PDA

View Full Version : ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΘΑΙΝΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΑ ΛΑΘΗ ΜΑΣ!!!



TROOPER
19/01/2007, 07:06
περασμενο σαββατο και πηγαινω στη καλλιροης, στη dainese με το αμαξι (που θα φορτωνα αυτα που θα επαιρνα???).
φτανοντας για να μην τα πολυλογουμε με ανοιχτη πορτα του συνοδηγου (δεν το ειδα καν οτι ητανε ανοιχτη η πορτα γιατι γυρισα το κεφαλι αριστερα προσπαθοντας να δω μη μου ρχεται κανενας και με βιασυνη), κανω οπισθεν και βρισκω το v-strom που ητανε κανονικα παρκαρισμενο ΜΕ ΤΗ ΠΟΡΤΑ!!!!
πεφτει κατω και τρελενομαι με τη μαλακια που εκανα!!!!
αμεσως κατεβαινω,και ενω ερχεται τι παιδι που ειχε το μηχανακι εγω ηδη το σηκωνω και ψαχνω να δω τι ζημια του εκανα!!!
δεξι πλαστικο,δεξι αντιβαρο,δεξι καθρεφτη,δεξι φλασ,αριστερα μπροστα το μουτρο με μια πρωτη ματια!!!!
φυσικα φωναξα αστυνομια προκυμενου να καταγραψει το περιστατικο και εννοειτε οτι εκανα δηλωση τη δευτερα στο παλικαρι ο οποιος με ειδε να αρωσταινω απο τη στεναχωρια και το γαμωτο και προσπαθουσε να με παρηγορησει κιολας (να σαι καλα ρε δημητρη, σορρυ κιολας ξανα!!!)

απλα το εβαλα γιατι θεωρω οτι οπως λεμε για τις μαλακιες των αλλων πρεπει να μιλαμε και για τις δικες μας !!!

KaterinaX
19/01/2007, 07:53
:a55:

εχετε αναρωτηθει ποτε αν, λεω αν, αλλαζει η οδικη μας,σας δλδ,γιατι εγω δεν οδηγω μηχανη..,
η οδικη συμπεριφορα..οταν οδηγουμε αυτοκινητο απ οταν οδηγουμε τη μηχανη..?

Respect
19/01/2007, 07:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
περασμενο σαββατο και πηγαινω στη καλλιροης, στη dainese με το αμαξι (που θα φορτωνα αυτα που θα επαιρνα???).
φτανοντας για να μην τα πολυλογουμε με ανοιχτη πορτα του συνοδηγου (δεν το ειδα καν οτι ητανε ανοιχτη η πορτα γιατι γυρισα το κεφαλι αριστερα προσπαθοντας να δω μη μου ρχεται κανενας και με βιασυνη), κανω οπισθεν και βρισκω το v-strom που ητανε κανονικα παρκαρισμενο ΜΕ ΤΗ ΠΟΡΤΑ!!!!
πεφτει κατω και τρελενομαι με τη μαλακια που εκανα!!!!
αμεσως κατεβαινω,και ενω ερχεται τι παιδι που ειχε το μηχανακι εγω ηδη το σηκωνω και ψαχνω να δω τι ζημια του εκανα!!!
δεξι πλαστικο,δεξι αντιβαρο,δεξι καθρεφτη,δεξι φλασ,αριστερα μπροστα το μουτρο με μια πρωτη ματια!!!!
φυσικα φωναξα αστυνομια προκυμενου να καταγραψει το περιστατικο και εννοειτε οτι εκανα δηλωση τη δευτερα στο παλικαρι ο οποιος με ειδε να αρωσταινω απο τη στεναχωρια και το γαμωτο και προσπαθουσε να με παρηγορησει κιολας (να σαι καλα ρε δημητρη, σορρυ κιολας ξανα!!!)

απλα το εβαλα γιατι θεωρω οτι οπως λεμε για τις μαλακιες των αλλων πρεπει να μιλαμε και για τις δικες μας !!! Να ρωτήσω: θυμάσαι αν φόραγε κάγκελα το vstrom;

gian_nykt
19/01/2007, 08:52
Το σίγουρο είναι οτι οτι οδηγώντας μοτο αλλάζει η συμπεριφορά μας ΩΣ προς τις μοτο οταν οδηγάμε Ι.Χ.!!! Πράγμα που δυστυχώς δεν μπορούν να καταλάβουν κάποιοι οδηγοί ΙΧ που δεν εχουν κάτσει σε μοτο ποτέ τους!!! Λες και δεν υπάρχουμε ή λες και δεν ειμαστε τοσο σημαντικοί ως ζωές αν δεν καβαλάμε αμάξι.....κι όπως λέει κι ο Σταρόβας κλείνωντας ενα τραγούδι : "....άνθρωποι ειναι κι αυτοί...δεν ειναι ζώα!!"

KaterinaX
19/01/2007, 09:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από gian_nykt
Το σίγουρο είναι οτι οτι οδηγώντας μοτο αλλάζει η συμπεριφορά μας ΩΣ προς τις μοτο οταν οδηγάμε Ι.Χ.!!! Πράγμα που δυστυχώς δεν μπορούν να καταλάβουν κάποιοι οδηγοί ΙΧ που δεν εχουν κάτσει σε μοτο ποτέ τους!!! Λες και δεν υπάρχουμε ή λες και δεν ειμαστε τοσο σημαντικοί ως ζωές αν δεν καβαλάμε αμάξι.....κι όπως λέει κι ο Σταρόβας κλείνωντας ενα τραγούδι : "....άνθρωποι ειναι κι αυτοί...δεν ειναι ζώα!!"

ειπα δεν οδηγω,οχι οτι δεν ανεβαινω.. τις μηχανες τις αγαπαμε ,τις προσεχουμε,δινουμε παντα προτεραιοτητα, αυτα για να μη παρεξηγηθω..... απλα αναρωτηθηκα πριν ...



ΥΓ. ..ΔΕΝ ΙΣΧΥΟΥΝ ΒΕΒΑΙΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΑΥΤΑ... ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΕΙΝΑΙ ΑΚΑΤΑΛΛΗΛΟΙ ΓΙΑ ΔΡΟΜΟΥΣ ΠΟΥ ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΕΣ!!

project.breeze
19/01/2007, 09:10
Είναι προς τιμήν σου που βγήκες και το είπες.Είναι καλό να παραδεχόμαστε τα λάθη μας και να τα αναγνωρίζουμε,δείχνουμε ότι είμαστε,τουλάχιστον,ακομπλεξάριστοι.Εγώ να δεις πως τρελλάθηκα όταν ανοίγοντας την πόρτα του συνοδηγού έριξα κάτω 2 παλλικάρια με ένα scooteraki.Δεν μπορούσα να κοιμηθώ το βράδυ αν και ορκίζομαι πως κοίταξα 2 φορές τον καθρέφτη.Πρέπει να ξεκίνησαν πίσω ακριβώς από το αυτοκίνητο...

airamhag
19/01/2007, 09:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
περασμενο σαββατο και πηγαινω στη καλλιροης, στη dainese με το αμαξι (που θα φορτωνα αυτα που θα επαιρνα???).
φτανοντας για να μην τα πολυλογουμε με ανοιχτη πορτα του συνοδηγου (δεν το ειδα καν οτι ητανε ανοιχτη η πορτα γιατι γυρισα το κεφαλι αριστερα προσπαθοντας να δω μη μου ρχεται κανενας και με βιασυνη), κανω οπισθεν και βρισκω το v-strom που ητανε κανονικα παρκαρισμενο ΜΕ ΤΗ ΠΟΡΤΑ!!!!
πεφτει κατω και τρελενομαι με τη μαλακια που εκανα!!!!
αμεσως κατεβαινω,και ενω ερχεται τι παιδι που ειχε το μηχανακι εγω ηδη το σηκωνω και ψαχνω να δω τι ζημια του εκανα!!!
δεξι πλαστικο,δεξι αντιβαρο,δεξι καθρεφτη,δεξι φλασ,αριστερα μπροστα το μουτρο με μια πρωτη ματια!!!!
φυσικα φωναξα αστυνομια προκυμενου να καταγραψει το περιστατικο και εννοειτε οτι εκανα δηλωση τη δευτερα στο παλικαρι ο οποιος με ειδε να αρωσταινω απο τη στεναχωρια και το γαμωτο και προσπαθουσε να με παρηγορησει κιολας (να σαι καλα ρε δημητρη, σορρυ κιολας ξανα!!!)

απλα το εβαλα γιατι θεωρω οτι οπως λεμε για τις μαλακιες των αλλων πρεπει να μιλαμε και για τις δικες μας !!!


:a19: :a19:

νομιζω πως αυτο το θρεντ πρεπει να μεινει γιαυτο το σκοπο .

KaterinaX
19/01/2007, 09:14
Ο TROOPER ανοιξε πολυ σοβαρη συζητηση!!!

airamhag
19/01/2007, 09:15
κ εγω εχω χτυπησει μηχανακι -σκουτερ...

ευτυχως ισα που την ακουμπησα ( κοπελια ηταν ) με μηδεν ταχητητα σχεδον , κ οι δυο..


ενα μικρο κοψιμο στο ποδι της , πηγαμε αμεσως σε φαρμακειο για αντιτετανικο ορο...

KaterinaX
19/01/2007, 09:27
ΝΑ ΜΗ ΒΡΕΘΕΙΣ ΣΤΗ ΔΥΣΚΟΛΗ ΘΕΣΗ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΔΕΞΙΑ ΤΟΝ ΑΣΥΝΕΙΔΗΤΟ ΠΟΥ ΑΝΟΙΓΕΙ ΤΗ ΠΟΡΤΑ... ΚΑΙ ΣΤ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΑΚΡΙΒΩΣ ΔΙΠΛΑ ΣΟΥ ΝΑ ΠΡΟΣΠΕΡΝΑΕΙ ΜΗΧΑΝΗ!! ΔΙΛΛΗΜΑ....ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΤΗ ΠΟΡΤΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΤΗΝ ΑΝΟΙΞΕ ΜΑΖΙ.....? ... ΝΑΙ...! ΝΑΙ..! ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΠΕΤΑΞΕΙΣ ΤΗ ΜΗΧΑΝΗ ΚΑΤΩ ΣΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ ΡΕΥΜΑ!


ΑΥΤΟ ΕΤΥΧΕ ΣΕ ΜΕΝΑ!

KaterinaX
19/01/2007, 09:39
ΤΗ ΜΗΧΑΝΗ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΕΤΑΞΑ ΠΑΝΤΩΣ!! ΜΗΔΕΝ ΕΛΙΓΜΟΣ! ΠΡΟΛΑΒΑ ΚΑΙ ΤΟ ΚΟΚΑΛΛΩΣΑ ΕΓΚΑΙΡΩΣ! ΑΛΛΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩς ΘΑ ΕΠΑΙΡΝΑ ΤΗ ΠΟΡΤΑ ΤΟΥ ΑΛΛΟΥΝΟΥ..... ΜΗ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ ΔΕ ΘΑΧΑ ΤΥΨΕΙΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΙΔΙΟ....

Gandalf dr685sm
19/01/2007, 09:50
Trooper, αν είχαμε όλοι συνείδηση του τι εστί να οδηγείς μηχανή και αυτοκίνητο , να είσαι πιο σίγουρος οτι αρκετά λιγότερα ατυχήματα θα είχαμε και αρκετά καλύτερη συμπεριφορά ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΔΥΟ ΠΛΕΥΡΕΣ.

Γιατί ας μην ξεχνάμε οτι και εμείς είμαστε λίγο "κάφροι" όταν ανεβαίνουμε σε μηχανή και αλλάζουμε απο δεξιά αριστερά, βασιζόμενοι στις δικές μας ικανότητες, αλλά μην γνωρίζοντας πως μπορεί να αντιδράσει ο τύπος/τύπισσα στο προπορευόμενο αυτοκίνητο.

όλα είναι θέμα παιδείας... Μάθημα έδωσε ο φίλος Trooper με την συμπεριφορά του, όσον αφορά το συμβάν. Θα το έκαναν πολλοί απο εμάς;... αναρρωτηθείτε σοβαρά τώρα!!!


Gandalf

AFROPANTELOS
19/01/2007, 10:03
Λαθος μπορει να κανουμε ολοι σε καποια στιγμη .

Το θεμα ειναι πως το αντιμετωπιζουμε.

Συγχαρητηρια στο φιλο για την σταση του η οποια πρεπει να αποτελει παραδειγμα προς μιμηση για πολους:beer: :beer: :beer: :beer:

kalesin
19/01/2007, 10:03
Δυστυχως εχουμε φτασει στο σημειο να λεμε μπραβο στα αυτονοητα...

Ευτυχως που βγηκε ο trooper κ παραδεχτηκε ενα λαθος που εκανε απο απροσεξια, απο την κακια στιγμη οτιδηποτε.. ειχα αρχισει να πιστευω οτι κανενας δεν κανει λαθος εδω μεσα, οτι ολοι ειμαστε οι αψεγαδιαστοι...


Μπραβο ρε trooper, οχι τοσο για το οτι εκανες αυτο που επρεπε να κανεις με τη μηχανη του παιδιου, αλλα πιο πολυ γιατι ειχες τα .. αυγα να μην κανεις τον μαλακα


:beer:

gian_nykt
19/01/2007, 10:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από KaterinaX
ειπα δεν οδηγω,οχι οτι δεν ανεβαινω.. τις μηχανες τις αγαπαμε ,τις προσεχουμε,δινουμε παντα προτεραιοτητα, αυτα για να μη παρεξηγηθω..... απλα αναρωτηθηκα πριν ...



ΥΓ. ..ΔΕΝ ΙΣΧΥΟΥΝ ΒΕΒΑΙΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΑΥΤΑ... ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΕΙΝΑΙ ΑΚΑΤΑΛΛΗΛΟΙ ΓΙΑ ΔΡΟΜΟΥΣ ΠΟΥ ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΕΣ!!

Μην ανησυχείς...δεν αναφέρθηκα σε σένα....γενικά το έγραψα γιατί όντως ισχύει σε αρκετά μεγάλο ποσοστό οδηγών ΙΧ!

Ταξιδευτής
19/01/2007, 10:43
Τον Γιωργο (Trooper) εχω την χαρα να τον ξερω απο κοντα και να εχουμε πιει και ενα κρασι μαζι, και ειναι μαγκας (με την σωστη εννοια) και κιμπαρης! Πιστεψτε με ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ το ατομο που θα την εκανε με ελαφρα πηδηματακια σε μια στραβη! :nono:

Μπραβο ρε Γιωργη και απο εμενα που το ειπες το σκηνικο, γιατι ετσι δειχνουμε παιδεια, μαγκια και χαρακτηρα! Ανεβηκες αλλα 2 κλικ στην εκτιμηση μου φιλε! :wave2:

Ποτε ξανα τετοια σκηνικα και προσοχη ολοι αδερφια στη ζουγκλα εκει εξω.... :mad:

airamhag
19/01/2007, 10:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από Ταξιδευτής
Τον Γιωργο (Trooper) εχω την χαρα να τον ξερω απο κοντα και να εχουμε πιει και ενα κρασι μαζι, και ειναι μαγκας (με την σωστη εννοια) και κιμπαρης! Πιστεψτε με ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ το ατομο που θα την εκανε με ελαφρα πηδηματακια σε μια στραβη! :nono:

Μπραβο ρε Γιωργη και απο εμενα που το ειπες το σκηνικο, γιατι ετσι δειχνουμε παιδεια, μαγκια και χαρακτηρα! Ανεβηκες αλλα 2 κλικ στην εκτιμηση μου φιλε! :wave2:

Ποτε ξανα τετοια σκηνικα και προσοχη ολοι αδερφια στη ζουγκλα εκει εξω.... :mad:

+1000000000




οσο για τον Γιωργο...ειπαμε Respect._



παραδειγμα προς μιμηση ο φιλος μας,


γι αυτο προτεινα να μεινει αυτο το θρεντ κ να γραφουμε οτι στραβο εχουμε κανει..




α! κ που στε...καλο ειναι να τα γραφουμε ακομα κ αν την καναμε μετα με ελαφρια...δεν ειμαστε εδω για να κρινουμε , αλλα για να γινομαστε καλυτεροι..

Maira
19/01/2007, 11:16
:a18: :a19:

Τι άλλο να πω!

bartlal
19/01/2007, 11:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalesin
...Μπραβο ρε trooper, οχι τοσο για το οτι εκανες αυτο που επρεπε να κανεις με τη μηχανη του παιδιου, αλλα πιο πολυ γιατι ειχες τα .. αυγα να μην κανεις τον μαλακα

ειχε περασει πιο πριν και του ειχα δωσει 2 καρτελλες αυγα απο το χουριου... αλλα λυσε μου την απορια βρε συ: που το ηξερες και το εγραψες? :confused:






:rolleyes:

makis206
19/01/2007, 12:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
ειχε περασει πιο πριν και του ειχα δωσει 2 καρτελλες αυγα απο το χουριου... αλλα λυσε μου την απορια βρε συ: που το ηξερες και το εγραψες? :confused:
:rolleyes:

Ε πως ;

Κάθε άντρας έχει αυγά κρυμμένα σε ασφαλές μέρος, άλλοι πρωτευουσιάνικα κι άλλοι χωριουδίστικα, αυγά να'ναι κι ότι να'ναι :rotflmao:

Εύγε ρε Τρουπερ, μικροπταισματάκι ήταν που κάθε άνθρωπος μπορεί να το κάνει, ξηγήθηκες όπως έπρεπε και μακάρι να γίνεις το παράδειγμα σ'αυτούς που δεν φύλαξαν καλά τ'αυγά τους και τα'καναν ομελέτα. :winka: :lol:

:beer: :beer: :a19:

airamhag
19/01/2007, 12:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
ειχε περασει πιο πριν και του ειχα δωσει 2 καρτελλες αυγα απο το χουριου... αλλα λυσε μου την απορια βρε συ: που το ηξερες και το εγραψες? :confused:






:rolleyes:


:a27: :a27: :a27: :a015: :a016: :a015: :a27: :a27:

bartlal
19/01/2007, 12:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Ε πως ;

Κάθε άντρας έχει αυγά κρυμμένα σε ασφαλές μέρος, άλλοι πρωτευουσιάνικα κι άλλοι χωριουδίστικα, αυγά να'ναι κι ότι να'ναι :rotflmao:




ρε π@παρα στραβαδι, εγω αναφερομαι στις 2 ΚΑΡΤΕΛΛΕΣ ΑΥΓΑ που του ειχα δωσει μιας και ηταν με το τουτου και μπορουσε να τα φορτωσει!!! :a21: :a24:

makis206
19/01/2007, 12:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
ρε π@παρα στραβαδι, εγω αναφερομαι στις 2 ΚΑΡΤΕΛΛΕΣ ΑΥΓΑ που του ειχα δωσει μιας και ηταν με το τουτου και μπορουσε να τα φορτωσει!!! :a21: :a24:

Ε όχι και στραβάδι !:eyepop:

Λίγο πιο πονηρίδης απ'όσο χρειάζεται ίσως :cool:


:lol: :lol: :a27: :lol:

bartlal
19/01/2007, 12:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Ε όχι και στραβάδι !:eyepop:

Λίγο πιο πονηρίδης απ'όσο χρειάζεται ίσως :cool:


:lol: :lol: :a27: :lol:

πονηρίδη, αει παενε τραβα στο ανεκδοτο σου που μπαζει και ασε τις πονηριες για τους πονηρους... :mad: :mad: :mad:

makis206
19/01/2007, 12:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
πονηρίδη, αει παενε τραβα στο ανεκδοτο σου που μπαζει και ασε τις πονηριες για τους πονηρους... :mad: :mad: :mad:

Έφαγα το ρισαϊκλάκι μου και στάνιαρα :smokin: :rotflmao:

Έμαθα και απ'το λάθος μου άρα είμαι in topic κι εδώ.:sun:

:lol: :lol:

Nostra
19/01/2007, 12:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
απλα το εβαλα γιατι θεωρω οτι οπως λεμε για τις μαλακιες των αλλων πρεπει να μιλαμε και για τις δικες μας !!!
άντε βρε κάγγουρα, ινδιάνε, αλχιμιστή, μαλακίδη που ήρθες κιόλας να μας γράψεις τη μαλακία σου εδώ μέσα....

θες να σου πούμε και μπράβο? Ε, μπράβο μαλάκα που γάμησες τη μηχανή του παιδιού και μετά με την ΑΝυποκριτική της Ντενίση τον έκανες να αισθανθεί και άσχημα που του γάμησες τη μηχανή του...

δηλαδή τί ήθελες να σου στήσει και κώλο επειδή του χτύπησες στο φιλότιμο.... α, να χαθείς γελοίε κουτάκια... μόνο στο δέλεαρ ξέρεις να έρχεσαι με τη μηχανή, όλες τις άλλες μέρες καβαλάς το 4τροχο χρέπι σου και κάνεις κόντρες με yugo και Deux Cheveaux ....

έχουμε φτάσει δηλαδή να θέλεις να σου λέμε καλά έκανες που έκανες το αυτονόητο?

και στη τελική ρε φίλε μη γράφεις κάθε φορά που κάνεις μαλακία εδώ μέσα... δεν υπάρχει αρκετός χώρος στον server... έχουμε κι άλλους μαλάκες εδώ μέσα ...δεν είσαι ο μόνος...


αλήτη, τσαντάκια κουτάκια .... δε ντρέπεσαι ρε?

με σύγχυσες μεσημεριάτικα καραγκιοζάκο και μου 'φυγε και ο πόντος από το ελαστικό μου το καλσόν το καλό...


:alien: :uplate: :uplate: :alien:



Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
πεφτει κατω και τρελαίνομαι με τη μαλακια που εκανα!!!!

Α! και κάτι άλλο... αφού κάνεις τη μαλακία... μετά από λίγο λογικό είναι να "πέφτει" ...

μη τρελαίνεσαι... φυσιολογικό είναι....

:lol: :lol: :lol:


























:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

makis206
19/01/2007, 12:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nostra
άντε βρε κάγγουρα, ινδιάνε, αλχιμιστή, μαλακίδη που ήρθες κιόλας να μας γράψεις τη μαλακία σου εδώ μέσα....

Καλά κάνουν και σας λένε τσαντάκηδες εσάς τους αλήτες με τα μηχανάκια :eyepop:

Να μου χαθείς παλιοσουζάκια και κοντράκια..:mad:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

LIBYKOS
19/01/2007, 13:00
Του τη μαμήσατε τη συζήτηση του ανθρώπου:(

:lol: :lol:

TROOPER
19/01/2007, 13:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nostra
άντε βρε κάγγουρα, ινδιάνε, αλχιμιστή, μαλακίδη που ήρθες κιόλας να μας γράψεις τη μαλακία σου εδώ μέσα....

θες να σου πούμε και μπράβο? Ε, μπράβο μαλάκα που γάμησες τη μηχανή του παιδιού και μετά με την ΑΝυποκριτική της Ντενίση τον έκανες να αισθανθεί και άσχημα που του γάμησες τη μηχανή του...

δηλαδή τί ήθελες να σου στήσει και κώλο επειδή του χτύπησες στο φιλότιμο.... α, να χαθείς γελοίε κουτάκια... μόνο στο δέλεαρ ξέρεις να έρχεσαι με τη μηχανή, όλες τις άλλες μέρες καβαλάς το 4τροχο χρέπι σου και κάνεις κόντρες με yugo και Deux Cheveaux ....

έχουμε φτάσει δηλαδή να θέλεις να σου λέμε καλά έκανες που έκανες το αυτονόητο?

και στη τελική ρε φίλε μη γράφεις κάθε φορά που κάνεις μαλακία εδώ μέσα... δεν υπάρχει αρκετός χώρος στον server... έχουμε κι άλλους μαλάκες εδώ μέσα ...δεν είσαι ο μόνος...


αλήτη, τσαντάκια κουτάκια .... δε ντρέπεσαι ρε?

με σύγχυσες μεσημεριάτικα καραγκιοζάκο και μου 'φυγε και ο πόντος από το ελαστικό μου το καλσόν το καλό...


:alien: :uplate: :uplate: :alien:




Α! και κάτι άλλο... αφού κάνεις τη μαλακία... μετά από λίγο λογικό είναι να "πέφτει" ...

μη τρελαίνεσαι... φυσιολογικό είναι....

:lol: :lol: :lol:



























να σου πω ρε κοπελια...

μηπως να ιδρυσουμε κομα???εχουμε αρχισει να γινομαστε σαν τον αλλο,τον καραφλο με τη φοτογραφικη μηχανη στο paintball.και ξερεις τι με προβληματιζει???οτι μας αρεσει κιολας!!!:lol: :lol: :lol: :lol:

airamhag
19/01/2007, 13:15
μ αρεσει που προτεινα να μεινει να γραφουμε παρομοια γεγονοτα...

:o


:smokin:

Nostra
19/01/2007, 13:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
να σου πω ρε κοπελια...

μηπως να ιδρυσουμε κομα???εχουμε αρχισει να γινομαστε σαν τον αλλο,τον καραφλο με τη φοτογραφικη μηχανη στο paintball.και ξερεις τι με προβληματιζει???οτι μας αρεσει κιολας!!!:lol: :lol: :lol: :lol:

ντάξει μωρέ... τζόγος να γίνεται ...


να κάνουμε και κάνα καλό...

και χωρίς πλάκα είναι αναζωογονητικό το να γράφεις έτσι... όσο δε σε παρεξηγούν δηλαδή...


Δε μου λες ρε ... έχεις καμιά σοβαρή ασφάλεια στο αμάξι ή θα το πληρώσουν του πέους ανήμερα το παλικάρι?

TROOPER
19/01/2007, 13:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nostra
ντάξει μωρέ... τζόγος να γίνεται ...


να κάνουμε και κάνα καλό...

και χωρίς πλάκα είναι αναζωογονητικό το να γράφεις έτσι... όσο δε σε παρεξηγούν δηλαδή...


Δε μου λες ρε ... έχεις καμιά σοβαρή ασφάλεια στο αμάξι ή θα το πληρώσουν του πέους ανήμερα το παλικάρι?

καλα εισαι παπαρας????με εμενα μιλας !!!!

οσο για το αν με παρεξηγουν...ισα ισα!!!εκει ειναι η μεγαλη πλακα ρε !!!:wave2:

TROOPER
19/01/2007, 13:21
και για να ξεκαθαρισω!!!

εννοειτε οτι δεν το ποσταρα ουτε για μπραβο,ουτε για ζητω.οσοι με ξερετε αλλωστε μαλλον θα το αντιλαμβανεστε!!!
επισης φυσικα και ειναι το αυτονοητο το να παραδεχτεις το λαθος σου και να δεχτεις τις συνεπειες των πραξεων σου!!!
απλως η κατηγορια ειναι στραβα και αναποδα!
οχι στραβα και αναποδα που τυχαινουν σε εμας αλλα και που εμεις προκαλουμε!!!αυτος ητανε και ο λογος που το εβαλα.

arxaios
19/01/2007, 13:51
Sorry αλλά δεν κρατιέμαι ....................

Το να ρίξεις τη μηχανή είναι απλά ατύχημα και συγχωρείται ...............................














































































το οτι είσαι γαύρος ειναι η ΜΑΛΑΚΙΑ !!!!!!!!!!!!!!
:lol: :lol: :lol: :lol:

Να'σαι καλά και τα σίδερα φτιάχνουν και μάλιστα εύκολα :wave2: :wave2: :wave2: :wave2:

TROOPER
19/01/2007, 13:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από arxaios
Sorry αλλά δεν κρατιέμαι ....................

Το να ρίξεις τη μηχανή είναι απλά ατύχημα και συγχωρείται ...............................














































































το οτι είσαι γαύρος ειναι η ΜΑΛΑΚΙΑ !!!!!!!!!!!!!!
:lol: :lol: :lol: :lol:

Να'σαι καλά και τα σίδερα φτιάχνουν και μάλιστα εύκολα :wave2: :wave2: :wave2: :wave2:


εισαι ενα ελεεινο κρητικο σκουπιδι!!!



:a38:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
:wave2:

arxaios
19/01/2007, 13:54
Ναι και το χαίρομαι ασύστολα .................
:lol: :lol: :lol:

TROOPER
19/01/2007, 14:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από arxaios
Ναι και το χαίρομαι ασύστολα .................
:lol: :lol: :lol:

:a013:

catmaster
19/01/2007, 14:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
περασμενο σαββατο και πηγαινω στη καλλιροης, στη dainese με το αμαξι (που θα φορτωνα αυτα που θα επαιρνα???).
φτανοντας για να μην τα πολυλογουμε με ανοιχτη πορτα του συνοδηγου (δεν το ειδα καν οτι ητανε ανοιχτη η πορτα γιατι γυρισα το κεφαλι αριστερα προσπαθοντας να δω μη μου ρχεται κανενας και με βιασυνη), κανω οπισθεν και βρισκω το v-strom που ητανε κανονικα παρκαρισμενο ΜΕ ΤΗ ΠΟΡΤΑ!!!!
πεφτει κατω και τρελενομαι με τη μαλακια που εκανα!!!!
αμεσως κατεβαινω,και ενω ερχεται τι παιδι που ειχε το μηχανακι εγω ηδη το σηκωνω και ψαχνω να δω τι ζημια του εκανα!!!
δεξι πλαστικο,δεξι αντιβαρο,δεξι καθρεφτη,δεξι φλασ,αριστερα μπροστα το μουτρο με μια πρωτη ματια!!!!
φυσικα φωναξα αστυνομια προκυμενου να καταγραψει το περιστατικο και εννοειτε οτι εκανα δηλωση τη δευτερα στο παλικαρι ο οποιος με ειδε να αρωσταινω απο τη στεναχωρια και το γαμωτο και προσπαθουσε να με παρηγορησει κιολας (να σαι καλα ρε δημητρη, σορρυ κιολας ξανα!!!)

απλα το εβαλα γιατι θεωρω οτι οπως λεμε για τις μαλακιες των αλλων πρεπει να μιλαμε και για τις δικες μας !!!

.......Αυτό που δεν σας λέει η κουλάντζα είναι ότι δεν έβλεπε γιατί.......







































































































ΦΟΡΑΓΕ ΤΗΝ ΔΕΡΜΑΤΙΝΗ ΦΟΡΜΑ ΠΟΥ ΠΗΡΕ ΟΔΗΓΩΝΤΑΣ ΤΟ ΚΟΥΤΙ

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

TROOPER
19/01/2007, 14:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από catmaster
.......Αυτό που δεν σας λέει η κουλάντζα είναι ότι δεν έβλεπε γιατί.......
ΦΟΡΑΓΕ ΤΗΝ ΔΕΡΜΑΤΙΝΗ ΦΟΡΜΑ ΠΟΥ ΠΗΡΕ ΟΔΗΓΩΝΤΑΣ ΤΟ ΚΟΥΤΙ

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ε μιλαμε για μεγαλο κοπανο τωρα!!!

:a015:

arxaios
19/01/2007, 14:48
Φόραγε την καινούργια αντιανεμική Dainese μπαλακλάβα του ..................... ΑΝΑΠΟΔΑ
:lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol:

Το άνοιγμα πάει ΜΠΡΟΣΤΑ ρεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!

TROOPER
19/01/2007, 14:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από arxaios
Φόραγε την καινούργια αντιανεμική Dainese μπαλακλάβα του ..................... ΑΝΑΠΟΔΑ
:lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol:

Το άνοιγμα πάει ΜΠΡΟΣΤΑ ρεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!

εσυ να το βαζεις απο μπροστα εγω θα το βαζω απο πισω !!!

:smokin:

SPORAKIAS
19/01/2007, 15:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
και για να ξεκαθαρισω!!!

εννοειτε οτι δεν το ποσταρα ουτε για μπραβο,ουτε για ζητω.οσοι με ξερετε αλλωστε μαλλον θα το αντιλαμβανεστε!!!



εεεε...τοτε εισαι πολυ μ@λ@κ@ς,αλητης ,ασχετος,βρομοκαθικο που σκοτωνεις τον κοσμακι με το παλιο χαρβαλο σου και θελεις κρεμασμα στην ομονοια..... :a37:

ΒΡΑΔΥ ΤΟ ΠΗΡΕΣ...???? :a017: :a66:

εεεε...παλιοκουλαδι......????:a015: :a016:









































ενταξει τωρα...ακουσες αυτα που ηθελες...???:evil: :smokin:

TROOPER
19/01/2007, 15:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από SPORAKIAS
εεεε...τοτε εισαι πολυ μ@λ@κ@ς,αλητης ,ασχετος,βρομοκαθικο που σκοτωνεις τον κοσμακι με το παλιο χαρβαλο σου και θελεις κρεμασμα στην ομονοια..... :a37:

ΒΡΑΔΥ ΤΟ ΠΗΡΕΣ...???? :a017: :a66:

εεεε...παλιοκουλαδι......????:a015: :a016:


ενταξει τωρα...ακουσες αυτα που ηθελες...???:evil: :smokin:


α να γεια σου!!!!!!!!!!

ε μα με ερωτες και αγαπες που παμε!!!!

:lol: :lol: :lol:

VegasKitty
19/01/2007, 15:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
α να γεια σου!!!!!!!!!!

ε μα με ερωτες και αγαπες που παμε!!!!

:lol: :lol: :lol:

Τωρα το παιζεις και δυσκολος????? :rolleyes:

Βρε Sporakia χωσ'του κιαλλα (μπινελικια εννοω) μπας και ησυχασουμε!!!!! :evil:

:rotflmao: :rotflmao:

TROOPER
19/01/2007, 15:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από VegasKitty
Τωρα το παιζεις και δυσκολος????? :rolleyes:

Βρε Sporakia χωσ'του κιαλλα (μπινελικια εννοω) μπας και ησυχασουμε!!!!! :evil:

:rotflmao: :rotflmao:

:sick:

airamhag
19/01/2007, 15:58
οχι ! οχι ! αλλα μπινελικια !!!


θα τσαντιστει ο Trooper !

τον ειδα σε αλλο ποστ ..κ νομιζα πως θα βγει απο την οθονη ! ψαχνομουν να δω απο που ακουγονται τα μπινελικια του Γιωργου !!!


:lol: :lol: :lol: :lol:

Tropeas
19/01/2007, 18:10
άρα σου ήρθαν στα ίδια τα δερμάτινα.... :p

Cpt. Haddock
19/01/2007, 19:02
μωρή κουλάνζα TROOPER...

ΤΙ πήρες απο τη Dainese που ήθελες αυτοκίνητο να το κουβαλήσεις;

Σύνθετο ή σκρίνιο; :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:



:wave2: :beer: :wave2:

TROOPER
19/01/2007, 20:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
μωρή κουλάνζα TROOPER...

ΤΙ πήρες απο τη Dainese που ήθελες αυτοκίνητο να το κουβαλήσεις;

Σύνθετο ή σκρίνιο; :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:



:wave2: :beer: :wave2:

δε σου λεω...:lol:

:beer:

:wave2:

TROOPER
19/01/2007, 20:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tropeas
άρα σου ήρθαν στα ίδια τα δερμάτινα.... :p

:confused:

απο που προκυπτει αυτο ρε βλαμενε???

:beer:

:wave2:

arxaios
19/01/2007, 21:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
μωρή κουλάνζα TROOPER...

ΤΙ πήρες απο τη Dainese που ήθελες αυτοκίνητο να το κουβαλήσεις;

Σύνθετο ή σκρίνιο; :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:



:wave2: :beer: :wave2:
Πήρε ένα σετάκι δερμάτινες κουρτίνες σαλονιού για να ταιριάζει με τα σεμμεδάκια που αγόρασε πέρισυ ...........
:lol: :lol: :lol:

TROOPER
19/01/2007, 21:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από arxaios
Πήρε ένα σετάκι δερμάτινες κουρτίνες σαλονιού για να ταιριάζει με τα σεμμεδάκια που αγόρασε πέρισυ ...........
:lol: :lol: :lol:

τι στο διαλο το ματι της θαντερα εχει αυτος???

:lol: :lol: :lol: :lol:

zolotas
19/01/2007, 22:08
κουφαλα καπιταλα dainese e???????? :mad: τα φραγκα δεν κρυβονται τελικα ........:a11: :a01:

TROOPER
19/01/2007, 23:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από zolotas
κουφαλα καπιταλα dainese e???????? :mad: τα φραγκα δεν κρυβονται τελικα ........:a11: :a01:

:nono: :nono:

ΟΧΙ ΡΕ ΖΟΛ!!!!!!!!

αλλωστε δε μου αρεσουνε κιολας τα dainese!!!!!!m-tech πηρα.

:wave2:

el_hymador
19/01/2007, 23:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
:nono: :nono:

ΟΧΙ ΡΕ ΖΟΛ!!!!!!!!

αλλωστε δε μου αρεσουνε κιολας τα dainese!!!!!!m-tech πηρα.

:wave2:

Θα πας στους MAIDEN και θες να εισαι leather in fashion?:lol:

TROOPER
19/01/2007, 23:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
Θα πας στους MAIDEN και θες να εισαι leather in fashion?:lol:

WTF is fashion :confused:

el_hymador
19/01/2007, 23:51
:lol: :rotflmao: :lol:

εχω λιωσει λεμε...bob ο σφουγγαρακης στην θεση του Εddie...:lol: :bawl: :lol:


74945

el_hymador
19/01/2007, 23:53
:lol: :lol: :lol: :bawl: :lol: :lol: :lol: ......


74946

TROOPER
19/01/2007, 23:54
:a36: :a36: :a36: :a36: :a36: :a36: :a36: :a57: :a57: :a57: :a57: :a56:

blueblack
20/01/2007, 05:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από arxaios
Sorry αλλά δεν κρατιέμαι ....................

Το να ρίξεις τη μηχανή είναι απλά ατύχημα και συγχωρείται ...............................














































































το οτι είσαι γαύρος ειναι η ΜΑΛΑΚΙΑ !!!!!!!!!!!!!!
:lol: :lol: :lol: :lol:

Να'σαι καλά και τα σίδερα φτιάχνουν και μάλιστα εύκολα :wave2: :wave2: :wave2: :wave2:


ΚΑΛΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΜΕΣ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ.......???????????

Καί μέ πρόλαβες....???????????

ΜΕ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΡΕ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ....????????????

Όπισθεν μέ άνοικτή πόρτα ....????????
Ποιός βγήκε ρέ καί τήν άφησε ...ΑΝΟΙΚΤΗ.....???????????
Καμμιά Ρωσίδα καί ήσουν ζαλισμένος....???????????????

Ή σάς ζάλισε πάλι ό πρόεδρος μέ τίς άναγγελίες του γιά τήν κατάκτηση τού
Ούέφα.......!!!!!!!!!!!!!!!

ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΑΥΤΟ ΑΠΟ ΣΕΝΑ......!!!!!!!!!!!!

Έκείνη ή κόντρα πού λέγαμε στή Χαλκιδική.........ΑΣΤΗΝ.........νά μάς πάθεις καί
τίποτε θάχω καί τύψεις.......
ΠΑΤΡΙΩΤΑΚΙ.........έ......ΠΑΤΡΙΩΤΑΚΙ έξ άγχυστίας βέβαια.....:lol:

costas_k
20/01/2007, 09:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
περασμενο σαββατο και πηγαινω στη καλλιροης, στη dainese με το αμαξι (που θα φορτωνα αυτα που θα επαιρνα???).
φτανοντας για να μην τα πολυλογουμε με ανοιχτη πορτα του συνοδηγου (δεν το ειδα καν οτι ητανε ανοιχτη η πορτα γιατι γυρισα το κεφαλι αριστερα προσπαθοντας να δω μη μου ρχεται κανενας και με βιασυνη), κανω οπισθεν και βρισκω το v-strom που ητανε κανονικα παρκαρισμενο ΜΕ ΤΗ ΠΟΡΤΑ!!!!
πεφτει κατω και τρελενομαι με τη μαλακια που εκανα!!!!
αμεσως κατεβαινω,και ενω ερχεται τι παιδι που ειχε το μηχανακι εγω ηδη το σηκωνω και ψαχνω να δω τι ζημια του εκανα!!!
δεξι πλαστικο,δεξι αντιβαρο,δεξι καθρεφτη,δεξι φλασ,αριστερα μπροστα το μουτρο με μια πρωτη ματια!!!!
φυσικα φωναξα αστυνομια προκυμενου να καταγραψει το περιστατικο και εννοειτε οτι εκανα δηλωση τη δευτερα στο παλικαρι ο οποιος με ειδε να αρωσταινω απο τη στεναχωρια και το γαμωτο και προσπαθουσε να με παρηγορησει κιολας (να σαι καλα ρε δημητρη, σορρυ κιολας ξανα!!!)

απλα το εβαλα γιατι θεωρω οτι οπως λεμε για τις μαλακιες των αλλων πρεπει να μιλαμε και για τις δικες μας !!!



σωστος!!!και ο αλλος βεβαια ειχε σωστη αντιμετωπιση που δεν σου εκανε φασαρια

TROOPER
20/01/2007, 10:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από iriniaa
ΚΑΛΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΜΕΣ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ.......???????????

Καί μέ πρόλαβες....???????????

ΜΕ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΡΕ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ....????????????

Όπισθεν μέ άνοικτή πόρτα ....????????
Ποιός βγήκε ρέ καί τήν άφησε ...ΑΝΟΙΚΤΗ.....???????????
Καμμιά Ρωσίδα καί ήσουν ζαλισμένος....???????????????

Ή σάς ζάλισε πάλι ό πρόεδρος μέ τίς άναγγελίες του γιά τήν κατάκτηση τού
Ούέφα.......!!!!!!!!!!!!!!!

ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΑΥΤΟ ΑΠΟ ΣΕΝΑ......!!!!!!!!!!!!

Έκείνη ή κόντρα πού λέγαμε στή Χαλκιδική.........ΑΣΤΗΝ.........νά μάς πάθεις καί
τίποτε θάχω καί τύψεις.......
ΠΑΤΡΙΩΤΑΚΙ.........έ......ΠΑΤΡΙΩΤΑΚΙ έξ άγχυστίας βέβαια.....:lol:

ρε συ ακου....
πηγαμε με την κοπελια μου να παρει παντελονι (γκορντουρα).το μαγαζι βαζει κωνους προκειμενου να σταματανε μονο οσοι ειναι πελατες και ειναι σχεδον πανω στη στροφη!σταματωντας εγω με το αμαξι ειπα στη κοπελια μου να κατεβει γρηγορα και να βγαλει τρεις κωνους.ανοιγει πορτα,τρεχει στον πιο μακρινο με τη λογικη οτι θα τους βγαλει απο μακρια προς το αμαξι και φτανοντας στον πιο κοντινο θα κλεισει και την πορτα.εγω ομως ο τελεμες πανω στο αγχος μου να παρκαρω γρηγορα κουμπωσα οπισθεν για να παρκαρω με τα μουτρα.και εξ αιτιας του οτι εκει ερχονται αμαξια γρηγορα, γυρισα το κεφαλι μου αριστερα και ετσι δεν ειδα την πορτα του συνοδηγου ανοιχτη.
στα σοβαρα τωρα μπορεις σε παρακαλω να ανακαλεσεις τα περι ρωσιδας?

οσο για την κοντρα που ελεγες παπουλη.........η μηχανη δεν εχει πορτες!!!!!!!!!!!
εκτος και αν φοβασαι !!!!!!!!!!!!!!

:smokin:

TROOPER
20/01/2007, 10:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από costas_k
σωστος!!!και ο αλλος βεβαια ειχε σωστη αντιμετωπιση που δεν σου εκανε φασαρια

σωστο...αν και θα ειχε ολα τα δικια με το μερος του !!!!!!!!!!

:wave2:

blueblack
20/01/2007, 22:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
ρε συ ακου....
πηγαμε με την κοπελια μου να παρει παντελονι (γκορντουρα).το μαγαζι βαζει κωνους προκειμενου να σταματανε μονο οσοι ειναι πελατες και ειναι σχεδον πανω στη στροφη!σταματωντας εγω με το αμαξι ειπα στη κοπελια μου να κατεβει γρηγορα και να βγαλει τρεις κωνους.ανοιγει πορτα,τρεχει στον πιο μακρινο με τη λογικη οτι θα τους βγαλει απο μακρια προς το αμαξι και φτανοντας στον πιο κοντινο θα κλεισει και την πορτα.εγω ομως ο τελεμες πανω στο αγχος μου να παρκαρω γρηγορα κουμπωσα οπισθεν για να παρκαρω με τα μουτρα.και εξ αιτιας του οτι εκει ερχονται αμαξια γρηγορα, γυρισα το κεφαλι μου αριστερα και ετσι δεν ειδα την πορτα του συνοδηγου ανοιχτη.
στα σοβαρα τωρα μπορεις σε παρακαλω να ανακαλεσεις τα περι ρωσιδας?

οσο για την κοντρα που ελεγες παπουλη.........η μηχανη δεν εχει πορτες!!!!!!!!!!!
εκτος και αν φοβασαι !!!!!!!!!!!!!!

:smokin:


AΝΑΚΑΛΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑ..........ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΝΤΡΑ....


Δέν είμαι ρατσιστής, καί φυσικά τό Ρωσίδα είχε μεταφορική σημασία,
έννοώντας μιά κοπέλλα έντυπωσιακή ψηλή καί όμορφη.
Τώρα άν παράλληλα είναι καί ή κοπελλιά σου άκόμα καλύτερα....!!!!!!!

Άλλά καί πάλι είσαι άδικαιολόγητος,δέν είχες μάτια ...
ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ...?????????

Όσο γιά τήν κόντρα ........:lol: ........:lol: .........κάτι fazer......καί κάτι z-750.....
τά έχω καταπιεί πολλές φορές γιά πλάκα.......:lol:
μέ τό v-stromaki έννοείται.....!!!!!!!!!!!!!!

ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΩ.............

ΜΟΛΙΣ ΦΤΙΑΞΕΙΣ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΦΥΣΙΚΑ.....!!!!!!!!!!!!

:wave2:

Tropeas
21/01/2007, 06:44
trooper σταματα να ψαρώνεις....
μου θυμίζεις έναν άλλο χρήστη...

TROOPER
22/01/2007, 07:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tropeas
trooper σταματα να ψαρώνεις....
μου θυμίζεις έναν άλλο χρήστη...

:a38: ...

χαμενε....

δε ψαρωνω....

μαλλον εσυ ψαρωσες.:lol: :lol: :lol: :lol: