκευη αν ειναι να ερθω

cbanthropos
21/07/2004, 08:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από r6van
....ksekinai kanis apo nea smirni ke perixora?antares kanonise............an de vrethi thima....tin ekatses!


Μπορουμε να παμε μαζι αν θες. Ν.ΣΜυρνη μενω. Που να δωσουμε ραντεβου?

afrotwin
21/07/2004, 10:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από illuminatios
Κρανάκι δεν φοράμε?? Ε?

oxi re den forao kranos mou anakatevonte ta fridia...
re kati an8ropoi.......
:rotflmao: :lol:

mpampa na foreso kranos?:rotflmao: :lol:

ego to forao stin tsepi re meta to rito tou ka-peou giati opote pefto xano ta psila mou
:rotflmao: :lol: :rotflmao:

illuminatios
21/07/2004, 11:27
οκ!Πάω να καπνίσω τη ζελατίνα μου τότες! Αλλά θα μαι πίσω σου στο μάθημα.....Άστρο λαμπρό θα μ'οδηγεί!

MK-DA
21/07/2004, 14:18
Θέλω τόσο πολύ να' ρθω, αλλα ποιός ξυπνάει κυριακή πρωί μετά απο τραπέζι στον Νότη???

psaroulis
21/07/2004, 16:15
opoios ksekinisei apo n.smyrni, epeidi eimai kai ego ekei, rixte ena pm i something whatever na pame together
ego exo prapra kai i piso sela eleftheri gia opion thelei

psaroulis
21/07/2004, 16:45
A PAPA BEAR ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!

εφτιαξα τα διπλώματα!

τι λες?


3341

ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ
21/07/2004, 17:26
καλα εισαι και εσυ............ ακου διπλωμα να δηνω... και ελεγα οτι μονο ο αφρο κανει διπλωματα μαιμου


3343

wild_cat/anima
22/07/2004, 00:12
thanks kouklia mou !!!!!!!!!!
simera itan i megali mera .ekana 370 km me tin mpempa..............
ki afou eftasa zontani.........doksa na leme ....kalo to taksidaki poli kalo!
tespa kata pasa pithanotita,tha ime ath tin kiriaki opote ke tha ertho,alla gia sigoura savvato mesimeri ke meta
makia polla............
wild cat/ anima

Θάνος
22/07/2004, 03:28
Αυτό δεν θα είναι μάθημα... διαδήλωση θα είναι... :rolleyes:

Μικρή Λουλού
22/07/2004, 08:48
ΘΑΝΟ....:uplate: :uplate: :uplate:


ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ????:uplate: :uplate:


ΑΝΤΕ ΝΑ ΠΑΕΙ ΑΥΤΗ Η ΧΩΡΑ ΜΠΡΟΣΤΑ....:lol: :lol:



ΚΑΝΟΝΙΣΕ ΝΑ ΠΑΣ ΣΤΟ ΜΑΘΗΜΑ ΤΗΣ ΓΙΑΓΙΑΣ,ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΩΡΑ.....
ΕΚΕΙ ΝΑ ΔΕΙΣ ΟΔΗΓΗΣΗ..!!!!:lol: :lol:


:beer: :beer: :wave2:

crs-k
22/07/2004, 08:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από Thanos_
Αυτό δεν θα είναι μάθημα... διαδήλωση θα είναι... :rolleyes:

Ο Καφετερειάς θα νομιζει οτι του την πεσανε ... :lol:

afrotwin
22/07/2004, 09:26
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


3371

periklisk
22/07/2004, 17:54
Θα σκάσω μύτη με την πάπια την παλιόγρια την 72αρα και θα σας περάσω από πάνω λέμε:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Το τούμπανο δεν είναι έτοιμο ακόμα......

tai
22/07/2004, 19:06
10 αρχίζουμε. 12 με1 τελειώνουμε, Ε δεν θα έχει και κανένα μαγαζί εκεί κοντά, να καθαρίσουμε το γαλακτομπoυρεκο από το στόμα με λίγο ψοφίμι στα κάρβουνα;;;!!!!:beer: :beer: :beer:

psaroulis
22/07/2004, 19:14
an gino kala kai vrethei kaneis na me parei
an einai asfales na anevo mixani
tha ithela na ertho
epatha zimia paidia
piga na grasaro mixani enos filou me moter se leitourgia kai mou magkose ta 2 daxtila, eftyxws oxi poli 1 cm alla ...
fovamai oti exo pathei zimia
o doc eipe tha epanelthei alla ...
tespa
alla gia na mi saltaro mesa leo na vgainw
ante to poli poli na ertho me taxi :)
sorry gia ta bad news guys

ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ
22/07/2004, 19:56
καλα ρε μπαγασα με τα δακτηλα την γρασαριζες? δεν σου εχουν μηλησει για σπρεει? περαστηκα. και αν μπορεσης ελλα να ακουσης τουλαχηστον την θεωρια.

psaroulis
23/07/2004, 12:45
papa bear sto amaksi exo 15 sprey gia tin alysida

sto grafeio konta enas pitsirikas ithele na tou ftiakso ta frena tin alysida klp

kai o eksipnos tou eipa na valei mpros to moter na girna i alysida

distixos exo zimia kiriws ston meso daxtilo
o giatros leei tha ftiaksei
oso to vlepo omws...

oraio kalokairi tha peraso

gia to mathima an iparksei kaneis me eleftheri ti sela piso i thelei na odigisei to dragstar as perasei apo agio dimitrio/n.smyrni

tha mou kanei kalo na ksexasto ligaki

kapeos
23/07/2004, 12:51
φτου μου. Λαθος για pm πήγαινα.:uplate: :uplate:

life_dab
23/07/2004, 20:31
Θα ειμαι και εγω με την Ματιλντα!!!
Ελπιζω να καταλαβω τιποτα και να μαθω επιτελους να στριβω...

Υγ: Οπου Ματιλντα βαλτε 749!!!
Υγ2: Ειμαι ερωτευμενος.
Υγ3: Ειμαι πολυ ερωτευμενος...
Υγ4: Αγαπαω σας λεω δεν με καταλαβαινετε???

wild_cat/anima
24/07/2004, 01:12
gia tous neosmirniotes ke mi.....stis 9 mprosta stin eurobank stin nea smirni...
osi pisti proselthete
PARTE MAGIO..........META PAME GIA MPLOUM!!!!!!!&
PLATS PLOUTS......


vevea ego san agriogato tha eprepr na miso to nero .....
alla tespa ti na kano......
pos na sas steriso ti xara?????
TA MAGIO MI KSAXASETE
TA KRANI,TA NPOUFAN.TIS MPOTES KLP.....
KANOUME KE MIA KATALIPSI STIN PARALIA AMA LAXI.......

wild_cat/anima
24/07/2004, 01:16
PLEASE OSI THA RTHETE APO NEA SMIRNI I INE PITHANO PITE TO NA TAKTOPIISOUME KAPOU KE TON PSAROULI POU INE TRAUMATIAS.........GIATI AN TON PARO EGO(AMAN RE PONIRA MIALA ,STIN MIXANI ENNOO)TON VLEPO ME SPASMENA PODIA,XERIA KLP ......
ALLIOS NA SKASO ME TIN PAPIA......


MAKIA MORA
AGRIOGATO........ISTANBUL 6/03........GRRRRRRRRRRR

Alki_Viades
24/07/2004, 22:49
Καλησπεριζω, εκτος απροοπτου (να μην εχω χωνεψει ακομα δηλαδη της απογευματινες μπριζολες) θα ειμαι και εγω εκει, κατα τις 10.

;)