PDA

View Full Version : Παιρνοντας αφορμη απο αστεια ποστ Βαζελων...



STOYBI
16/01/2007, 23:04
Αντιπαραθετω ........

<<Ο κορυφαίος υποκλίνεται στον… εκλεκτό. Μπερδευτήκατε; Λοιπόν, θα το κάνουμε πιο… εύκολο. Ύμνους για την ποδοσφαιρική αξία του Ριβάλντο φαίνεται πως… ψέλνει ο Ροναλντίνιο, ο οποίος φροντίζει να αποκαλύψει πως επέλεξε την Μπαρτσελόνα, λόγω της παρουσίας του Super Star του Ολυμπιακού σε αυτήν. Έτοιμος για την κόντρα με τον ΠΑΣ Γιάννινα ο νταμπλούχος. Φέρνει Λεοζίνιο ο «Ρίμπο». Δείτε τον Ροναλντίνιο να… δημιουργεί και τον Ριβάλντο να σκοράρει στο videoaction.

Απλά… αποθέωση. Ο Ριβάλντο σίγουρα θα πρέπει να είναι συνηθισμένος στο να τον αποθεώνουν τόσο στην Ελλάδα όσο και στον υπόλοιπο ποδοσφαιρικό κόσμο, ωστόσο όταν ο κορυφαίος –κατά πολλούς- σύγχρονος ποδοσφαιριστής, σου βγάζει το καπέλο, τότε σίγουρα έχεις έναν λόγο να είσαι περισσότερο υπερήφανος… Κάπως έτσι θα πρέπει να νιώθει και ο Ριβάλντο, ο οποίος είδε το όνομά του να φιγουράρει στην λίστα των 10 κορυφαίων ποδοσφαιριστών της περασμένης δεκαετίας, σύμφωνα με το περιοδικό «4-4-2 ».

Λοιπόν… Ο Βραζιλιάνος Super Star του Ολυμπιακού βρίσκεται στην έκτη θέση της εν λόγο λίστας, με το έγκυρο περιοδικό να ζητάει την γνώμη του Ροναλντίνιο, για την αξία του ποδοσφαιριστή που όλοι οι Έλληνες… θαυμάζουν στην Super League: «Είναι ένας φανταστικός παίκτης, που είναι πάντα δίπλα σου όποτε τον χρειαστείς. Έχει μεγάλη αντοχή, όμως η ικανότητα του να σκοράρει πολλά γκολ με το αριστερό του πόδι τον καθιστά ξεχωριστό. Του χαρίζει ένα μοναδικό στυλ που λατρεύω να παρακολουθώ αλλά και να είμαι στο πλευρό του ».

Όσο για τον λόγο που τον έσπρωξε προς την Βαρκελώνη, ο Ροναλντίνιο, δεν έκρυψε τα λόγια του… χρεώνοντας για αυτό τον Ριβάλντο: «Ο Ριβάλντο αποτελεί επίσης έναν από τους λόγους που επέλεξα την Μπαρτσελόνα για να συνεχίσω την καριέρα μου. Η Μπαρτσελόνα πάντα συμπεριφερόταν καλά στους Βραζιλιάνους και ήταν επιθετική ομάδα. Η επιτυχία των Ρονάλντο, Ρομάριο και Ριβάλντο ήταν σημαντικό στοιχείο για μένα. Πάντα φανταζόμουν ότι μία μέρα θα έπαιζα εκεί λόγω του Ριβάλντο ».

Για την ιστορία, στην δεκάδα των κορυφαίων ποδοσφαιριστών, την πρώτη θέση κερδίζει ο Ζινεντίν Ζιντάν. Αναλυτικά η δεκάδα των κορυφαίων, σύμφωνα με το «4-4-2»:
1. Ζιντάν
2. Ρονάλντο
3. Μαλντίνι
4. Ροναλντίνιο
5. Σμάιχελ
6. Ριβάλντο
7. Γκιγκς
8. Φίγκο
9. Ανρί
10. Σεφτσένκο >>

Απο ...... http://www.sportaction.gr/index.php


:smokin:


74753

STOYBI
16/01/2007, 23:05
:smokin:


74754

vassilis88
16/01/2007, 23:21
γιατι αμφισβητησε κανεις ποτε την αξια του ριβαλντο?



στη λιστα τωρα.....

...που ειναι ο ΝΤΕΛ ΠΙΕΡΟ????:mad: :mad:

kalant
16/01/2007, 23:22
ελα ρε τι τους λες τωρα, αυτοι εχουν δυο ριβαλντο στην ομαδα τους...

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

vangelis 64
16/01/2007, 23:41
Εγώ ρε φίλε στενοχωριέμαι όταν βλέπω τέτοιους παίχτες με ένδοξο παρελθόν,να έρχονται στη ποδοσφαική μπανανία τής Ευρώπης και να αποθεώνονται,τη στιγμή που και οι ίδιοι ξέρουν-και δεν θέλουν να παραδεχτούν-ότι το παραμύθι τελείωσε πια.
Δεν τα λέω αυτά επειδή δεν είμαι Ολυμπιακός.Ειλικρινά λυπάμαι:sad:

el_hymador
17/01/2007, 10:26
<<<....ο οποίος είδε το όνομά του να φιγουράρει στην λίστα των 10 κορυφαίων ποδοσφαιριστών της ---->περασμένης δεκαετίας<-----,σύμφωνα με το περιοδικό «4-4-2 ».....>>>

ειναι τρελος οποιος αμφισβητει την ποδοσφαιρικη αξια του Ριβαλντο...απλα δεν ξερει απο ποδοσφαιρο

απο την αλλη βεβαια το γεγονος οτι στην εντεκαδα σας παιζει ενα μεγαλος του παρελθοντος , εχει να κανει πολυ και για λογους marketing...εχει προσφερει πολλα στον γαυρο (οσο θα προσεφεραν και δυο - τρεις νεοι που θα κοστιζαν το ιδιο βεβαια...) οποτε κουλ δεν εγινε και τιποτα..

x-rider
17/01/2007, 10:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από vangelis 64
Εγώ ρε φίλε στενοχωριέμαι όταν βλέπω τέτοιους παίχτες με ένδοξο παρελθόν,να έρχονται στη ποδοσφαική μπανανία τής Ευρώπης και να αποθεώνονται,τη στιγμή που και οι ίδιοι ξέρουν-και δεν θέλουν να παραδεχτούν-ότι το παραμύθι τελείωσε πια.
Δεν τα λέω αυτά επειδή δεν είμαι Ολυμπιακός.Ειλικρινά λυπάμαι:sad:



kai εγω λυπαμαι οταν βλεπω, ανθρωπους να μην μπορουν να "δουν" η τουλαχιστον "καθαρα"



η αποθεωση στην Ελλαδα (εκτος των του ΟΣΦΠ ) ΜΠΟΥΡΠΟΥΤΣΑΛΑ!!!


ΤΙ ΕΦΗΜΕΡΙΔΕς ΤΙ ΠΑΙΧΤΕΣ ΤΙ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΙ ΤΙΤΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΕΜΠΑΘΕΙΑ

οταν δεν βλεπουν οι καμερες του ζητανε φανελλες (για τους παιχτες λεω)




οταν θα ΦΥΓΕΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ολοι θα λενε ο μαγοσ κ.α. βλεπε JIOVANNI


αυτα......

super_toto
17/01/2007, 10:40
Ωραία όλα αυτά ρε παιδιά αλλα ο Σμάιχελ και ο Μαλντίνι τι δουλειά έχουν στην λίστα?
Όσο για τον Ρίβάλντο, για μένα είναι μέσα στους 10 όλων των εποχών και κρίμα που χαραμίστικε στα τελευταία του.

kalant
17/01/2007, 10:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από super_toto
Ωραία όλα αυτά ρε παιδιά αλλα ο Σμάιχελ και ο Μαλντίνι τι δουλειά έχουν στην λίστα?
Όσο για τον Ρίβάλντο, για μένα είναι μέσα στους 10 όλων των εποχών και κρίμα που χαραμίστικε στα τελευταία του.

για τον σμαιχελ συμφωνω ισως υπαρχουν και καλυτεροι αλλα ο μαλντινι ειναι δικαιως κατα τη γνωμη μου...

:beer:

super_toto
17/01/2007, 11:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalant
για τον σμαιχελ συμφωνω ισως υπαρχουν και καλυτεροι αλλα ο μαλντινι ειναι δικαιως κατα τη γνωμη μου...

:beer:

Εντάξει κορυφαίος ο Μαλντίνι αλλά αμυντικός. Αν στην λίστα υπάρχουν αμυντικοί που είναι ο Ρομπέρτο Κάρλος ???

kalant
17/01/2007, 11:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από super_toto
Εντάξει κορυφαίος ο Μαλντίνι αλλά αμυντικός. Αν στην λίστα υπάρχουν αμυντικοί που είναι ο Ρομπέρτο Κάρλος ???

σωστα αλλα οπως και στις υπολοιπες θεσεις υπαρχουν κι αλλοι κορυφαιοι, δυστυχως πρεπει να μπουν καποιοι απο αυτους...

κι εγω πχ απο αμυντικους αντι για μαλντινι θα μπορουσα να βαλω και τον νεστα ή τον καναβαρο αλλα δεν γινετε να μπουν ολοι...

:beer:

kalant
17/01/2007, 11:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από super_toto
Εντάξει κορυφαίος ο Μαλντίνι αλλά αμυντικός. Αν στην λίστα υπάρχουν αμυντικοί που είναι ο Ρομπέρτο Κάρλος ???

α σορρυ, τωρα καταλαβα τι εγραψες, οτι δεν κολαει αμυντικος στη λιστα, δεν αμφισβητεις τον μαλντινι...

:a013:

super_toto
17/01/2007, 11:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalant
σωστα αλλα οπως και στις υπολοιπες θεσεις υπαρχουν κι αλλοι κορυφαιοι, δυστυχως πρεπει να μπουν καποιοι απο αυτους...

κι εγω πχ απο αμυντικους αντι για μαλντινι θα μπορουσα να βαλω και τον νεστα ή τον καναβαρο αλλα δεν γινετε να μπουν ολοι...

:beer:

Για αυτό ακριβώς στην λίστα δεν μπορούν να υπάρχουν αμυντικοί ή τερματοφύλακες γιατί η ιστορία γραφεται με γκολ. Μπορώ να θυμηθώ άπειρές φάσεις που μου έμειναν στο μυαλό από τον Ριβάλντο τον Φίγκο τον Ζιντάν και γενικά από επιθετικούς παικταράδες αλλά πολύ λίγες από αμυντικούς

Gandalf dr685sm
17/01/2007, 11:25
Και όμως ... θυμηθείτε την απόκρουση του Μεξικανού (νομίζω!) τερματοφύλακα που έχει περάσει στην ιστορία των highlights.

Μόλις βρώ το video, θα το βάλω απο το youtube.

Gandalf

super_toto
17/01/2007, 11:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από Gandalf dr685sm
Και όμως ... θυμηθείτε την απόκρουση του Μεξικανού (νομίζω!) τερματοφύλακα που έχει περάσει στην ιστορία των highlights.

Μόλις βρώ το video, θα το βάλω απο το youtube.

Gandalf

Το όνομά του όμως δεν το θυμάσαι

kalant
17/01/2007, 11:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από Gandalf dr685sm
Και όμως ... θυμηθείτε την απόκρουση του Μεξικανού (νομίζω!) τερματοφύλακα που έχει περάσει στην ιστορία των highlights.

Μόλις βρώ το video, θα το βάλω απο το youtube.

Gandalf

μηπως εννοεις την αποκρουση του ρενε χιγκιτα?

που του ερχοταν οι μπαλα και βουτηξε και την εδιωξε με τις φτερνες...

νομιζω χιλιανος ηταν...

kalant
17/01/2007, 11:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από Gandalf dr685sm
Και όμως ... θυμηθείτε την απόκρουση του Μεξικανού (νομίζω!) τερματοφύλακα που έχει περάσει στην ιστορία των highlights.

Μόλις βρώ το video, θα το βάλω απο το youtube.

Gandalf


το βρηκα εγω για σενα...

αυτο μηπως? (http://www.youtube.com/watch?v=eBSKEosPDYk)

:beer:

Gandalf dr685sm
17/01/2007, 11:43
για αυτό ακριβώς μιλάω...

Για τον Smeichel που αναφέρθηκαν κάποιοι , αρκεί να υπενθυμίσω το μηδενικό (!!!!!) παθητικό που είχε για μισή σεζόν κάτω απο τα δοκάρια της Manchester. Ή τις απίθανες αποκρούσεις ακόμα και απο παραθυράκια στο τέρμα , όταν του εκτελούσαν φάουλ.

Απλά το "τράβηξε" πολύ και δεν σταμάτησε όταν έπρεπε με αποτέλεσμα να χάσει την λάμψη του ύστερα.



Gandalf

Sferopetadhn
17/01/2007, 11:47
Rene Higuita από Κολομβία! Τρελός μέχρι το κόκκαλο...

giobazolias
17/01/2007, 12:10
κανεις δεν αμφισβητησε το παρελθον του ριβαλντο αλλα το παρον!

αυτο που μετραει δεν ειναι το τι ΕΙΣΟΥΝ, αλλα τι ΕΙΣΑΙ!!!!!!!!!!!

και ο ριβαλντο πλεον, ΔΕΝ ειναι αυτος που ηταν.....ητε το θελουν καποιοι ητε οχι!


ποσα γκολ εβαλε ο ριβαλντο στο champions league τα τελευταια 3 χρονια που παιζει στον οσφπ?????????????????????



συνεχειστε να παραμυθιαζεστε!

:beer:

kalant
17/01/2007, 12:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από giobazolias
κανεις δεν αμφισβητησε το παρελθον του ριβαλντο αλλα το παρον!

αυτο που μετραει δεν ειναι το τι ΕΙΣΟΥΝ, αλλα τι ΕΙΣΑΙ!!!!!!!!!!!

και ο ριβαλντο πλεον, ΔΕΝ ειναι αυτος που ηταν.....ητε το θελουν καποιοι ητε οχι!


ποσα γκολ εβαλε ο ριβαλντο στο champions league τα τελευταια 3 χρονια που παιζει στον οσφπ?????????????????????



συνεχειστε να παραμυθιαζεστε!

:beer:


αντε παλι τα ιδια...

ποιος παραμυθιαζεται ρε φιλε?

δεν ειπε κανενας οτι ειναι τωρα στην κατασταση που ηταν, ποσες φορες θα το πουμε ρε παιδια...

σας αρεσει να το ακουτε μου φαινεται...

οτι ειναι μεγαλος παικτης για τα δεδομενα της ελλαδας λεμε συνεχεια...


:beer:

x-rider
17/01/2007, 12:32
ξερετε ποσες φανελλες του ΡΙΒΑΛΤΟ που ειχαν Παναθηναικοι-Αεκτσηδες στα σπιτια τους


"ΑΛΛΑΞΑΝ " χερια σε μια νυκτα ,



οταν εμαθαν την μετεγραφη του στον Ολυμπιακο

Gandalf dr685sm
17/01/2007, 12:32
οτι ειναι μεγαλος παικτης για τα δεδομενα της ελλαδας λεμε συνεχεια

και οχι μόνο... βάλε επίσης...

1) Διαφήμιση.
2) Είδωλο για πιτσιρικάδες.
3) Κέρδος για το Ελληνικό Πρωτάθλημα απο 1-2 φάσεις και μόνο. ΑΕΚτζής είμαι αλλά ακόμα έχω να θυμάμαι το goal που μας έβαλε απο το πλάι της περιοχής , κρεμώντας τον Sorentino με φάλτσο απίστευτο.
4) Προστασία στους κόκκινους απο διαιτησία έξω. Μην γελάτε... έτσι είναι... Αλλιώς είναι να είναι ενας Ριβάλντο στην 11αδα και να τον βλέπει ο διαιτητής με οτι αυτό συνεπάγεται και αλλιώς όταν δεν είναι. Αν θέλετε παραδείγματα ανατρέξτε στην πρόσφατη ιστορία.
5) Ήταν ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΠΑΙΚΤΗΣ ΤΟΥ 1999 ΠΑΓΚΟΣΜΙΩΣ..... και νομίζω οτι αυτό τα λέει όλα για το πόσα καντάρια μπάλα ξέρει. Απλά δείτε τον όταν κάνει ντρίμπλες μεταξύ 2-3 παικτών και δεν μπορούν να του την πάρουν. Ξέρετε πολλούς παίκτες στο Ελληνικό πρωτάθλημα να έχουν τέτοια δυνατότητα;... Η όταν στέκεται για φάουλ έξω απο την περιοχή;

Εντάξει ... μην τα ισοπεδώνουμε και όλα. Καλό είναι να αναγνωρίζουμε κάποια πράγματα.



Gandalf

x-rider
17/01/2007, 12:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από Gandalf dr685sm
και οχι μόνο... βάλε επίσης...

1) Διαφήμιση.
2) Είδωλο για πιτσιρικάδες.
3) Κέρδος για το Ελληνικό Πρωτάθλημα απο 1-2 φάσεις και μόνο. ΑΕΚτζής είμαι αλλά ακόμα έχω να θυμάμαι το goal που μας έβαλε απο το πλάι της περιοχής , κρεμώντας τον Sorentino με φάλτσο απίστευτο.
4) Προστασία στους κόκκινους απο διαιτησία έξω. Μην γελάτε... έτσι είναι... Αλλιώς είναι να είναι ενας Ριβάλντο στην 11αδα και να τον βλέπει ο διαιτητής με οτι αυτό συνεπάγεται και αλλιώς όταν δεν είναι. Αν θέλετε παραδείγματα ανατρέξτε στην πρόσφατη ιστορία.
5) Ήταν ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΠΑΙΚΤΗΣ ΤΟΥ 1999 ΠΑΓΚΟΣΜΙΩΣ..... και νομίζω οτι αυτό τα λέει όλα για το πόσα καντάρια μπάλα ξέρει. Απλά δείτε τον όταν κάνει ντρίμπλες μεταξύ 2-3 παικτών και δεν μπορούν να του την πάρουν. Ξέρετε πολλούς παίκτες στο Ελληνικό πρωτάθλημα να έχουν τέτοια δυνατότητα;... Η όταν στέκεται για φάουλ έξω απο την περιοχή;

Εντάξει ... μην τα ισοπεδώνουμε και όλα. Καλό είναι να αναγνωρίζουμε κάποια πράγματα.



Gandalf



εξεπλαγην ευχαριστα

kalant
17/01/2007, 12:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από x-rider
εξεπλαγην ευχαριστα

ο Gandalf ισως ειναι απο τους ποιο αντικειμενεικους οπαδους εδω μεσα...

ειναι απο τα ατομα που χαιρεσαι να κανεις συζητηση, σε σχεση με κατι αλλους :a13: που δεν αναγνωριζουν τιποτα...

:smokin:

idi
17/01/2007, 13:06
μα ακριβως τα ιδια εχω πει για τον Rivaldo σε ολα μου τα ποστ με θεμα αυτο το παιχτη

ακριβως οπως τα λεει ο gandalf δεν ειπε κανενας ΑΕΚτζης τιποτα αρνητικο για την αξια του....

μονο για το μιζερο-γαυρο-μασκαρα που περιμενει να πεσει ο Ριβαλντο εξω απο τη περιοχη, να του χαρησουν φαουλ και να το βαλει ωστε η "ομαδαρα" να κερδισει....

alximistis
17/01/2007, 13:22
Δε νομίζω ότι υπάρχει κάποιος σοβαρός άνθρωπος που να ασχολείται με ποδόσφαιρο και να μην θεωρεί το Ριβάλντο τεράστιο παίκτη. Αυτό έλλειπε. Πολύ μπάλα ο άνθρωπος.
Όσο για τη λίστα δεν διαφωνώ πουθενά.
Ούτε καν στον Σμάιχελ.
Μην ξεχνάμε ότι κρίνουμε τους παίκτες και ανάλογα με την εποχή που έπαιζαν.

vassilis88
17/01/2007, 13:39
στη λιστα καλα κανουν κ υπαρχουν αμυντικοι!

πχ στο παγκοσμιο δν βγηκε καλυτερος παιχτης ο κανναβαρο?επειδη ειναι εξυπνος κ διαβαζει καθε φαση ,εχει ποδοσφαιρικο μυαλο ...οπως κ ο πιρλο... κ ολοι αυτοι που πετανε Τις ασσιστ κ τα βαζουν οι επιθετικοι.
αυτοι για μενα ειναι παιχτες μεγαλυτερης αξιας.
κ ο σμαιχελ επρεπε να ειναι.οπως κ στην επομενη λιστα για αυτη τη δεκαετια θα ειναι ο μπουφον.
απλα ηθελα να εβαζαν κ τον ντελ πιερο....:a23:

zzr2005
17/01/2007, 15:00
κατά την άποψή μου τέτοιες λίστες είναι ανόητες....πως μπορείς να χωρέσεις τόσους ιδιοφυείς ποδοσφαιριστές σε μια 10άδα....

μου θυμίζει τη διαμάχη για τον καλύτερο ποδοσφαιριστή όλων τον εποχών....ανόητη διαμάχη....

ο Ριβάλντο ήταν τεράστιος παίχτης ...
αν δεν μπορούν να κατανοήσουν οι ολυμπιακοί ότι αυτή τη στιγμή δεν υπάρχει παίχτης Ριβάλντο στο ποδοσφαιρικό χρηματιστήριο είναι πρόβλημά τους........ο άνθρωπος παίζει ακόμα μπάλα επειδή προφανώς γουστάρει πολύ το τόπι, αλλά είναι προφανές ότι δεν μπορεί πια να ανταπεξέλθει σε υψηλό επίπεδο....



κάπου άκουσα κάτι για τον Τζιοβάνι....

:lol: :lol: :lol: :lol:
ο παιχταράς έφυγε από τον Ολυμπιακό και μετά απο μια περιοδεία στα εμιράτα γύρισε στον Εθνικό .....μιλάμε για περιζήτητο παίχτη αλλά ο ΕΘΝΙΚΌΣ του έκανε ακαταμάχητη προσφορά και δεν μπόρεσε να την αρνηθεί....:lol: :lol: :lol: :lol:

simeon
17/01/2007, 15:27
και οι δεκαρες καποτε ειχαν αξια, αλλα οποιος εχει ακομα δεν πιστευει πως ειναι πλουσιος....... :a9:

vangelis 64
18/01/2007, 16:16
Οι Τούρκοι πήρανε κάποτε Χάτζι και Στόιτσκοφ,(και όχι μόνο) πήραν όμως κι ένα ουέφα και βγήκαν τρίτοι στο προπερασμένο μουντιάλ.
Και,φίλε x rider ,ούτε αντιολυμπιακός είμαι,ούτε πορωμένος με την ομάδα μου την ΑΕΚ και κυρίως δεν παραγνωρίζω την αξία τού Ριβάλντο.
Χαίρομοι να βλέπω παίχτες μεγαλοφυείς,που είναι πολύ μπροστά σε ποδοσφαιρική σκέψη,αλλά λυπάμαι ειλικρινά όταν τούς βλέπω να προσπαθούν να ξορκίσουν το χρόνο,που τούς έχει πια καταβάλει,να θέλουν να τρέξουν και να μη μπορούν,να κάνουν 5 μέτρα με τη μπάλα και,ωσπου να σκεφτουν να πασάρουν ή να σουτάρουν,να έχουν φάει τρία τάκλιν επειδή είναι απελπιστικά αργοί.
Αν εσύ τώρα τη βρίσκεις να βλέπεις τον Ριβάλντο να σκάει 2-3 μαγικές ντρίπλες στους άμπαλους τού πρωταθλήματος,να σκοράρει και να πασάρει όπως κανένας(στούς άμπαλους τού πρωταθλήματος)και στην Ευρώπη να μην μπορεί να πασάρει από το αριστερό στο δεξί,τι να πώ ρε φίλε....πάσο.

lampros_fazer
20/01/2007, 02:10
Ρε stoubi τι έγινε,πάλι δεν παίρνει μπροστά το ktm..;; :evil:

:rotflmao: :rotflmao:

STOYBI
20/01/2007, 10:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από lampros_fazer
Ρε stoubi τι έγινε,πάλι δεν παίρνει μπροστά το ktm..;; :evil:

:rotflmao: :rotflmao:

:lol: :lol:

Μακαρι να δουλευε ο Ολυμπιακος σαν το ΚΤΜ μου !!!!

Θα κλαιγατε ολοι τωρα !! :rotflmao: :rotflmao:

:beer: :beer:

:wave2: