PDA

View Full Version : Ενημερωθείτε για τους πυροσβεστήρες



ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ
19/01/2007, 09:06
τι λετε σας αρεσουν αυτα που γραφω?
βεβαια θα βελτιωσω την εικονα αλλα σκοπος μου ειναι να ενοιμεροσο τον κοσμο. θελω την γνωμη σας πως σας φενετε.
http://www.fire-expert.gr/index.php?act=viewDoc&docId=13

tifoefs
19/01/2007, 09:46
Που χαθηκες ;;; Τελικα πηρες αλλο ΖΖR η θες να σε βρουμε ενα απο δω ;


:beer:

ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ
19/01/2007, 11:29
οχι δεν πηρα ειμαι με το σκουτερ ακομα αλλα λογο του οτι εχω ριξει χρημα στην δουλια και απο την αλλη με εχουν φεσοσι αγρια και με εχουν στο << περαστε την πρωτη του μηνος>> ...... ειδομεν:sun:

byron
19/01/2007, 11:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ
τι λετε σας αρεσουν αυτα που γραφω?
θελω την γνωμη σας πως σας φενετε.
http://www.fire-expert.gr/index.php?act=viewDoc&docId=13

Ωραία είναι. Μ΄αρέσει που όταν πας πάνω στα κουμπάκια πάιρνουν φωτιά :lol: Απλά η σελίδα που έκανες ποστ, έχει μεγάλους χαρακτήρες στο βασικό κείμενο. Προτιμώ το μεγεθος της γραμματοσειράς που εμφανίζεται, όταν κάνεις κλικ στα ¨προϊόντα ανα κατηγορία¨.

Ή φωτό του πυροσβεστήρα στο logo είναι ανάποδα... :blush:

:wave2:

stefanos
19/01/2007, 23:01
Θα συμφωνήσω για τα γράμματα.
Και μια και είσαι μάλλον σχετικός, πήγα και πήρα ένα 6κιλο για το αυτοκίνητο.
Τους ζήτησα αρχικά CO2 με την απλοική σκέψη οτι είναι ίσως προτιμότερο να καεί το ρημάδι παρά να το σώσω απο την φωτιά και μετά να καθαρίζω 6 κιλά λεπτής σκόνης που θα έχει χωθεί παντού.
Μου είπαν οτι δεν κάνει για αυτοκίνητα το co2.
Μπας και με πιάσαν κώτσο?

Μου φαίνεται οτι η φωτογραφεία γράφεται με "ι" (δεν βάζω και το χέρι μου στη φωτιά:rotflmao: )

zireous
20/01/2007, 13:36
Μεγειά το site, δες και τα ΠΜ σου.

johnpan
20/01/2007, 19:34
Ωραίο site και έξυπνο το φλασάκι με το μενού. Εχεις όμως πάρα πολύ κείμενο στην αρχική σελίδα, πολύ μεγάλο font, και πολλές εικόνες με κείμενο που καλύτερα είναι να τις κάνεις ένα απλό λινκ, και όποιος θέλει κάνει κλικ στον τίτλο και διαβάζει αυτό που τον ενδιαφέρει. Είναι πιο εύκολο από το να ψάχνει κάτω κατω όλη τη σελίδα. Σίγουρα θα σου το είπαν και αυτοί που σου έφτιαξαν τη σελίδα, αλλά δε θα τους άκουσες!!! :rotflmao: :rotflmao: Μεγειά το site, και μπράβο σου για τα λεφτά που έριξες