PDA

View Full Version : Καποιος καθεται πανω στη ...μηχανη μου



lyk0s
16/01/2007, 00:49
Σας εχει τυχει ποτε να πατε να παρετε τη μηχανη και να δειτε καποιον η καποιους! να καθονται πανω στη μηχανη;

Εμενα μου ειχε τυχει μια φορα και καθοντουσαν δυο κιολας....επειδη ηταν καλοκαιρακι το περασα λιγο ετσι και το επαιξα στο συγνωμη παιδια που θα σας σηκωσω αλλα πρεπει να φυγω χιλια συγνωμη βιαζομαι αλλιως και τετοια...

Αυτοι δεν εδωσαν και πολυ σημασια και σηκωθηκαν βαριεστημενα και πηγαν και καθισαν σε διπλανη μηχανη!

Εσεις πως αντιδρασατε σε αναλογη περιπτωση;

Η αν δεν σας εχει τυχει τι πιστευετε οτι θα κανατε;

Για πειτε...

fantacid
16/01/2007, 00:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από lyk0s
Σας εχει τυχει ποτε να πατε να παρετε τη μηχανη και να δειτε καποιον η καποιους! να καθονται πανω στη μηχανη;

Εμενα μου ειχε τυχει μια φορα και καθοντουσαν δυο κιολας....επειδη ηταν καλοκαιρακι το περασα λιγο ετσι και το επαιξα στο συγνωμη παιδια που θα σας σηκωσω αλλα πρεπει να φυγω χιλια συγνωμη βιαζομαι αλλιως και τετοια...

Αυτοι δεν εδωσαν και πολυ σημασια και σηκωθηκαν βαριεστημενα και πηγαν και καθισαν σε διπλανη μηχανη!

Εσεις πως αντιδρασατε σε αναλογη περιπτωση;

Η αν δεν σας εχει τυχει τι πιστευετε οτι θα κανατε;

Για πειτε...

εαν δεν βαραει μανιβελες.....στα @@!

Xrider
16/01/2007, 01:00
1.Ενας πιπας εχει κατσει πανω στην μηχανη μου για να πουλησει μουρη σε γκομενα....τον εκανα ρομπα.
2.Αλλος πιπας για τον ιδιο λογω εχει κανει παλι το ιδιο και τα πηρα στο κρανιο γιατι ημουν και διπλα,δεν τον ειχα δει αλλα ενας φιλος μου λεει ,καποιος καθεται στην μηχανη σου :evil: το επαιξε λιγο δυσκολος να κατεβει αλλα κατεβηκε :ninja:
3.Μια φιλη μου λεει
¨καθεται ενα μωρο στην μηχανη σου!
Νομιζα οτι ηταν γκομενα..αλλα ηταν ενα βρεφος 1/2 ετους οπου και ευγενικα ειπα στην γιαγια του οτι δεν ειναι κουνια η μηχανη και αν πεσει...μωρο γιοκ! :D

dirtbird
16/01/2007, 06:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από lyk0s


Για πειτε...

Παλαιότερα μια ματιά αρκούσε....:mad:

Τώρα έχω συναγερμό.. :winka:

symvoulos
16/01/2007, 08:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtbird
Παλαιότερα μια ματιά αρκούσε....:mad:

Τώρα έχω συναγερμό.. :winka:

+1000

ΕΠΙΣΗΣ ΜΟΥ ΤΗΝ ΣΠΑΕΙ ΟΤΑΝ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΝΑ ΜΕΤΑΚΙΝΙΣΟΥΝ ΜΗΧΑΝΗ ΓΙΑ ΝΑ
ΠΑΡΚΑΡΟΥΝ.....ΕΓΩ ΟΥΤΕ ΠΑΠΑΚΙ ΞΕΝΟ ΔΕΝ ΑΚΟΥΜΠΑΩ:nono:

HolyDiver
16/01/2007, 08:52
Κάθεται κάποιος πάνω στο μοτόρι σου? Απλα τρέχεις καταπάνω του αγριεμένος φωνάζοντας "κλέφτης, κλέφτης" :D

KaTaNaS
16/01/2007, 08:58
στο δικό μου κανένας δε κάθεται! :sad:

φοβουνται μην λερωθούν! :sick:


χλεχλέδες! :lol:

DUKASII
16/01/2007, 09:04
πάλι ρε παιδια..ο τελευταίος που είχε κατσει πάνω στη μηχανή μου.....'


μετα απο ενα μήνα...



την αγόρασε....

:rotflmao: :lol: :rotflmao: :sad: :sad:



(δε ξερω τελικα αν είχα κανει καλα που τον αφησα..)

ktm640lc4
16/01/2007, 09:30
Εγω θα φρικαριζα.

Φρικερμαν, δεν ξερω πως θα αντιδρουσα.

Να πας να κατσεις αλλου ρε ηλιθιε...(καπως ετσι):confused:

makis206
16/01/2007, 09:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
εμένα πάλι ρε παιδια..ο τελευταίος που είχε κατσει πάνω στη μηχανή μου.....'
μετα απο ενα μήνα...
την αγόρασε....

Και μέχρι νά'ρθει η σειρά του τελευταίου, οι υπόλοιποι τι έκαναν ;

:lol: :beer: :rotflmao:

KaTaNaS
16/01/2007, 10:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Και μέχρι νά'ρθει η σειρά του τελευταίου, οι υπόλοιποι τι έκαναν ;



ψαχναν δανεικά...

gloum
16/01/2007, 10:39
Εμένα πάλι δεν με απασχολεί όταν συμβαίνει..Ειδικά το rv στο λύκειο..πολυθρόνα το κάναμε στα διαλείματα:)

OldMan
16/01/2007, 10:53
Αυτά παθαίνουν τα μηχανάκια που έχουν σέλα ...!!! :D

TROOPER
16/01/2007, 12:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από HolyDiver
Κάθεται κάποιος πάνω στο μοτόρι σου? Απλα τρέχεις καταπάνω του αγριεμένος φωνάζοντας "κλέφτης, κλέφτης" :D

+100000000000

:a23: :a23: :a23:

Nostra
16/01/2007, 12:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Αυτά παθαίνουν τα μηχανάκια που έχουν σέλα ...!!! :D


εσύ έχεις προσαρμόσει δονητή στο δικό σου?


γι' αυτό σΕ αρέσουν τα σαμαράκια και τα νεροφαγώματα?


ΟΥ να μου χαθείς... γεροξεκούτη....


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Cpt. Haddock
16/01/2007, 12:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nostra
εσύ έχεις προσαρμόσει δονητή στο δικό σου?

δεν ξέρω τι έχει προσαρμόσει, πάντως αυτό το πράγμα σέλα ΔΕΝ είναι

:lol: :rotflmao: :lol: :bigcry: :rotflmao:

dirtbird
16/01/2007, 12:44
...μπεμβεδόκωλοι??



:rotflmao: :rotflmao:

VegasKitty
16/01/2007, 12:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
δεν ξέρω τι έχει προσαρμόσει, πάντως αυτό το πράγμα σέλα ΔΕΝ είναι

:lol: :rotflmao: :lol: :bigcry: :rotflmao:

Και συ που το ξερεις???? :look:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

vassilis88
16/01/2007, 13:09
κ γω καθομαι καμια φορα..

προτιμω τις βεσπες..:D

αμα καθονται στο δικο μου απλα τους προσεχω ,αν ειναι να καθεται απλως καποιος τι να του πω δλδ?κανει τπτ κακο?κ αμα παω να φυγω το καταλαβαινει κ φευγει κ ζηταει κ συγγνωμη.

DUKASII
16/01/2007, 13:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από vassilis88
κ γω καθομαι καμια φορα..

προτιμω τις βεσπες..:D

αμα καθονται στο δικο μου απλα τους προσεχω ,αν ειναι να καθεται απλως καποιος τι να του πω δλδ?κανει τπτ κακο?κ αμα παω να φυγω το καταλαβαινει κ φευγει κ ζηταει κ συγγνωμη. αμα παει να φυγει αυτος(με τη μοτο) να αρχίσεις να ανησυχεις..ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΤΙ ΚΑΚΟ.

McGyver
16/01/2007, 17:24
Ανοίγεις την τσάντα, ανοίγεις την "κεραία" και μετά του ανοίγεις το κεφάλι :mad: ...

symvoulos
16/01/2007, 17:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από vassilis88
κ γω καθομαι καμια φορα..

προτιμω τις βεσπες..:D

αμα καθονται στο δικο μου απλα τους προσεχω ,αν ειναι να καθεται απλως καποιος τι να του πω δλδ?κανει τπτ κακο?κ αμα παω να φυγω το καταλαβαινει κ φευγει κ ζηταει κ συγγνωμη.
ΤΙ ΚΑΚΟ ΝΑ ΚΑΝΕΙ;;
ΕΓΩ ΠΑΝΤΟΣ ΕΧΩ ΔΕΙ ΝΑ ΠΕΦΤΕΙ ΜΗΧΑΝΗ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΕΚΑΤΣΕ
ΗΤΑΝ ΑΣΧΕΤΟΣ....ΕΛΑ ΜΟΡΕ ΚΑΚΟ...ΓΙΑ ΕΝΑ ΚΑΘΡΕΥΤΑΚΙ ΚΑΙ ΚΑΤΙ
ΓΡΑΤΖΟΥΝΙΕΣ ΠΩΣ ΚΑΝΕΙΣ ΕΤΣΙ...:bigcry: :cry: :mad: :bawl: :a018: :D

DrIoannis
16/01/2007, 17:40
Το ότι θα θύμωνα θα θύμωνα:a02: :a26: :a018: :a023: :a37: αλλά όπως πάντα ευγενικά θα τους έλεγα... να πάρουν τα οπίσθιά τους από το κάθισμα της ξένης μηχανής:nono: :a66: :a37: !

vassilis88
16/01/2007, 23:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
αμα παει να φυγει αυτος(με τη μοτο) να αρχίσεις να ανησυχεις..ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΤΙ ΚΑΚΟ.


εδω ειμαστε αγαθα κ ανυποψιαστα παιδια...:D

συμβουλε μια φορα εχω πεσει κ γω ετσι!!με το δικο μου μηχανακι!! :lol: ...μετα εμαθα!:wacko:

καλα αμα ειχα κ γω σουπερδουκες κλπ καμια σοβαρη μηχανη θα με πειραζε περισσοτερο..αλλα κ με τη μεταχειριση-ξεκ0λι@σμα που εχει φαει το δικο μου ,το λιγοτερο ειναι να καθεται καποιος πανω του!!

ziljohn
17/01/2007, 08:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nostra
εσύ έχεις προσαρμόσει δονητή στο δικό σου?


γι' αυτό σΕ αρέσουν τα σαμαράκια και τα νεροφαγώματα?


ΟΥ να μου χαθείς... γεροξεκούτη....


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

BILLY FILTH
17/01/2007, 09:51
εμένα πάντως αυτό που κάθεται πάνω στη μηχανή μου (παρότι με κουκούλα και τα απαραίτητα μανταλάκια και πέτρες για να μη βρίσκει δίοδο) είναι μια γάτα που μου γεμίζει τη σέλα και το bagster με τρίχες και ενίοτε ρίχνει και καμιά κατρουλιά (ευτυχώς απλά ίχνος). Και ρωτάω εγώ τώρα : τι μπορώ να κάνω ρε "μάστορα";

BILLY FILTH
17/01/2007, 09:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από McGyver
Ανοίγεις την τσάντα, ανοίγεις την "κεραία" και μετά του ανοίγεις το κεφάλι :mad: ...


η στρατονομία σου έχει μαμήσει τα εγγεφαλικά κύταρα.:rotflmao: :beer:

gkats
17/01/2007, 09:56
Κατ'αρχήν καλημέρα.
Εμένα μου τη δίνει στα νεύρα όταν κάθονται στη μηχανή μου
καθώς στο παρελθόν έχω πληρώσει ακριβά το κω.......κι
μιας γκομενίτσας που έκατσε για να τη φωτογραφίσει μια
άλλη.Βλέπετε δεν της έφτανε όπως ήταν πλαγιασμένη στο σταντ
αλλά ήθελε να τη σηκώσει κιόλας.Και το κακό ήταν ότι εξαφανίστηκε αμέσως μετά.
Δεν πρόλαβα ούτε το τηλ της να πάρω γμτ!!!!!!
Γι'αυτό όποτε βλέπω ακόμα και να την ακουμπάνε πάω ευγενικά και τους λέω ότι
η μηχανή δεν είναι ούτε δημόσια καρέκλα ούτε στήριγμα!!!!!!!!!!

alximistis
17/01/2007, 09:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από McGyver
Ανοίγεις την τσάντα, ανοίγεις την "κεραία" και μετά του ανοίγεις το κεφάλι :mad: ...



Και μετά του πατάς το κεφάλι με την μπότα του χτυπάς το κεφάλι στο κράσπεδο και για τα σίγουρα του φέρνεις και το κρυπτονάιτ στο κεφάλι!!!!
Τι λέτε μωρέ!

Εξαρτάται πως κάθεται ο άνθρωπος και τι κάνει. Αν απλώς κάθεται και δεν πειράζει τίποτα δεν σκλαίζει όπως συνήθως κάνουν τα πιτσιρίκια του λέω απλά φιλαράκι κάτσε δεν υπάρχει πρόβλημα μόνο σε παρακαλώ πρόσεχε. Και τελείωσε.
Αλλιώς αν είναι περίεργος του τη λες ευγενικά και του πετάω κι ένα δεν κατεβαίνεις τώρα και πάλι τελείωσε.

Gandalf dr685sm
17/01/2007, 10:12
Η απάντηση είναι μόνο μία ... ΣΥΝΑΓΕΡΜΟΣ... όπως ειπώθηκε και πριν..

Φανταστείτε σκηνικό δηλαδή.

Να είναι ο τυπάς εκεί και να προσπαθεί να πουλήσει "μούρη" σε φίλους ή γκόμενα... Να πάει να κάτσει επάνω και να αρχίζει να ουρλιάζει το μηχανάκι. Απο παράπλευρο δρόμο, σκάει περιπολικό ή ακόμα χειρότερα εσείς, φωνάζοντας "Τώρα θα σε γ#@$#@$@#... παλιόμ$$#@#.ι, για όλα τα μηχανάκια που μου έχουν κλέψει" και με χαρακτηριστικές κινήσεις αλά joe bar, να γυρνάτε σαν μπόλας στον άερα πάνω απο το κεφάλι σας το κράνος.

Παραδίπλα, μια γιαγιά στο παράθυρο να φωνάζει , "Βοήθεια , Ο Αλβανός κλέβει την μηχανή του παιδιού"... σκυλιά να γαυγίζουν και γενικά ενα μπάχαλο...

Αν δεν του ασπρίσουν τα μαλιά, τότε είναι σίγουρο οτι θα αρχίσει τα σκληρά γιατί θα έχει πάθει καρδιακό απο αυτά που θα βλέπει, για να κάτσει απλά στη μηχανή σας.

Αν είναι τώρα κάποιο πιπίνι... ΔΕΝ ΤΗΝ ΣΗΚΩΝΕΤΕ απο την μηχανή ΡΕ ΣΤΡΑΒΑΔΙΑ... απλά πάτε και κάθεστε απο πίσω για να βγάλει την φωτό και για να την κρατάτε εσείς την μηχανή "ΌΡΘΙΑ"....:D :evil: :evil:


Gandalf

tati
17/01/2007, 10:23
καλά υπάρχει αρσενικό στην εποχή που ζούμε τώρα...που πιστεύει οτι θα εντυπωσιάσει κοπέλα στηρίζοντας τη κορμάρα του πανω σε μηχανή???:confused: :rotflmao:

κρίμα ..........

tati
17/01/2007, 10:25
και επι του θέματος......

δε θα μου άρεσε να δω καποιον να καθεται πανω στη μηχανή μου, γενικώς αυτο ειναι σταση ζωής, δε πειράζουμε κατι που δεν ειναι "δικό μας"

δε θα έλεγα όμως τίποτα ειρωνικό, ούτε με νεύρα σε αυτόν που θα καθόταν

Cpt. Haddock
17/01/2007, 10:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από tati
καλά υπάρχει αρσενικό στην εποχή που ζούμε τώρα...που πιστεύει οτι θα εντυπωσιάσει κοπέλα στηρίζοντας τη κορμάρα του πανω σε μηχανή???

δε πιάνει ε; :sick:

γμτ.. :a018:

tati
17/01/2007, 10:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
δε πιάνει ε; :sick:

γμτ.. :a018:

κοιτα........αν είναι bmw κατι γίνεται....:sick: :lol: :lol:

Cpt. Haddock
17/01/2007, 10:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από tati
κοιτα........αν είναι bmw κατι γίνεται....:sick: :lol: :lol:

:D :D :D





μένει να φτιάξουμε την "κορμάρα" τώρα... :uplate:

gcrook
17/01/2007, 10:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από McGyver
Ανοίγεις την τσάντα, ανοίγεις την "κεραία" και μετά του ανοίγεις το κεφάλι :mad: ...

:sad: :sad: :sad:
To΄ξερα οτι τα "γκατζετακια" αυτου του παιδιου δεν θα του βγουν σε καλο......

villy
17/01/2007, 10:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από tati
καλά υπάρχει αρσενικό στην εποχή που ζούμε τώρα...που πιστεύει οτι θα εντυπωσιάσει κοπέλα στηρίζοντας τη κορμάρα του πανω σε μηχανή???:confused: :rotflmao:

κρίμα ..........



Πάντως το αντίθετο πιάνει σίγουρα...:o

KaTaNaS
17/01/2007, 10:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
:sad: :sad: :sad:
To΄ξερα οτι τα "γκατζετακια" αυτου του παιδιου δεν θα του βγουν σε καλο......


ετσι ειναι Γιώργη! :smokin:

αμα δεν έχει φουντίτσα πουπουλένια η χειροπέδα που πάς ρε καραμήτρο! :rolleyes: :D

gcrook
17/01/2007, 10:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από KaTaNaS
ετσι ειναι Γιώργη! :smokin:

αμα δεν έχει φουντίτσα πουπουλένια η χειροπέδα που πάς ρε καραμήτρο! :rolleyes: :D

Αυτος παιζει τωρα με πιο hardcore μαραφετια.:smokin: :look: :smokin:

ktm640lc4
17/01/2007, 11:05
Καλα και αμα εχει κανα φερμουαρ στο μπουφαν και γρατζουνισει το τεποζιτο?

Αν εχει κανα κλειδι και σκισει καμια σελα?

Αν δεν ειναι δικο σου δεν το προσεχεις.

Το ξενο το προσεχεις 2 φορες εδω δεν ισχυει γιατι δεν σε ξερει. Απλα κουραστηκε και καθησε πανω σε ενα μηχανακι. Χεστηκε τι θα παθει, αν πεσει απο μαλακια του και λοιπα...

Εγω θα του την ελεγα.






Στην περιπτωση που ειναι γυναικα, αλλαζει το θεμα. Σε περιπτωση που ειναι και ομορφη αλλαζει ντιπ καταντιπ... :D

tassosrr
18/01/2007, 10:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από Gandalf dr685sm
Η απάντηση είναι μόνο μία ... ΣΥΝΑΓΕΡΜΟΣ... όπως ειπώθηκε και πριν..

Φανταστείτε σκηνικό δηλαδή.

Να είναι ο τυπάς εκεί και να προσπαθεί να πουλήσει "μούρη" σε φίλους ή γκόμενα... Να πάει να κάτσει επάνω και να αρχίζει να ουρλιάζει το μηχανάκι. Απο παράπλευρο δρόμο, σκάει περιπολικό ή ακόμα χειρότερα εσείς, φωνάζοντας "Τώρα θα σε γ#@$#@$@#... παλιόμ$$#@#.ι, για όλα τα μηχανάκια που μου έχουν κλέψει" και με χαρακτηριστικές κινήσεις αλά joe bar, να γυρνάτε σαν μπόλας στον άερα πάνω απο το κεφάλι σας το κράνος.

Παραδίπλα, μια γιαγιά στο παράθυρο να φωνάζει , "Βοήθεια , Ο Αλβανός κλέβει την μηχανή του παιδιού"... σκυλιά να γαυγίζουν και γενικά ενα μπάχαλο...

Αν δεν του ασπρίσουν τα μαλιά, τότε είναι σίγουρο οτι θα αρχίσει τα σκληρά γιατί θα έχει πάθει καρδιακό απο αυτά που θα βλέπει, για να κάτσει απλά στη μηχανή σας.

Αν είναι τώρα κάποιο πιπίνι... ΔΕΝ ΤΗΝ ΣΗΚΩΝΕΤΕ απο την μηχανή ΡΕ ΣΤΡΑΒΑΔΙΑ... απλά πάτε και κάθεστε απο πίσω για να βγάλει την φωτό και για να την κρατάτε εσείς την μηχανή "ΌΡΘΙΑ"....:D :evil: :evil:

....den kourastikes???


Gandalf

DrIoannis
18/01/2007, 11:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από BILLY FILTH
εμένα πάντως αυτό που κάθεται πάνω στη μηχανή μου (παρότι με κουκούλα και τα απαραίτητα μανταλάκια και πέτρες για να μη βρίσκει δίοδο) είναι μια γάτα που μου γεμίζει τη σέλα και το bagster με τρίχες και ενίοτε ρίχνει και καμιά κατρουλιά (ευτυχώς απλά ίχνος). Και ρωτάω εγώ τώρα : τι μπορώ να κάνω ρε "μάστορα";

Κάτι αντίστοιχο συνέβαινε και στο αυτοκίνητό μου όπου κατουρούσε γάτα τις ζάντες μόλις το έπλενα:a52: .Έτσι λοιπόν ψέκαζα γύρω από το αμάξι με χλωρίνη για λίγο καιρό,ναι καλά άκουσες χλωρίνη και απλά δεν ξαναεμφανίστηκε:a43: .

tassosrr
18/01/2007, 11:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από DrIoannis
Κάτι αντίστοιχο συνέβαινε και στο αυτοκίνητό μου όπου κατουρούσε γάτα τις ζάντες μόλις το έπλενα:a52: .Έτσι λοιπόν ψέκαζα γύρω από το αμάξι με χλωρίνη για λίγο καιρό,ναι καλά άκουσες χλωρίνη και απλά δεν ξαναεμφανίστηκε:a43: .

GATA i SKILOS???
katourane oi gates tis zantes?????
ego gata pou na sikonei to podi kai na katouraei den exo dei pantos!!

GIXXERAKIAS
18/01/2007, 12:44
Εγω συμφωνω με τον Γκανταλφ στο θεμα απολυτα και αμαλαχει θα πηγαινα και βολτα το πιπινι:winka: :winka: μεχρι το σπιτι,ξενοδοχειο ,οπου κατσει:rotflmao: :rotflmao:

afrotwin
18/01/2007, 13:34
den ksero ti lete esis ala ego ton proto megalo erota tis zois mou me tin mixani ton kerdisa katafera kouloupou..

episis an kapios ka8ete stin mixani sou kalo ine na ton katevasis me kalo tropo tou tipou(re arxidi giati ka8ese sto mixanaki mou) etsi dilonis se olous oti ine diki sou defteron lene oi misoi ti andras!!!!
ke oi aloi misoi ti malakas.....

ala me ton nomo ton pi8anotiton mpori na simvoun ta eksis
na stin klepsoun tin ali mera gia ekdikisi
na masisi gkomena trigiro
na stin filane eki giro tou tipou min anevenis ine tou malaka....

ke ala pou varieme na eksigiso

vevea an aneveni stin mixani sou gineka ke oxi lalakis
ta pramata alazoun
ala milame gia mistika pou mono dia pliromis mirazome...
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: