PDA

View Full Version : Για γέλια ή για κλάμματα???



$py
12/01/2007, 17:51
Γυρνάω από τη δουλειά προχτές το βράδυ 11 και περίπου. Είμαι στη βουλιαγμένης και λίγο πριν από το μετρό στον Άγιο Δημήτριο βλέπω αμάξι να κινείται στο δρόμο αντίθετα :eyepop: .
Ο δρόμος στο σημείο αυτό είναι μεγάλος, έχει τρεις λουρίδες και το αμάξι ήταν στο αριστερό κιόλας ρεύμα. Ήταν ένας παππούς με κολλημένο το κεφάλι στο παρμπρίζ και πήγαινε ψάχνοντας.

Για καλή μου/μας/σας/τους τύχη στο ίδιο σημείο δεξιά σταματημένο λίγο πιο πριν ήταν ένα περιπολικό, με το που το βλέπει ο αστυνομικός πετάγεται έξω, ανάβει σειρήνα και τον σταματάει φωνάζοντάς τον με άγριες διαθέσεις απ ότι πρόλαβε να πάρει το αυτί μου.

Ευτυχώς δεν είχε κίνηση, σε εκείνο το σημείο είναι πολύ κάγκουρες που περνάνε με 200. Ευτυχώς που βρέθηκε το περιπολικό και τέλος ευτυχώς που πήγαινα σιγά και σας το διηγούμαι.


Για γέλια η για κλάματα τελικά?

Nostra
12/01/2007, 17:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από $py
Για γέλια η για κλάματα τελικά?
:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Μάλλον ....

για στραβά ....

Ήταν ένας παππούς με κολλημένο το κεφάλι στο παρμπρίζ και πήγαινε ψάχνοντας.

και ανάποδα....

....αμάξι να κινείται στο δρόμο αντίθετα :eyepop:




:sad: :sad: :a31: :a31: :a31:

zephyr1
12/01/2007, 18:00
Και ο μπατσος τι τον εκανε νταντα ή του κοψε τα νομιμα?

Απ'οτι φανταζομαι ουτε νταντα ουτε τα νομιμα γιατι αν του τα εκοβε θα θελε αλλη μια ζωη ο γερος για να τα ξεπληρωσει.

Οποτε παλι καλα μου/μας/σας/τους.:D

:beer:

$py
12/01/2007, 18:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από zephyr1
Και ο μπατσος τι τον εκανε νταντα ή του κοψε τα νομιμα?

Απ'οτι φανταζομαι ουτε νταντα ουτε τα νομιμα γιατι αν του τα εκοβε θα θελε αλλη μια ζωη ο γερος για να τα ξεπληρωσει.

Οποτε παλι καλα μου/μας/σας/τους.:D

:beer:

Δεν ξέρω τι του έκανε και ούτε έχει και πολύ σημασία. Πάντως κάποια ζωούλα μπορεί να γλύτωσε.

SPORAKIAS
12/01/2007, 18:21
τπτ απο τα δυο....:nono:

για πολυ ξυλο....:mad: :a57:

TROOPER
12/01/2007, 23:54
ΓΙΑ :a016: