PDA

View Full Version : Batman και Robin



project.breeze
18/01/2007, 14:54
Πώς λέει ο Batman στον Robin να μπει στο αυτοκίνητο να φύγουνε;







































Robin μπες στο αυτοκίνητο να φύγουμε


Υ.Γ Τώρα τελευταία δεν είμαι και πολύ καλά,μην με παρεξηγείτε...

airamhag
18/01/2007, 14:57
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


εγω γελασα παντως φιλε μου...


κυριως που ειπες να μη σε παρεξηγουμε !

project.breeze
18/01/2007, 15:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από airamhag
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


εγω γελασα παντως φιλε μου...


κυριως που ειπες να μη σε παρεξηγουμε !



Ε και να με περεξηγήσετε δεν έγινε και τίποτα,δεν σας παρεξηγώ:yuck:

el_hymador
18/01/2007, 15:01
τελικα ηταν gay ζευγαρι ο batman με τον robin?

project.breeze
18/01/2007, 15:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
τελικα ηταν gay ζευγαρι ο batman με τον robin?



Ένα ερώτημα που θα απασχολήσει και τις επόμενες γενιές...Περίμενε σε καμμιά 30αρια χρόνια να ανοίξουν τα αρχεία της CIA,τότε θα μάθουμε ποιός σκότωσε τον Kennedy,ποιος είναι πίσω από την τραγωδία στους δίδυμους πύργους και αν ο Batman με τον Robin ήταν ζευγάρι.Υπομονή...

el_hymador
18/01/2007, 15:11
και αν ηταν gay ποια η σχεση των αλλων super ηρωων με αυτους?

project.breeze
18/01/2007, 15:12
A ξέχασα...Η ζωή αρχίζει μετά τα 200


74875

el_hymador
18/01/2007, 15:14
Ο Βαλιανατος , δεν εχει παρει θεση στο θεμα?

υ.γ.να τα 1000σεις....

project.breeze
18/01/2007, 15:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
και αν ηταν gay ποια η σχεση των αλλων super ηρωων με αυτους?



Ανοίγεις μεγάλο θέμα τώρα φίλτατε.Αν κατάλαβα,προσπαθείς να βρεις το κοινό σημείο επαφής ανάμεσα σε ένα ζευγάρι gay υπερηρώων και των υπολοίπων ηπερηρώων που προβάλουν το πρότυπο του macho υπερήρωα.Άνοιξες μεγάλη κουβέντα αλλά θα προσπαθήσω να είμαι σαφής και σύντομος.Η υλική κοινωνία στην οποία ζούμε (εμείς αλλά και οι περισσότερες γενιές πριν από μας) αναζητάει συνεχώς νέους ήρωες.Ανθρώπους με υπερδυνάμεις,μακρυά από κλισέ και τυποποιημένα κακέκτυπα.Η μετάβαση όμως από την εποχή των "ανθρώπινων" ηρώων (Ζορό π.χ) στην μεταμοντέρνα εποχή των "υπερανθρώπων" ηρώων (Superman,Spiderman κτλ) δεν ήταν και η ομαλότερη δυνατή.Υπακούοντας σε νόμους της φυσικής αλλά κυρίως της λογικής,ήρωες όπως ο Ζορό κατάφεραν να παρουσιάσουν το εφικτό σε όλους εμάς ή αν θες,το πραγματοποιήσιμο εν αντιθέσει με τους σημερινούς υπερήρωες.Η καταναλωτική μας κοινωνία,η απομάκρυνση των ανθρώπων (φυσικό επόμενο της βιομηχανικής,μη ανθρώπινης εποχής) και η εξύψωση των υλικών αγαθών σε βαθμό θεοποίησης είχαν ως αποτέλεσμα την δημιουργία ενός gay ζευγαριού,του Batman και του Robin.Είναι σημάδι των καιρών δηλαδή η δημιουργία αυτής της σχέσης.Ελπίζω να βοήθησα...




Υ.Γ Σας είπα,δεν είμαι καλά...:look:

el_hymador
18/01/2007, 15:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από runneras125
Ανοίγεις μεγάλο θέμα τώρα φίλτατε.Αν κατάλαβα,προσπαθείς να βρεις το κοινό σημείο επαφής ανάμεσα σε ένα ζευγάρι gay υπερηρώων και των υπολοίπων ηπερηρώων που προβάλουν το πρότυπο του macho υπερήρωα.Άνοιξες μεγάλη κουβέντα αλλά θα προσπαθήσω να είμαι σαφής και σύντομος.Η υλική κοινωνία στην οποία ζούμε (εμείς αλλά και οι περισσότερες γενιές πριν από μας) αναζητάει συνεχώς νέους ήρωες.Ανθρώπους με υπερδυνάμεις,μακρυά από κλισέ και τυποποιημένα κακέκτυπα.Η μετάβαση όμως από την εποχή των "ανθρώπινων" ηρώων (Ζορό π.χ) στην μεταμοντέρνα εποχή των "υπερανθρώπων" ηρώων (Superman,Spiderman κτλ) δεν ήταν και η ομαλότερη δυνατή.Υπακούοντας σε νόμους της φυσικής αλλά κυρίως της λογικής,ήρωες όπως ο Ζορό κατάφεραν να παρουσιάσουν το εφικτό σε όλους εμάς ή αν θες,το πραγματοποιήσιμο εν αντιθέσει με τους σημερινούς υπερήρωες.Η καταναλωτική μας κοινωνία,η απομάκρυνση των ανθρώπων (φυσικό επόμενο της βιομηχανικής,μη ανθρώπινης εποχής) και η εξύψωση των υλικών αγαθών σε βαθμό θεοποίησης είχαν ως αποτέλεσμα την δημιουργία ενός gay ζευγαριού,του Batman και του Robin.Είναι σημάδι των καιρών δηλαδή η δημιουργία αυτής της σχέσης.Ελπίζω να βοήθησα...




Υ.Γ Σας είπα,δεν είμαι καλά...:look:


παρε ενα καλωδιο usb....συνεδεσε το ενα ακρο σε θυριδα του pc....το αλλο ακρο βαλτο στο αυτι σου....πατα ctrl alt delete....αν δεν συμβει τιποτα επανελαβε την διαδικασια οσες φορες χρειαστει...:wave2:

project.breeze
18/01/2007, 15:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
παρε ενα καλωδιο usb....συνεδεσε το ενα ακρο σε θυριδα του pc....το αλλο ακρο βαλτο στο αυτι σου....πατα ctrl alt delete....αν δεν συμβει τιποτα επανελαβε την διαδικασια οσες φορες χρειαστει...:wave2:


Για format είμαι,το alt+ctrl+del δεν κάνει τίποτα...

Akatanomastos
18/01/2007, 16:59
tora pou lete gia batmanades,
se mia volta stous propodes tou Ψηλορείτη(respect) petixa ena tipo pou eixe batmobile, apisteftos
me terastia ftera nixteridas sta plagia..

SPORAKIAS
18/01/2007, 19:00
κανονικα πρεπει να μπει το ανεμηστηρακι αλλα λογω καψιματος αυτη τη φορα τη γλυτωνεις....:smokin:

αλλος καμμενος.... (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=22564&highlight=Batman) ...

και μη μου πει οτι αλλο αυτο και αλλο εκεινο.....γιατιιιιιιι....φουουου και σας πηρε......:evil: :cool:

project.breeze
18/01/2007, 19:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από SPORAKIAS
κανονικα πρεπει να μπει το ανεμηστηρακι αλλα λογω καψιματος αυτη τη φορα τη γλυτωνεις....:smokin:

αλλος καμμενος.... (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=22564&highlight=Batman) ...

και μη μου πει οτι αλλο αυτο και αλλο εκεινο.....γιατιιιιιιι....φουουου και σας πηρε......:evil: :cool:



Άλλο είναι εκείνο.Αντάρτικο ρε κουφάλες RCTάδες,τελειώσατε!


74891

SPORAKIAS
18/01/2007, 19:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από runneras125
Άλλο είναι εκείνο.

το ηξερα οτι θα το πεις...:rolleyes:

ουουουουυο ......παλιο καμενοι .....

:smokin: :evil: :rotflmao:













































για να μαθεις τοτε παρε..............ενα μπανικο....:smokin:


74892

adam_tsouk
18/01/2007, 19:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από runneras125
A ξέχασα...Η ζωή αρχίζει μετά τα 200


πφφφφφφ....







:rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao: