PDA

View Full Version : Αυτός... λέγεται άνθρωπος...



alximistis
17/01/2007, 11:21
Διέκοψα τη δουλειά μου για να το γράψω αλλά δεν άντεξα μετά αυτό που διάβασα.
Τα πήρα στην κράνα για τα καλα και θέλω να το γράψω για να εκτονοθώ!!!
Το μεταφέρω από την Ελευθεροτυπία ως έχει.



ΤΡΑΜΠΟΥΚΙΣΜΟΣ χωρίς όρια η θανάτωση πριν λίγες ημέρες τςη Κλαίρης!!!
Της μικρούλας φώκιας την οποία πυροβόλησε ένας αδίστακτος ψαράς και στην συνέχεια την μετέφερε σαν πολεμικό ΤΡΟΠΑΙΟ στο λιμάνι των Σπετσών!!!
Θλιβερό τέλος για τη γλυκιά θαμώνα του Μυρτώου τη μόλις δύο χρόνων Κλαίρη όπως χαϊδευτικά τη φώναζαν οι φίλοι και οι κάτοικοι των τοπικών κοινωνιών της ευρύτερης περιοχής που πλήρωσε την εμπιστοσύνη της στους ανθρώπους.
Εξοικιωμένη με τον κόσμο πλησίασε το καίκι του κατ όνομα ψαρά ο οποίος με ένα όπλο το οποίο έφερε παράνομα στο σκάφος της έδωσε αντί χαιρετισμού τη χαριστική βολή!!!!!

Η καταγγελία φίλοι έχει επιβεβεωθεί, ισχύει και έχουν ξεκινήσει ανακρίσεις ενώ υπάρχει και μήνυση.
Αλλά τι να το κάνεις;;;;;;;;;;
Όπως λέει και η Ελευθεροτυπία,,,
όποια και αν αίναι η εξέλιξη η μικρή Κλαίρη δεν θα ξαναβγεί στα ερημονήσια όπου έπαιζε ανέμελα κοιτώντας τους ανθρώπους στα μάτια!!!!!
Αποφάσισε άλλος γι αυτό...

LINA
17/01/2007, 11:27
το καθαρμα :mad: :mad: :mad: :a023: :a023: :a023:

γμτ

Cpt. Haddock
17/01/2007, 11:28
ΜΑΛΑΚΕΣ !!!! :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:

makis206
17/01/2007, 11:30
Γίνεται καθίκι όποιος ευχηθεί στον ψαρά να φύγει με τον ίδιο ακριβώς τρόπο ;:mad: :mad:

Άνθρωπος υπό το μηδέν :mad:

PortisHead
17/01/2007, 11:36
Που να ψοφίσει ο παλιοκερατάς ο αμορφωτος αβοήθητος στη θάλασσα και να τον φαν τα σκυλόψαρα.
Να κάνει 3 μέρες να ψοφίσει ο σκατόψυχος.
Τρελαινομαι οταν ακουω κατι τετοια.

:a29: :a29: :a29: :a29: :a29: :a29: :a29: :a29:

zoropatra
17/01/2007, 11:42
:sad: :sad: :sad: :sad: :sad:

ρε τον παλιοπουστα!!!!!!!!!


:mad: :mad: :mad: :mad: :mad:

LINA
17/01/2007, 11:45
το καθαρμα :mad: :mad: :mad: :a023: :a023: :a023:

γμτ

kaps
17/01/2007, 11:48
Τον κερατά τον σκατόψυχα . Να πάω στις Σπέτσες και να σκάσει μπροστά μου ο αλητάμπουρας ο γύφτος.:mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:

sniper
17/01/2007, 11:49
Συμφωνώ με όλους.....

Ενώ τα καϋμένα τα ψαράκια που πιάνουν οι ψαράδες με τους τόνους καθημερινά.... δεν μας πειράζει και πολύ....

"Εγώ θα πάρω την τσιπούρα... Τι ιχθυοτροφείου; Όχι αφήστε. Μόνο πελαγίσιες τρώω...."

"Ενα τσίπουρο... και λιαστό χταποδάκι"

:rolleyes:

gloum
17/01/2007, 11:50
Να πάει να γάμηθει ο παλιόπουστας...έτσι και μπορούσα να μάθω ποιός είναι θα του κατέστρεφα το καίκι...στα μούτρα του

PortisHead
17/01/2007, 11:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Συμφωνώ με όλους.....

Ενώ τα καϋμένα τα ψαράκια που πιάνουν οι ψαράδες με τους τόνους καθημερινά.... δεν μας πειράζει και πολύ....

"Εγώ θα πάρω την τσιπούρα... Τι ιχθυοτροφείου; Όχι αφήστε. Μόνο πελαγίσιες τρώω...."

"Ενα τσίπουρο... και λιαστό χταποδάκι"

:rolleyes:

Ενα ψάρι γεννάει 1000 αυγά...μια φώκια 1 μωράκι...κιαυτό...μια στο τόσο.
:wave2:

sniper
17/01/2007, 11:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από PortisHead
Ενα ψάρι γεννάει 1000 αυγά...μια φώκια 1 μωράκι...κιαυτό...μια στο τόσο.
:wave2:

Δλδ αν κάνω εκτροφείο με φώκιες.... θα μπορώ χωρίς τύψεις να τις δίνω για φαγητό... κάτι σαν τα μοσχαράκια γάλακτος που σφάζουμε για να φάμε.... αλλά άμα το δουμε μπροστά μας να παιζει στο λιβάδι.... "Αχου το τι όμορφο και χαριτωμένο είναι....."

Cpt. Haddock
17/01/2007, 12:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Συμφωνώ με όλους.....
Ενώ τα καϋμένα τα ψαράκια που πιάνουν οι ψαράδες με τους τόνους καθημερινά.... δεν μας πειράζει και πολύ....
"Εγώ θα πάρω την τσιπούρα... Τι ιχθυοτροφείου; Όχι αφήστε. Μόνο πελαγίσιες τρώω...."
"Ενα τσίπουρο... και λιαστό χταποδάκι"
:rolleyes:

ρε μλκ μην τα μπλέκεις...

ακόμα και το κυνήγι όταν το τρως είναι - εν μέρει - δικαιολογημένο

αυτός τη σκότωσε γιατί; για να τραφεί; εσκιμώος είναι :rolleyes:

δλδ το ίδιο είναι να πυροβολείς αγριόχηνες και το ίδιο φλαμίνγκο?

:sick:

PortisHead
17/01/2007, 12:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Δλδ αν κάνω εκτροφείο με φώκιες.... θα μπορώ χωρίς τύψεις να τις δίνω για φαγητό... κάτι σαν τα μοσχαράκια γάλακτος που σφάζουμε για να φάμε.... αλλά άμα το δουμε μπροστά μας να παιζει στο λιβάδι.... "Αχου το τι όμορφο και χαριτωμένο είναι....."

Εντάξει...δεν ειπάμε κιετσι...αλλα ΝΑΙ σε αυτή την περίπτωση ΝΑΙ.
Δλδ αν οι Καρέτα-Καρέτα ήταν 150.000.000 ο πλυθησμός τους δεν θα ενοιαζε κανέναν που και που να ψαρεύαν καμία για φαγητό.

Αλλα όταν έχουμε καμια 200αρια φώκιες ολές κι ολες στο Αιγαίο ειναι ΕΓΚΛΗΜΑ αυτο που έγινε.

ktm640lc4
17/01/2007, 12:06
Εγκληματιας με ψυχολογικα προβληματα.

Στανταρ.

sniper
17/01/2007, 12:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
ρε μλκ μην τα μπλέκεις...

.....

Ποιος τα μπλέκει ρε συ;

Συμφώνησα, είπα, με τους προηγούμενους... Τον μαλάκα πρέπει να τον κόψουν κομμάτια και να τον κάνουν δόλωμα για παραγάδι.....

Την γενικότερη υποκρισία σχολίασα....

Nostra
17/01/2007, 12:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από PortisHead
Δλδ αν οι Καρέτα-Καρέτα ήταν 150.000.000 ο πλυθησμός τους δεν θα ενοιαζε κανέναν που και που να ψαρεύαν καμία για φαγητό.

Αλλα όταν έχουμε καμια 200αρια φώκιες ολές κι ολες στο Αιγαίο ειναι ΕΓΚΛΗΜΑ αυτο που έγινε.


Να ριψοκινδυνεύσω ένα συμπέρασμα?


άμα σκοτώσω κάνα δυο μαλάκες που έχω υπόψη μου .... επιτρέπεται έτσι?

είναι πολλοί έτσι κι αλλιώς και δε θα χαλάσω την ισορροπία του οικοσυστήματος... ε? :wacko:


αλλά τότε θα με πάνε για ανθρωποκτονία...


αυτουνού του πούστη που σκότωσε το ζώο επειδή όπως θα πει του χάλαγε τα δίχτυα ... δε θα του κάνουν τίποτα... μεροκαματιάρης που θα πάει σπίτι του για να συνεχίσει να ταλαιπωρείτε από τους φόρους, το σύστημα υγείας και παιδείας, την υπεραλίευση που τελικά δε του δίνει τα προς το ζήν και τη έκτακτη βραδινή ζώνη τηλεθέασης που του κάνει το μυαλό του κιμά...


γιατί έχουμε την απαίτηση να σκεφτόμαστε οικολογικά από τη στιγμή που ελάχιστοι καταφέρνουν απλά το να ... σκέφτονται ?

συνέλθετε παιδιά... ζούμε χωρίς να διορθώνουμε κάτι και απλά αντιδρούμε συζητώντας ή συζητάμε αντιδρώντας...

από πράξεις? κάποιοι μόνο τις τέσσερις βασικές των μαθηματικών και κάποιοι των αποστόλων


:wave2:

PortisHead
17/01/2007, 12:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nostra
Να ριψοκινδυνεύσω ένα συμπέρασμα?

άμα σκοτώσω κάνα δυο μαλάκες που έχω υπόψη μου .... επιτρέπεται έτσι?

είναι πολλοί έτσι κι αλλιώς και θα χαλάσω την ισορροπία του οικοσυστήματος... ε? :wacko:



Ουυυυυυυυυυ....μαζί σου...1000%
Αν δεν ήταν ο νόμος...ξέρεις πόσους θα ξεπάστρευα χωρις 2η σκέψη ?

:lol: :lol: :lol:

catmaster
17/01/2007, 12:30
Προσωπική μου άποψη είναι οτι δικαιολογείτε ο φόνος ενός ζώου μόνο στην περίπτωση επιβίωσης
για ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΚΑΙ ΜΟΝΟ- οχι γουναρικά, ελεφαντόδοντα, σκόνες απο κόκκαλα ζώων για μπουγιούμια και άλλες ταρζανιές...

Για μένα το κυνήγι θα έπρεπε να απαγορευτεί δια ροπάλου.. τι μου λένε τώρα κυνηγοί και @@..
δεν μπόρεσα ποτέ μου να καταλάβω πως το να σκοτώνεις ενα ζωάκι θεωρείται σπορ..

Τώρα όσοι εδω μέσα είναι κυνηγοί ...σόρρυ αλλα οτι και να μου τσαμπουνάτε για ισορροπία του οικοσυστήματος με την βοήθεια των κυνηγών τα θεωρώ κλαμπ@ρχιδιές..

road spirit
17/01/2007, 12:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από catmaster
Προσωπική μου άποψη είναι οτι δικαιολογείτε ο φόνος ενός ζώου μόνο στην περίπτωση επιβίωσης για ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΚΑΙ ΜΟΝΟ

Για μένα το κυνήγι θα έπρεπε να απαγορευτεί δια ροπάλου.. τι μου λένε τώρα κυνηγοί και @@..
δεν μπόρεσα ποτέ μου να καταλάβω πως το να σκοτώνεις ενα ζωάκι θεωρείται σπορ..

..

+1

θέλω να βάλω μια μέρα εναν να τρέχει, και εγω από πίσω με τουφέκι να τον κυνηγάω. Ααα, και μετά αφού του την ανάψω, να βγω φωτογραφία κρατώντας τον ανάποδα στον αέρα... Να μην έχω κάτι να θυμάμαι από τη στιγμή?

afrotwin
17/01/2007, 13:22
emena mou aresi pou oli di8en den kseroun ke to pezoun politismenoi ksafnika opos ke me ton lalaki pou skotose tous 5 kinigous

8elo na anaroti8ite oli pano apo 20 xronon edo mesa apo pou iste i apo pou katageste?

den kserete oloi oi vlaxoi apantaxou oti i sixorianisas ite prokite gia vouno i gia nisi feronte sta zoa asxima i exoun sigkekrimeni logiki gia tin doulia ton mox8o ke tin idioktisia?

diladi to pezete oloi asxetoi di8en ti ekane sto zoo....

ipokrites:mad:

apo pou pernete to ladi sas ka8e sezon
me ti istories megalosate?

den kserete oti sta xoria ta zoa ine ergalia
ke an den kanoun tin doulia tous ta 8anatonoun apan8ropa

den kserete oti afti i fokia tou katestrefe ta dixtia tou etroge ta dolomata ta psaria gia afto tis erikse
aftos eki psareve gia na 8repsi ikogenia ke oxi gia na xortasi tin kilia tou i na kani to xompi tou

den kserete oli i karavlaxi ksafnika pos skeftonte afti i an8ropoi?


mou kani entiposi
pou exete er8i apo ta xoria sas ke aspastikate merikos ton politismo
gia ta tragoudia apo ta panigiria pou kapote koroidevame ke tora ta exete kani moda den akouo tipota gia ali tin kakogoustia pou ferate apo to xorio sas den akouo tipota
gia to viotiko epipedo pou riksate edo stin mitropoli den akouo tipota

ksa8nika idate stin tileorasi oti ine tis modas ke politismeno na exete eves8isies gia ta zoa ke to pezete oloi anikseroi

an psaksoume kala isos aftos pou skotose to kakomiro zoaki na ine ke makrinos sigkenis kapiou apo edomesa.

lipon karavlaxi stamatiste na prokalite kante isixia i giriste sta xoria sas ke kante propaganda ke stous sixorianous sas na min skotonoun oti tous enoxli

ke an to ixate kani ke prin kero isos na zousan ke oi 5 kinigoi

episis kalo ine na tin kanete monima gia ta xoria sas mpas ke li8i to kikloforiako
aposimforistoun oi dromoi ke papsoun i odigikes saxlamares ston dromo
akoma ke stin odigisi ferate ta xoria sas edo

ke meta ax skotose to zoaki
ax skotosan tous kinigous

emena mou arese o skataounakis pou to epeze ekpliktos
eno oplofori ine kritikos ke enas 8eos kseri poses fores ka8arise me koumpoura.....
:rotflmao: :rotflmao:

ana xa8ite re di8en eves8itoi

γεροπιτσιρικος
17/01/2007, 13:29
Έτσι από περιέργεια, απηύθυνε κανείς με κάποιο τρόπο τον αποτροπιασμό του, έστω στον Δήμο Σπετσών. Καλά τα γράφουμε εδώ μέσα. Παραέξω;;;

Όποιον τον ενδιαφέρει το email του δήμου είναι dep1@otenet.gr

alximistis
17/01/2007, 13:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
emena mou aresi pou oli di8en den kseroun ke to pezoun politismenoi ksafnika opos ke me ton lalaki pou skotose tous 5 kinigous

8elo na anaroti8ite oli pano apo 20 xronon edo mesa apo pou iste i apo pou katageste?

den kserete oloi oi vlaxoi apantaxou oti i sixorianisas ite prokite gia vouno i gia nisi feronte sta zoa asxima i exoun sigkekrimeni logiki gia tin doulia ton mox8o ke tin idioktisia?

diladi to pezete oloi asxetoi di8en ti ekane sto zoo....

ipokrites:mad:

apo pou pernete to ladi sas ka8e sezon
me ti istories megalosate?

den kserete oti sta xoria ta zoa ine ergalia
ke an den kanoun tin doulia tous ta 8anatonoun apan8ropa

den kserete oti afti i fokia tou katestrefe ta dixtia tou etroge ta dolomata ta psaria gia afto tis erikse
aftos eki psareve gia na 8repsi ikogenia ke oxi gia na xortasi tin kilia tou i na kani to xompi tou

den kserete oli i karavlaxi ksafnika pos skeftonte afti i an8ropoi?


mou kani entiposi
pou exete er8i apo ta xoria sas ke aspastikate merikos ton politismo
gia ta tragoudia apo ta panigiria pou kapote koroidevame ke tora ta exete kani moda den akouo tipota gia ali tin kakogoustia pou ferate apo to xorio sas den akouo tipota
gia to viotiko epipedo pou riksate edo stin mitropoli den akouo tipota

ksa8nika idate stin tileorasi oti ine tis modas ke politismeno na exete eves8isies gia ta zoa ke to pezete oloi anikseroi

an psaksoume kala isos aftos pou skotose to kakomiro zoaki na ine ke makrinos sigkenis kapiou apo edomesa.

lipon karavlaxi stamatiste na prokalite kante isixia i giriste sta xoria sas ke kante propaganda ke stous sixorianous sas na min skotonoun oti tous enoxli

ke an to ixate kani ke prin kero isos na zousan ke oi 5 kinigoi

episis kalo ine na tin kanete monima gia ta xoria sas mpas ke li8i to kikloforiako
aposimforistoun oi dromoi ke papsoun i odigikes saxlamares ston dromo
akoma ke stin odigisi ferate ta xoria sas edo

ke meta ax skotose to zoaki
ax skotosan tous kinigous

emena mou arese o skataounakis pou to epeze ekpliktos
eno oplofori ine kritikos ke enas 8eos kseri poses fores ka8arise me koumpoura.....
:rotflmao: :rotflmao:

ana xa8ite re di8en eves8itoi


Ε καλά ρε φίλε.
Άσε να έχουμε και λίγη ευαισθησία εμείς οι βλάχοι! Αυτό μας απέμεινε...

alximistis
17/01/2007, 13:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από γεροπιτσιρικος
Έτσι από περιέργεια, απηύθυνε κανείς με κάποιο τρόπο τον αποτροπιασμό του, έστω στον Δήμο Σπετσών. Καλά τα γράφουμε εδώ μέσα. Παραέξω;;;

Όποιον των ενδιαφέρει το email του δήμου είναι dep1@otenet.gr


Προσωπικά φίλε μου αυτό που μπορούσα να κάνω... το έκανα. Νομίζω.
Αλλά για μένα το ξαναλέω το θέμα είναι το ίδιο.
Ότι και να γίνει το ζωάκι δεν ξαναζωντανεύει οπότε...

gian_nykt
17/01/2007, 13:43
αυτό με τα ζώα ειναι γενικό......τώρα ποιος ειναι το "ΖΩΟ" σε αυτην την περίπτωση...δεν ξέρω!!!
Εκτός αυτού με την φώκια έχει συμβεί και με δελφίνια και με σκυλιά που ακούς και τα κρεμάνε και τα καίνε και τα πυροβολούν και τα κάνουν και τα ράνουν....δλδ τι άνθρωποι ειναι αυτοί!!!! Θα μου πείς εδω δεν δίνουν σημασία κάποιοι στην ανθρώπινη ζωή και πέρνουν ενα πιστόλι και ΜΠΑΜ πάρτον κάτω και θα δώσουν σε κάποιο ζώο!!!! Τι να πω......!!!! Μάλλον κάποιοι άλλοι ειναι τα τελκά τα "ζώα" και πιθανόν να προσβάλουμε τα ζώα λέγοντάς τους έτσι....!!!!

XR 600
17/01/2007, 13:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nostra
Να ριψοκινδυνεύσω ένα συμπέρασμα?


άμα σκοτώσω κάνα δυο μαλάκες που έχω υπόψη μου .... επιτρέπεται έτσι?

είναι πολλοί έτσι κι αλλιώς και δε θα χαλάσω την ισορροπία του οικοσυστήματος... ε? :wacko:


αλλά τότε θα με πάνε για ανθρωποκτονία...


αυτουνού του πούστη που σκότωσε το ζώο επειδή όπως θα πει του χάλαγε τα δίχτυα ... δε θα του κάνουν τίποτα... μεροκαματιάρης που θα πάει σπίτι του για να συνεχίσει να ταλαιπωρείτε από τους φόρους, το σύστημα υγείας και παιδείας, την υπεραλίευση που τελικά δε του δίνει τα προς το ζήν και τη έκτακτη βραδινή ζώνη τηλεθέασης που του κάνει το μυαλό του κιμά...


γιατί έχουμε την απαίτηση να σκεφτόμαστε οικολογικά από τη στιγμή που ελάχιστοι καταφέρνουν απλά το να ... σκέφτονται ?

συνέλθετε παιδιά... ζούμε χωρίς να διορθώνουμε κάτι και απλά αντιδρούμε συζητώντας ή συζητάμε αντιδρώντας...

από πράξεις? κάποιοι μόνο τις τέσσερις βασικές των μαθηματικών και κάποιοι των αποστόλων


:wave2:

συμφωναω:a013:

afrotwin
17/01/2007, 13:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από alximistis
Ε καλά ρε φίλε.
Άσε να έχουμε και λίγη ευαισθησία εμείς οι βλάχοι! Αυτό μας απέμεινε...

ipe ke travikse pros to dasos....

gloum
17/01/2007, 13:57
Εμένα πάλι που η καταγωγή μου είναι από Αθήνα μπορώ να μιλήσω?:) :wave2:

costas_k
17/01/2007, 14:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από alximistis
Διέκοψα τη δουλειά μου για να το γράψω αλλά δεν άντεξα μετά αυτό που διάβασα.
Τα πήρα στην κράνα για τα καλα και θέλω να το γράψω για να εκτονοθώ!!!
Το μεταφέρω από την Ελευθεροτυπία ως έχει.



ΤΡΑΜΠΟΥΚΙΣΜΟΣ χωρίς όρια η θανάτωση πριν λίγες ημέρες τςη Κλαίρης!!!
Της μικρούλας φώκιας την οποία πυροβόλησε ένας αδίστακτος ψαράς και στην συνέχεια την μετέφερε σαν πολεμικό ΤΡΟΠΑΙΟ στο λιμάνι των Σπετσών!!!
Θλιβερό τέλος για τη γλυκιά θαμώνα του Μυρτώου τη μόλις δύο χρόνων Κλαίρη όπως χαϊδευτικά τη φώναζαν οι φίλοι και οι κάτοικοι των τοπικών κοινωνιών της ευρύτερης περιοχής που πλήρωσε την εμπιστοσύνη της στους ανθρώπους.
Εξοικιωμένη με τον κόσμο πλησίασε το καίκι του κατ όνομα ψαρά ο οποίος με ένα όπλο το οποίο έφερε παράνομα στο σκάφος της έδωσε αντί χαιρετισμού τη χαριστική βολή!!!!!

Η καταγγελία φίλοι έχει επιβεβεωθεί, ισχύει και έχουν ξεκινήσει ανακρίσεις ενώ υπάρχει και μήνυση.
Αλλά τι να το κάνεις;;;;;;;;;;
Όπως λέει και η Ελευθεροτυπία,,,
όποια και αν αίναι η εξέλιξη η μικρή Κλαίρη δεν θα ξαναβγεί στα ερημονήσια όπου έπαιζε ανέμελα κοιτώντας τους ανθρώπους στα μάτια!!!!!
Αποφάσισε άλλος γι αυτό...



Το διαβασα και εγω.και καλα αυτος ενταξει μ@λ@κ@ς.οι αλλοι δηλαδη που τον ειδαν στο λιμανι τι κανανε?τραβουσαν φωτογραφιες?

που να του μπει το καικι στον κ@λο!

afrotwin
17/01/2007, 14:21
telika merikoi imaste xiroteri apo afton pou skotose mia fokia

ke imaste dia8etimenoi na kanoume xirotera me megaliteri ktinodia ke se kapion an8ropo
epidi aftos ine amorfotos eparxiotis ke kanis pote den tou ipe oti den skotonoume ala zoa tou planiti...
:rotflmao: :rotflmao:

i apoliti geliotis...
:rotflmao: :rotflmao:

ti gnomi exete gia tous dolofonous?
aftous pedaki mou prepi na tous pianoun na tous kremane anapoda na tous vgazoun ta antera na tous gemizoun tin kilia alati xontro na tous anigoun to kranio na tous kserizonoun ton egkefalo meta tin kardia ke afou tous kopsoun komatakia na tous petane sta skilia na tous trone ke na tous xezoun tin ali mera...
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

siga re pedi mou:eyepop:
enan an8ropo skotose o an8ropas
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


ante pnigite re aganaktismenoi polites..
:lol: :lol: :lol:

γεροπιτσιρικος
17/01/2007, 14:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
telika merikoi imaste xiroteri apo afton pou skotose mia fokia

ke imaste dia8etimenoi na kanoume xirotera me megaliteri ktinodia ke se kapion an8ropo
epidi aftos ine amorfotos eparxiotis ke kanis pote den tou ipe oti den skotonoume ala zoa tou planiti...
:rotflmao: :rotflmao:

i apoliti geliotis...
:rotflmao: :rotflmao:

ti gnomi exete gia tous dolofonous?
aftous pedaki mou prepi na tous pianoun na tous kremane anapoda na tous vgazoun ta antera na tous gemizoun tin kilia alati xontro na tous anigoun to kranio na tous kserizonoun ton egkefalo meta tin kardia ke afou tous kopsoun komatakia na tous petane sta skilia na tous trone ke na tous xezoun tin ali mera...
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

siga re pedi mou:eyepop:
enan an8ropo skotose o an8ropas
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


ante pnigite re aganaktismenoi polites..
:lol: :lol: :lol:

Ακριβώς τι προσπαθείς να τεκμηριώσεις με τα λεγόμενά σου;

PortisHead
17/01/2007, 14:39
Γεια σου ρε Κουλτουριαρη Πρωτευουσιάνε !!!!

:lol: :lol: :lol:

nakkip
17/01/2007, 14:41
Κριμα να συμβαινουν τετοια γεγονοτα σε τετοιες υπαρξεις και μαλιστα πολυ περισσοτερο, οταν αυτα τα προκαλουν ανθρωποι που ειναι σε αμεση επαφη με αυτες :mad: :mad: :mad: :mad:
Αλλα ο νομος επρεπε να ειναι διαφορετικος ......... με αυτους :a015: :a015: :a015:

TROOPER
18/01/2007, 01:08
:mad: :a016: :a016: :a016:

tassosrr
18/01/2007, 09:43
po po ksenerosa apisteuta.......
....tora prepei na ton riksoune kai auton stin thalassa kai na ton pirobolisoune ton karioli.....:a016: :a016: :a016:

Akatanomastos
18/01/2007, 16:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
siga re pedi mou:eyepop:
enan an8ropo skotose o an8ropas
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
ante pnigite re aganaktismenoi polites..
:lol: :lol: :lol:

re psara, exete internet stis spetses?:a8: