PDA

View Full Version : Πότε θα κάνει ξαστεριά



swtos
17/11/2003, 09:45
Πότε θα κάνει ξαστεριά
Πότε θα Φλεβαρίσει ???????????

cityfly
17/11/2003, 11:01
ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΟ ΝΤΟΥΦΕΚΙ ΜΟΥ
Ε ΤΗΝ ΟΜΟΡΦΗ ΠΑΤΡΩΝΑ

NLS
17/11/2003, 12:02
θα ανεβείτε και στον Ομαλό;

(γαμώ τα βουνά btw, δεν πατιέται από κατακτητή)

Capo_Di_Capi
17/11/2003, 13:23
Σιγά και θα μας πάρουν τα σκάγια.
Τι να πούμε και εμείς που μείναμε με το scooter ρεεεεεεεεε


ααααα, και να θυμάμαι καλά θα Φλεβαρίσει την 1η του Φλεβάρη

Julius
17/11/2003, 13:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από Capo_Di_Capi
Τι να πούμε και εμείς που μείναμε με το scooter ρεεεεεεεεε



Giati re ti exoune ta scooter??????? e???????

Zanzibar
17/11/2003, 13:30
Κι αν ζει τι λέει για ΕΜΑΣ...?
.
Ε τι να λέει...
.
.
.
-Κλαίς...?

code
17/11/2003, 13:36
αλλά για μένα αυτό που λέει....



"...βαστάω γερά, κρατάω καλά

Μες στις καρδιές μας αρχιναέι το πανηγύρι"........



...............

.
.
.

Capo_Di_Capi
17/11/2003, 13:36
Giati re ti exoune ta scooter??????? e???????

Ρε χαϊβάνι εσύ παθένεις πολιτισμικό σοκ όταν ανεβένεις στο σκουτερ και νομίζεις ότι μπορείς μέχι και βόρειο πόλο να φτάσεις.

Εγώ που είμαι καλομαθημένος στο Capo τι να πω? ή μάλλον τι να κάνω?

Capo_Di_Capi
17/11/2003, 13:43
όσο για το Πολυτεχνείο.

Αυτό που με λυπεί είναι ότι οι πολλοί δεν ξέρουν τη σημασία του, αμφισβητούν την ιστορική σημασία του και ότι μερικοί άλλοι δεν θέλουν με τίποτα να ξεπεράσουν τις ταμπέλες και τους ξύλινους τίτλους. Λες και η πολιτική μου τοποθέτηση δεν μου επιτρέπει να αναγνωρίσω "τι εστί σωστόν και δίκαιο"

africanos31
17/11/2003, 14:38
kai λευτερια στους πολιτικους κρατουμενους της "δημοκρατιας" μας.......

Capo_Di_Capi
17/11/2003, 14:41
kai λευτερια στους πολιτικους κρατουμενους της "δημοκρατιας" μας.......
δηλαδή ποιούς για να 'χουμε και το καλό 'ρώτημα?

africanos31
19/11/2003, 23:11
Ποιους????? Τους 7 φυλακισμενους(5 απεργοι πεινας 40 μερες) επειδη δεν εχουν μονο οι τουρκοι "δημοκρατες" απεργους πεινας......
Ο 1 απο τους 5(ο ισπανος ειναι γνωστος οικοδομος σε ολη την ευρωπη για τους αγωνες του εναντια στη παγκοσμοποιηση)
Η ετ3 ειχε ντοκυμαντερ με αφορμη τους 7 και την καταπατηση των νομων(παρανομη κρατηση τους χωρις δικη) καθως και την γνωμη των γιατρων στη θεσ/κη που τους εξετασαν και διαμαρτυρηθηκαν για την κατασταση τους
Και κατι αλλο σε ΑΥΤΟΥΣ ΑΠΑΓΟΡΕΥΟΤΑΝ ΝΑ ΔΟΥΝ ΤΟΥΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΥΣ ΤΟΥΣ
τΟ GUADANAMO ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ

NLS
20/11/2003, 08:22
και δεν μου λες, γιατί τους το κάνουμε αυτό;

(γιατί μου κάνει μεγάλη εντύπωση σε ένα μη ολοκληρωτικό κράτος που πχ. ακόμα έχει... γνωστούς... αγνώστους που ποτέ δεν πιάνουν για πάνω από 24 ώρες, να έχουμε 7 άτομα όπου εξαντλήσαμε όλα τα χουντικά μας αισθήματα επάνω τους)

γιατί μου κάνει λίγο σε παραμύθιασμα; (όρκο δεν παίρνω)

africanos31
20/11/2003, 23:38
Οτι θελουν μονο μαθαινετε.......
Εχει μπουκαρει ηδη στο πατρικο μου η αντιΤΡΟΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΨΑΧΝΟΝΤΑΣ για οπλα..........
Ηταν με εντολες απο την αμερικανικη πρεσβεια(υπαρχει και αρθρο σε εφημεριδα που αποκαλυφθηκε μετα απο γκαφα κατασχεμενο κομπιουτερ ηταν στην αμερ.πρεσβεια
Ακομα αρκετοι απο τα δηθεν μελη της 17Ν εχουν αναγνωριστει απο καποιους μονο που οταν αυτοι που εδειξαν στη δικη δεν ειχαν κατηγορηθει για αυτα(πχ σε ορισμενες ληστειες αναγνωριστηκαν αλλα ατομα απο αυτα που κατηγορηθηκαν και εδειξε το dna test
Μην ξεχνατε οτι ερχεται και ολυμπιαδα πρεπει να αποδειξουμε οτο πολεμαμε τους "τρομοκρατες"

NLS
21/11/2003, 08:33
δεν ξέρω ρε φίλε
μπορεί να είμαι μπουγαδιασμένος κοινωνικά αλλά μου κάνουν όλα αυτά λίγο σε παραμύθιασμα και δογματικά κολήματα σε αραχνιασμένες πια... επαναστάσεις στο κατεστημένο

τέσπα δεν ξέρω
αλλά άντε η αλήθεια να είναι στη μέση... παραπέρα δεν πάω

ireneepi
21/11/2003, 08:34
Μην ξεχνατε οτι ερχεται και ολυμπιαδα πρεπει να αποδειξουμε οτο πολεμαμε τους "τρομοκρατες" [/B]



ΑΥτο ξαναπες το.!